Катрусин кінозал

Фільми, які я раджу переглянути-2

Posted by algo on 23 Лютий 2009 відповідей - 3.913
  1. Nimfa

    Nimfa Well-Known Member

    "У полоні стихії" з Шейлін Вудлі, однозначно раджу подивитись, фільм на реальних подіях, якісний, досить не легкий, цікавий, дуже гарні пейзажі. Люблю такого плану фільми.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    Дівчата, а якусь класну сімейну комедію порадите? передивилася вже їх море, облазила весь інтернет, бо шукаю щось веселеньке на вечір і нічого путнього((
     
  3. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    @Rapsodiya, "Від сім'ї не втечеш" - прікольна комедія ( 2018 рік). Я десь 2 місяці тому дивилася, хотіла ще тут написати , але забула)
     
  4. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    І ще "Попробуй подкати" , в нашому перекладі бачу називається "мачо на колесах", але я дивилася москальський переклад.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    "Гра Моллі"- автобіографічна драма. Дуже динамічний, затягує з перших хвилин. Одне з найкращих, що дивилася за останні півроку.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  6. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    З тою самою актрисою в головній ролі, але сподобався мені ще більше: Miss Sloane (2016) - IMDb 10 з 10.
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Milamila

    Milamila Active Member

    2.30 ночі...не могла відірватися від фільму "Минулої ночі у Нью-Йорку"... Дуже сподобався:good: Обожнюю такі історії!!!:heart:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  8. Masja

    Masja Well-Known Member

    Фільм "Бен-Гур"
    Цікаве поєднання жорстокості і милосердя, доброти і ненависті. Насправді дуже гарно вчить добра через зло...якось так. Дуже доречно використані біблійні сцени. Раджу.
    Бен-Гур
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Rozmari

    Rozmari Well-Known Member

    Ескобар 2018

    У головних ролях Пенелопа Крус і Хав"єр Бардем. Думаю цим вже багато сказано ))) Фільм знятий на основі реальних подій про одного з найбільших злочинців сучасності, наркобарона з Колумбії Пабло Ескобара. Я була вражена фільмом!!! Моментами впізнавала Україну (у плані корупції), від чого ставало страшно...

    Всі гроші світу 2018

    Дуже цікавий сюжет. Фільм за реальними подіями. Є можливість пороздумувати над сенсом життя і грошей. У фільмі багато здорового сарказму.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  10. Milamila

    Milamila Active Member

    Цікаво, чи дивився хтось "Шкіра, в якій я живу"???В мене якісь важкі і неприємні враження від перегляду. Хоча дивилася відгуки, там люди в захваті, високі рейтинги і все таке... На мою думку, такий сюжет могла придумати тільки якась нездорова людина. Вигадати таку кару хлопцеві, який по суті і винен то не був... Все ж за згодою сталось. Винен був сам батько, який погано доглядав і не впильнував хвору дочку!!! Це хворий на голову чоловік:dash1: В мене шок від побаченого. Шкода мені того хлопця, його маму. Поламана доля. Як далі жити??? Добре, хоч кінець плюс_мінус нормальний і той екпериментатор-виродок нікому не скалічить життя. Люблю фільми, які викликають емоції, але це вже занадто. Запам'ятається надовго, це точно.
     
    Останнє редагування: 17 Жовтень 2018
  11. SoloGalka

    SoloGalka Moderator Команда форуму

    Щойно дивилась з чоловіком гарний фільм

    Звикло у ролях комедійних Едді Мерфі зіграв шикарно у іншому жанрі.
    Такий теплий і затишний, просто добрий фільм.
    Рекомендую для перегляду :good2:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    класний, порадьте ще щось)
     
  13. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    з останнього сподобався Вікторія і Абдул. Приємний фільм для гарного вечора.
    Victoria & Abdul (2017) - IMDb
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2
  14. Paparuda

    Paparuda Well-Known Member

    "Доросла несподіванка"
    Комедія. Про двох невдах. Які зчинили дебош і буди покарані суспільними роботами. А саме спілкуванням з важкими підлітками і вихованням останніх.
    Позитивний фільм.
    Про те, як підтримка і розуміння допомагають зрозуміти один одного.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Вчора був один з дуже поодиноких вечорів, коли я переглядала фільм з чоловіком. І він не заснув в процесі( тут має бути смайл, просто він швидко ввечері засинає). Тут вже згадували давніше, тому я й глянула "Теорія тигра" - рекомендую, направду. Я, само собою,отримала задоволення від перегляду, але і чоловік зацінив, посміялись разом, бо він переважно дивиться собі якісь зомбі-акули-динозаври-інопланетяни-нападають і поїдають людей. Тому любителям європейського кіно, а не стандартних американських фільмів рекомендую.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Irenika

    Irenika New Member

    З моїм улюбленим актором Кiану Ривзом дуже цiкава комедiя вийшла "Как женить холостяка" Раджу тiки знайти в украiнському дубляжi

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

  18. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Як ти завжди кажеш, красуне, дякую за пораду.
    Я, правда, сплакалася на ніц з того фільму.
    Особливо сподобалась фраза:"Книжки ми звикли читати з початку до кінця, але потім з кінця до початку стає зрозуміліше".
    Теж саме можна сказати і про наше життя, з часом ми розумієм, чому так було спочатку...

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
  19. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    передивилася фільм "Життя по Джейн Остін". аж знову захотілося в якийсь книжковий клуб вступити:girl_cool:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  20. mazepynka

    mazepynka Well-Known Member

    Не нові, але легкі, ніжні і романтичні:girl_in_love:
    "До зустрічі з тобою" 2016р,
    "Щасливчик" 2012р,
    "Найкраще в мені" 2014р.