Катрусин кінозал

Фільми, які я раджу переглянути-2

Posted by algo on 23 Лютий 2009 відповідей - 3.914
  1. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    ну що я вам скажу: годину сорок коту під хвіст. Ну от нічого мені не сподобалось (крім головного героя, може тому і дивилась. Мені такий типаж дідів подобається, чимось на святого Миколая схожий й на гінеколога, який мене пологи приймав). Артисти всі, як на підбір не гарні. Ну хіба Юля симпатична. Ну але то всі Юлі гарні))) Питання до головного героя (чи до сценариста): а чого ж ти з неюб 40 років мучився, що аж тепер зірвався? Ну і питання номер два: це у нього сперматозоїди стали не такими лінивими, чи вона справді гульнула і "так вирішила їхнє побутове питання". Просто якась сімейка нудних баб, яким дуже із чоловіками пощастило. Тільки в реальному житті нормальний чоловік не буде стільки років це терпіти, а за рік розведеться чи поставить на місце. От той головний редактор?... Він що побачив яка вона нудна аж через 13 років? А якби не той маячок, то так і жив би все життя? Короче, не сподобалось мені взагалі
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Veresk

    Veresk Well-Known Member

    Ха-ха! Все те саме сказав мій чоловік! Казав, шо йому дуже шкода часу, він не зрозумів чому це комедія( я його так налаштувала),і ще сказав, що тепер сам фільми буде вибирати, які дивитиметься разом, мені не довіряє. А мені-нічого так, можна подивитися.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    на колір і смак фломастери різні))
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  4. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

  5. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    я вчора подивилась. файне кіно, і про цитати класно, я в захваті від цієї: "не будьте такою сумною, бо мені доведеться із вами кохатись. А я ще ніразу не зраджував дружині" -- думаю, тепер я багатьом чоловікам таке скажу))) Але от першу половину фільму можна не дивитись -- ну дуже довгий замут, вже із хвилини 50 можна починати, а все, що до того просто прочитати в анотації
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Nimfa

    Nimfa Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 2
  7. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Гра в імітацію(2014) історичний фільм про батька сучасної інформатики Алана Тьюрінга. Переглянули на одному подиху. Дізналась хто такий Алан Тьюрінг. Завдяки його роботі Друга світова йшла менше на 2 роки... Рекомендую)
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  8. Fiyalka

    Fiyalka Active Member

    Дуже раджу "Мисс Поттер", отримала массу задоволення від перегляду.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    А мені фільм дуже навіть сподобався, у мене після нього було таке відчуття, ніби посиділи-поговорили "про життя" десь біля вогню, чи в друзів на кухні, так душевно і розслаблено. Сама суть, звичайно (ну, я так думаю, хоча всяке, мабуть, буває), гіперболізована, але, тим не менше, вказує на реально розповсюджену сімейну модель. Фільм такий приємно "не американський".


    Надіслано від мого X9180, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Дуже раджу фільм ''Розплата'' з Беном Афлеком в головній ролі. Неочікувано хороший фільм. Прочитавши опис до фільму, не дуже хотіла його дивитися. Але чоловік таки вмовив і я в захваті. Чуттєвий закручений сюжет з ноткою криміналу в центрі якого геніальний математик - аутист. Не впевнена чи правдоподібно у фільмі відтворено цю його особливість, але в мені він викликав прийняття і більше розуміння до людей з таким діагнозом.
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Vinnikomachka

    Vinnikomachka Читаюча посиденька

    Вчора переглянули "Шпигуни по сусідству" фільм гарний для вечірнього перегляду, раджу
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  12. MyNameIsNina

    MyNameIsNina Member

    Сподобався мульт "співай". Взагалі мультики останнім часом дуже якісні
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Ми теж переглянули цей фільм. Правда на українській він називався "Аудитор".
    Крім сюжету, дуже сподобалось мені музичне оформлення стрічки.
    Минулого тижня дивились "Ідеальні незнайомці" - просто вау! Я ходила під враженнями ще цілий тиждень. Мастсі можливо не для кожного, але для багатьох :)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Корисно Корисно x 1
  14. MyNameIsNina

    MyNameIsNina Member

    Погоджуюсь стосовно Ідеальних незнайомців - дуже чудова картина. Сюжет цікавий і на одному диханні переглядається. Згадала ще чешський "теорія тигра" - дуже життєвий, дивитись з чоловіками)))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  15. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    порадьте фільм, такий щоб сплакатися, але обвязково з хепі ендом.
    щось мені нічого не пригадується((
     
  16. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Листи до М, дивлюсь спеціально з цією ціллю, трохи регочу, трохи реву
     
  17. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Чудеса с небес
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    пальми в снігу
     
  19. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    Дім біля озеpа.
    Кіану Pівз, Сандpа Баллок.
    скільки б не дивилася- завжди pеву
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. MyNameIsNina

    MyNameIsNina Member

    На думку спав фільм "Пелікан" Кустуриці. Але це на любителя
     
    • Подобається Подобається x 1