Катрусин кінозал

Фільми, які я раджу переглянути-2

Posted by algo on 23 Лютий 2009 відповідей - 3.914
  1. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Щойно переглянула фільм "Жасмін". Сподобався, рекомендую!
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    "Кіт Кіттредж: Загадка американської дівчинки" - чудовий сімейний фільм.
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. lika anhelika

    lika anhelika Active Member

    заборонене кохання * турецький серіал і Мамочки- російський серіал....просто супер мені дуже сподобалося життєво
     
  4. Сана

    Сана Active Member

    "Тронутые" 2014 року. Сміх крізь сльози протягом майже усього фільму. Дуже гарне кіно про трьох підлітків з психічними розладами. Коли включала на ніч цей фільм навіть уявити не могла, що він мене так зачепить. Знайшла стрічку у розділі комедій, але я віднесла б її до драм.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  5. slobodianka

    slobodianka Member

    неверная з річардом гіром і даян лейн (яка ж вона красива) в головних ролях. ніколи не розуміла сенсу коханців, з перегляду фільму пересвідчилась, шо нідочого людського то не дійде.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Tropikanka

    Tropikanka Active Member

    Ідеальні незнайомці (2016) Perfetti sconosciuti
     
    • Подобається Подобається x 5
  7. Nimfa

    Nimfa Well-Known Member

    Тут мабуть 100 разів вже радили, але тепер і я це зроблю, "Лінкольн для адвоката" , давно стояв на черзі до перегляду, тепер можу сміливо радити, крутий фільм!
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Vitusja

    Vitusja Well-Known Member

    Переглянула "Ілюзія обману 2". Класний, динамічний фільм. Не відпускає ні на секунду. Як і перший безперечно заслуговую перегляду.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  9. Vinnikomachka

    Vinnikomachka Читаюча посиденька

    Дивились на вихідних "Проста історія" (1999), гарний фільм заснований на реальних подіях, рекомендую
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. matematyka

    matematyka Well-Known Member

    Хотілось подивитись хороший детектив... Цей знайшла у двох топах найкращих детективів. Можливо, вже тут про нього писали, але його варто переглянути.
    Рекомендую, фільм "Сім" з українським перекладом.
     
  11. fantazerka

    fantazerka Well-Known Member

    Дякую за рекомендацію! Дуже гарно передали атмосферу фільму. Я подивилася - і не пожалкувала. Це саме те, що мені було потрібне на даний момент. Можливо, ще щось схоже можете порадити - таке ж легке, оптимістичне, але якісне і не примітивне?
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. laimmm

    laimmm Member

    Рекомендую фільм "Я, Ерл і вмираюча дівчина", драматична комедія, зі змістом. Чимось схоже на "Добре бути тихонею", але набагато краще.
     
  13. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Дякую за пораду! Дуже цікавий фільм, неординарний. Це при тому, що мізансцен мінімум.
    А ще дуже сподобалися "Пелікан" Кустуріци й "Зірочки на землі". Останній фільм - індійський. Це вже третій індійський фільм з "нових", які залишають серйозне враження, мають суть й смисл, це не суцільні танці й примітивний сюжет, а дійсно ФІЛЬМ, причому такий!..Раджу.
     
  15. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    Містер Черч-драма про людські цінності - сім*ю, дружбу, доброту... Лос-Анджеес 70ті роки. класне музичне оформлення стрічки. Едді Мерфі у нетиповій для нього серйозній ролі. рекомендую.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Nimfa

    Nimfa Well-Known Member

    "Серцеїд" з Ванессою Параді, дуже сподобався, чоловіку теж.
     
  17. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

     
  18. Marmulyadka

    Marmulyadka Пор'єдна львівська пані

    Прийшла радити не фільм, а мультик, який дуже сподобався всій моїй сім'ї!
    Пісня моря / Song of the Sea (2014)
    Мультфільм Пісня моря (2014) онлайн українською дивитися
    Надзвичайна картинка, чарівна музика, неординарний сюжет (за мотивами ірландського епосу)... Словом, отримали море задоволення від перегляду!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Мені він теж свого часу сподобався. Чимось схожий фільм "Викуп" (2007) з Дж.Батлером.

    З останнього, що дуууже зачепило - "Колонія Дігнідад" - тримав у напрузі аж до самого кінця. На реальних подіях. Напевно, тут його вже згадували. І ще на днях дивилась "Вересень в Ширазі" - з улюбленим Е.Броуді.
     
  20. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    + за цей фільм, рекомендую.

    З останнього для любителів жанру триллер/жахи - "Не дихай", нещодавно йшов в кінотеатрах, сподобався.