Фуршетний стіл

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем МАСЯ, 24 Лютий 2010.

  1. МАСЯ

    МАСЯ Well-Known Member

    Відповідь: Фуршетний стіл

    і скільки таке "чудо" коштує (якщо не секрет)?:girl_spruce_up:
     
  2. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Фуршетний стіл

    не секрет, нам фотнан коштував рівно стільки скільки Мартіні, яке дозволили принести, хоч пляшку чи дві ми докупили вже в ресторані. От такий бонус від закладу:) то в них така "фішка" є. Але якщо Вас зацікавило, можна попитатись в тих фірм, що шоколадні фонтани в оренду здають,може і таке "чудо" мають:)
     
  3. uliana

    uliana Well-Known Member

    Відповідь: Фуршетний стіл

    Дівчата, а де Ви замовляли випічку на фуршетний стіл?
    [​IMG]
     
  4. Bilenjka

    Bilenjka New Member

    Відповідь: Фуршетний стіл

    В нас було на фуршетному столі таке:
    1. Пляцки і всілякі солодощі + кава (стояв кавовий апарат і кожен собі брав скільки хтів тої кави).
    2. Пиво+ закуски до пива.
    3. Інші алкогольні (в т. ч. коньяк) та безалкогольні напої.
    4. Фрукти.
    5. "Фішка" - суперфірмовий самогон від хрещеного :girl_crazy: + сало :naci: + квашені огірочки.
    Останній "пункт" "здегустували" "зі швидкістю світла" :girl_crazy:

    Так як на весіллі основними гостями була молодь, то біля фуршетного всі постійно крутилися (там випивки більше, а закуски менше :girl_crazy: , то "старики" більше люблять засиджуватися за столами).
     
  5. Gorgy

    Gorgy New Member

    Відповідь: Фуршетний стіл

    Мені ідея з пивом теж не дуже подобається, особливо те, що будуть змішувати з іншими спиртними напоями (хтось вже писав здається), тим більше мені здається пива можна і після весілля випити, а на весілля якось пиво не пасує. А ще як ті горішки, фісташки, чіпси позаповнюють шлунок, то гості потім їсти нічого не захочуть :xaxa:
     
  6. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Фуршетний стіл

    ото власне:) хоч столи з пивом дуже часто ставлять, комусь пасує:girl_cool:
     
  7. Bilenjka

    Bilenjka New Member

    Відповідь: Фуршетний стіл

    Точно. Пиво і ті горішки тощо майже всі лишилися на наступний день (оскільки всі ночували на базі, бо ми робили весілля в Карпатах, то був ще святковий сніданок). І якраз були актуальні в дорозі до Львова :girl_smile:
     
  8. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Фуршетний стіл

    Ми пекли самі!!і навіть я на два дня попала на випікання ))
     
  9. Gorgy

    Gorgy New Member

    Відповідь: Фуршетний стіл

    О, ми теж хочемо самі, але я не знаю скільки того треба - хочемо на фуршетний стіл і гостям додому :confused: Пдскажіть будь ласка :crazy: Гостей приблизно буде 100...
     
  10. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Відповідь: Фуршетний стіл

    В мене на весіллі було так : На одному столі було солодке і гарно викладені фрукти, та кава і соки. Другий - козацький стіл ( самогон, сало, огірочки та різні канапочки цікаво оформлені, кошички з ікрою, дорога риба і т. д.) Оскільки на весіллі було багато дітей, то солодкий стіл зїли на ура, а до козацького стола "прилипла" молодь. Орієнтувалися на те, хто буде на весіллі і скільки, тому все файно зіли.
     
  11. taniarz

    taniarz Active Member

    Відповідь: Фуршетний стіл

    Бачила,що дуже гарні торти випікають в Темпі (пляцки купувати там напевно дорого) а от торти такі різні фігурні в них гарні.Мають альбомчик де є сфотографованіті всі і весільні з фігурками пари молодої і дитячі торти в вигляді барбі чи машинки!
     
  12. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Фуршетний стіл

    З пивом, то звісно специфіка, але в Дністрі практикували бочечку ставити і біля неї гірками раків складати. Як думаєте - що найперше з"їли?:) Проте, кому ідея з раками таки подобається (бо таки ефектно), то може просто на тому столі виставити приміром віскі. Як варіант..хоча може ще ідеї будуть.
    [​IMG]
    На окремих закусочних столах ще хамон на кістці виглядає дуже екзотично. Проте з ним краще бавитись офіціанту.
    [​IMG]
    Подобаються також шоколадні фонтанчики з фруктами - дітей від таких не відігнати.:)
    [​IMG]
    А пляцки на гарних підносах правильно викладені виглядатимуть не гірше тортів. Хоча торт весільний зазвичай є до того ще. Якщо додаєте фрукти до того стола - мало не здасться, повірте.
    На окремий стіл також виносили поросят пригадую. Бо їх теж краще коли ріже знавець. Тож до нього підходили і він відрізав з тієї частини яку хотіли.
     
