Катрусин кінозал

Фільми, які я раджу переглянути-2

Posted by algo on 23 Лютий 2009 відповідей - 3.913
  1. Masja

    Masja Well-Known Member

    За рекомендацією подивилась фільм "Теорія тигра". Сказати, що дуже сподобався - нічого не сказати. Справді вартісний і цікавий фільм.Багато почерпнула для себе. А тепер прошу порекомендувати щось на схожу тематику:girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Дякую за рекомендацію! Фільм просто чудесний!...
    Сподобався також "Засновник" (2016) про створення імперії McDonalds.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

  4. Nimfa

    Nimfa Well-Known Member

    Плюсуюсь, нам з чоловіком сподобався. Хоча спершу, читаючи опис до нього, думала буде так собі.
     
  5. Nimfa

    Nimfa Well-Known Member

    "На гребені хвилі" 2016р дуже гарні краєвиди + цікавий сюжет. Фільм тримає в напрузі. Однозначно вартий уваги.

    Надіслано від мого Lenovo A536, використовуючи Tapatalk
     
  6. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    • Подобається Подобається x 2
  7. OlesyaS

    OlesyaS New Member

    Дякуююю! Камерний трилер (тобто на одних і тих самих декораціях) – мій улюблений жанр, а цей фільм я пропустила. Сьогодні чи завтра обов'язково подивлюсь.
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Не так щоб прямо з глибоким змістом (хоч і трохи претендує на це :) ), але скажемо так, не зовсім дурна комедія - Дев"ять життів (2016) Його можна дивитися запросто і у якості сімейного.
    А ще подивилася сьогодні Капітан Фантастик (2016) - нічо такий, позитивний і світлий фільм (хоч на комедію не тягне :) ) над яким при бажанні можна трохи задуматися. Розповідає про життя незвичайної сім"ї, стосунки батьків і дітей і значення соціуму та цивілізації в житті людини. Досить цікава ідея і гарні картинки.
     
    Останнє редагування: 9 Липень 2017
    • Подобається Подобається x 3
    • Інформативно Інформативно x 2
  9. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Дякую)Почитала анонс, мені сподобався, якось перегляну на дозвіллі:girl_smile:.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. sergisred

    sergisred New Member

    З усiх данних менi довподоби - я легенда
    [​IMG]

    [​IMG]
     
  11. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  12. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    плюсую!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Французька комедія "Raid dingue" ("Візьми мене штурмом", 2016) про дівчину, яка дуже хотіла у спецпідрозділі поліції. Ми з чоловіком дуже сміялись :haha:, тож раджу :good:

    І дуже раджу ще одну комедію французького виробництва "Bimboland" (1998). Передивилась її купу разів і ще буду дивитись не раз :dirol:
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  14. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    Бомба! Отримала масу задоволення.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  15. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    "Бен Гур" - цікавий, але потім прочитатала, що це римейк фільму 1959 року, який мав 11 Оскарів. Цікаво тепер ще його подивитися. Фільми такого жанру не дуже люблю, але чоловік дуже вже рекомендував. І я не пошкодувала :).
    "Ілюзія кохання" (2017) - цей фільм починався доволі таки специфічно, я вже навіть думала далі не дивитися, здався нуднуватим й затягнутим. Але Маріон Котіяр в головній ролі таки заставила мене дивитися далі. Й таки цей фільм мені потім сподобався, такий несподіваний поворот.
     
  16. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Я перед переглядом почитала відгуки і була скептично налаштована. Під мій настрій якраз підійшов, заставляє задуматися. Люблю такі фільми про сімейне життя.
     
  17. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Теж тут вичитала, сьогодні подивилася, сподобався - гарний, спокійний, трошки філософський і злегка іронічний фільм і головний герой такий харизматичний дядько. А ще дуже мені перегукнувся з книгою яку недавно читала - Дж.Елдредж "Дике серце", практично про одне і те ж, лише різними словами :)
     
  18. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  19. Black Sheep

    Black Sheep New Member

    порадьте ще щось такого плану :):).
    Ми теж таке полюбляем
     
  20. Vinnikomachka

    Vinnikomachka Читаюча посиденька

    дякую за рекомендаю, для легкого сімейного перегляду, теж рекомендую
     
    • Подобається Подобається x 1