Фільми, на яких ви плакали

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем GoldenFish, 25 Січень 2011.

  1. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    Не знаю, чи не сваритимуться модератори, за часткове повторення мого ж посту, але....
    Фільм "Забиваючи камінням"
    Забрасывая камнями / The Stoning of Soraya M. (2008)

    У працюючого в Ірані журналіста ламається автомобіль. Він звертається до місцевих жителів найближчого села про допомогу. Саме тут він знайомиться з жінкою на ім’я Захра. Вона дуже хоче розповісти йому про свою племінницю Сорайю і про те як вона була вбита, в надії викрити суворі закони шаріату. Єдина і остання надія на те, що справедливість восторжествує - журналіст. Він повинен знати цю історію і розповісти всьому світу про жорстоке насильство.

    Чесно, я так і не змогла переглянути фільм повністю. Надзвичайно важкий. Я сплакалася на ніц. Як можна бути настільки жорстокими? Жінку за "уявну" зраду, на площі закидали камінням. У страті змусили прийняти участь і її малолітніх синів, навіть батько відрікся від неї. А з яким задоволенням це робив її, так званий, чоловік... А самого фоакту зради не було, її просто обмовили, бо жінка відмовилась розлучатись з зрадливим чоловіком. До речі, в Ірані за зраду чоловікові, швидше за все, нічого не буде, а от жінці.... Страту через побиття камінням офіційно заборонили лише у 2002 році. А неофіційно.... підозрюю, що в глухих селах її приктикують ще й досі...
     
  2. natiok

    natiok Member

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    Дневник памяти / The Notebook 2004
     
  3. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    "Сволота" (Сволочи)
     
  4. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    Ой, дуже плаксива я у цьому плані....
    Класичними "сльозогінними" є The Notebook, A Walk to Remember, P.S. I love you!
    Але особливо я чутлива до фільмів, де щось стається з собачками:sad:
    От наприклад згадала I am Legend / Я - легенда, коли нападають на його собаку і т.д.....Тому то ніяк не можу наважитися подивитися Хатіко...:girl_impossible:
     
  5. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    Я теж дуже шкодую тварин у фільмах. Мене чоловік вмовляв подивитись "Хатіко" десь близько двох місяців)))
     
  6. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    На відміну від більшості фільмів про тварин, у "Хатіко" нема жорстокої поведінки з тваринкою, просто дуже дуже зворушлива історія відданості.

    Ну і до теми - спалакалася на фільмі "Заплати іншому" - неочікувано трагічне закінчення :sad:
     
  7. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    Від цього ще більше пробиває на сльози:sad:
     
  8. Emerald

    Emerald New Member

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    Хоча це не фільм, а серіал, але у шкільні роки заливалася сльозами від деяких серій "Дикого ангела". :cry:
     
  9. Doroty

    Doroty миється в бані

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    Зелена миля - плакала як дитина.
     
  10. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    О так, "зелена миля" чудовий фільм, до спазмів в горлі і болю в серці...
    зараз хочу глянути якийсь слізний фільм , новий, гарний. Спробую " Невидима сторона".
     
  11. Zuzulka

    Zuzulka Well-Known Member

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    на Невидимій стороні не плакала, але фільм непоганий...

    плакала майже на всіх фільмах де пише "мелодрама"))) але особливо плаксива на фільмі "Кароль" ; а ще на:
    Індійські - Наступит завтра или нет.. (3 години, але дуже люблю), Как же быть сердцу, Навеки твоя (дуже крутий);
    Неіндійські:Три метри над рівнем неба (плакала аж заливалася... ) One day.... це був безсумнівно найзворушливіший
     
  12. New look

    New look Well-Known Member

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    Дуже плакала на "Хатіко" , "Список Шиндлера", "Віднесені вітром" ну і "Титанік".
     
  13. Carpe diem

    Carpe diem New Member

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    ще досі очі на мокрому місці від фільму "Клятва" ("The Vow")
     
  14. China

    China New Member

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    І я, аж запухла:girl_cray:!

    А цей фільм взагалі шудевр, без сліз, мабуть, його ніхто не дивиться.

    "Розмальована вуаль" - трагічний кінець фільму! і я теж :girl_cray:!
     
  15. UnLikE

    UnLikE Фотограф

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    Мене набагато більше вразив фільм Піаніст, а н есписок Шиндлера. Тема схожа..

    А ще я ридала дуже сильно в самому кінці фільму Хлопчик в полосатій піжамі. Це шедевральний фільм теж на тему євреїв, всім раджу.

    Ну Титанік, Хатіко то стандарт. Ще фільм Медведь. Також дуже сильний фільм Два брата
     
  16. Kilimanjaro

    Kilimanjaro New Member

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    Колись плакала на "Титаніку" і "Списку Шиндлера"
     
  17. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    А я плакала від щастя в останній серії "Гордость и предубеждение" 1995 року...
     
  18. tegusigalpa

    tegusigalpa Well-Known Member

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    Зелена миля, Життя прекрасне, Армагедон...
    З останньго Бетмен:Темний лицар повертається.
     
  19. monikaZ

    monikaZ New Member

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    Ой, в мене мабуть легше перелічити мелодрами, на яких я не плакала :). Я дууууже сентеминтальна.
    Але з тих, які зараз приходять в голову: "Життя прекрасне", "Осінь в Нью-Йорку", "Ті, що співають у терні"...
     
  20. Aelita

    Aelita Well-Known Member

    Відповідь: Фільми, на яких ви плакали

    " Дорогий Френкі " , так пройняло .....