Фотополювання на папуг

Тема у розділі 'Фотоальбом', створена користувачем носик, 22 Грудень 2009.

  1. cleonata

    cleonata Well-Known Member

    Відповідь: Фотополювання на папуг

    Anaid це копія нашої улюблениці Чіші., нажаль її вже немає...Це самка у вас? вона говорить?
     
  2. Anaid

    Anaid New Member

    Відповідь: Фотополювання на папуг

    Так це самка,має три рочкі.Говорити не хоче,та вона і трохі дикувата,мою малу любить та ще маму мою.На всіх решта тількі може сісти на плече чи голову.А врукі чи поцьомати це тількі мала та мамка.Ми так само мали перед нею папужку тільки хлопчіка Кєша то той був дуже балакучій.Нам його дали потримати на деякій час знайомі,так і не забрали.Такі слова видавав очі вилазили:eek:Прожив в нас 4 рокі та помер,самі не знаєм від чого:girl_cray:Видно щось з"їв,бо ходив,літав поцілій хаті,ну і їв що заманеться.
     
  3. носик

    носик New Member

    Відповідь: Фотополювання на папуг

    . я б не рекомендувала папузі давати кашу, або все, що має цукор, сіль, спеції та зварене. це все погано перетравлюється. був досвід у мене і в моєї сусідки на 3 папугах(((
    краще фрукти та овочі. або суміші для папуг...
    Доречі папужка файна. тілька якась сумна виглядає(((. Я взагалі папугу не закриваю. коли хоче він сидить в клітці хоч цілий день...але в мене маленька порода, а у Вас більша. тому, думаю, різниця є

    ---------- Додано в 01:16 ---------- Попередній допис був написаний в 01:11 ----------

    Anaid, а Ваш папужка любить цьоматися))) Це означає, що він повністю довіряє Вам і Вашій донечці))). він так виражає свої почуття. мій перший папуга кожен ранок просив, щоб його цьомнули))) інакше він не злазив і "цьом-цьом" казав
     
  4. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Фотополювання на папуг

    Мій папужка теж любив цьоматися, страшно, ліз до губ і так треба було його цьомати зі звуком. А ще любив до губ притулитися і щось там собі балакати. Його клітка стояла біля радіо якийсь час і він у нас говорив, як радіо, слова не дуже розбірливі, зате з інтонаціями розмови-питання, розповіді, ну всі як в радіо. а ще він дуже точно копіював звуки відкривання дверей ключами. І то настільки точно, що я бувало по кілька разів на день вибігала в коридор, думаючи що то хтось додому прийшов:girl_haha: І знаючи, що то наш Льовка(так його звали) вміє так робити, все-одно я на то ловилася.
     
  5. носик

    носик New Member

    Відповідь: Фотополювання на папуг

    Vittoriya, класний папужка. мій Сьомич повторює лише звуки від сигналізації авто. наслухається вдень, а увечері видає нам)))
    Перший папуга повторював звук телефонного дзвінка)))
     
  6. Anaid

    Anaid New Member

    Відповідь: Фотополювання на папуг

    Я вже писала що так само мала прикрий досвід з першим своїм попужкою,він з тарілок все їв,на підлозі крихти збирав.От не і догляділи.Тепер нашій Каті не дозволяєм по тарілках заглядати.
     
  7. Peri

    Peri New Member

    Відповідь: Фотополювання на папуг

    Мамин папужка знає багато слів і цілих речень,пчихає і вміє давати лапку(правдв,тільки мамі,всіх решту дзьобає). Копіює вхідний дзвінок - не раз бігали відкривати двері.А ще він копіює горобців,яких давно вже не видно...
     
  8. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Фотополювання на папуг

    був...:sad:, його вже 2 роки як нема...
     
  9. zajunya

    zajunya New Member

    Відповідь: Фотополювання на папуг

    Це може невдала фотографія. Він вже напевно дрімав. А щодо клітки, то я вже писала, що у нас мала дитина, а він останнім часом сподобав собі на голові сидіти, боюсь, щоб не налякав або кігтями не поцарапав (бо такі гострі вони в нього). А так він веселий, часом аж занадто. Коли він влітку жив на балконі, то весь двір чув як він співає.
    Колись у нас була папужка породи Розелла строката - то вона, тобто він, мав такий голос, що певно весь район його чув.
     
  10. носик

    носик New Member

    Відповідь: Фотополювання на папуг

    кігтики можна підрізати для профілактики, але легенько. або трішки пилочкою підпиляти. робила своїм папужкам- не так драпалися.
     
