Феміністка - так чи ні?

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Liliyah Romanova, 5 Червень 2009.

  1. Lorelei

    Lorelei New Member

    Відповідь: Феміністка - так чи ні?

    Дуже сподобалось висловлювання Олега Скрипки: "Насправді, український характер — цікавий. Він має зворотний баланс інь та янь. Чоловіки за характером — більш жіночні, вони — лірики. А жінки, навпаки, — мужні, агресивні, рішучі. У нас і фемінізм не розвивається, тому що в ньому нема потреби."
     
  2. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: Феміністка - так чи ні?

    на мою думку, в нас в Україні особлива форма матріархату. Такий своєрідний культ Матері. В нас не прийнято говорити про маму щось погане, тільки добре або нічого :).
     
  3. majolika

    majolika New Member

    Відповідь: Феміністка - так чи ні?

    Фемінізм -як історичне явище, на мою думку, є дуже важливим. Жінки давно боролись за свої права - громадянські, сімейні, сексуальні, політичні та інші. І, слава Богу, ми маємо багато завдяки цій боротьбі. Інша річ, коли фемінізм ( я взагалі не люблю будь-яких -ізмів) набуває радикальних форм.
    Якщо жінка сама хоче бути "я и лошадь, я и бык, я и баба и мужик", то вже клініка (
     
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Феміністка - так чи ні?

    По пунктах не перерахуєте?
    Уже давно набув.
     
  5. majolika

    majolika New Member

    Відповідь: Феміністка - так чи ні?

    Право голосувати, право працювати і заробляти гроші, право на власну думку, на власний вибір, право не бути битою чоловіком і т.д.

    Один із започатковувачів фемінізму у 18 сторіччі (якщо не помиляюсь) сказав, що «соціальний стан жінок є мірилом суспільного прогресу». І він, як на мене був правим.

    Я розумію Ваше негативне відношення до фемінізму, бо Ви є прихильницею біблійної точки зору на питання рівності ста'тей. Але життя у світі, на жаль, дуже далеке від біблійних вчень. І на жаль, чоловіки не хочуть чути про те, що чоловік має любити жінку, як власне тіло, а хочуть чути лише те, що жінка повинна боятися (поважати, слухатися) свого чоловіка.
     
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Феміністка - так чи ні?

    Але заробляти менше. Навіть якщо посада й кваліфікації ідентичні.
    І через те, що жінка народжує дітей, наймають іноді чоловіка швидше, як жінку. Правда, то вже рідше й не в Америці.
    А контракти, де співачкам чи зіркам забороняють вагітніти...
    А оголені жіночі тіла в кожному кліпі...
    Вочевидь, жінка-повія для феміністок має більше гідності, як жінка-господиня, бо чомусь саме останніх дуже прагнуть захищати та визволяти, попри те, що не просять.
    Але водночас ви прихильник голосних узагальнень без особливих підстав? ;)
     
  7. MAXAMAK

    MAXAMAK New Member

    Відповідь: Феміністка - так чи ні?

    :eek:то може ви не з тими чоловіками спілкуєтесь?

    а що саме у біблії вам не подобається у питанні рівності статей?
    і чиє життя і який світ ви маєте на увазі?
     
  8. majolika

    majolika New Member

    Відповідь: Феміністка - так чи ні?

    Це Ваше бачення - не моє. Я вибираю для себе інші можливості.
    Але нерівність прав, на жаль, і сьогодні існує. Не така, як 100 років тому, але все ж таки є.

    Я не бачу у своїх дописах жодних узагальнень.
     
  9. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Феміністка - так чи ні?

    Тобто закриваєте очі на проблеми інших жінок?
    А це?
    У всьому світі? Життя кожного?
    Геть усі чоловіки??
     
  10. majolika

    majolika New Member

    Відповідь: Феміністка - так чи ні?

    Я з різними чоловіками спілкуюсь

    У Біблії мені якраз усе подобається. Мені не подобається світ,який мене оточує
     
  11. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Феміністка - так чи ні?

    А навіщо на особистості переходити?
    Маєте добрих знайомих чоловіків - познайомте людину. Чому відразу зверхність?

    Була схоже гілка про нерівність на роботі.
    Я вважаю, що до чого є в людини схильності - тим і треба займатись. Може ці здібності для того людині й були дані. Може це її місія. І раз виходить в когось захищати права жінок - не треба думати, що то нікому не потрібно. В Україні такий рух потрібен. Не треба нам американських дурдомів, але зі здоровим глуздом треба підійти до законів і теми насильства у сім"ї, щоб міліція на побої не відповідала - ми "битовухою" не займаємося поки ніхто нікого не вбив.
    Тут схоже ситуація - ситий голодного не розуміє.
     
    Останнє редагування: 22 Квітень 2010
  12. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Феміністка - так чи ні?

    І всі не хочуть чути ніц доброго, лиш щось погане й зверхнє щодо жінки?
    І знову узагальнення. Світ не має бути такий, аби подобалося, тоді би надто легко було жити за тим, чого вчить Біблія.
     
  13. majolika

    majolika New Member

    Відповідь: Феміністка - так чи ні?

    До чого тут це? Я не розумію, Ви вважаєте, що фемінізм винен в цих проблемах?

    Так. Цей світ- паскудний до неможливості. Кожен сам дасть відповідь за себе. І я за себе :)

    Ні, звичайно. Але багато
     
  14. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: Феміністка - так чи ні?

    Отой світ, про який Ви говорите, складається з безлічі світів кожного з нас, навколо нас. Будемо міняти отой мікросвіт - зміниться і макро.

    А казати:"все навколо таке погане, і я не маю сили це змінити" - це виправдання власної бездіяльності.
     
  15. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Феміністка - так чи ні?

    Рідко з Вами не погоджуюсь) Але це з опери - в усьому винна жінка))
    Так, ми нерідко можемо самі нагнітати довкола себе негатив. Але пробачте, все від нас теж не залежить. І як би я не хотіла бачити цей світ щасливим, - це буде ілюзія. Ні Бог нам тут суцільного щастя не обіцяв, ні ми не є богами, щоб все під себе змінити. А знати які в кого випробування і чому це саме з ним відбувається...не знаю, який це мав би бути дар чи откровення... я певно маю радіти за нашу всезнаючу громадськість....
     
    Останнє редагування: 22 Квітень 2010
  16. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Феміністка - так чи ні?

    Де саме - тут?
     
  17. majolika

    majolika New Member

    Відповідь: Феміністка - так чи ні?

    Вам самій не смішно таке писати?


    Це Ваша власна думка. В мене інша - світ має бути іншим, таким, аби всі жили щасливо, щоб усім подобалось. Людина народжена дня щастя, рівності і любові. Бог - є любов. Йому не потрібні наші страджання. (Офтоп пішов :) )
     
  18. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Феміністка - так чи ні?

    Ні, просто якщо погляди феміністичні, то стосуються кожної сфери життя жінки, а не вибірково.
    Про вік питатися чи що... Всі мужики сво - нецікава життєва філософія.
     
  19. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Феміністка - так чи ні?

    В моїй думці, абзаці))
    Наприклад, така собі жінка-генерал по натурі, ніколи не зрозуміє жінку-меланхоліка) Скаже, а чого ти його пательнею не вгріла? І буде думати що дала фест пораду. Але дала її зі своєї дзвіниці.
     
  20. majolika

    majolika New Member

    Відповідь: Феміністка - так чи ні?

    Я дійсно не можу нічого змінити. Я не можу відмінити несправедливості, знущань, голоду, хворіб, бідності. Що я можу зробити?