Катрусин кінозал

Фільми, які я раджу переглянути-2

Posted by algo on 23 Лютий 2009 відповідей - 3.914
  1. marianast

    marianast Well-Known Member

    А мені якраз дуже важке. Купа оголених, розхристаних емоцій, якісь ті люди всі такі не логічні, навіть трохи жалюгідні, як і їхні вчинки. Мене напряг так конкретно
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  2. Akseniya

    Akseniya Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    І я.
    З останнього: "Берлінський синдром" та "Неоновий демон". Синдром ще можна рекомендувати: класичний трилер про викрадача та викрадену. А от демон... Пічалька. Про красу та моральну сторону людини. Задум хороший, але потім, певно, шота пашло нє так.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    О тоді ні-ні. Мені розхристаних емоцій вистачає з головою.

    Я от вже четвертий раз дивлюсь Любов і дружба (за романом Джейн Остін "Леді Сьюзен"). Спокійно, мило і трохи сонно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Vinnikomachka

    Vinnikomachka Читаюча посиденька

    "Містер Штейн іде в онлайн", гарна французька комедія з Пєром Рішаром в головні ролі. Для легкого вечірнього сімейного перегляду саме то. А головне з хепі ендом, так як я люблю. Рекомендую
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Погоджуюсь, я цей фільм пам'ятаю так сильно, наче лише вчора його подивилась.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  7. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    "Тілоохоронець кілера" - багато стрілянини, крові і двіжу. Комедії зовсім небагато. Я на початку взагалі хотіла вимкнути, бо не люблю отакого :bomb::skull::hunter::vinsent::suicide:
    Але муж наполіг додивитись, то трохи виправилося враження, бо кінці навіть смішні моменти поміж тою стріляниною були. А чоловік взагалі казав, що йому сподобалось.

    Диявол носить Прада - "задивляла" враження від вище описаного екшену, жиби не бачити в снах тоту стрілянину.
    В порівнянні з книжкою, дуже і дуже обрізано і стисло.
    Але фільм однозначно вартий уваги, якщо хочеться чогось легкого і красивого.
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. marianast

    marianast Well-Known Member

    "Виховання почуттів"
    Прекрасний, спокійний фільми. Така собі лайтова Лоліта, без зайвої драми. Естетично і дуже життєствердно. І чудовий акторський склад , так вдало всі підібрані, ще й Джеймс Нортон в останньому епізоді)
     
    Останнє редагування: 14 Жовтень 2017
    • Подобається Подобається x 1
  9. petrywka

    petrywka Well-Known Member

    Подивилася щойно "Гра Джеральда" - для любителів трилерів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Moonlight

    Moonlight Well-Known Member

    З останнього, що дивилася:
    "SPLIT" - в першій половині фільму психологічний трилер про пацієнта з розладом множинних особистостей. При чому все досить грамотно, правдиво та інтригуюче. А ось друга половина фільму трохи розчарувала: почалася фантастика, біганина, кров і т.п. Але загалом фільм вартий уваги, особливо для любителів жанру.
    " Меч короля Артура" - дуже мені сподобався, люблю такого типу фентезі. Саме кіно зняте досить нестандартно, в стилі Гая Річі. Головний герой симпатичний :girl_smile:.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Подивилася "Приховані фігури" (2016)
    такий в принципі рівний і спокійний (історично-біографічний), але при тому досить цікавий фільм. Про відстоювання чорношкірими (і не лише) жінками 60-х своїх прав на роботу в чоловічій царині космічних досліджень та освіту. Мені сподобалося, що це відстоювання було якесь таке якесь спокійне і впевнене, без криків, крові та революцій, просто "ми знаємо, що ми можемо, що ми достойні і ми це доведемо".
    Фільм про те, що можна досягнути своєї мети власним роузмом, винахідливістю і наполегливістю. Для спокійного вечора, для натхнення до праці :) і подальших роздумів за чашечкою чаю про те, чи дійсно робиш все можливе (маючи значно ширші права ніж чорношкрі жінки 60-х) і чи дійсно ти є настільки ж наполегливою і талановитою у досягненні власних цілей.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  12. irysuk kykysuk