  11. Iskra

    Iskra Well-Known Member

    Відповідь: Фотополювання на папуг

    Знайомтесь, наш пташко - Шурік :girl_in_love:
    [​IMG]
    [​IMG][​IMG]
     
  12. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Фотополювання на папуг

    дуже гарні ваші папужки,
     
  13. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Фотополювання на папуг

    хіба какають, але вони у них такі мацюпуські:girl_smile: Хоча наш Льовка все як сідав на когось, тоді вже й кгм...Але папужки дуже милі :girl_in_love: і з ними нема особливих проблем, ну трошки іноді пір'ячко буде літати, хоча скільки там того пір'ячка..Зате постійно в хаті буде шум-птах все-таки літає :girl_haha: І щебетання-говоріння..клас..:girl_in_dreams: Завела б ще одного, але моя кітуха нерівно дихає до них, тому не варто пташечку мучити...:girl_sad:
     
  14. NATA 021180

    NATA 021180 Active Member

    Відповідь: Фотополювання на папуг

    Дівчата, отримала масу задоволення від перегляду фотографій. Всі папужки СУПЕР! Будь яка, навіть найменша тваринка в хаті приносить багато позитиву. В мене є рибки, хомячок і собачка. Я собі не уявляю життя без цієї веселої компанії. Дивлюсь на рибок, як вони весело плавають, граючись одне з одним, дивлюсь на собаку, яка любить мене щиро і віддано, дивлюсь на хомика, такого малесенького, такого рухливого і забавного і стає веселіше на душі після важкого робочого дня.
     
  15. Irusya

    Irusya Well-Known Member

    Відповідь: Фотополювання на папуг

    Це наша Кока, доця ніжно називає її Кокуся. Ще молоденька - на початку літа буде мати рік.
    Отак любить в доці на голові сидіти:)
    [​IMG]
     
  16. shum

    shum New Member

    Відповідь: Фотополювання на папуг

    Знайомтесь це наш Кешка (йому вже 10 років)
    [​IMG]

    ---------- Додано в 13:55 ---------- Попередній допис був написаний в 13:54 ----------

    і ще один наш папуга Тьопчик
    [​IMG]
     
  17. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Фотополювання на папуг

     
  18. Надя К.

    Надя К. Well-Known Member

    Відповідь: Фотополювання на папуг

     
  19. Сонце

    Сонце Well-Known Member

    Відповідь: Фотополювання на папуг

     
  20. носик

    носик New Member

    Відповідь: Фотополювання на папуг

    Грильяжка, не переживайте з папугою все буде добре. в нього зараз процес адаптації. Все залежить від характеру папуги...
    По першому папузі- не їв 3 дні. а тоді я на ложечці пластиковій під носа тикала йому корм.Другий - вже увечері проголодався і почав по всій клітці лазити у пошуках їжі.
    Сьома- перші дні його голодування я не застала, бо у лікарні місяць провалялася.але чоловік каже що 2 дні не їв.
    в папуг на шиї є т.з. мішочок-запас пшона. так що він в нормальному стані, а потім прокинеться інстинкт самозбереження і почне шукати їсти.
    Випускала всіх я першого ж дня у тому приміщенні де має перебувати щоб акліматизувався і крила розім яв. тільки двері і вікна позачиняти тре і слідкувати щоб за шафу не впав)). потім трішки поганяти його і коли змучиться в клітку. так робила кожного дня. і за 2 тижні папуга призвичаївся до кімнати і до мене, знав як потрапити до клітки. десь за місяць папуга вільно володів всією квартирою.
    От, Сьома зараз може бути в будь якій кімнаті я його не обмежую. клітка цілий день відкрита. коли хоче прилітає і їсть. Спить вдень дуже рідко, бо йому цікаво що я роблю. зате цілу ніч спить тихо і обов язково біля нашого ліжка. так я його привчила і він нікого не боїться вільно підходить до всіх, може сісти на коліна і щось розказати, або ручки зі столу мені приносить... головне показати йому довіру.
    Перший місяць він буде боятися фрукти їсти але потім як почне...
    Клітку мию обов язково раз на 4 тижні. папір у клітці кожен ранок. Вода має бути відстояна. можна давати йому палички з пшоном( у магазині є). папуги це люблять. і ще всякі прибамбаси до клітки( дзеркала, качельки, карусельки, драбинки)- розвивають папугу, його моторику і здатність думати))))
    Поїлку промиваю марганцовкою дуже-дуже слабкою раз в 2 тижні. і кожні 5-6 місяців треба поїлку міняти....
    здається все що хотіла сказати....:girl_spruce_up: