Фотопереписи

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Liliyah Romanova, 1 Січень 2008.

  1. Оля

    Оля Well-Known Member

    Відповідь: Фотопереписи

    Марусю, я на тій Вашій світлині, де Ви ванілію додаєте завиділа пачечку з орегенО. До чого Ви тоту приправу застосовуєте? ;)
     
  2. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Фотопереписи

    Це у нас насіннячко... ми його садимо на городі а потім використовуємо з задоволенням до мяска. Наприклад, марунуємо мяско на шашлик додаємо ореґано, роблю щось з помідорами додаю орегано, і також натираю полядвицю орегано перед запіканням.

    Додано через 3 хвилини
    А я думала що всі знають що цинамон то кориця. Вибачайте. Забулясь.[​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Фотопереписи

    Є рама крем бонжур, буває різних смаків, вам потрібна синена упаковка, ось така
    [​IMG]
    Філадельфію я часто бачу в Метро, так само як і маскарпоне і моцареллу і інши сири.
     
  4. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: Фотопереписи

    Як на мене...РАМА для сирника не підходить..в неї аромат дивний...і це не сир...а жалкое подобие (рос. мова) :)
     
  5. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Фотопереписи

    У Львові в Арсені часто є Філадельфія, Маскарпоне і багато інших "буржуйських" сирів :).
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: Фотопереписи

    а може краце..сиркова маса, власного приготування??
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Фотопереписи

    Це трохи інше. Дивилася в них на сайті, то всі використання тільки з канапе як з солодкими так і з соленими. Хоча в мене знайома робить класний чізкейк з нього. Є ще Рама в такій упаковці як маргарин, то вона по смаку більше нагадує Філядельфію.
    Дивно, але всі вони є тим самим creem chease, а смак дають різний.
    А тут я ще не дивилася, треба буде на вихідних поїхати.
    Дивно. я вчора всі полки перерила в Арсені на Зеленій і не знайшла. Може Арсен Арсену рознь...
    Сьогодні шукала у Фуршеті - теж не має :sad:
     
  8. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Фотопереписи

    Для чізкейка якраз і потрібно не сир в нашому розумінні а це "жалкое подобіє";) Сиркова масса що у нас продається інша за своєю структурую, вона більше сирна:8:, якщо можена так сказати.
    Я чесно скажу пекла чізкейк з Рамою, пекла з філадельфією, а зараз не заморочуюмь, купую в провіреної жіночки сир домашній, такий жирнющий і мягкий, що різати можна на плястерка( без дрібних крупинок, щоб не був перегрітий) і вершки домашні, дома сир збиваю в блендері добавляю вершків ще хвилину другу збиваю і маю люксусовий крем-чіз.:p
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Фотопереписи

    Я вже давно таким чином сир збиваю (тільки беру не вершки, а звичайнісіньку сметану). З нього добре і пекти і канапки робити :).
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: Фотопереписи

    Дануся, я мала на увазі сиркову масу власного приготування, а не з маркету...мої батьки тоже мають пані, яка вже надцять років нам постачає сир, сметану, молоко...та ще багато всякого, можна сиркову масу зробити самій для сирника. Бо та рама...якось мені не дуже...в мене одна асоціація...маргарин
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Фотопереписи

    Я перший раз коли готую нову страву то стараюсая максимально відповідати рецепту - треба якийсь інгридієнт буду чекати доки не куплю його а тоді приготую, а коли вже приготую - імпровізую з складниками. Я вже приблизно знаю який має вийти результата- і стараюся заміни одні інгридіенти на інші щоб смак якнайменше постраждав. Для сирника нашого українського ось такого
    [​IMG] -
    я сир двічі перемелюю і далі по рецепту, для такого сирника як давала Ліля -роблю сиркову масу, вона має бути гладенька і без крупинок, як густа сметана.
     
    • Подобається Подобається x 8
  12. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Фотопереписи

    а можна рецепт в студію?
    я дуже люблю солодке, а сирник (наш український) - то святе.
    і нехай всі чізкейки поховаються...

