Фотопереписи

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Liliyah Romanova, 1 Січень 2008.

  1. Хмурка

    Хмурка New Member

    Відповідь: Фотопереписи

    Дівчата Дякую за такі красиві рецепти !!! Навіть не знаю з якого починати.... Все зрозуміло та доступно. Тепер не буду клянчити рецепти у братової, :ninja: вона шифрується, а коли один рецепт дала то кращеб не давала.:beee: Усе робила строго по перепису тільки перевела купу продуктів. Пізніше її коліжанка розповіла, що вона так завжди робить, типо, раптом щось забула дописати ;) Тепер у мене будуть також круті смаколики :), якими буду радувати своїх рідненьких та друзів!!!
     
  2. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Фотопереписи

    Треба трошки оживити тему а то ніхто ніц не пише.

    Одна файна форумлянка мені прислала книжку Кулінарні таємниці Сестри Ольги, і там був перепис, ну дуже простих і дуже смачних тістечок. Моя Анна мені допомагала їх робити від початку і до кінця. Їли з таким самим задоволенням як і робили, правда дітям не сподобалось що ми обваляли в какао.

    Батончики

    [​IMG]

    300 грам муки
    200 грам маргарину
    3 варені жовтки
    1 ст. л. оцту
    1 ст.л. холодної води

    Маргарину втерти на грубій терці до муки, тоді втерти зварені і охолоджені жовтки, додати оцет і воду і замісити тісто. Розкачати тісто в валочок і порізати на пальчики.
    Випікати в духовці приблизно 15-20 хвилин. Пальчики мають бути сухі але залишатись світлими. Ще гарячими обваляти в суміші какао з цукром пудрою.

    [​IMG]
     
  3. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Фотопереписи

    Щераз відновлю допис про ліниві голубці. Бо москалі з’їли попередній допис, напевно були добрі голубці.

    Ліниві голубці

    [​IMG]

    Пропоную наші улюблені ліниві голубці. Крутити голубці я не люблю але поєднання рису з фаршем в моїй сім’ї дуже поважають, отже ліниві голубці це те що треба

    500 грам фаршу
    1 скл рису
    1 цибулина
    1 морква
    1/4 головки капусти
    1 скл сметани
    1 скл томатного соку
    1-2 ст. л. кетчупу
    кріп за бажанням

    Цибулю покраяти на кубики, моркву потерти на грубім терку, капусту дрібно покраяти. Рис відварити до готовності. Я люблю коли більше фаршу ніж рису, тому 1 скл буде більш ніж достатньо.
    Цибулю спасерувати на невеликій кількості олії, додати моркву і капусту. Підлити водички, додати вегети або іншої улюбленою приправи і тушити хвилин 5 поки овочі змякнуть.
    В миску викласти фарш, додати тушені овочі і зварений рис. В кінці всипати кріп. Все ретельно вимішати, доправити сіллю і перцем і сформувати з нього невеличкі кульки або псевдо-голубчики і викласти в глибоку бритванку для запікання.
    Сметану змішати з томатним соком, додати кетчуп, посолити, поперчити, додати лавровий листок, душистий і чорний перець і залити сумішю «голубці», щоб рідина повністю покрила їх.
    Випікати 40 хвилин в добре розігрітій духовці - 200 градусів. Щоб кульки не висохли накрити форму вольгою.
    Подавати з соусом що утвориться під час запікання.

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Фотопереписи

    Пропоную вам сьогоднішній експеримент на кухні.

    Налисники з шпинату з сиром і черешневим соусом

    [​IMG]

    Ця комбінація для сміливих, бо мій чоловік так і не наважився з’їсти жаб’ячі налисники, а я їла з задоволенням і колір мене не страшив, бо шпинату там не відчувається зовсім. Перепис з польського журналу «Сіль і Перець» але трошки видозмінений. В оригінал налисник мав робитись на кокосовому молоці а я зробила на половину з молоком і мінеральної води. Вийшло дуже смачно, як для мене.

    Налисники:

    2 жмені листя шпинату
    4-5 листочків зеленої петрушки
    340 мл мінеральної води на половину з молоком
    2 яйця (можна три)
    1 скл муки
    1 ст. л. олії без запаху
    3-4 зернятка коріандру
    сіль/перець за смаком

    Шпинат вимити і обрізати листочки від пагінців. Всі складники закласти в блендер і змолоти кілька разів до однорідної маси. Розігріти сильно пательню і випікати млинці. Тісто дуже ніжне, тому треба вважати аби не порвати млинчики. З цієї кількості продуктів у мене вийшло 6 тоненьких налисників.
    Наповнити налисники сиром, у мене був рікотта. Закрутити конвертиком і подавати з черешневим соусом.

    Соус:
    100 грам черешень
    1 ст. ложка цукру (білого або брондзового)
    1 келішок (50гр) коньяку, рому чи лікеру.

    Черешні помити і почистити від кісточок. Пательню нагріти і висипати на неї ягоди. Прогріти їх десь хвилин 5 на середньому вогні, щоб вони змякли чуть але форму тримали. Всипати цукор і влити алкоголь.
    Ось тут ДУЖЕ ВАЖЛИВО!!! Якщо ви ніколи не працювали з алкоголем то будьте обережні, щоб не обпектись. Як тільки ви вилиєте алкоголь в пательню від тут-же загориться полум’ям. Не біжіть за вогнегасником а нервовим скажіть вийти з кухні. Дайте вогню погоріти, це буде не довго. Алкоголь дуже швидко згорить і ви зможете підмішати соус. Поваріть ще трошки щоб розпустився цукор і полийте гарячим соусом налисники. Також можна присипати горішками.

    Смачного!

    [​IMG]
     
  5. KrOlenka

    KrOlenka Member

    Відповідь: Фотопереписи

    Млинці
    0,5 л. молока
    2 ст.л. цукру
    1 ч.л. солі
    3-4 яйця
    1-2 ст.л. олії
    1 ч.л. порошку до печива
    муки (щоб було як сметана)
    [​IMG]

    [​IMG]
    куряче філе нарізуємо кубиками.
    [​IMG]
    помідори очищаємо від шкірки і нарізуємо.
    [​IMG]
    печериці підходять консервовані
    [​IMG]
    або обжарені на маслі.
    [​IMG]
    сир потерти на грубому тертку.
    [​IMG]

    [​IMG]
    Всі інгредієнти викладаємо на млинець у такій послідовності:
    куряче філе полити майонезом,помідор,гриби,сир.
    Закручуємо рулетом.
    [​IMG]
    Розігріти в мікрохвильовій щоб сир розплавився.
    Смачного!
     
  6. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Фотопереписи

    Швабський пляцок з порічок

    [​IMG]

    Перепис дуже простий та швидкий у приготуванні, дуже гарне смакове поєднання ніжного пісочного тіста, кислих ягід та солоденького білка.
    Перепис оригінально німецький, потрапив у мої кулінарні нотатки в часи мого проживання там.
    Часто печу зараз у "високий сезон" свіжих порічок та взимку із заморожених (з іншими ягодами смакує не так...)

    Тісто – 250 г борошна, 125 г маргарину, 100 г цукру, щіпка солі, 2 жовтки, терта цедра 1 цитрини
    З усіх складників замісити крихке тісто, поставити в холодильник на 0,5 год. Подані пропорції на невелику бритванку чи круглу форму (діаметр 26 см). Я завжди роблю подвійну порцію тіста (500 г борошна та пачка маргарину), з однієї половини печу пляцок, іншу заморожую у вигляді кульки.
    Тісто викласти на форму (я викладаю руками), пекти при 180 градусах 15-20 хв (я ставлю на нижній рівень духовки, виймаю коли верх стає золотистим).
    [​IMG][​IMG][​IMG]

    Начинка – 500 г порічок, 4 білки, 150 г цукру
    Білки збити міксером, додати цукор, продовжувати взбивати поки цукор не розчиниться.
    Ложкою обережно вмішати ягоди та викласти на припечене тісто та продовжити випікання у духовці при 130-140 градусах 30-40 хв (поки білок не стане вгорі золотисто-коричневим).
     
  7. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Фотопереписи

    Кабачковий торт

    [​IMG]

    Перепис трохи адаптований з Михової кухні для хлопів з ЛФ.

    Для тіста робимо так само майже як на налисники.

    800...1000 гр. кабачків потерти на тертці з великими дзюрками. (тобто 3-4 середніх кабачки)
    додати 4 ст. ложки муки
    пів склянки молока
    2 ст. ложки олії (тоді не треба буде постійно лити олію на пательню)
    сіль, перець, веґета або інша улюблена приправа

    Вимішати і смажити так само, як налисники на пательні. Тісто дуже ніжне і може рватись коли пробувати його перевертати на другий бік, особливо якщо ви не любитель коли налисники плавають в олії. Для цього я беру дві пательні і спочатку з одної сторони печу на одній пательні а тоді перекидаю на іншу, і вже допікаю з другого боку. Так вони не рвуться при перевертанні і гарно пропікаються.

    Готові налисники пересмарувати наступним кремом.
    Сир, типу янтарь чи дзінтарс, перемішуємо з зубчиком часнику витисненим через чеснокодавку, додаємо улюблену зелень і помідрочик покраяний на кубики (насіння вибрати і викинути, або дати комусь з’їсти).

    Зверху притрусити яйцем і зеленню. Смачного!

    [​IMG]

    ---------- Додано в 02:32 ---------- Попередній допис був написаний в 01:59 ----------

    Кекс з цукіні і шоколадом

    [​IMG]

    Ось і почався сезон кабачків і їх треба використати в кожній страві, бо їх так багато що вже не знаєш куди запхати а народ не спішиться їсти.

    Так ось, пропоную досить смачний, особливо на сніданок з маслом кексик.
    3 скл муки
    1/2 ч.л. порошку до печива
    1 ч.л. солі
    1/2ч.л. цинамону і мускатного горіху (можна оминути)
    1 ч.л. соди
    3 яйця
    2 скл цукру
    1 скл олії без запаху
    2 ч.л. ванільного екстракту або ванільний цукор
    1 середній кабачок/цукіні втертий на грубій терці
    1 скл подріблений хоріхів
    1 скл подрібленого шоколаду або шоколадних чіпсів
    1 ч.л. цедри цитрини або помаранчі

    Прогріти духовку до 190 градусів.(350 фаренгайта) Дві бритванки на маленький хлібець висмарувати маслом і присипати мукою.

    Просіяти разом муку, порошок, сіль, соду і цинамон з мускатом.

    В великій мисці збити яйця поки не подвоять в розмірі, додати цукор і продовжувати збибати поки не розтопиться цукор. Додати олію, ваніль, кабачок, горіхи, шоколад і цедру. Все щераз гарно перемішати. Всипати муку і перемішати. Розділити на дві бритванки і випікати 50-60 хвилин поки сірничок не буде сухий.

    Подавати з збитою сметанкою або маслом. Смачного!

    [​IMG]
     
  8. Веснулька

    Веснулька Well-Known Member

    Відповідь: Фотопереписи

    [/OFF]Дівчатка,все так смачно виглядає,я уже тут такий апетит нагуляла.Дякую ,обов"язково буду готувати за вашими рецептами[/OFF]
     
  9. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Фотопереписи

    Порічковий тортик
    В сезон червоних ягід це моя найулюбленіша випічка.Поділюся переписом,вичитаним колись в журналі "Ліза")

    150г. муки
    75г.вершкового масла
    1 яйце
    260г.цукру
    1ст.л. лимоннної цедри
    750г. порічок
    2ст.л.панірувальних сухарів
    6 білків
    сіль
    2ст.л. крохмалю
    1ст.л. цукру-пудри
    З муки,порізаного на кубики масла,яйця,2-3ст.л. цукру і лимонної цедри замісити тісто,надати йому форму кулі,загорнути в плівку і на півгодини покласти в холодильник.Духовку нагріти до 175градусів. Порічки перебрати,помити,обсушити.Роз"ємну форму діам.26 см.змастити маслом,тісто розкачатиміж двома шарами плівки,вистелити ним дно і стінки форми,посипати сухарями.Білки збити з сіллю і рештою цукру. Ягоди посипати крохмалем і додати до білків,масу викласти на тісто,розрівнятиі пекти 45 хв,через 20 хв. накрити фольгою,як вистигне посипати цукровою пудрою.
    [​IMG]
    смачного!
     
    Останнє редагування модератором: 11 Липень 2010
  10. Arctica

    Arctica Енергійна жіночка

    Відповідь: Фотопереписи

    Вже кілька днів підряд готую таку смакоту із баклажанів та овочів:ed4d70def841dc74b57. На авторство не претендую, бо думаю що багато хто таку страву готує, але просто захотілося поділитися рецептом приготування, можливо комусь засмакує :girl_dance:.
    Нарізаю баклажан кружельцями, даю солі, перемішую, і залишаю приблизно на 30хв. аби стали м"якшими.
    [​IMG]
    Пізніше на маленькому вогні в сковорідці на олії з двох сторін баклажани обжарюю до золотистого кольору. Поки баклажани рум"яняться на сковорідці, нарізаю кружельцями цибулю і помідори, моркву тру на тертці (можна і на грубо і на мілко), болг. перець ріжу на тонесенькі смужки.
    [​IMG] [​IMG]
    Підсмажені баклажани викладаю в тарілку а цей час тушкую цибулю, моркву, болг. перець і помідори,
    [​IMG]
    коли всі овочі практично готові додаю до них рум"яні кружельця баклажанів,
    [​IMG]
    додаю грибний кубик або приправу грибну, можна просто обійтися сіллю і перцем.
    Пізніше все це викладаю до каструльки, посипаю зверху кріп і кладу гілочку салери для запаху.
    [​IMG]
    Нашій сім"ї така страва дуже смакує як і просто з хлібом так із якимось гарніром.
    Смачного!
     
  11. Веснулька

    Веснулька Well-Known Member

    Відповідь: Фотопереписи

    Дівчатка і я до вас,поділюся з вами рецептом фаршированих курячих ляшок,коли я ще їх не готувала,то мені здавалось,що це щось неймовірне,а коли спробувала,то виявилось дуже просто.[​IMG]
    Отже,нам потрібно 4 шт.курячих ляшок
    300 гр. печериць
    пів.великої морквини,1 вел.цибулина
    5 ст.л.майонезу,олія,сіль,перець,спеції

    ---------- Додано в 15:38 ---------- Попередній допис був написаний в 15:20 ----------

    [​IMG] спочатку чистимо печерички[​IMG][​IMG]ляшки гарно промиваємо і починаємо чаклувати.Беремо ножик,якого нам не шкода,і щось тверде,щоб стукнути по ньому і перебити кістку біля початку ножки(у мене ці предмети добре видно збоку)тоді легенько вивертаємо шкірку,собі в цьому допомагаючи ножем[​IMG]

    ---------- Додано в 16:00 ---------- Попередній допис був написаний в 15:38 ----------

    [​IMG]перерізаємо ляшку і гарно обрізаємо м"ясо з неї і окремо складаємо кісточки[​IMG].Після того,як таку процедуру зробили зі всіма ножками,ставимо обварювами кісточки,щоб було у нас безвідходне виробництво,а за той час ріжемо печерички кубіками(не дуже тонко і не дуже товсто)[​IMG][​IMG]і обсмажувати на олії.Потім їх забираємо із сковорідки,і просмажуємо цибульку і моркву[​IMG]

    ---------- Додано в 16:26 ---------- Попередній допис був написаний в 16:00 ----------

    [​IMG].Поки це все гарно тушиться,ми відціджуємо воду,промиваємо кісточки і оббираємо ще м"ясо[​IMG]Засипаємо в кух.комбайн м"ясо сире,м"ясо варене і протушену цибулю з морквою(я додавала зразу сіль,перець,приправу для курчат)і перемелюємо до однорідної маси[​IMG],чистимо собі пару картоплин,вимішуємо готовий фарш із протушеними печеричками[​IMG].Розігріваємо духовку перед тим як відправити курчат в сауну до 160 градусів,змащуємо протвінь олією і фаршируємо(мені зручно рукою,бо ложкою щось ніяк)[​IMG] і обов"язково шкіру для фарширування промиваємо,солимо і перчимо,картоплю використовуємо для форми

    ---------- Додано в 16:43 ---------- Попередній допис був написаний в 16:26 ----------

    [​IMG]натираємо майонезом і приправою для курки і в духовку приблизно на годину пекти при 160 градусах,хоч я дивилась по ходу,якщо вони зарум"янились і до зубочистки не липнуть,то витягувати,дати трохи охолоти і подавати,як душа бажає і з чим[​IMG] і ось результат[​IMG]Готувала я до 3 ночі,і після 1 ножки відключили воду.добре,що запаси були,на смак ніяк це не вплинуло,навіть получились ще смачніші.Надіюсь,що комусь допомогла.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  12. Аделя

