фіброаденома молочної залози

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Irynochka, 27 Квітень 2016.

?

Порадьте будь ласка онколога з молочної залози на Гашека в онколікарні.

  1. 1

    1 голосів
    50,0%
  2. 1

    1 голосів
    50,0%
Можна вибрати зразу декілька варіантів.
  1. Irynochka

    Irynochka New Member

    Всім доброго дня! Мені поставили 2 роки тому діагноз фіброаденома молочної залози, вона не велика в діаметрі, і з того моменту не збільшується. Можна і спостерігати за нею, але мені потрібне гормональне лікування по гінекології, тому краще її забрати. Шукаю хорошого онколога у Львові, порадьте хто знає.
     
  2. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    моїй мамі цього місяця робили операцію по видаленню молочної залози на Гашека, робив Савран Володимир Романович, мама дуже всім задоволена, хоч лікар вже старий проте один з найкращих онкологів у всій лікарні, якщо хочете спитаю в мами його телефон.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Bourgeois

    Bourgeois New Member

    Якщо ще актуально, зверніттся до Іванціва на Гашека. Він оперував мене. Дуже хороший лікар-чуйний, добрий, турбувався за шов, робив косметичний, хоч в мене і широкий келоїд залишився... Але це аже особливості організму :sad: раджу його!
     
  4. tuti

    tuti Well-Known Member

    Дівчата, можливо хтось нещодавно видаляв фіброаденому, чи не могли б в пп зорієнтувати в розцінках. Велике дякую.