    Додано через 4 години 25 хвилин
    Кіш за Ліліним рецептом з українськими реаліями (не дивіться на тарілку з під піци, на іншу ще не розжилася). Корж робила сама, дуже смачний, але в деяких місцях виріс, не зважаючи на те, що я тісто попротикала виделкою...
    [​IMG]
    Смакота! Їла вся родина! Свекруха сказала, що кіш в 100 раз краще за піцу, а чоловік просив зробити ще!!!
    Дякую за смачний рецепт!
     
    • Подобається Подобається x 6
  13. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Фотопереписи

    Рогалики

    [​IMG]

    Я робила рогалики за таким переписом:
    1-ше тісто:
    200гр муки
    200 гр сметани
    1/2 ч л соди погасити

    2-ге тісто
    200 гр муки
    200 гр масла/марґарини
    1/2 ч л соди погасити.

    Замісити тісто №1 і №2. Розкачати тісто №1 десь так на 2 см і зверху покласти розкачане тісто №1. Скласти їх конвертом і знову розкачати. Знову скласти тісто конвертом і розкачати. Покласти тісто в холодильник на 30хв, можна і більше.

    Розкачуємо тісто десь на висоту .5 см вирізаємо круг, який ділимо на 8-12 сеґментів і скручуємо рогалики. Начинка може бути люба але якщо беремо мармоляду то бажано аби вона була густа, бо може витекти на бритванку.

    Випікаємо рогалики 10-15 хв при температурі 180 градусів цельсія, що дорівнює 375 градусів фаренгейта.

    Після того як рогалики вистигнуть посипати їх цукром-пудрою. Мені здалось що до тіста також можна було сипнути ложку-дві цукру. Але це як хто любить.

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 9
  14. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Фотопереписи

    Марусю, дуже дякую!!!
    Завтра збираюся робити.
     
  15. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Фотопереписи

    Банановий кекс "Сама вдома"

    [​IMG]

    Так назвала, бо не було чим зайнятися, поки хлопці на канал пішли, а в холодильнику якраз було 8 бананів. Лишила Романові дві штуки на молочний коктейль, а з решти вирішила зробити т. зв. "банановий хліб".

    Зазнимкувати складники я забула, бо ідея знимкування процесу прийшла тоді, коли я вже почала переминати банани.

    Отже, складники (на два хлібці):

    6-7 бананів середнього розміру
    2/3 скл. цукру (140 г)
    3 скл. муки (390 г)
    1/2 скл. молока
    2 яйця
    пачка порошку до печення (baking powder) АБО 1,5 ст. л. кухонної соди (baking soda)
    4 ст. л. олії (я дала оливкову)
    2 ст. л. кориці
    1 скл. родзинок
    цукрова пудра для присипки

    В окремій посудині змішуємо всі сипкі складники, окрім цукру:
    мука, кориця, порошок до печива, сода і родзинки. Можна відібрати одну-дві столові ложки муки й додати трохи крохмалю, так мене колись Маруся вчила. ;)

    [​IMG]

    У глибокій мисці переминаємо банани.
    [​IMG]

    Я не використовувала ні блендера, ні міксера, але звичайно, що можна скористатися котримось із цих допоміжних засобів. У мене після переминання виделкою вийшло таке:

    [​IMG]

    До бананової суміші по черзі додаємо й змішуємо:
    яйця

    [​IMG]

    молоко
    [​IMG]

    олію
    [​IMG]

    цукор
    [​IMG]

    Частинами додаємо й вмішуємо всі сухі складники (я розділила на три рази)
    [​IMG]

    Отримуємо ось таке тісто (якби комусь видалося зарідким, можна докинути ще муки)
    [​IMG]

    Готуємо форми. У мене не надто виходить із застелюванням тих форм папером, тому я дала лише на дно, а решту намастила жиром.
    [​IMG]

    Виливаємо тісто у форми.
    [​IMG]

    Вкладаємо до печі, розігрітої до 180 Цельсія (350 фаренгайтів) на 45-60 хв.
    [​IMG]

    Спечені хлібчики витягаємо із форм і кладемо на хто-що-має, аби вистигло.
    [​IMG]

    Коли вистигне, посипаємо хлібці цукровою пудрою. Мені найзручніше робити це через ситечко.
    [​IMG]

    То все. :)
    Смачного!

