Фуршетний стіл

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем МАСЯ, 24 Лютий 2010.

  1. МАСЯ

    МАСЯ Well-Known Member

    Відповідь: Фуршетний стіл

    я думаю нашому люду цього не зрозуміти, особливо тітонькам і бабусям з сіл....
    хоча таке свято мені подобається набагато більше)))
     
  2. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Фуршетний стіл

    Тут вони до цього легко пристосовуються. :xaxa:
     
  3. zhabusya

    zhabusya New Member

    Відповідь: Фуршетний стіл

    ой не замітила)

    ---------- Додано в 10:50 ---------- Попередній допис був написаний в 10:47 ----------

    Пристосувались, один раз зроби і всі будуть розказувати "а ми були на такому весіллля і там так добре було"))). Якось у нас 10років тому ще й ніхто про фуршет на весілля і не чув. А тепер ніяк без нього)
     
  4. МАСЯ

    МАСЯ Well-Known Member

    Відповідь: Фуршетний стіл

    моя свекруха вважає що весілля - це коли тобі дадуть багато "лапок буша", рибу Хек і таке подібне і ти наїшся досхочу....(((( от так от мені пощастило)))
    ну а про кльоші пляцків на столі - то це обовязково!!!))
     
  5. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Фуршетний стіл

    кажіть , що то вже давно не модно:girl_crazy:
    моя мама теж не уявляла як то весілля без пляцків і без кишки і нічого, пройшло на УРА:)
    а щодо фуршетного столу як весільного взагалі, то мені ідея подобається,тим більше з такими смаколиками, як Ліля Романова описала, але більш пасує для якоїсь вечірки, бо в мене на весіллі народ співати за столами має:) от так:)
     
  6. dimalozz

    dimalozz Well-Known Member

    Відповідь: Фуршетний стіл

    Та чому "тільки", це лише два моменти окремих на які звернув увагу, зокрема щоб пояснити мамам навіщо сабж на традиційному весіллі.

    ---------- Додано в 00:30 ---------- Попередній допис був написаний Вчора в 23:03 ----------

    Фуршетні столи з різних ресторанів (клікаємо):
    [​IMG]
     
  7. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Фуршетний стіл

     
  8. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Фуршетний стіл

    супер!
     
    Останнє редагування: 27 Лютий 2010
  9. dimalozz

    dimalozz Well-Known Member

    Відповідь: Фуршетний стіл

    Вже додав підписи.
    Колекцію буду з часом поповнювати, наразі вивісив те, що було "під руками" :)
     
  10. Gorgy

    Gorgy New Member

    Відповідь: Фуршетний стіл

    В кого були шоколадні фонтани напишіть будь ласка в ПП де їх можна замовити! В моєї троюрідної сестрички був один, але в ньому був дуже розбавлений шоколад - на фруктах виходив майже прозорий і було не цікаво... :girl_sad: А що ще можна до тих фонтанчиків крім фруктів???
     
  11. zhabusya

    zhabusya New Member

    Відповідь: Фуршетний стіл

    Як що немає у ресторані, можна взяти на прокат здається доба 100 грн.Бачила оголошення і в неті і у Вашому магазині. Це напевне забагато води налили до того шоколаду що він такий рідкий. Я як роблю дома фундю то даю молока тоді дуже смачно. Можна крім фруктів якісь печенька, сухофрукти (чорнослив, курага) що хто любить
     
  12. Gorgy

    Gorgy New Member

    Відповідь: Фуршетний стіл

    Дякую за інформацію, бо на одному сайті читала, що найбільший фонтан (на 100-120 людей) разом з шоколадом... коштує 2 000 грн., а може туди ще й фрукти додаються, але мені всерівно дорогувато...
     
  13. zhabusya

    zhabusya New Member

    Відповідь: Фуршетний стіл

    Ну може то такий дуже "супер пупер" модний на 5 поверхів. Як на мене краще взяти два менші, а то всі скупчаться над тим одним великим і черга буде))))
     
  14. KitiKet

    KitiKet Member

    Відповідь: Фуршетний стіл

    Напишите, пожалуйста, и мне координаты, где во Львове можно шоколадный фонтан в аренду взять. А может даже купить (у брата свой ресторан есть, можем его "раскошелить", нам на свадьбу, а дальше у себя поставит).
    Заранее спасибо.
     
  15. XelaVoreys

    XelaVoreys New Member

    Відповідь: Фуршетний стіл

    "Стосовно пива...то я того страх як не люблю,в мене його не буде! Я собі просто не уявляюяк то...літо,весілля ,жара...пити горілку, і ше потім пивом з сухариками закушувати((( буде сморід)))))ото мене гребе,але написала свою думку!!! І ше шоб не понапивались.....бо якщо там пива багато буде хтось покладе на горілку 2-3 пляшечки пива і буде аут))))"

    Мда.....можливо це я "традиції не ціню", але я навпаки не уявляю як то...літо, весілля ,жара...і пити горілку,! Розумію, що це дешевше, ефективніше, традиційніше (!), але винити пиво в тому, що люди пішли в аут чи отравились, це знаєте вже як в анегдоті "Дайте ще третю пляшку горілки, але без булочок, бо мені від них в минулий раз погано стало..."
     
  16. dimalozz

    dimalozz Well-Known Member

    Відповідь: Фуршетний стіл

    Щодо пива то я думаю не варто зовсім від нього відмовлятися.
    По-перше, соромно буде, що любителі пива будуть купувати собі пиво в барі за свій рахунок, тим самим акцентуючи увагу на його відсутності на фуршеті.
    По-друге, є люди, які не п‘ють горілки та іншого алкоголю, а помірна доза пива була б до смаку. Якщо старатися на повну, то можна навіть подбати про кілька пляшок безалкогольного пива.
    По-третє, хто хоче напитися то й без пива нап‘ється.
    Ну і накінець заспокою, що ще ніколи не бачив щоб аж дуже хтось сильно на пиво налягав на весіллі. Хіба що дійсно в залі не будуть кондиціонери працювати, тоді треба 10 бочок холодного квасу забезпечити ;)
     
  17. XelaVoreys

    XelaVoreys New Member

    Відповідь: Фуршетний стіл

    З квасом класна ідея! матиму на увазі, треба бути готовою до липневої спеки....
     
  18. Gorgy

    Gorgy New Member

    Відповідь: Фуршетний стіл

    В моєї коліжанки весілля в ресторані, в якому в меню не входить чай і кава - гості собі замовляють окремо, а потім їм виставляють рахунок (ціна 5-10 грн.). Можливий варіант з електротермосами, але інформації про їхній прокат ніде не можемо знайти... Можливо хтось практикував таке? Допоможіть!!!
     
  19. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Фуршетний стіл

    100 пудоф!
    І замовте одразу доставку парочки кабін (на кожну бочку) [​IMG]
     
  20. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Фуршетний стіл

    А чому все так складно? Купіть свій чай, каву заварну і розчинну і домовтеся з рестораном, щоб вони вам, на прохання гостей, робили чай і каву. Для них це не складно, не думаю що вони відмовлять (Ми саме так і зробили)