фотоапарати

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем Тетянка, 15 Квітень 2009.

  1. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: фотоапарати

    Ех... А я полярик хочу... :girl_cray:
     
  2. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: фотоапарати

    А що, закінчилися?
    В мене зайвий 52 мм. залежався... ;)
    Хочу 72.
     
  3. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: фотоапарати

    Дорого для бідних студентів...

    Мені 58 треба, так шо мусить ще бідака лежати :) Дякую!
     
  4. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: фотоапарати

    (не знаю чи цей допис пасує саме сюди) чи можливо десь у Львові взяти дзеркалку в оренду на 2-3 дні? (якщо точніше, то на 7-9 серпня) дякую :girl_smile:
    п.с. якщо згодиться хтось із форумлян, напишіть, будь ласка, в пп, скільки б ви хотіли за оренду і в яких одиницях (грн., у.о., літрах [​IMG])
    п.п.с. з технікою я обережна, особливо з чужою :girl_curtsey:
     
  5. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: фотоапарати

    Шо за намйокі!? [​IMG]
    З тим я б казав в клуби звертатися, в Цифровичок піти, покалякати, раптом, погодяться якийсь з Б/в позичити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: фотоапарати

    оренда часом теж буває не без цього)))
    а в Цифровичку хіба дають фотоапарати на прокат?
     
  7. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: фотоапарати

    Не чув. Але поговорити ж можна..?
     
  8. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: фотоапарати

    та можна), якраз туди і збираюся сьогодні-завтра, просто хотілося знати напевне що десь таке є... але все одно дякую :)
     
  9. Varvar

    Varvar Well-Known Member

    Відповідь: фотоапарати

    можливо я помиляюсь, а хіба то ширококутник (24 мм) порівняно з кітом (18 мм) ?
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. dimalozz

    dimalozz Well-Known Member

    Відповідь: фотоапарати

    Для кропу він не стільки ширококутний, скільки світосильніший (в два рази більше світла дає). Для кропу з ширококутних мабуть найкращий - Токіна 11-16/2.8, там і кут широкий, і різкість хороша дуже, і світосила постійна. З задоволенням поміняв би на неї Сігму 10-20 з доплатою.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Sonne

    Sonne Well-Known Member

    Відповідь: фотоапарати

    Богданко, а чому зупинилися саме на цій моделі? Ми зараз хочемо придбати перший порядний фотоапарат і вагаємося між Canon EOS 450D Kit EFs18-55 IS чи Canon EOS 500D Kit EFs18-55 IS чи такий як у вас. Що для вас було вирішальним?
     
  12. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: фотоапарати

    йой як я хочу фотоапарата, а вони такі всі дорогущі, з тих дешевших ше жоден не вразив мене якістю, а ті, просто капец :girl_cray:
     
  13. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: фотоапарати

    В мене Sony H9, шалено задоволена. Якраз для тих, хто не боїться техніки і фотоапаратів зокрема, але не має потреби в професійній дзеркалці. Якість фотографій чудова, і ціна доволі нормальна.
    Маряночко! якщо хочете, пишіть ПП, я можу спробувати допомогти у виборі фотоапарату!
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: фотоапарати

    Маєте зайвий "з гамерики"? [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: фотоапарати

    "можу допомогти у ВИБОРІ" - ні слова про те, що маю і звідки... просто цікавлюсь технікою
     
  16. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: фотоапарати

    ТАК ця гілка створена для "допомоги у ВИБОРІ". Не стидайтеся... :)
     
  17. dimalozz

    dimalozz Well-Known Member

    Відповідь: фотоапарати

    Дешево і якісно може бути "Зеніт" за 200грн + пару упаковок плівки. Ото на плівці навчишся кожен кадр цінувати! :)
    А так щоб "вразив якістю" багато не треба: от буває хтось покаже фотографії з Карпат чи з морів яких, там кольори соковити і тд, зразу думаєш "який якісний фотік" і біжиш собі такий купувати, насправді ж виявляється що в таких умовах всі більш-менш добре знімають, а варто сонечку за хмарки зайти — починається суцільний брак...

