Фотополювання на папуг

Тема у розділі 'Фотоальбом', створена користувачем носик, 22 Грудень 2009.

  1. Anaid

    Anaid New Member

    Відповідь: Фотополювання на папуг

    Наша Катя свіжі фотки.
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  2. Сонце

    Сонце Well-Known Member

    Відповідь: Фотополювання на папуг

    Ось і наші улюблениця - Ріккі. Дуже компанійська пташка, любить з нами вечеряти :girl_spruce_up:
    [​IMG]

    Пташок я мала багато вже, і вважаю, що це наймиліша тваринка вдома, її спів та воркотання створює таку атмосферу затишку та тепла.
    Мала пару колись, то вони менше тягнулись до людей, вони обоє спілкуються і все, а от якщо одна пташка то більше контактує, більше її можна приручити. Але можливо це тільки мої спостереження, може в мене така пара була самодостатня :girl_curtsey:
     
  3. shum

    shum New Member

    Відповідь: Фотополювання на папуг

    він сидить на дивані за подушечками, а м"ячик він вже 10 років висиджує, думаючи що це яйце ! А в клітку залазить тільки спати і їсти !
     
  4. носик

    носик New Member

    Відповідь: Фотополювання на папуг

    а це я вже так сьому дістала, що вже на бутилочку присів

    ---------- Додано в 21:46 ---------- Попередній допис був написаний в 21:45 ----------

    [​IMG]
     
  5. Amilada

    Amilada Well-Known Member

    Відповідь: Фотополювання на папуг

    [​IMG] Жорка
     
  6. Сонце

    Сонце Well-Known Member

    Відповідь: Фотополювання на папуг

    чи може хтось знає чи існує якась людська хвороба, причиною якої є кал папугая? щось таке є здається від випорожнень голубів чи інших птахів, а від папугая цікаво. воно звісно все прибирається, але все-одно птаха літає всюди, там і залишає "подаруночки" :girl_smile:
     
  7. носик

    носик New Member

    Відповідь: Фотополювання на папуг

    ні, стосовно папуг такого не знаю. він у вас у чистоті всерівно не літає як голуб куда попало. Папуги, крім того, полюблять купатися.
    і стосовно харчування тільки те що є у природі. тобто ковбаси, сиру, хліб, варені каші не варто давати.Папуги мають інакший шлунок ніж ми. таке харчування може вплинути на тривалість життя папуги.Краще давайте йому сирі овочі та фрукти.
    Мені подарували голову, з якої росте травичка. Так це улюблене місце Сьомича. Він і травичку жує і иоже щось поклювати і агресію вилити.
     
  8. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Фотополювання на папуг

    Це наш Чіча.
    [​IMG]
     
  9. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Фотополювання на папуг

    [​IMG]
     
  10. Iskra

    Iskra Well-Known Member

    Відповідь: Фотополювання на папуг

    а це точно він, а не вона???

    Amilada, якої породи Ваш (Ваша) Жорка? вона так витончено тримає ручку:girl_in_dreams:

    всі папужки такі гарненькі, що мені аж другого захотілося...:girl_in_dreams:
     
  11. Amilada

    Amilada Well-Known Member

    Відповідь: Фотополювання на папуг

    Жора, то есть Георгий,- жако. Просто он сам себя называет Жорка-Папужорка, или Жорка-папугай. А с моей случайной подачи, ёщё и посылать в п..у научился, причём всегда в тему. Жако краснокнижные птицы, и по интеллекту не уступают дельфинам
    [​IMG]
     
  12. носик

    носик New Member

    Відповідь: Фотополювання на папуг

    класний такий Жора.Він може почути слово і відразу ж відтворити його? класно.
    Я свого Сьомича ну ніяк не навчу казати "Наталя". увесь час кажу "Ну,Сьомич, На-та-ля".а він "Сьомич" а ім я моє не хоче:girl_sad:.
    Ще й він якийсь неправильний. Всі папуги на весну скидають пух. а той пір я видирає. вже майже без хвоста))) до крил добирається. купила вітаміни вже. їсть як навіжений. купається.... чого йому бракує?
     
  13. Amilada

    Amilada Well-Known Member

    Відповідь: Фотополювання на папуг

    Носик, з іменами у нас те саме було. Ось як я вчила:вихожу за двері, а в цей час чоловік мене гукає. Так кілька разів. Навчився десь за тиждень.
    [​IMG]
     
  14. Lady_Opium

    Lady_Opium Well-Known Member

    Відповідь: Фотополювання на папуг

    читала, що найкраще папугасикам вдаються букви к, р, ч - а Ви хочете "Наталя":girl_smile:

    всі три мої папугайчики скидали все, що бачили:girl_emo:
    і тим не менше виросли здорові-красиві
    а де Ви прочитали, що має скидатися лише пух?
     
  15. носик

    носик New Member

    Відповідь: Фотополювання на папуг

    два попередні на весну скидали пух. а то чудо вже майже хвіст видер. більше йому подобається по підлозі ходити. так лазить і ціп-ціп.
     
  16. Amilada

    Amilada Well-Known Member

    Відповідь: Фотополювання на папуг

    Носик, питання в тому чи ваш папуга навмисно пір*я вискубує, чи воно саме випадає? Якщо вискубує, то треба шукати проблему: недостатньо уваги,немає режиму дня, неправильне харчування, або дурна звичка-замало забавок.

    [​IMG]
     
  17. носик

    носик New Member

    Відповідь: Фотополювання на папуг

    забавок як на атракціоні, годую всім чим хоче. регулярно їсть зі мною яблучка, ківі, цитруси. пір я сам вискубує. увага зараз вся йде на нього, а потім вже через місяць хай жаліється на недостачу)). всі новинки вітамінок у зоомагазині -наші. і музику слухає. і спить поряд. ну має все.
    хіба хоче уваги чоловіка, але той приходить такий змучений...
     
  18. Amilada

    Amilada Well-Known Member

    Відповідь: Фотополювання на папуг

    Смотрите off выше. Витамины необходимы лишь 2 недели через 3 месяца. Остальное перебор не исключено что у него зуд.Можно его купать, споласкивая очень слабым р-ром яблочного уксуса(следить чтоб не попало в глаза)Как только он начинает копаться в перьях,отвлекайте его.Важно соблюдать режим дня.Спать папугай должен не менее 12 часов,даже если не спит, не снимайте покрывало.
     
  19. Bluemchen

    Bluemchen Well-Known Member

    Відповідь: Фотополювання на папуг

    дуже красивий!!!
     
  20. носик

    носик New Member

    Відповідь: Фотополювання на папуг

    Ми не накриваєвамо покривалом.він шумить дуже сильно тоді і тарабанить своїми дзвіночками. щодо яблучного оцту вперше чую. зазвичай він купається у півлітровому горнятку з ледве теплою водою.має ще свою купальню у клітц, а коли того замало летить до ванної кімнати і там собі хлюпцькається. вітаміни не всякі хоче їсти. почав їсти лише ті, які купила у понеділок. там щось 1 ч.л і місяць не давати їх. і купую йому дзьоботочилки і всякі камінчики.
    я вчора подивилася за ним. так він починає скидати пір я тільки коли чоловік вдома. раз від нього дуже дістав, бо перегриз щось.... або Сьомич так протестує або незнаю що. але зранку коли чоловік спить, то лізе до нього.на голову вилазить, за волосся скубе, лоскоче.... незрозумілі стосунки між ними.