    irysuk kykysuk Well-Known Member

    Отож, прочитавши рекомендації в цій темі, подивилась кілька фільмів. Справді, вони варті уваги.
    "Приховані фігури". Зразу пригадалась книга "Хатина дядька Тома". Взагалі не розумію, як можна ставитись до людей, як до нижчої раси тільки тому, що в них інший колір шкіри! І то люди всі розумні, навіть дуже розумні, якщо працювали в НАСА. Якщо використовувати розум темношкірих - то нормально, а як створити умови праці - то нема. Таке враження, що боялися, що як сядуть на унітаз після темношкірої жінки, то в них попа стане чорною. :girl_haha: А історія з кавоваркою - так гидувалися, ніби вона з їхнього горнятка напилася! Страшно уявити, як жити в таких умовах, а головне - нема права заперечити і поставити їх на місце, бо ти - ніхто! :girl_devil:
    "Містер Штейн іде в онлайн" і "Диявол носить Прада" - добрі комедії для сімейного перегляду. Єдина ложка дьогтю - це зради своїм половинкам в обох фільмах. Нє, не розумію я такого - або люблю, або нє. :girl_cray:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Вчора дивилася життєствердний Джой (2015). Спочатку з кривою ухмилкою (бо все виглядало загалом як чергова казочка), але потім навіть з цікавістю - чим же все закінчиться :)
    Фільм про те, що варто слідувати своєму покликанню, навіть якщо вам уже далеко не 20, у вас двоє дітей, дивний колишній чоловік, божевільна мама, за якою треба доглядати, родичі що пхають палки в колеса і дуже обмаль грошей. Глибокої драми від фільму не чекайте, так, це черговий фільм про американську мрію і дещо в ньому виглядає досить надуманим. Але якщо ставитися до картинки на екрані не як до 100% реалістичної хроніки, а як до... ну хай буде дещо награної театральної постановки, то цілком ок, місцями навіть трохи надихаюче :d23:
    Загалом добрий, ненапряжний і точно дівчачий фільм.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. irysuk kykysuk

    irysuk kykysuk Well-Known Member

    Буду зараз шукати, щоб подивитись той дівчачий фільм. Бо як прийде чоловік, то настане черга жахів))
     
  15. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Вчора чоловік загітував мене на "Марсіанина" (2015). Хороший фільм. Я взагалі наукову фантастику люблю, але кіно не є 100% зразком цього жанру , тому буде цікаве не лише фанатам Вейра (автора книги "Марсіанин") та Бредбері :)
    Якщо коротко - то фільм про космічного Робінзона, до жанрів я б додала крім "фантастика" ще й трошки "комедія". Загалом легкий та оптимістичний фільм, цілком підійде для сімейного перегляду (Владу в його 4 ще було нудно трохи, дивився по 2 хв і тікав далі гратися космонавтом з лего :) , а трохи старшим дітям цілком можна показувати).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  16. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    По свіжих емоціях
    «Гніздо горлиці»
    Гірко плакала....

    Дуже сильна драма.
    Життєве кіно.
    Часом про якусь подію кажуть «як в кіно», а цей фільм дивишся і розумієш — «як в житті»...
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  17. Zolotynka

    Zolotynka Well-Known Member

    Учора передивлялися "Рука на мільйон" - рекомендую. Дуже позитивне, добре кіно про пошук талантів для гри в бейсбол у далекій багатомільярдній Індії. Хто не бачив - думаю, отримаєте задоволення від перегляду. :girl_flirt:
    З подібних фільмів ще можу радити "Едді Орел". Музика 80-их, загальна атмосфера, оптимістичність. Весь фільм - суцільний позитив. Я там переважно милувалася Х'ю Джекманом. :girl_blush2::girl_tender:
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Marmulyadka

    Marmulyadka Пор'єдна львівська пані

    Хто любить трилери? Перегляньте фільм "Пастка" (Get out)
    Цікавий сюжет, тримає в тонусі впродовж всього фільму. Кульмінація взагалі така напружена, що неможливо відірватись! Звичайно, є пару стандартних для жанру моментів, є недоліки сценарію, але, загалом, мені сподобався цей фільм і можу сміливо його рекомендувати.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  19. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Я люблю трилери. Ще й такі, щоб у напрузі тримали. Лиш треба викроїти час і подивитись. Напишу і свій відгук потім!

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  20. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Я недавно глянула фільм "Стукачка". Досі мене не відпускає жаль і жах водночас. Фільм про українських дівчат, які обманом попали в сексуальне рабство. На половині фільму хотіла вимкнути, але не змогла, додивилася. Фільм на реальних подіях. Але дуже вразливим та вагітним я його не раджу.

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1