Фотокритика

Тема у розділі 'Фотоальбом', створена користувачем Sankasan, 29 Березень 2014.

 1. Sankasan

  Sankasan Руда мама

  Бачу, що багато хто тут займається фотографією.
  В цій темі ви маєте можливість: отримати конструктивну критику та необхідні поради стосовно ваших світлин від форумчан - фотографів, а також дізнатись про деякі хитрощі, якими користуються фотографи в процесі фотографування.
  Зі своєї сторони буду публікувати в темі перевірені базові теми, які допоможуть зробити ваші фотографії кращими.
  Давайте визначимо правила:
  - в темі можна публікувати виключно фотографії вашого авторства;
  - якщо вам сподобалась фотографія, то пишіть, чому сподобалась, де її можна використати, що вона в собі несе і т.і.( з психологічної, емоційної, практичної точки зору і т.і)
  - якщо ви критикуєте фото, і вважаєте, що його можна було зробити краще, прохання в коректній формі викласти свої думки та поради.
  - якщо ви критикуєте фото, обов'язково виставляйте своє фото того ж жанру, для того, щоб всі могли оцінити рівень вашої майстерності.
  П.С. Якщо ви не хочете, щоб всі знали, що це є саме ваша фотографія, можете надсилати мені вашу роботу приватним повідомленням з темою "Для критики", я виставлю її в тему під іменем "анонім" і таки чином ми отримаємо неупереджену думку наших фото митців!
  Давайте вчитись створювати неповторні фотографії разом!

  ---------- Додано в 12:15 ---------- Попередній допис був написаний в 12:14 ----------

  Мій перший приклад:
  моя старенька робота
  [​IMG]
  Ваша думка!
   
 2. Sankasan

  Sankasan Руда мама

  Відповідь: Фотокритика

  Ну що ж, спробую сама:) і цікава замітка на тему таких фото як моє. Колись мені сказали, що таке жанрове фото має свою назву- "вуха" фотографа.
  "Прийнято вважати, що хороша фотографія оповідає не про те, що зображено в кадрі, а про те, що в кадр не потрапило. Мова тут, звичайно ж, йде зовсім не про предмети, що не помістилися в кадрі. Куди цікавіше історія, попередня події, зображеному на знімку, і її подальший розвиток. Така фотографія нагадує надрукований середній кадр з трьох кадрового відрізка кіноплівки - що було раніше, є зараз і буде потім. Домислювання і переживання глядачем такого ось розвитку ситуації і становить цінність багатьох жанрових фотографій. До одного з найбільш цікавих у цьому сенсі видів фотографії відноситься жанр «Вуха фотографа»".
  Тобто кожен, дивлячись на фото, може собі дофантазувати:)Певно в цьому і є смак жанрових фото, дивлячись на картинку домалювати цілий фільм в своїй уяві.
  Цьому фото вже 6 років, певно на сьогоднішній день я б не робила його таким темним, ну і рамочки позбулась би.
   
 3. Sankasan

  Sankasan Руда мама

  Відповідь: Фотокритика

  Перша анонімна "ластівка", яка написала:Маю хоббі - фотографія. Хотілось би почути думку компетентних людей про мої знімки. Ось два з недавніх.:girl_yes2:
  [​IMG] [​IMG]
   
 4. Chereshnya

  Chereshnya New Member

  порадьте, де у Львові можна купити красиві і якісні фотальбоми?