Фільм, що мені не сподобався

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем Liliyah Romanova, 23 Лютий 2009.

  1. Galicija

    Galicija Well-Known Member

    Відповідь: Фільм, що мені не сподобався

    "Приходить жінка до лікаря" Жах.
     
  2. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Відповідь: Фільм, що мені не сподобався

    Я трохи по-офтоплю про "Приходить жінка до лікаря", ні на що не претендую, просто мені фільм сподобався. Так собі пофілософствую.
     
  3. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    Відповідь: Фільм, що мені не сподобався

    Дошка уіджі. Чи просто " Уіджі". Не раджу ніяк. Купа кліше, передбачуваний сюжет. Нудне до крайності. Все-таки жахи теж треба вміти знімати, а не наляпати все до купи.
     
  4. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Фільм, що мені не сподобався

    "Секс на дві ночі"
    Шкода часу на таке) Хоча ідея була класна)
     
  5. Tauriel

    Tauriel лісова ельфійка

    Відповідь: Фільм, що мені не сподобався

    Малхолен драйв....вже давно дивилась...навіть не зрозуміла про, що фільм(

    Sent from my GT-S5830i using Tapatalk 2
     
  6. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Відповідь: Фільм, що мені не сподобався

    Читала якось,що всі хвалять фільм про Коко Шанель...Так от вбила в гугл і почала дивитися (Коко до Шанель),заледве додивилася докінця і не зрозуміла,чому всі хвалять.Тоді виявилося,що я не той фільм дивилася((Тому саме Коко ДО Шанель аж ніяк не раджу..
     
  7. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: Фільм, що мені не сподобався

    Порадили якось типу смішний фільм "Фильм 43" ("Movie 43"), як дуже відому чорну комедію з неперевершеним "америнканським гумором":girl_crazy:. В ролях відомі актори, але сюжет_ то реальний треш, при чому з конкретними тупізмами. Не знаю, що вживали автори, і кому з того має бути так смішно)) Там пару сюжетів, і один тупіше другого (наприклад, у якогось дядька чоловічий орган виріс на лиці, і все в тому роді), плюс в кінці ще замальовка про якогось кота, намішали все що могли там. Коротше, даремно втрачений час. Хоч любителі такого теж певно є))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Відповідь: Фільм, що мені не сподобався

    Я до половини фільму витримала і виключила ту нісенітницю. Не люблю гри двох акторів

    Я як згадую в кінці фільму сцену з котом мене тошнити починає. можливо є любителі такого кіно, але є купа дурних сцен
     
  9. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    Відповідь: Фільм, що мені не сподобався

    "Даю рік" зовсім не сподобався..очікувала більшого
     
  10. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Відповідь: Фільм, що мені не сподобався

    Опинись в моїй шкірі / Under tha Skin. На початку було цікаво, подивившись 30 хв виключила фільм, не цікаво, нічого там не розуміла. Може ще раз дам шанс цьому фільму
     
  11. Shamna

    Shamna Мамуся

    Відповідь: Фільм, що мені не сподобався

    Не раджу дивитися. Переглянули з чоловіком до кінця, бо сподівалися побачити хоч щось нормальне у цьому фільмі, а варто було виключити відразу.
     
  12. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: Фільм, що мені не сподобався

    От ми теж дивились, з надією що хоч щось нормальне зявиться, а там що далі то більша жесть. Як пишуть в коментах про той фільм "Настільки тупо, що навіть не смішно":girl_haha:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    "Ніч в музеї 3" не сподобався. Було декілька моментів смішних на тому все.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. enigma

    enigma Well-Known Member

    "Хакер" - ходили на нього в кіно, ну брєд брєдовий. 2 години змарнованого часу.
     
    • Смішно Смішно x 1
  15. strochka

    strochka Member

    в кожного різні вподобання, я люблю документалістику і біографічні фільми,тому мені сподобався!)
     
  16. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Прогулка среди могил, з Лиамом Нісоном
     
  17. Gabi

    Gabi Dum spiro spero

    А чим він вам не сподобався?
     
  18. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Може я якось не дуже уважно дивилася, але багато моментів спочатку не зрозуміла. Взагалі детективи люблю, але цей не пішов, не захопив.
     
  19. Gabi

    Gabi Dum spiro spero

    Я теж вчора переглянула, то мені видався непоганим. Ну не шедевр звичайно, але промайнув непомітно))
     
  20. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    А я вже не могла дочекатися коли закінчиться,