Феміністка - так чи ні?

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Liliyah Romanova, 5 Червень 2009.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Мені? Дуже смішно. Добре, що й ви це бачите. ;)
    Я того й кажу про узагальнення, бо вони - смішні.
    А де таке сказано, що такий світ має бути? Невже в Біблії?

    Схильна думати, що не всі жінки-генерали однакові, як і не всі жінки-меланхоліки.
     
  2. majolika

    majolika New Member

    Відповідь: Феміністка - так чи ні?

    Ви знову бачите те, що хочете. Я того не казала. Я казала про свою думку про причини виникнення боротьби жінок за всої права і свободи (не прямо, звичайно)
     
  3. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Феміністка - так чи ні?

    Абсолютно) Нас мільйони) Тому одна жінка не може заявити авторитетно іншій, що вона знає як на ЇЇ місці треба себе вести з ЇЇ чоловіком (чи оточенням). :) Тільки й всього.
     
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Феміністка - так чи ні?

    Ну, та я читаю, що бачу.
    Коли я перепитала, чи всі, ви відповіли, що багато, себто більшість (я так розумію).
    Про причину початку боротьби не бачу.
    А вникали в те, як постав рух за права жінки?
     
  5. majolika

    majolika New Member

    Відповідь: Феміністка - так чи ні?

    Чи в нас Біблії різні?

    Якщо колись світ таким не стане, то і наше життя на Землі даремне. Моя думка. Але це обговорення не для цієї гілки.

    ---------- Додано в 19:54 ---------- Попередній допис був написаний в 19:50 ----------

    Так, дуже вникала. І читала багато класичної літератури про суспільне життя і життя жінок у дівнішні часи. Я щаслива з того, що народилась у часи відносного рівноправ'я
     
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Феміністка - так чи ні?



    Мені власне про ту відносність і йшлося.
     
  7. majolika

    majolika New Member

    Відповідь: Феміністка - так чи ні?

     
  8. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: Феміністка - так чи ні?



    Мене б цікавила точка зору феміністки на щасливе життя нефіміністки - на щасливе возіння з банячками-пеленками і служіння сім"ї.
     
  9. majolika

    majolika New Member

    Відповідь: Феміністка - так чи ні?

    Справжні феміністки ці дуже рідкісне явище :) навіть не знаю, чи є такі на форумі :)
     
  10. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Феміністка - так чи ні?

    Отої зварйованої гамериканської?) Та нащо воно нам?
    В української боротьби жінок за якісь права ну геть інший шлях. Я взагалі вважаю, що нема чого навіть згадувати оці західні віяння. Що нам до них? Хто у нас бачив хоч одну таку?

    Я не виключаю, що певні так звані українські феміністки стали такими з-за певних утисків, наприклад. І на щасливе життя інших жінок - вони дивляться голодними очима. А хто бореться бо бачив проблеми тільки поруч - він теж бачить свою нормальну сім"ю і бажає такої тим хто її не отримав.

    Я бачила жінок, що створюють центри захисту, вони точно такі самі як всі - з дітьми, банячками після роботи і прибираннями у суботу. То про яких страшних ми говоримо феміністок?
    Значить так - знайдете таку на кшталт европейської у Львові, закличте мене)) Я прийду на тойво подивлюся))
     
  11. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Феміністка - так чи ні?

    Ну, їх кілька видів є, різних. Крайніх і не дуже.

    Найзабавніший вид - екофеміністки та феміністки Івана Павла ІІ. :girl_crazy:
     
    Останнє редагування: 23 Квітень 2010
  12. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Феміністка - так чи ні?

    А то воно що таке?:eek::eek::eek:
     
  13. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Феміністка - так чи ні?

    Власне мені би теж було цікаво довідатися, але ґуґл нічого не показує. Інформація ж достовірна, бо довіряю науковцею, котрий про це сказав. Вони десь в Об*єднаному Королівстві живуть.
     
  14. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: Феміністка - так чи ні?

    Справді, є такі, я колись на один форум навіть посилання давала з якихось чеських сторінок.

    Крім оцих чудернацьких ще є такі види як кіберфемінізм, але найстрашнішим мабуть є продовження ідеології - фемінацизм.
     
  15. Titi

    Titi New Member

    Відповідь: Феміністка - так чи ні?

    я люблю чоловіків, особливо свого:girl_tender:
    Але часто стикаюсь з ситуацією, коли до моїх слів чи пропозицій не відносяться серйозно, бо я жінка! Переконувати когось в чомусь не прагну,
    головне, щоб ЛЮДИНА була порядна.
     
  16. Fairy

    Fairy New Member

    Відповідь: Феміністка - так чи ні?

    Нда, питання в тому, что чоловіки і жінки розуміють фемінізм по різному. Іду якось в маршрутці, всі чоловіки як на підбір сидять, а жінки стоять. Так чоловіки ще й не соромляться в голос говорити "От як добре, ща зараз фемінізм, сиджу собі і совість не мучає". ось так от :sad:
     
  17. Lady_Opium

    Lady_Opium Well-Known Member

    Відповідь: Феміністка - так чи ні?

    напевне так воно і має бути, не знаю
    зрештою, Ліля дуже гарно розписала про життя у феміністичній Америці

    якщо глянути на "організацію" Фемен - то ці "жінки" навіть не мають органу, яким можна щось зрозуміти
     
  18. Sauasep

    Sauasep New Member

    Відповідь: Феміністка - так чи ні?

    Як сказав один мудрий чоловік: "Феминизм - это борьба женщин с женственностью"
     
  19. JuniorSkeptic

    JuniorSkeptic Active Member

    Відповідь: Феміністка - так чи ні?

    це дуже глибоке розуміння фемінізму...