Катрусин кінозал

Фільми, які я раджу переглянути-2

Posted by algo on 23 Лютий 2009 відповідей - 3.913
  1. Milamila

    Milamila Active Member

    Вчора дивилася "Три метри над рівнем неба" 2 частини. Хто любить фільми про любоффф, раджу... Мені дууууже сподобався!!! хоча люблю фільми про більш зрілі стосунки (мені 40+), але цей захопив з перших хвилин і не могла відірватися до самого кінця. Чудові молоді актори, цікавий сюжет, оцінка 10 з 10. 1 част. краща (моя думка).
    Ще один з улюблених - "Знайомтесь, Джо Блек" з Бредом Пітом. До перегляду цього фільму навіть не знала, що люблю жанр фентезі))
    Люблю романтику...Буду вдячна, якщо хтось ще підкаже щось такого плану...
     
    Останнє редагування: 26 Березень 2018
    • Подобається Подобається x 1
  2. Milamila

    Milamila Active Member

    Теж сподобався "Лев". Хороший фільм. Наприкінці плакала.
    --- дописи об"єднано, 26 Березень 2018 ---
    "Між нами гори" сподобався. Дякую, що підказали.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Останні канікули Супер фільм про те, як одна помилка може змінити твоє життя кардинально!
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Online

    Online Well-Known Member

    Мамусі, хто має доньок-підлітків і самі любите час від часу подивитися казочку про любов з хепі-ендом, рекомендую для сімейного перегляду трилогію Таймлес. Дуже романтична фантастика про перше кохання. Цікаво, хороші спецефекти, красиві головні герої (мала зітхала за Гідеоном). Фільм чисто дівчачий, тому чоловічу частину сім'ї краще не залучати, бо своїм пирханням зіпсують весь перегляд). Обмеження 12+, є еротична сцена. Одна)
     
    Останнє редагування: 30 Березень 2018
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. SoloGalka

    SoloGalka Moderator Команда форуму

    • Подобається Подобається x 1
  6. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Киця однозначно рятує весь фільм.
    Я дітям так розрекламувала, а ще й як побачили, що киця схожа на нашу П'яточку — дуже хотіли дивитись!
    Але нам не сподобалось.
    Нудно, скучно і передбачувано, ІМХО

    Сюжет непоганий, але втілення — ніяке.
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  7. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    «Мрії здійснюються» 2013 року, фільм на реальних подіях. Не такий вже щоб ох і ах, але вартий уваги тих, хто любить щось таке життєве і мотивуюче).
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Sunnylife

    Sunnylife Well-Known Member

    А ми вчора дивились "Мисливець з Уолл-стріт"
    Дуже раджу!!! Надзвичайно актуальний для всіх сімей, про правильні пріоритети, що за часом, який ми тратимо на роботі, пробуючи більше заробити, ми губимо значно важливіший час - час у колі сім*ї.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. irkazijka

    irkazijka Well-Known Member

    Вчора дивились "За гранью реальности"
    От чесно мені сподобався.
    Цікавий. Не нудний, з нотами фентезі.
    Рідко попадаються фільми які хочеться до кінця додивитися.
    Тому рекомендую, плюс так цікаво вроді російський фільм, а в ньому зіграв Антоніо Бандерас:))
     
  10. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Підтримую, недавно із сестрою дивились. А головний герой ніби і не постарів з роками.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  11. Online

    Online Well-Known Member

    Продовжуючи тему романтичних фільмів. Дуже рекомендую "Обітниця" (2012), "Любий Джон" (2009) і "Листи до Джульєтти" (2010). Фільми не нові, може їх тут вже і радили. Чудове, зворушливе і дуже гарне кіно. В мене не часто з'являється настрій до мелодрам, але ці не залишили байдужою.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Таємний агент (Unlocked, 2017) - сподобався :). Несподівано закручений сюжет, отак відразу і не сказала б, хто там поганці, а хто - "наші". Хороший бойовичок :good2:
     
  13. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    Афера лікаря Нока 50ті роки 20го століття. шахрай Нок вдає із себе лікаря і йому вірить усе місто. він активно лікує здорових людей і т.д. місяцями гумористично, місцями трагічно. але однозначно змушує задуматися.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  14. marsel

    marsel Member

    Большая игра (Игра Молли).Дуже цікавий, на реальних подіях.Про гроші, покер, сильну жінку і людські приципи
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Nimfa

    Nimfa Well-Known Member

    а де дивились, не можу найти в гарній якості?
     
  16. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Вчора якраз подивилася тут Фільм «Гра Моллі» онлайн

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
  17. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Якось натрапила на фільм "Найкращі з молодих" / La meglio gioventù / The Best of Youth (2003),
    Італія.
    Надзвичайний.
    І за змістом, а ще для очей, вух насолода. :)
    Цікавий.
    Вся Італія та італійці.
    Сімейна сага, що зображує події від 1966 до 2003 року, головне, з життя двох братів.
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Milamila

    Milamila Active Member

     
  19. Olenka Matviikiv

    Olenka Matviikiv Well-Known Member

    А в мене настрій такий... Навіть не знаю, як його описати )) хочеться чогось легкого, приємного, веселого... Натрапила на старенький фільм 1987р. "Троє чоловіків і немовля". Я його колись дивилась , але так давно, що вирішила з чоловіком передивитися )) ото ми отримали задоволення. Деякі моменти, ну капець, які смішні. І актори хороші, в 80-90-х роках еталон красоти)) особливо Том Селлек. :girl_blush2:
    Ще є друга частина "Троє чоловіків і маленька леді".
    Глянемо обов'язково на днях.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Уточнення - це серіал.
     
    • Подобається Подобається x 1