    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 22 Липень 2009
    • Подобається Подобається x 20
  16. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Фотопереписи

    Помаранчеве печиво

    [​IMG]

    На знимці є ще й какао-цукрове печиво, але перипетії, що мала з ним, описала тут, тому сюди не подаю. - http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=406365&postcount=373

    Помаранчеве ж робиться дуже просто, швидко й легко, а головне виходить дуже смачно. Моя мама вже випробувала, а свекруха вже попросила в неї перепис. :)

    Складники:
    Тісто:
    3,5-4 скл. муки
    1 скл. цукру
    4 жовтки
    200 г масла
    6 ч. л. цедри помаранчі (можна й більше, я давала цедру, що вийшла з двох великих апельсинів)
    3-4 ст. л. свіжовичавленого апельсинового соку (ще 2 ст. л. лишити, а решту випити ;))
    4 ч. л. порошку до печива

    Глазур:
    1/2 скл. цукрової пудри
    2 ст. л. апельсинового соку

    (від цукрової пудри залежить досить багато. я робила двічі й за першим разом пудра не була дуже добра, глазур вийшла рідкою, тому я купила іншу пудру й все чудово вдалося)

    Збити масло з цукром, додати жовтки. Добре вимішати, тоді додати цедру й апельсиновий сік, знову вимішати. Муку змішати з розпушувачем тіста і додати до масляно-помаранчевої маси. Замісити тісто, покласти на 30 хв. до холодильника.

    Вийняти тісто, розтачати, зробити тістечка й запікати 10-15 хв. при температурі 180 градусів Цельсія (350 фаренгайтів).

    Коли печиво трохи вистигне, покрити цукрово-помаранчевою сумішшю. Аби вона швидше застигла, я клала на 5-10 хвилин до морозильника.

    Смачного!
     
    Останнє редагування: 25 Січень 2009
    • Подобається Подобається x 6
  17. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Фотопереписи

    :agree: Ліль, а де мука? Певно там де пише 3,5-4 скл.?;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Фотопереписи

    Пекла подібну штуку, а рецепт взяла із якогось ЖЖ від Даші Малахової. Тільки я пекла у звичайній прямокутній формі і різала на невеликі квадратні скибки. Швидко робиться і смачне. Добре його пекти, коли залишилося кілька бананів м'яких, "підуставших", які вже ніхто не хоче їсти, їх і мняти легше. Одним словом - варто спекти:).
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    :D:D:D
    Так, Надійко, дякую, вже виправила. Не можна писати переписи опівночі, ще й з температурою. :xaxa:

    Я мала купу різних переписів, але мені захотілося щось оригінального, тому вибрала з корицею й родзинками. Ще думаю спробувати з горіхами та журавлиною. Є навіть переписи на такий хлібчик для тих, хто слідкує за вагою.

    1 1/2 скл. муки
    1 1/4 ст. л. порошку до печива
    1/2 ст. л. соди
    1 скл. свіжої журавлини (можна мороженої, я думаю випробувати сушену)
    1 1/2 переспілих бананів
    1/2 скл. цукру
    1 велике яйце (кімнатної температури)
    1 ст. л. ванілі
    1/2 скл. олії
    Випікати 35 хв. у квадратній формі при температурі 180 Цельсія (350 фаренгайтів).
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Фотопереписи

    Як приготувати смачну вечерю з мінімум зусиль. Я готувала своїм тушковане мяско і назву його мяско для лінивих :)

    Беремо наступні продукти:

    Одну велику цибулю і морквину покраяти на кубики:

    [​IMG]

    червону бараболю розкраяти на половину. Шкірку я не знімаю, бо воно як молода там дуже тоненька шкірочка і в Америці така бараболя вариться з лушпинням :)

    [​IMG]

    мяско (в мене полядвиця свиняча) покраяти на невеликі кубики також

    [​IMG]

    і часник краємо на невеличкі кусочки, можна витиснути перез чеснокодавку

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 4