Фотополювання на папуг

Тема у розділі 'Фотоальбом', створена користувачем носик, 22 Грудень 2009.

  1. Amilada

    Amilada Well-Known Member

    Відповідь: Фотополювання на папуг

    Носик, це напевно прояв стресу, тепер все залежить від того наскількі для вас важливий папужка.Виривання пір*я дуже складна проблема.Знаю коли від того доводилось відучати й кілька років.Рецепт простий: жодних стресів, і відволікати увагу чимсь приємним,Комусь допомогло відволікати пір*ям курки.
    Метушаться від покривала напевно всі, лишайте йому щілинку, щоб він вас бачив.Птахам важливий світловий режим.
    Вітаміни ваші,то просо vitacraf.В мене такі визивають сумнів,але як добавка згодяться.Ліпше я б радила годувати їхнім оригінальним просом.Якщо то задорого купуйте лише українське Зернятко(зрідка буває в Ар-ні),або Optima(воно трохи з пилюкою) Уникайте кормів з фарбованими макаронами!
    ptic.ru/forum/viewtopic.php?id=38 -тут знайдете детально(скопіюйте лінк в строку браузера) mybirds.ru/health/dis/fpklark.php -і тут

    [​IMG][​IMG]
     
  2. Даніелла

    Даніелла Well-Known Member

    Відповідь: Фотополювання на папуг

    коли наш перший папуга вискубував пір"я , я вичитала в інтернеті купати попугая кожен день в хлоргексині 1мл.на 250гр. води здається, нам помогло.
     
  3. pusik

    pusik Well-Known Member

    Відповідь: Фотополювання на папуг

    Подивилась на Ваші чуда і не втрималась. знайомтесь мої домашні улюбленці Гуглік (той що більший) і Гугля (та що менша):girl_smile:
    [​IMG],[​IMG][/URL][/IMG]
     
    Останнє редагування: 11 Березень 2010
  4. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Фотополювання на папуг

    pusik така красота :girl_in_love:
    І як вони миряться обоє?
     
  5. носик

    носик New Member

    Відповідь: Фотополювання на папуг

    Дякую. поки є ще час пожалію його....
    цікаво, чи буде ревнувати до маленької? буду робити щоб все з ним було добре і до малечі не ліз клюватися.
    це вперше мені попався папужка з стресом. завтра піду в аптеку по розчин хлоргексину.
    те чудо увесь час поряд зі мною. я за компом- він на клавіатурі. я на дивані - він тоже. я на кухні- Сьомич по підлозі зубочистки тягає. я у ванну- тоже. я виходжу у магазин- сидить в коридорі і чекає доки я не прийду ( деколи навіть здається, що свариться зі мною).
     
  6. Даніелла

    Даніелла Well-Known Member

    Відповідь: Фотополювання на папуг

    [​IMG]
    [​IMG]
    А це наш РІККІ, Аня називає ІКІ, а Данилко КАКАЙ
     
  7. Stanislava

    Stanislava Well-Known Member

    Відповідь: Фотополювання на папуг

    [​IMG]
    Таку сімю маю я. Ото сіреньке то дівчинка-Зося, а біленьке то парубок-Гаврошко. Вони не говорять, проте виводять різні мелодіі.
     
  8. IraFeja

    IraFeja миється в бані

    Відповідь: Фотополювання на папуг

    [​IMG]
     
    Останнє редагування модератором: 26 Квітень 2010
  9. Надя К.

    Надя К. Well-Known Member

    Відповідь: Фотополювання на папуг

    Наш Кеша
    [​IMG]
     
  10. Lavrik

    Lavrik New Member

    Відповідь: Фотополювання на папуг

    а це наша Жужа))))
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
     
  11. sirudenka

    sirudenka Member

    Відповідь: Фотополювання на папуг

    А маляток ще не мають?
    А ось наша сонька Кора
    [​IMG]
     
  12. Nevalyawka

    Nevalyawka New Member

    Відповідь: Фотополювання на папуг

    [​IMG]
    це мої любимчики)))) хлопчик(голубенький,Андрюшка) та дівчинка(Парашка,жовтенька)
     
  13. Lacy

    Lacy New Member

    Відповідь: Фотополювання на папуг

    [​IMG]

    Привiт, хазяїн!
     
  14. allja

    allja Well-Known Member

    Відповідь: Фотополювання на папуг

    А то моя маленька красуня:)
    [​IMG][​IMG]
     
  15. Lavrik

    Lavrik New Member

    Відповідь: Фотополювання на папуг

    allja, скажіть будь ласка, а ваша пташунька не розносить по квартирі пісок?Бо я от думаю на рахунок підстилки в клітку. Хочу прибрати решітку знизу і насипати якийсь наповнювач. Бо папір гризе, фольгу теж. гранульований наповнювач розкидає, при чому спеціально. Може не подобається, а може не звикла ще. от подумую на рахунок пісочку. як швидко забруднюється? багато його потрібно?
     
  16. Amilada

    Amilada Well-Known Member

    Відповідь: Фотополювання на папуг

    Всім, хто любить чистоту: не тримайте папуг. Гризти-їхня природня потреба. А акуратнісь, для них такої проблеми не існує.
    [​IMG]
     
  17. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Фотополювання на папуг

     
  18. Amilada

    Amilada Well-Known Member

    Відповідь: Фотополювання на папуг

    Закритий він лише на ніч та коли мене рознервує. Уваги вимагає як і дитина. Вчити їсти, говорити , дотримуватись правил поведінки. Крикливий 2 години на день. Кричить - вуха закладає, природня потреба прочистити горло. Але голос має "приємний". Не те що ари, дуже вже їхні крики вуха ріжуть. Збиткар. Я кажу:" Твою б енергию,да в созидательное русло, дома бы строил". Дехто так і робить, ставлять їм поліно, а ті вигризають дупло. Але самі розумієте, не кожний ладен виділити їм кімнату. Одним словом, як діти.
    [​IMG]
     
  19. CAMPUS GROUP

    CAMPUS GROUP Well-Known Member

    Відповідь: Фотополювання на папуг

    [​IMG]

    ось наше чудо, з самого ранечку виспівує:)
     
  20. носик

    носик New Member

    Відповідь: Фотополювання на папуг

    Давно Сьомич тут не показувався. Ось і ми)))
    Я трішки Сьомича мучила. Картину чоловік назвав "Сьомич пішов на дівККи"
    [​IMG]