    Аделя Active Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    Шоколадно-горіхове печиво з ароматом капучіно:girl_yes:
    [​IMG]
    Одне з моїх улюблених, готується дуже швидко, складників має небагато, а пахне як......:girl_tender:
    Отже, для його приготування потрібно:

    100 г масла (я беру солодковершкове, не маргарин!)
    1 яйце
    3-4 ст.л. цукру (можна більше, хто любить)
    250 г муки
    1 ч.л. порошку до печива
    1/2 плитки чорного шоколаду
    1/2 склянки грецьких горіхів (думаю, можна й інші, але не пробувала)
    1 пакетик капучіно

    Капучіно розвести в 1 ст.л гарячої води, масло (має бути м'яке) розтерти з цукром, додати яйце, перемішати (я все змішую з допомогою міксеру), додати капучіно, і просіяти муку з розпушувачем. В останню чергу даю горішки (попередньо підсушую в духовці і подрібнюю) та шоколад (порізаний на шматочки). Потім змоченими у воді руками формую печенька і викладаю на застелене пергаментом деко, залишаючи між ними відстань, бо трохи ростуть.
    Духовка має бути розігріта до 180 градусів, печеться печенько 12-14хв.
    Смачного!!!:girl_curtsey:
     
  13. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Фотопереписи

    Мяско без точностей i пропорцiй ) Мала отаке мяско, то полядвичка з кiсточкою.. порiзали менi на базарi. готувала свiже не з морозилки.[​IMG]Помила, просушила серветкою. Злегка вiдбила плоским боком молотка, поперчила i посолила. Лишила хай вiдпочине, за той час ше паралельно варила зупку, i тд.[​IMG]Розтопила на сковорiдцi кусень грм50 вершкового масла i положила туди стейки.[​IMG]Поки вони жарились, взяла бритванку, вистелила фольгою(я часто роблю страви у фользi) I вистелила для мяска подушку, моркву i цибулину покраяну кружальцями .[​IMG]За хвилин 5 перевернула стейки.[​IMG]а ще через пять виклала в форму...i так по черзi поки не пiдрумянились всi, зверху теж нарiзала цибульки.i Притрусила приправками, i зовсiм трохи олiйки.[​IMG]Мяско накрила фольгою i в духовку. Поки воно там пеклось, я помила картоплю i порiзала навпiл, приправила i посолила. [​IMG]за 15 хв перевернула пацятинку на другу сторону i картоплю доложила до мяса, яке разом з овочами вже гарно випустило соку....[​IMG] додала зубцiв часнику(не дуже ретельно чищу бо чомусь так менi запах часнику нiжнiший)i залишила в духовцi ще на 20 хв.... а потому вже все готове)) [​IMG] Смачного ) Мясо cочне i смачне. З приправ то все на любителя, я додаю трохи шафрану перцю, орегано.
     
    Останнє редагування: 14 Вересень 2010
  14. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Фотопереписи

    я нині зробила пиріг-піццу з брокколі, так добре вийшло, що рішила поділитись!!!
    1)брокколі 1 кг, порізати, зварити в воді з сіллю і цукром /як маринована кукурузка солодка/ варити 5-7 хв
    2) слоєне тісто розкачати на 5-6 м товщиною покласти на дечко /я мала саморобне тісто, думаю магазинне буде не зле.../
    3) брокколі /холодні, відціджені!!!/ на тісто
    + помідорка різана
    + кусочок копченої ковбаски порізаної
    + сира цибулина порізана півкільцями і замаринована в солі і оцті
    4) ЗАЛИВКА /секретна заливка на піццу моєї свекрухи - тсссс!!!!!/
    1 яйце + 3 ложки столові майонезу + 3 ложки столові олії + приправи - розколотити і акуратно полити "пиріг"
    5) потерти сир /в мене був сулугуні/
    6) обов"язково /вкрала з якогось іншого рецепту.../ - посипати на сир підсмаженими тертими сухарями з білого хліба...
    7) спекти десь в 200 градусах біля 20 хв, в мене така дужовка що нема чим похвалитись...

    таке враження що броколлі прямо плаває в сирі!!!

    фото процесу нема, бо не думала що так добре вийде... а тепер головне щоб мужу щось лишилось...
    [​IMG]
    а результат такий -
     
  15. Нюта

    Нюта Well-Known Member

    Відповідь: Кулінарний конкурс "Ходить гарбуз по городу"

    ЗАПІКАНТА З ГАРБУЗА!
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  16. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Фотопереписи

    Я дуже часто при приготуванні їжі використовую В"ялені помідори, котрі купую в Метро або „італійських” продуктових магазинчиках. Додаю їх у салати, у соуси, до пасти, піцци.
    Також їх можна додавати разом з оливками до чіабатти, але й самі по собі вони є чудовою самостійною закускою „анті пасті”.
    Минулого тижня спробувала „зекономити” та приготувати їх самостійно – вийшло суперово!
    Сподіваюсь мій досвід стане вам у пригоді –
    Отож, велику бритванку я застелила пергаментом, виклала 2 кг маленьких половинок помідорів (м’ясисті "сливки") розрізом нагору,
    посолила, розпилила спреєм оливкову олію, посипала сухими травами (базилік, тимян, орегано, розмарин, підійде збірна суміш трав – італійські або прованські)
    і відправила у розігріту на 130 градусів духовку. В’ялила більше 4 годин, поступово зменшуючи температуру (наприкінці 4 години вона вже знизилась до 50 градусів),
    періодично розпилювала трохи олії, включала вентилятор. Запах на кухні стояв неймовірний...
    Готові помідорки щільно втрамбувала в стерилізовану у духовці банку, залила оливковою олією. Зберігаю у холодильнику.

    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

    Вийшло абсолютно „автентично”, чоловік взагалі не відрізнив від „оригінальних”.
    Смакували вчора в улюбленій салатці (в'ялені помідорки, тунець, зелений салат, стебла селери, каперси) :nyam2:

    пс. буду робити знову, тільки використовуватиму одразу 2 бритванки :)
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  17. WildWind

    WildWind Member

    Відповідь: Фотопереписи

    Люблю дивувати чоловіка чимось незвичайним, він за це мені завжди щось новеньке до кухні купить)))
    Отож, на сніданох Хелловіна придумала я таке...
    Отож, поки коханий спить тихенько відрізаємо йому пальчики, покриваємо ту смакоту грибочками, зверху сир, нігті не смачні, тому використала фіолетову цибульку, запікаємо в духовці.
    [​IMG]

    І вуаля!
    "Коханий, я дух твоєї дружини, прокидайся..."

    [​IMG]
    Ммм.. трохи більше фото в ЖЖ http://girlwind.livejournal.com/13447.html
     
  18. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Фотопереписи

    Ще одна вдала спроба самостійного приготування закуски „анті пасті” – Печений перець по-італійськи.
    Велику британку застелити пергаментом, викласти шкіркою нагору покраяний половинками м’ясистий болгарський перець,
    покласти у розігріту на 200 градусів духовку. Пекти поки шкірка не зарум’яниться та не почне відставати
    (в мене то сталось приблизно через 30-40 хв.).
    Очистити від шкірки, скласти в стерилізовану банку.
    50 мл оливкової олії розігріти, додати до неї суміш італійських трав та нарізаний часник, ще теплою залити перець.
    Зберігати в холодильнику, якщо після куштування ще щось залишиться. Нам з бринзою засмакував одразу весь :nyam2:


    [​IMG][​IMG][​IMG]
     
  19. true

    true New Member

    Відповідь: Фотопереписи

    Якби хтось готував фаршировану рибку, будьласка дайте сюди фотоперепис. Дууже хочу навчитися.
     
  20. allja

    allja Well-Known Member

    Відповідь: Фотопереписи

    Я готувала, але я немала рецепту, проводила експеремент:girl_blush2:
    Отже, купила я амурчика, печерички, солодкий перець, цибульку та помідорчики. Рибку почистила, помила, на ніч лишила в підсоленій воді (якщо спішно, то необов'язоково, можна просто добре просолити).На другий день рибку просушила, поперчила і фарширувала.
    Фарш: печерички почистити, помити, порізати дрібними кубиками піджарити на олії, потім їх вимішати з піджареною цибулькою.
    В рибу спершу клала порізані кружельцями помідори, тоді фарш і зверху знову помідори.
    Перед запіканням шкірку риби змастила трішки олією, а в процесі запікання поливала рибку соком,що був у бляшці.
    А викладала рибку на листки пекінської капусти і нарізала збоку солодкий перець, і ось що в мене вийшло:
    [​IMG]
    Процесу немає, тому що рибка готувалась на Новий рік:)