Фуршетний стіл

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем МАСЯ, 24 Лютий 2010.

  1. Муська

    Муська Well-Known Member

    Відповідь: Фуршетний стіл

    А таке робить сестра мого чоловіка
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
    Останнє редагування: 16 Листопад 2011
  2. murawka

    murawka New Member

    Відповідь: Фуршетний стіл

    От мені цікаво, як такий клубочок із оливок зробили? На тісто чи що?
    Я вже і непам'ятаю, що було на фуршетних столах на моєму весіллі. Вроді один був пивний, інший-фруктовий.
    От не розумію, коли ставлять на фуршетний стіл пляцки. До них тоді не добратись, попробувіати можна лише по кусочку-два. А в мене от звичка така, що гостину починаю із пляцків.:girl_tender:
     
  3. lawyer

    lawyer Member

    Відповідь: Фуршетний стіл

    покажу кілька наших фуршетних столів
    селянський стіл[​IMG]
    рибний стіл[​IMG][​IMG]
    солодкий стіл[​IMG]
    фруктовий стіл[​IMG]
     
  4. GIS

    GIS Well-Known Member

    Відповідь: Фуршетний стіл

    це щооось !! Навіть корабликами прикрашені ...мммм)
    і раки...

    Я сушу собі голову, що б таке оригінальне зробити на фуршетні? Думала може суші, або сирний якийсь, не знаю, що піде. А от тепер думаю може рибний? Дякую, може трошки вкраду у Вас ідейку :girl_wink:
     
  5. Ari

    Ari Well-Known Member

    Відповідь: Фуршетний стіл

    lawyer, це вже схоже на мистецтво, хоч бери стій і милуйся, шкода їсти
     
  6. lawyer

    lawyer Member

    Відповідь: Фуршетний стіл

    саме тому ми замовляли додатково обслугу за фуршетними столами, щоб людям пропонували закуски, подавали їм, рекомендували.
    бо чули про такі випадки, що гарно столи пооформляли, а їсти з них гості не наважувались
     
  7. lawyer

    lawyer Member

    Відповідь: Фуршетний стіл

    взагалі наші фуршетні столи були у двох місцях: танцювальному залі (більшість) та коридорі (між банкетним та танцювальним залами). в останньому були розставлені солодкі столи, фруктові, а також різні види спиртного
    [​IMG]
     
  8. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    Відповідь: Фуршетний стіл

    це точно, наші гості випили дуже мало пива...
     
  9. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Фуршетний стіл

    дещо схоже на попередній допис, але трішки не таке...

    [​IMG]
     
  10. Trevi

    Trevi New Member

    Відповідь: Фуршетний стіл

    Нам теж в ресторані пропонували окремо пивний і солодкий стіл.
    Ми вирішили зробити тільки солодкий стіл який стояв окремо, поруч були столики де можна було присісти випити чай чи каву і поласувати тортиками- гостям сподобалось.
     
  11. Goerid

    Goerid New Member

    Відповідь: Фуршетний стіл

    Порадьте будь ласка!
    Мені подобаються різні "екібани" і ті витвори мистецтва з фруктів, але.... Декілька разів була на забавах з такими фуршетами, і помітила що їх не дуже їдять, всі підходять дивляться, але знімати шпашку не ризикують, чи то щоб конструкція не завалилась, чи щоб красоту не псувати...
    От не знаю як нам на весілля зробити, просто нарізані фрукти, чи отаку складну конструкцію. Хочеться щоб люди смакували а не милувалися....
     
  12. Mopis

    Mopis New Member

    Відповідь: Фуршетний стіл

    а якщо поєднати ?? можна зробити одну красиву композицію по центру - наприклад павліна, чи серце, - що Вам більше до вподоби ) А решту фруктів протсо гарно викласти , щоб було зручно смакувати ?))
     
  13. sanches

    sanches Well-Known Member

    Відповідь: Фуршетний стіл

    В нас напевно гості сміливі були... Швиденько шпажки розмітали - їх, здається, навіть кілька разів доставляли...
    [​IMG]
     
  14. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Відповідь: Фуршетний стіл

    Дівчата, підкажіть, будь ласка, список напоїв спиртних на фуршетний стіл. Хто що ставить? Мартіні, Шеріданс, Бейліс, коньяк, Лімончелло... Що ще можна?
     
  15. Bulbashka

    Bulbashka Active Member

    Відповідь: Фуршетний стіл

    Ще деколи ставлять Віскі та Вермут(подібний чимось до мартіні, але дешевший варіант).
    4-5 найменувань цілком достатньо. В нас випивка ще залишилась з фуршетного, а от були на весіллі, то після першого заходу все розмели. Тож головне, щоб всі змогли посмакувати.
     
  16. GIS

    GIS Well-Known Member

    Відповідь: Фуршетний стіл

    Вирішили робити один кенді бар
    і ніяких інших...
    щось типу цього [​IMG]
    єдине питання-де взяти такі гарні баночки скляночки? Мо в готелі є такі? чи купити а потім мати на гречку/рис дома ?)
    lawyer Ви де свої з горішками/чіпсами з фуршетних брали?
     
  17. Senutka

    Senutka Member

    Відповідь: Фуршетний стіл

    Привіт.В нас на фуршетному столі було мартіні двох видів ( біле і червоне),коньяк,віскі,шампанське та вино.Дуже всім на весіллі посмакували тістечка, бо їх зручно брати і цікаво виглядає з естетичної точки зору.Ще ми робили козацький стіл з хренівко,калганівкою та закусками до цього алкоголю.Сильній половині людства цей стіл був більше до душі.
     
  18. lawyer

    lawyer Member

    Відповідь: Фуршетний стіл

    ми тим питанням не займались, в нас були люди, які відповідали за фуршетні столи. хіба те, що стосується самих продуктів, то самі купували.
     
  19. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Відповідь: Фуршетний стіл

    Дівчата, хто нещодавно робив весілля, розкажіть в яких кількостях брали алкогольні напої на фуршетний стіл? І як воно "пішло"?
    Плануємо на стіл з солодким і фруктами давати коньяк, мартіні, віскі і якісь лікери. Я щось думала, що то треба на наших 70 чоловік по 1-2 пляшці ставити (крім коньяку), а тут прочитала "літражі" напоїв і подумала чи не буде то забагато всього? Знаю, що точно серед наших гостей є любителі коньяку, віскі і мартіні. То може краще обмежитися лише цими напоями, без лікерів?
    Крім цього столу ще буде пивний стіл і селянський з домашньою самогонкою і медовухою. Я так зрозуміла, що десь 2 ящика пива (20 л) має бути досить?
     
  20. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Фуршетний стіл

    Ми були на весіллі минулого тиждня, то на фуршетному було все вище перелічене і в дуууже великій кількості споживалось гостями))
    Сама була в шоці) але "воно" йде більше ніж за столом і закуски теж