Фуршетний стіл

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем МАСЯ, 24 Лютий 2010.

  1. zaderyshka

    zaderyshka Member

    Відповідь: Фуршетний стіл

    а вага і розмір бритванки? пляцки кожна господиня по-різному пече
     
  2. innamorata

    innamorata Well-Known Member

    Відповідь: Фуршетний стіл

    Та я вже думаю що хай собі роблять що хочуть. Мені вже все одно, по любому я нікого не переконаю. Сказали шо пляцків на весілю має бути багатоооооо:girl_haha: Ну багато то багато :girl_flag_of_truce: я більше нічого казати не буду ;)
     
  3. innamorata

    innamorata Well-Known Member

    Відповідь: Фуршетний стіл

    Спекла свекруха 30 пляцків, + 12 наших. Пороздавали кому тільки можна, все одно купа полишалася, то свекруха взяла заморозила. Прада не знаю що з того вийшло :girl_crazy:
    Щодо фуршету - весь наш алкогольний фуршет пішов як то кажуть зі свистом. Адміністратор нас переконував що то є забагато всього :confused:,що гості повпиваються. тим не менше пішло всеееее, і п"яний ніхто не був :girl_claping: лишилося якихось півтора пляшки коньяку і трохи пива. а, і ще самогон весь лишився :girl_crazy:. Одного мартіні було 30 літрів, по 5 літрів бейлізу і шерідансу, 10 пляшок коньяку. то що з грубшого. крім того було купа різних всяких пляшок(по 2-3) бренді, віскі, лікерів, коньяків і т.д.
     
  4. manka

    manka Member

    Відповідь: Фуршетний стіл

     
  5. Heureuse

    Heureuse вірю...

    Відповідь: Фуршетний стіл

    а ви робили селянський стіл до того пива?
    бо ми наприклад не хочемо селянського, а пиво думаю знадобиться. от і сушим голову чи то не буде повний несмак- пиво поряд з фруктами і солодким..:girl_in_dreams:
     
  6. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Фуршетний стіл

     
  7. innamorata

    innamorata Well-Known Member

    Відповідь: Фуршетний стіл

    Ми, як я вже писала вище, вирішили відмовитися від селянського столу як такого. Лише до напоїв поставили пляшку самогону і мінімальну закуску до того, так щоб було, мо хтось любітєль. Не пішло ні краплі.
    А пивний стіл на весіллі вважаю обов"язковим(ну майже :girl_crazy:). В нас пивний дууууже добре пішов.:d23:
     
  8. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Фуршетний стіл

    Самогонщики вже й лікери/коньяки розливають?
     
  9. Heureuse

    Heureuse вірю...

    Відповідь: Фуршетний стіл

    а скільки ви того пива брали в співвідношенні до людей?
    вибачте, що питаю, просто ми раніше вирішили, що пива не буде..а тепер щось в мене виникли сумніви, певно таки треба...
     
  10. innamorata

    innamorata Well-Known Member

    Відповідь: Фуршетний стіл

    мммм, якщо чесно, то я вже забула, просто за пивом чоловік їздив.
    ну, приблизно, на 120 людей мало бути десь 30 літрів. Взяли троха з запасом(десь + ящик). 15 пляшок по дорозі розбили... замість 120 людей було 100, ну і трохи лишилося.
    тепер попробуйте то все порахувати :girl_crazy:
     
  11. Heureuse

    Heureuse вірю...

    Відповідь: Фуршетний стіл

    все одно, дуже дякую!
    бо я вже собі надумала, що то треба як горілки- по пляшці на людину:girl_crazy:
     
  12. Bibysbka

    Bibysbka Member

    Відповідь: Фуршетний стіл

    А скажіть будь ласка ,що ви на пивний стіл ставили, крім пива=))?
     
  13. uliana

    uliana Well-Known Member

    Відповідь: Фуршетний стіл

    А ми так і розраховували:girl_haha: На 60 чол - 60 пляшок, залишилось пару штук:)
    До пива ставили бастурму, суджук, горішки солені, пару видів копчених сирів, канапе на шпажках з креветок!
     
  14. Heureuse

    Heureuse вірю...

    Відповідь: Фуршетний стіл

    дякую за ідею, бо моя креативність закінчується поки що на рівні чіпсів і сухариків:biggrin:
    йой, скіки то того всього треба..голова обертом...
    інтєрєсно...
    ну ми певно таки візьмем менше, бо ж діти та й жінки-дівчата теж думаю не вип'ють стільки...
     
  15. Pobigaychyk

    Pobigaychyk Member

    Відповідь: Фуршетний стіл

    На 60 чол - 60 пляшок, залишилось пару штук
    То напевно літом було. Осінню треба менше.
     
  16. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Фуршетний стіл

    У нас весілля було в травні, 60 людей випили коло 15 пляшок горілки. Ми розраховували значно більше.
     
  17. sunset

    sunset Active Member

    Відповідь: Фуршетний стіл

    ми мали стіл з солодктм- де було мартіні та коньяк( по 8 літрів) пішло на диво все)))))плюс солодке, фрукти, піз ніше - морозиво, теж гарно пішло)

    і селянський- огірочки 2 види, помідорки квашені, сало, буженина, домашня ковбаска- і самогоон(мамусі)))) ой як наші гості там *паслись* - 7 літрів самогону тільки так пішло))
    а ще плюс що козацький стіл був надворі, де було щей кілька столиків, дуже вподобали люди там спілкуватись))

    пивного не робили-бо то вже осінь і мало хто б то пив))
     
  18. vikad

    vikad New Member

    це також дуже гарно,
    але клікати на фото не раджу!
    [​IMG]

    А ось недавно було весілля. То фото ще до початку. Були доставлені тарілочки порційні і серветки, чай, кава і т.д.. По сусідству пивний стіл. На, на жаль його не сфоткали (пиво, фісташки, горішки, канапе з кольорового сиру, рибка).
    [​IMG]
    пташка
    [​IMG]
    кавунчик-корзинка для фруктів
    [​IMG]
     
    Останнє редагування модератором: 13 Жовтень 2011
  19. allja

    allja Well-Known Member

    Відповідь: Фуршетний стіл

    У нас було два столи: один з печивом+кава/чай(за бажанням) і другий - шоколадний фонтан з фруктами. Ще був окремий стіл для дітей (оскільки в нас їх було 20), то всі вони бігали від шоколадного фонтану до свогу столу.
     
  20. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: Фуршетний стіл

    Родзинкою нашого фуршетного столу було "вино від діда Вови" (ми навіть таку табличку роздрукували), яке мало витримку 12 років. Усі гості тільки біля того бутля крутилися. А ми ще з нареченим не дуже хотіли виставляти те вино на фуршеті, бо не впевнені були, чи дійсно воно сподобається.
    Також був стіл фруктовий з шоколадним фонтаном, стіл з солодким/кавою/чаєм, стіл з мартіні (лимони/оливки), коньяком та різними лікерами (старий таллінн, бейліз і т.д.), ну і на свій страх і ризик поставили пивний стіл (різне пиво в баночках), який також весь пішов, нічого не залишилося, крім кількох упаковок чіпсів.