Катрусин кінозал

Фільми, які я раджу переглянути-2

Posted by algo on 23 Лютий 2009 відповідей - 3.913
  1. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    І я також, фільм має " французький " шарм і нетиповий сюжет , файний одним словом !!!
     
    Останнє редагування: 20 Квітень 2015
  2. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    італійський
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. In4a

    In4a Well-Known Member

    Рекомендую "Magic in the Moonlight" (2014) - фільм одного з моїх улюблених режисерів - Вуді Аллена :girl_tender:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  4. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Цікавий фільм "Вище неба" (2009р.). Хоч і описує звичні проблеми, та якийсь нестандартний, інший погляд. Не шедевр звісно та мені сподобався.
     
  5. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Жага швидкості 2014р, для любителів красивих машин
     
  6. kykysia

    kykysia Well-Known Member

    "Законопослушный гражданин" і "Побочный ефект"...Останні переглянуті, і варті уваги, фільми. Трошки наганяють такий настрій мрачний.. Але дозволяє поринути в роздуми. Дуже раджу ці фільми.
    --- дописи об"єднано, 23 Квітень 2015 ---
    тут я повністю підтримую вас)) а другу частину "Інтерсталлера" дивились? як врна вам?
    Ще я згадала, "Гордость и предубеждение" класний)) Після фільму захотіла прочитати книжк!)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Я дуже люблю Клінта Іствуда як режисера. Сподіваюсь, він ще зніме пару-трійку класних фільмів.. А поки пораджу: "Таємнича ріка", "Гран торіно", "Мости округу Медісон".

    Sent from my SM-T230NU using Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. marianast

    marianast Well-Known Member

    +++++Дякую за наводку. Дуже вразив
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  9. Diana

    Diana мрійниця

    хто хоче задуматися на психологічну тематику рекомендую драму Мамочка - про сина підлітка із вадами психіки

     
  10. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Дуже сподобався Мамочка, рекомендую, дивилася на одному диханні
     
  11. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Хочу порадити фільм - "Тысячу раз спокойной ночи" - психологічна драма, де тісно переплетене особисте і соціальне, про покликання і cім'ю, про війни і голод з одного боку і про рідні дитячі сердечка з іншого...одним словом - Драма. У головній ролі військового фотографа - Жюльєт Бінош.
    А ще, дуже сильний фільм - "Прислуга, The Help" - Америка, 60-ті, роки, про долю вільних уже чорношкірих, які насправді все ще раби...
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  12. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Мої кіносеанси за останній тиждень:

    "Жовтоокі крокодили"(Желтоглазые крокодилы,Les yeux jaunes des crocodiles) - Франція. Чудове легке жіноче кіно. Отримала масу задоволення.[​IMG]

    "Любов в квадраті"(Любовь в квадрате,Des gens qui s'embrassent) - Франція. Непоганий фільм-комедія для одноразового вечірнього перегляду.
    [​IMG]


    "Лофт"(The Loft ) - Бельгія, США. Фільм-триллер для тих, хто любить закручені сюжети-ребуси з неочікуваною розв'язкою. Коли будете шукати, зверніть увагу, що фільм 2013 року, бо є декілька фільмів з аналогічною назвою.
    [​IMG]

    Зважаючи на мої симпатії до фільму "Гранд-готель Будапешт", мені пореклмендували чеський фільм "Я обслуговував англійського короля"(Я обслуживал английского короля,Obsluhoval jsem anglického krále - 2006) . Фільм специфічний, гротескний як і "Будапешт", але мені сподобався. Хто таке любить - дивіться.
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Корисно Корисно x 1
  13. Ellelia

    Ellelia Вереснева

    справді чудовий фільм! дуже гарна картина, головні герої!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Patriotka

    Patriotka Member

    Любителям мелодрам раджу подивитись "Каяття" і "Остання жертва Анни"
     
    • Корисно Корисно x 1
  15. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Бачила сьогодні реалістичний і мудрий фільм " Два дні, одна ніч ". Так, як є в тому житті часом гроші важливіші за живу людину, яку бачиш перед собою ....
     
  16. Marmulyadka

    Marmulyadka Пор'єдна львівська пані

    а що, вже є 2-га частина???
     
  17. Nimfa

    Nimfa Well-Known Member

    Щойно переглянули з чоловіком "Лучшее предложение", тут як раз радили, фільм дуже сподобався, люблю такі закручені фільми, дуже раджу!
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Vinnikomachka

    Vinnikomachka Читаюча посиденька

    плюсуюсь, дуже сподобався!
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    • Подобається Подобається x 2
  20. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    стареньке, але файне
    Сімона драма з елементами фантастики. Аль Пачіно в гол. ролі. про переплетення віртуальності та реальності в нашому житті
    Ночі в Родантеромантична драма. Річард Гір, кохання, стихія... я плакала