Катрусин кінозал

Фільми, які я раджу переглянути-2

Posted by algo on 23 Лютий 2009 відповідей - 3.913
  1. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    уточніть, або дайте посилання. Показує індійський фільм.
    --- дописи об"єднано, 21 Липень 2016 ---
    з Сендлером нема токого фільму.
     
  2. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Сьогодні в вечері обов,язково переглянемо. Дякую Вам.
    --- дописи об"єднано, 21 Липень 2016 ---
    А ще, перепрошую, це фільм про Ранчо, Фархана і Раджу ? Просто почитала сюжет, що про трьох друзів, то це той фільм ?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Marmulyadka

    Marmulyadka Пор'єдна львівська пані

    "Три ідіоти"- це просто суперовий фільм, рекомендую!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  4. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    А скажіть, будь-ласка, цей фільм не такий, як оті старі індійські фільми де тільки співають (джіммі-джіммі) і танцюють (ача-ача) ? Бо я то любила індійські стрічки, але вже тиж танців то терпіння не вистачало, щоб додивитись )))
     
  5. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    не такий. Але там все-таки трошки співають. І цей фільм майже 3 години йде.
     
  6. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Огооооо, то це не одну упаковку зернят потрібно купити по дорозі з роботи додому :girl_wink: ))))
     
  7. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    точно. Відпишетесь, коли подивитесь, бо мені, наприклад, фільм не сподобався.
     
  8. CAMPUS GROUP

    CAMPUS GROUP Well-Known Member

    Так, але це вже сучасне творіння Болівуду. Чоловік і його брат з захватом його дивились!

    Там є кілька таких моментів, але вони кльово обігруються.
     
  9. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Якщо хтось з форумчан має настрій до красивої глибокої драми, то маю що порадити. Фільм залишає по собі особливий післясмак, як рідкісне вино і це, направду, найкраще що я бачила за останній час.
    Хоча, надіюсь, ви вже його бачили, лише я умудрилась пропустити.

    Життя інших / Das Leben der Anderen
    Східний Берлін, листопад 1984 року. За п'ять років до свого повалення східно-німецький уряд забезпечує свої домагання на владу нещадною системою контролю і розшуку. Зраджений партієць капітан Герд Віслер сподівається піднятися по службових сходах, виконуючи роботу по збору доказів проти драматурга Георга Дрaймана і його подруги — знаменитої театральної актриси Крісті-Марії Зіланд.

    Проте він не чекав, що занурення в світ об'єкту спостереження міняє і самого агента. Занурення в життя інших — в кохання, літературу, свободу думки і слова — приводить Віслера до гострого усвідомлення незначності його власного існування і відкриває йому абсолютно новий спосіб життя, протистояти якому стає все складніше. Але коли система вже запущена, вона не може бути зупинена. Небезпечна гра почалася...

    Изображение 121.jpg
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    і я плюсуюсь, шикарний фільм! Дивилась з друзями, вони спочатку фукали бо індійський фільм і їхні танці три години дивитись не будуть (якщо я не помиляюсь то там 2 чи 3 рази лише танцювали і то було не нудно, а кумедно) , але потім не могли відірватись! Також всім рекомендую!

    А можете ще щось порекомендувати в такому дусі як "три ідіоти"?
     
    • Баян Баян x 1
  11. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Joséphine 2013 (у нас чомусь перекладено "Хочу як Бріджет")
    Попри те, що ніц цікавого від цього фільму не очікувала, мені сподобався, і навіть дуже. Хороша комедія, раджу :)

     
    • Подобається Подобається x 4
  12. Arika

    Arika Well-Known Member

    Дякую за пораду! Дивилася з донькою, дуже сподобалося, а дитині як цікаво було, не могла відірвати від екрану!
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Marmulyadka

    Marmulyadka Пор'єдна львівська пані

    а моя болісно зреагувала на фільм, на моменті падіння з дерева почала плакати і попросила вимкнути (((
     
  14. Arika

    Arika Well-Known Member

    Ну от, діти по-різному реагуюють, моя також переживала за дівчинку, однак за вимкнення точно не просила, навпаки після перегляду, ще раз включала то саме!
     
  15. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Переглянула за рекомендацією "Три ідіота". Фільм чудовий, дуже мені сподобався. Зацікавив головний герой. Актор Аамір Кхан дуже цікавий, гуру Болівуду, дуже популярний. Ну, відповідно, зацікавили інші фільми з ним. Отож, рекомендую "Звёздочки на земле".
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Marmulyadka

    Marmulyadka Пор'єдна львівська пані

    "ПіКей" подивіться ще ;)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    І мені сподобався, хоч трохи банально-примітивний, але посміятись можна. А я зрозуміла чому так переклали, бо героїня схожа на французьку версію Бріджет Джонс. Хоча Жозефіна їй дуже навіть підходить. Я зразу згадала як наша @Divchyna vesna говорила про ЖОзефіну ПАвлівну:))). Дякую за рекомендацію)))
    І "Чудеса з небес" теж хочу переглянути, потім напишу свої враження. Але читала анонс до "Чудеса з небес", то мені здається, що то не для дітей фільм. Все таки деякі дорослі плачуть над цим фільмом, а дитяча психіка вразливіша...
     
  18. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Вже переглянула, фільм дуже гарний, сильний, але й дуже емоційний. Як я намагалася не нюняти, в деяких моментах стриматись було неможливо. Таки важкий психологічно. Але підкріплює віру, що у Бога все можливо:girl_angel:Тому, на мою думку, дітям не вартує дивитися. Хіба може тим, яким потрібна віра в одужання.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  19. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Підписуюсь під всіма позитивними відгуками про "Чудеса з небес". Сплакалася, але то були сльози радості. Записую цей фільм в особистий список фільмів до яких повертатимуся не раз. Він надихає не втрачати віру в складних життєвих ситуаціях.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  20. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Мені теж щось не пішов)) Нам так його хвалили, ми скачали, чіли з чоловіком ввечері дивитись, а вонг таке все натягнуте, гумор "підліткови" і плоский якийсь. Хоча з тим проблем не має, дивимось різні фільми, і треш бувало, і комедії різні, а то щось ніяк. Може то тому що до індійських комедій не звиклиЮ але якось все там банально дуже. коротше, до половин навіть не додивились і вимкнули)) Ні те ні се. Може колись ще спробую додивитись, а чоловік сказав що "ні о чьом". Любителів фільму образити не хочу, але теж приєднуюсь до тих у кого він не виправдав сподівань :girl_smile: