Катрусин кінозал

Фільми, які я раджу переглянути-2

Posted by algo on 23 Лютий 2009 відповідей - 3.914
  1. Marmulyadka

    Marmulyadka Пор'єдна львівська пані

    В українському прокаті буде лише з 31 серпня (про це я довідалась вже пост-фактум). Я тут російською дивилась
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. whisper

    whisper Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Рекомендую до перегляду два позитивні нові фільми: Красиво піти, Going in Style, 2017р, американська комедія в кращих традиціях та Любов і дружба, Love and Frienship, 2016, за мотивами роману Джейн Остін.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    "Преисподняя" ("Пекло"). Фільм важкий. Але вартий уваги. Про те, як іменем божим творять зло. Розчулила гра акторів. В кінці плакала. Як добре, що жінки сьогодні не безправні. І ще раз переконалась, на що здатна материнська любов.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    Останнє редагування: 12 Вересень 2017
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

  6. Zolotynka

    Zolotynka Well-Known Member

    Раджу для спокійного перегляду на вихідних два чудових фільми:
    ОБЫКНОВЕННАЯ МАГИЯ
    США, Канада, 2005.
    Драма, мелодрама.
    События в фильме происходят в 1944 году в США. Оливия -
    красавица-дочь сурового протестанского священника - прекрасно образованная девушка с дипломом археолога, после смерти матери, за которой она ухаживала во время её болезни, не в силах самостоятельно справиться со своим горем, искала утешения в мужских объятиях. В результате чего забеременела от офицера, вернувшегося с войны. Отец, узнав о положении дочери, заставил её согласиться на брак с молодым фермером Реем, которого она никогда не видела, живущим в глухой американской провинции. Оливия подчиняется воле отца...


    СТОЛИК №19
    Фінляндія, США, 2017.
    Колишня подружка нареченої Елоїза, звільнена від своїх обов'язків після того, як її безцеремонно кинув боярин, все ж вирішує бути присутньою на весіллі в будь-якому випадку і виявляється за столом з п'ятьма незнайомцями за жахливим столом номер 19.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Gala

    Gala Well-Known Member

    Лев / Lion (2016)
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Порадьте якусь драму.
    Таку, щоб прям виплакатись можна було.
     
  9. Gala

    Gala Well-Known Member

    Нітротка ,цей фільм якраз драма, якщо не бачили, то варто переглянути. LION 2016 сплакнула.На реальних подіях
    Ще дивилась недавно (Мій ангел охоронець)
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    І забули )) НітрІотка )

    Ангела—охоронця бачила, а от Лева треба завтра подивитись, дуже люблю фільми, зняті на реальних подіях. Дякую )
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Zolotynka

    Zolotynka Well-Known Member

    О, пригадала два фільми, на яких я ридала. :cry:
    БОЙОВИЙ КІНЬ
    США, 2011
    Режисер - Стівен Спілберг (!)
    У хлопчика на ім'я Альберт був вірний друг - кінь Джоуї. Вони і росли разом, і дорослішати почали поруч один з одним. Але за вікном - Перша Світова і Джоуї забирають на фронт, де в кавалерійському полку він братиме участь в боях за Францію. Альберт ще юний, і на фронт його взяти не можуть, проте він все одно відправляється в місця бойових дій, де сподівається знайти Джоуї. Мета хлопчика - врятувати улюбленого друга і повернутися з ним додому...


    У НИХ ВСЕ ДОБРЕ (ВСЕ ПУТЕМ)
    США, 2009
    Овдовевший пенсионер осознает, что долгие годы именно его жена связывала воедино их большое семейство. Чтобы самому поближе узнать, как живут его дети, он отправляется навестить их — и во время импровизированного путешествия по домам своих отпрысков открывает для себя много неожиданного…
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. flame

    flame невгамовний експериментатор

    пораджу
    винос мозга на всі 100. Реально. В мене в голові одне крутилось : за що? чому? Спочатку конкретна абра-кадабра, в яку важко в"їхати, але потім логічний ланцюжок збирається і починаєш розуміти, як же ж ми щасливо живем.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Olenka Matviikiv

    Olenka Matviikiv Well-Known Member

    Я якраз хотіла за нього написати , наскільки він мені запам'ятався ! Там фінал, ну капець !!! Я до останнього не могла розгадати в чому ж там перчинка ... Цей фільм дивилася дуже-дуже давно , але пам'ятаю досі. Обов'язково раджу подивитися .
    --- дописи об"єднано, 29 Вересень 2017 ---
    Вважаю що класикою з бездоганною грою акторів являється фільм "Втеча із Шоушенка". Це шедевр !
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Olenka Matviikiv