    Останнє редагування: 25 Лютий 2010
  13. taniarz

    taniarz Active Member

    Відповідь: Фуршетний стіл

    Стосовно пива...то я того страх як не люблю,в мене його не буде! Я собі просто не уявляюяк то...літо,весілля ,жара...пити горілку, і ше потім пивом з сухариками закушувати((( буде сморід)))))ото мене гребе,але написала свою думку!!! І ше шоб не понапивались.....бо якщо там пива багато буде хтось покладе на горілку 2-3 пляшечки пива і буде аут))))
     
  14. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Фуршетний стіл

     
  15. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Фуршетний стіл

    практикують і досі і ще файно на то намовляють:)
    о! а це бомба! в нас за "другим столом" шеф-кухар ввозив печену шинку, що горіла (абсент) світло приглушили, горіли свічки, ну дуже гарно, а ще тамада заінтригував, мол "діч", то половина гостей довго сперечались і вгадували, що ж це таке екзотичне було:) але всім дуже сподобалось:)
     
  16. zhabusya

    zhabusya New Member

    Відповідь: Фуршетний стіл

    Була на весілля, здається на Високому Замку (2 поверх) літом, була ужасна жара. Так горілку майже ніхто не пив і їли тоже не дуже а всі мужчини на холодне пиво присіли. Так памятаю їм того пива навіть не вистачило, що мусили у барі докупляти.
     
  17. dimalozz

    dimalozz Well-Known Member

    Відповідь: Фуршетний стіл

    Деякі моменти, для чого робиться стіл той фуршетний:
    1) Іноді його свідомо ставлять для того, щоб гості, які зазвичай чекають молодят приїхавши в ресторан раніше, могли собі перекусити канапочкою під мартіні. То узгоджується з тамадою, він робить оголошення щоб гості не соромилися і пригощалися поки чекають молодят. Дуже хороша практика і економить всім нерви, особливо коли молодята затримуються більш ніж на годину ))).
    2) На окремий стіл ставлять напої та страви які або не вписуються до загального столу, або смакують далеко не всім (наприклад не треба розставляти по всіх столах мартіні, зручніше (і вигідніше) поставити (розлити) на окремому столику де бажаючі собі зможуть взяти. Щоправда стосовно таких напоїв "не для всіх" типу того ж мартіні, віскі, тощо, то буває що просто офіціант підбігає і наливає бажаючим за столом щось з піднесеної пляшки. Правда, такий сервіс далеко не у всіх ресторанах і не всі гості люблять щоразу кликати "ґарсона" щоб він налив щось :) їм було б зручніше підійти до піраміди і взяти собі самому що душа бажає.
    Так само і з "пляцками": нащо розкладати на всі столи, якщо весілля на 200 чоловік, а їсти солодке буде 10-15 чоловік, краще на окремому столі наскладати і хай собі любителі пригощаються.
    Звертайте увагу на пору року та погоду: цього літа були такі спекотні дні, що якщо на весіллі була бочка квасу (а це супер напій для спеки!) — вона випивалася за годину... А от взимку виставляти бочку пива немає зовсім ніякого резону.
     
  18. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Фуршетний стіл

    Тільки? Ми були кілька тижнів тому на весіллі, де стіл був виключно фуршетний і ніхто на молодят не чекав. Було багато видів канапе, сири, баґетки. Навіть було трохи гарячих фуршетних страв: креветки в булці, канапе з брі, м'яні міні-рулончики, міні-млинці зі шматочками копченої форелі. На десерт: кілька видів шоколадних цукорків (зимнющих), і фрукти з шоколадним фонтаном. Напої увесь час роздавали коло бару. Було чудово.
    І всі наїлися, і їда лишилася ще, так що голодним ніхто не пішов.
     
  19. zhabusya

    zhabusya New Member

    Відповідь: Фуршетний стіл

    Ого, самій захотілось такої смакоти) А де це у нас такі фуршети роблять? Доречі у Львові є така пекарня яка переносьть фото на тортик.
     
  20. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Фуршетний стіл

    Ну-у-у... У мене місто в профілі не Львів, на жаль. :shy: