Фуршетний стіл

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем МАСЯ, 24 Лютий 2010.

  1. JuliaP

    JuliaP New Member

    Відповідь: Фуршетний стіл

    підкажіть скільки горілки треба на 65 чоловік? по пляшці на людину? чи це за багато?
     
  2. amurka

    amurka New Member

    Відповідь: Фуршетний стіл

    горілки ніколи небуває забагато:smile::biggrin:
     
  3. popelushka

    popelushka Well-Known Member

    Відповідь: Фуршетний стіл

    Пів літри на людину, таким принципом керуються всюди:)
     
  4. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Фуршетний стіл

    ми брали по ми на 100чол взяли 120пл, але ше хтось пє вино шампусік так шо вистачить

    ---------- Додано в 10:26 ---------- Попередній допис був написаний в 10:25 ----------

    ше кос=мусь там тре буде дати, але людина як правило менше пляшки випиває
     
  5. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Фуршетний стіл

    у моєї сестри на весіллі фуршетний стіл був лише чай-кава + солодке до цього всього. А оскільки ресторан був жлобський, то ми то організвували самі: кип’ятли електрочайники, чай був у пакетиках і кава розчинна.

    я люблю солодке на весіллі: краще не буду їсти тої червоної риби, але лишу місцечко у шлунку для солоденького)))))
     
  6. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Фуршетний стіл

    на жаль і то правда..нам сказали,що треба брати пляшку на людину.Хай краще лишиться,але от як буде замало ,то буде зле.так нам об'яснили.Бо ж я ке то весілля,як горілка на ньому скінчається.Має литися рікою..:girl_crazy:
     
  7. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Фуршетний стіл

    боюся помилитися, але у моєї сестри на весілля було стільки спиртного: 2л горілки + 2 пляшки вина + пляшка коньяку на 10-12 людей (це просто такі столи були, то я так і рахую). і дуже багато залишилося, особливо горілки (вино, здається, майже все пішло).
    можливо, ви вже про це подумали, але ще пішов ящик шампанського (на прогулянку, в ЗАГС, на стіл до наречених, і т.д.)
     
  8. SOLODKA

    SOLODKA Well-Known Member

    Відповідь: Фуршетний стіл

    На фуршетний стіл ставлять коньяк, мартіні , лікер Шерідан( гостям сподобався найбільше).
     
  9. Bonka

    Bonka Well-Known Member

    Відповідь: Фуршетний стіл

    В мене на 50 людей був один великий торт 7 кг. (пляцків не було) :)
     
  10. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Фуршетний стіл

    ну ще би.фляшка в нас коштує 160 гр.:girl_in_dreams:
    обожнюю цей лікер.


    о, оце по-європейськи.:)
     
    Останнє редагування: 8 Липень 2010
  11. SOLODKA

    SOLODKA Well-Known Member

    Відповідь: Фуршетний стіл

    Але ми- ще не Європа. Хто чекатиме до кінця весілля (чи коли там той торт ріжуть )-щоб попробувати шматок торта?Люди хочуть все й одразу.Чесно напишу, сама після першого столу іду пробувати солодке-коли фуршетний стіл ще ідеальний.:girl_curtsey::girl_dance:
     
  12. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Фуршетний стіл

    так можна заповнити стіл фуршетний фруктами!
     
  13. Мацьопа

    Мацьопа Well-Known Member

    Відповідь: Фуршетний стіл

    В нас на весіллі було солодке на фуршетному столі, але коли в 2 годині ночі розрізали торт, то практично всі гості зголосились спробувати,хоча я й думала,що мало хто дочекається, тому це все відносно ;)
     
  14. romawka

    romawka Member

    Відповідь: Фуршетний стіл

    Нам теж сказали що співвідношення людина-пляшка!
     
  15. SOLODKA

    SOLODKA Well-Known Member

    Відповідь: Фуршетний стіл

    Я нічого проти весільного торта немаю, але...Добре, коли є фуршетний стіл - фрукти, солодощі, кава-чай, А коли лишень весільний торт навіть хай на 10 кг-не розумію і не хочу чекати кінця весілля- закидайте мене тапками чи помідорами:girl_impossible:.Це особисто моя думка.Якщо весілля триває до 2 чи 3 години ночі- то що всі змушені чекати на торт?А якщо з дітьми чи просто змучені ?Але моє весіллля було вже так давно, шо я , певно, відстала від сучасних віянь у весільній забаві.:girl_sad::girl_dance:
     
  16. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    Відповідь: Фуршетний стіл

    Ну не скажіть, у нас досі ще з весілля горілка стоїть... і, певно, ще довго простоїть :bad:
     
  17. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Фуршетний стіл

    а скільки ви брали?
     
  18. slobodianka

    slobodianka Member

    Відповідь: Фуршетний стіл

    Ми, наприклад, брали з розрахунком на всіх гостей, але в нас прийнято, щоби кожен мужчина приходив з пляшкою в подарунок:girl_crazy:
     
  19. amurka

    amurka New Member

    Відповідь: Фуршетний стіл

    :
    ми теж брали 1 бутилку на 1 людину...трохи лишилось,але якраз вистарчило щоб поставити на поправини і на роботі)
     
  20. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Фуршетний стіл

    тобто? фляшка на людину?