Катрусин кінозал

Фільми, які я раджу переглянути-2

Posted by algo on 23 Лютий 2009 відповідей - 3.914
  1. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Дякую дуже за рекомендацію !!! Милий фільм для сімейного перегляду. Гарно переключає голову від теперішніх подій і дарує ковток оптимізму !:connie_pull-pigtail:girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. I Love Ukraine

    I Love Ukraine Well-Known Member

    Чи був хтось на перегляді "Сильніше, ніж зброя"?
     
  3. METAMORFOZA

    METAMORFOZA Чарівна львів'яночка

    Тільки, що подивилась Адвокат Лінкольна. Дуже люблю такі фільми! Цікавий сюжет і класне закінчення.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    А я тільки що вдруге переглянула легку франц.комедію Фатальна красуня з Одрі Тоту і Гадом Ельмалехом. Напрочуд гарний фільм! Гра головного актора мені настільки подобається, що з насолодою смакую кожен його рух і погляд.
     
  5. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Дякую за рекомендацію фільму " Мандарини", вразив найбільше зі всіх переглянутих останнім часом
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  6. fraukama

    fraukama Well-Known Member

    Рекомендую до перегляду чудове кіно "Невероятная жизнь Уолтера Митти" (The Secret Life of Walter Mitty) за 2013 рік з Беном Стілером у головній ролі, яке сама нещодавно подивилась. Сюжет, як на мене, досить нестандарний, суміш позитивної фантазії та гумору, несподівана розв'язка і, головне, месидж, яким хотів поділитись автор фільму. Глибокий фільм, особисто ми з чоловіком не могли відірватись від екрану!
    І ще одна вражаюча стрічка, котра нікого не залишить байдужим "Ирина Палм сделает это лучше" (Irina Palm), де зображено неймовірну жертовність та любов бабусі до онука, несприйняття та засудження сина, і, зрештою, переосмислення життєвих цінностей, та героїзму жінки... Стрічка, якій, на мій погляд, варто аплодувати стоячи! :good2::good2::good2:
     
  7. Caramel ka

    Caramel ka Well-Known Member

    Сімейний фільм від Діснея "Олександр і жахливий, безрадісний,поганий день". Нашій сімейці сподобалась ця комедія, частково романтична :girl_in_love:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Подивилась "Левіафан", якийсь такий осад тяжкий після нього, одразу депресивний настрій з"явився. Але фільм однозначно вартий уваги, скільки несправедливості і смутку випало на долю одної родини. Російська глибинка - оце насправді малоприємне місце.
     
    Останнє редагування: 2 Лютий 2015
  9. Sofijusia

    Sofijusia Well-Known Member

    @Mazerati, можна попросити лінк по якому дивились?
     
  10. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Дуже раджу Викрадачку книг (2013) - дія фільму відбувається в час Другої світової в Німеччині.
    Мені дуже захотілося прочитати книгу, на основі якої знято фільм.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  12. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Легка комедія на вечір "Зачётный препод" (Fack ju Göhte).
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Delikatna frukta

    Delikatna frukta New Member

    "Найкраща пропозиція" (La migliore offerta / The Best Offer) 2013. Гарне психологічне кінко. Дивитися рекомендую з чоловіком(другом). Йому теж буде цікаво.
    "Області пітьми" (Limitless) 2011 Непогане теж. Для спільного перегляду. Правда, трохи забагато крові. Приємного перегляду.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. sunday

    sunday Народжена бути щасливою. І БУДУ! ;)

    12 обезьян драма , фантастичний трилер. На мій погляд найкраща роль Бреда Піта

    11:14 ууууууухх яке закручене кіно!
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Delikatna frukta

    Delikatna frukta New Member

    Пригадала собі фільм, який заслуговує на увагу. "Недоречна людина" (2006) Мене останньо теж дуже приваблюють норвежці. Читаю норвезьких авторів, а тут і фільм трапився. Це не є фільм для перегляду з дітьми, це не є розважальний фільм. Цей фільм - психологічне, інтелектуальне кіно. Спочатку може видатися якимось дурнуватим. Навіть роздратувати. Він спонукає дивитися його в тиші, а потім ще потратити час на його осмислення. Осмислення того, що автор хотів сказати. Цей фільм я для себе назвала "пам"ятником ситій Європі". Рекомендую!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Tauriel

    Tauriel лісова ельфійка

    І я дякую за рекомендацію...

    Sent from my GT-S5830i using Tapatalk 2
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Marmulyadka

    Marmulyadka Пор'єдна львівська пані

    "Інтерстеллар" (нарешті дійшли руки подивитись)- крууууть! 10 з 10-ти балів! Давно не отримувала такого задоволення від кіно!

    А музичний супровід заслуговує окремої похвали!
     
    Останнє редагування: 4 Лютий 2015
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Никаких добрых дел -трилер, тримав в напрузі до кінця
     
  19. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    https://my-hit.org/film/8044/ Музика серця- рекомендую!!! В головній ролі моя улюблениця Меріл Стріп.
     
  20. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    • Тупо! Тупо! x 1