    Olenka Matviikiv Well-Known Member

    Також, хто ще не бачив, раджу "Форест Гамп" і
    "1+1" (в прокаті цей фільм має назву "Недоторканні")
    Особливо раджу глянути "1+1"
    сильний фільм про життя, яке раптом може стати обмеженим. Попри те, в фільмі є і кумедні моменти, не смішні, а саме приємні кумедні моменти, ті , які викличуть у вас посмішку на устах )
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Marmulyadka

    Marmulyadka Пор'єдна львівська пані

    "Побічна дія" (Side effects, 2013).
    Психологічний трилер. У мене цей фільм викликав суперечливі враження, але байдужою точно не залишив. Є певні невідповідності та нелогічні моменти, але кінцівка цікава і актори гарні (мій улюблений красунчик- Ченнінг Татум, елегантний Джуд Лоу і шикарна (у будь-якому віці) Кетрін Зета-Джонс). Тому моя оцінка десь 7/10. На один раз можна глянути, хоча б для того, щоб скласти свою думку :)
     
  16. Zolotynka

    Zolotynka Well-Known Member

    Усім, кому холодно і хочеться затишку й позитивних емоцій. :popcorm1:
    СТАЖЕР (2015)
    [​IMG]
    Головний герой фільму - 70-річний пенсіонера Бен, який нудьгує без звичної робочої метушні. Він дуже любив свою роботу, а тепер сумує за нею. І ось одного разу він побачив оголошення: на вимогу нового закону, молодий Інтернет-магазин одягу набирає групу стажерів пенсійного віку.
    Отримавши роботу, він відряджений працювати безпосередньо з директоркою магазину на ім’я Джулс. Вона - молода, енергійна дівчина, яка живе в скаженому темпі. У неї погані відносини з матір'ю, через що дівчина не переносить людей похилого віку. І ось в її житті з'являється Бен…


    ПРИХОВАНІ ФІГУРИ (2016)
    [​IMG]
    Несподівано цікава, зворушлива, добра та весела біографічна драма про подолання труднощів, а також про те, що таланту не завадять ані расові, ані релігійні, ані гендерні перепони.
    Це історія про те, що жінкам теж є місце в НАСА, хоча на початку 60-х років минулого сторіччя це багатьох дивувало. «Кольорових» людей в ті часи усіляко принижували. У школах у них були окремі від білих місця, свої спеціальні автобуси, свій туалет тощо.
    Але Кетрін, Мері і Дороті не збиралися здаватися і просто робили свою роботу. А в їх роботу входили математичні обчислення, що розраховували можливість відправки людей в космос.
    На шляху до своєї мрії, дівчата проходять чимало моральних випробувань, але впевнено доводять, що жінки можуть бути не менш ефективними за чоловіків, а колір шкіри взагалі не має значення.


    РАНКОВИЙ ПІДЙОМ (2010)
    [​IMG]
    Молоду амбітну телепродюсерку Бекі замість довгоочікуваного підвищення звільняють з телепроекту. Вона настирливо шукає роботу,розсилаючи резюме у різні телекомпанії. На одне з них відгукується бос нудного ранкового шоу на каналі IBS. Він приймає молоде дарування на роботу з умовою, що рейтинг його передачі повинен хоча б перестати бути негативним ...
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  17. Marmulyadka

    Marmulyadka Пор'єдна львівська пані

    @Zolotynka напишіть, будь ласка, свої враження про ці фільми. Опис з інтернету- це зрозуміло, але в цій темі- цікаво читати відгуки, чим саме форумлянам сподобався той чи інший фільм
     
  18. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Я теж досі не дивилась і думаю чи треба. Важкого не хочу, туалетного гумору теж. З описів неясно чого чекати.

    Сама можу порадити фільм Inception (2010). Трилер, фантастика, детектив - чудове кіно.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Там ні того, ні того немає, дуже естетичне кіно :girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Zolotynka

    Zolotynka Well-Known Member

    Ці три фільми входять до моїх найулюбленіших. :girl_smile: Залишають по собі приємний післясмак. А "Ранковий підйом" ще й дуже смішний.
     
    • Подобається Подобається x 1