Фільми, на яких ви плакали

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем GoldenFish, 25 Січень 2011.

  1. Сана

    Сана Active Member

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    Платати не плакала, але фільм дуже вразив. Занесу собі в кагорту улюблених.
     
  2. Margot

    Margot Well-Known Member

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    ревіла:girl_emo:
     
  3. Solomi

    Solomi New Member

  4. Seredinka

    Seredinka Member

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    А я щоразу реву, як корова, коли переглядаю фільм "Форест Гамп".
     
  5. antoninakoshenja

    antoninakoshenja New Member

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    Ми з коханим на пару ревіли на "Хатіко". Хочемо такого песика завести. дізнавались за ціни, і завагались. Такий собачка з питомника ПОльщі від 1500 у.о.
     
  6. ZaKohana

    ZaKohana New Member

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    і я на ньому сплакалася.
     
  7. Kashtanka

    Kashtanka New Member

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    "Хатіко" це взагалі фільм для прочищення слізних залоз) я плакала також. Мене найбільше пробивають фільми на реальних подіях про дітей, про війни, чомусь перший згадується "Список Шиндлера", дуже потужний фільм
     
  8. oksitigra

    oksitigra Member

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    Один з моїх найулюбленіших фільмів- " Свята Ріта з Кашя" Це фільм, після перегляду якого розумієш і відчуваєш присутність Бога у всьому, що відбувається.
     
  9. Carrie

    Carrie Member

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    Дякую за пораду! Сплакалась...
     
  10. oksanusyk

    oksanusyk Well-Known Member

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    Ой, я плачу часто, бо ну дуже вже чувствітєльна, але найбільш запам'яталися мені фільми: "Титанік", "Хатіко", "Зелена миля"
     
  11. Solomi

    Solomi New Member

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

     
  12. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    дійсно сильний фільм!
    ще один фільм від якого я плакала "Rok 1863". Як ішла на той фільм, то боялась щоб не заснути...але фільм дійсно сильний емоційно, незважаючи що німий! Вміли люди колись знімати, без слів передати стільки емоцій!
     
  13. Сана

    Сана Active Member

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    "Приходит женщина к врачу" - важкий фільм, давно так не плакала))
     
  14. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    щойно переглянула... важкий фільм... ледве стрималась, щоб не заплакати, ком в горлі... трагічне завершення...
     
  15. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Елізіум- сплакалась, рекомендую. Не очікувала такої реакції від себе. Хороший, якісний, фантастичний фільм з реальними проблемами.
     
  16. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    Плачу при перегляді романтики, мелодрами..а згадую, як плакала, коли вбили комісара Катані з "Спруту" та Кінг-Конга......і Неймовірна історія Бенджаміна Баттона
     
  17. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    Переглянула надвичайний фільм, " Темрява " знятий на основі реальних подій, який повністю змінив мій світогляд .

    Ревіла , як " корова " . Єдине не рекомендую дивитися вагітним, бо дуже емоційно зіграла свою роль головна героїня
     
  18. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    Плакала я на багатьох фільмах :) але, в основному, пригадую - "Август Раш" милий, романтичний, навіть казковий - навіть незнаю чого мене так пройняло...
    Кво Вадіс (2001) - цей фільм, дуже близький мені, вже надцять разів його переглядала. Історія кохання і навернення на тлі важких часів переслідування і мучеництва перших християн.
     
  19. JaNazarkova

    JaNazarkova Well-Known Member

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    Аналогічно...) Фільм важкий, чоловіків під час фільму починаєш зневажати, як згадую то аж...Ух!
    Востаннє плакала над фільмом "Модельяні", рекомендую глянути, як чоловікам так і жінкам буде цікаво.
     
  20. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    Вчора до пів 2 ночі "Щоденник пам'яті"...Халат був мокрий від сліз(((плакала і після ще пів години...ранком встала з мішковитими очима...але фільм сильний