    Щодо вибору дзеркалок. Знайомий один часом фотографією захоплюється то в мене цікавиться чим я знімаю, купив собі колись Д40 потім вирішив що щось воно не те, нема тої картинки що в мене (на той час я мав Д80) я пояснив що в мене оптика зовсім не та, що йде в комплекті і від того багато залежить, що знімати краще в форматі RAW і далі тоді набагато легше правляться кольори і т.п. Позичив свій обєктив світосильний, показав нашвидкоруч як RAW конвертувати — ооо пішли "шедеври".
    А оце тепер побачив дещо з моїх новіших фотографій і знову питає:
    — О, то в тебе нова камера!? Яка?
    — Нова. D700.
    — Уууу, я теж таку хочу, щоб так знімала!
    — Та ні — кажу — ото що тобі сподобалось можна в принципі і твоєю зняти.
    — Але от в тебе раніше не так було, а тепер краще.
    — Просто вчитись треба, щоразу краще знімати, краще обробляти, не стояти на місці тільки камери міняючи.
    — Всеодно хочу таку, скільки вона коштує?
    Коли я назвав ціну, співрозмовник остаточно впевнився в думці, що "шедеври" бувають тільки з крутої камери. Я ж впевнений, що криві руки і на крутій камері будуть кривими. Навіть гірше може бути, адже купа різніх настройок і за всіма треба слідкувати, а на мильниці простіше — або вийшло або не вийшло ))))).

    Якщо говорити про зеркалки, то вирішальним буде об’єктив.
    Відмінність у якості "картинки" самих камер є, але вона досить гомеопатична. Зеркалки соні більше шумлять, пентакс не купують бо він малопоширений, важче якийсь об’єктив знайти чи свій потім продати. Між Нікон/Кенон вибір майже непринциповий: візьміть в руки спробуйте що вам зручніше. Також класно мати камеру такої системи (виробника) як у більшості знайомих: тоді можна мінятися об’єктивами, позичати щось попробувати, тощо. Я свого часу вибрав Нікон саме за зручність (в мене на першому місці) і за кольори. Подальший сильний стрибок у якості вам дадуть дві речі: світосильний об’єктив і зовнішній спалах.
     
    • Подобається Подобається x 4
  18. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: фотоапарати

    та ні в мене нема погоні за фотіками, я розумію шо техніка завжди йде вперед і сьогодні твоя камера супер, завтра вона вже сяка-така, та й не займаюсь я тим професійно шоб кожен раз шось оновлювати, коли воно приносить гроші то одне, коли це просто любительство, це зовсім інше :girl_haha: просто вот дивлюсь звичайні кенони і лиця темні виходять і змазані часом. Якшо фотографувати пейзажі чи дорослу людину, при світлі, яка статично не рухається то воно ше більш менш нормально виходить, але якшо наприклад дитину фотографувати чи шось цікаве в русі, то вже фігня якась :girl_mad: а мені теж купляти фотоапарат зара звичайний потратити 2000 грн, а потім як дитина народиться купляти шось краще... троха напряжно, та й замовляти в кожному віці фотографа шоб дитина мала гарні фотографії сам розумієш те ж не альо. Тому я хочу якийсь компромісний варіант :girl_smile: вот питання чи його можна знайти :girl_smile:
     
  19. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: фотоапарати

    ви забули про Олімпус і Панасонік :)
    п.с. краще хороший Олімпус, аніж кривий Нікон (знайомій попався один зі зміщеною матрицею ще й шумів чомусь дуже вже багато дає)
     
  20. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: фотоапарати

    чесно кажучи на орботі маю три олімпуси жоден не подобається :girl_sad:
     
    • Подобається Подобається x 2