Фуршетний стіл

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем МАСЯ, 24 Лютий 2010.

  1. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Фуршетний стіл

    так і рахуйте. а вип*ють чи ні , то того вже ніхто не передбачить. ми брали 5 ящиків, то залишилося більше трьох. шампанського нам радили купити кілька пляшок, бо його ніхто не п*є. А мої гості випили цілий ящик ))) Та й вино йшло добряче.

    ---------- Додано в 14:04 ---------- Попередній допис був написаний в 13:57 ----------

    я теж не можу, а пляцки на весіллі взагалі не їм. а от на другий день зранку відкриваю холодильник і їм ті пляцки з кавою - казка. А чоловік не відмовляється від солодкого ні на забаві, ні вдома. Так що ми любимо коробочки з весільними солодощами :girl_dance:

    може це вже неактуально, та на наше весілля я купувала горішки на Краківському, їх виходило багатенько і зовсім не дорого, та й гості їх із задоволенням їдять.
     
  2. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Фуршетний стіл

    Я повнісю походжуюсь з Іринкою, тобто з Солодка. То горілки ви берете по пляшці на брата, навіть на тих що не пють а солодке, то дуже має бути по-європейськи. Так ось скажу я вам, що в нас на кожному весіллі є так званий Віденський стіл, а цей стіл є викладений дуже багатьма тортами, пляцками, тістечками, кошичками і ще стоїть шеф який робить фламбе з тих фруктів які бажаєте і є спеціальний стіл де вам подають різні види кави, там капучіно ітд, ітп. Окрім всього в кінці молоді розрізають великий торт, бо тут є традиція що молоді верхню частину торта забирають собі додому а решта ділиться між гостями.

    Я на свому весіллі в першу черги поїла горішки з кльоша що стояв переді мною а в кінці, то взагалі взяла вилку і їла всі пляцки які там залишились. Он така я куця. А ще в нас був великий 5-ти поверховий торт. А з другої забави в нас багато покрали офіціанти але ті пляцки які нам вдалось від них відібрати ми з задоволенням їли вдома на другий і третій день. Доречі в мене також було весілля літом в Україні, у Львові.

    ---------- Додано в 22:36 ---------- Попередній допис був написаний в 22:33 ----------

    віяння шміяння, гди нєма кави нєма забави а як до кави нема тістечок той шо то за забава, скажіт ви мені
     
  3. zhabusya

    zhabusya New Member

    Відповідь: Фуршетний стіл

    Зараз бачу більше тенденцію, що коньяк ставлять на стіл а бренді, віскі, мартіні на фуршетний стіл. Ну і там до них лід, колу. Ще смачно фрукти у шоколаді (з фонтанчика). І різні фрукти гарненько поскладані тоді і випічки не потрібно багато. Як на мене краще щоб було 2 - види чогось дісно смачненького а не 10 пляцків всі ті самі шкірки тільки інший крем.
     
  4. bridshut

    bridshut New Member

    Відповідь: Фуршетний стіл

    Скажіть будь-ласка чи потрібно замовляти весільний торт, якщо буде солодке на фуршетному столі? Я ходила питатись за весільні торти собі на весілля всередньому казали треба розраховувати по 100 гр. на людину (тобто на 100 чоловік треба 10 кг. весільного торту) 1 кг. весільного торту коштує 100-150 грн. а цілий торт потягне 1000 грн. Мої батьки і батьки нареченого вважають що торт непотрібний бо буде солодке! Як ви вважаєте взагалі торт потрібний? Чи багато хто з Вас його замовляв чи буде замовляти?
     
  5. Мацьопа

    Мацьопа Well-Known Member

    Відповідь: Фуршетний стіл

    Я вже писала вище, що в нас був фуршетний стіл з солодкого,але весільний торт ми всерівно замовляли. Теж казали рахувати 100 г/людину, але якщо подумати реально, не всі 100 чоловік досидять до торта (який в нас,наприклад, був о 2 год). Наш торт був на 3 поверхи на 7 кг і верхній шар ми залишили собі, а решою частувались гості:) Всім вистачило. І ще на рахунок ціни, то в травні я замовляла торт за ціною 70грн/кг, тому думаю що можна й дешевші ціни знайти ;)
     
  6. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Фуршетний стіл

    тут я згідна, що краще менше, але щоб було смачно. Але ще краще коли всі 10 смачненькі ))). Впринципі я не пригадую, щоб мені колись на весіллі не сподобалися пляцки. (Люди ж стараються щоб все було добре). А я не любитель солодкого, і мені зовсім не всеодно що я їм.

    А щодо фруктів, то краще брати такі,які зручно їсти. Щоб нічого не текло по руках, не капало на одяг.
     
  7. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Фуршетний стіл

    Це вже Ваша справа. Нам господиня пекла, хоч не дуже хотіла, бо казала що за її спостереженнями досить фуршетного столу. Взагалі хороша господиня правильно розраховує кількість солодкого на весілля, ну і ще: на останніх сторінках обговорюєте кількість пляцків не врахувавши важливої деталі: розміри і вага пляцків може кардинально різнитися у різних господинь. Мабуть доцільніше рахувати у вазі ну або вказувати розміри.
     
  8. bridshut

    bridshut New Member

    Відповідь: Фуршетний стіл

    Правильно кажете! От ми замовляємо 30 плацків, але ж це не означає що їх буде забагато (взагалі-то, батьки нареченого там займаються, мабуть хочуть ще по пів пласка кожному хто йде до-дому давати:girl_haha:)
     
  9. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Фуршетний стіл

    Ми не замовляли, я не люблю ні бісквіту ні кремів, які дають у весільні торти. Тому питання торта навіть не стояло. Просто замовили дорожчі пляцки. Всі були задоволені.

    ---------- Додано в 08:16 ---------- Попередній допис був написаний в 08:13 ----------

     
  10. Мацьопа

    Мацьопа Well-Known Member

    Відповідь: Фуршетний стіл

    Зараз дуже широкий вибір весільних тортів,не обов'язково щоб було багато кремів :) Ось наш торт, всі три шари були різними і кожен дуже смачний ;)[​IMG]
     
  11. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Фуршетний стіл

    А з чого це? Я ще таких не бачила. Гарненький.
     
  12. Мацьопа

    Мацьопа Well-Known Member

    Відповідь: Фуршетний стіл

    Дякую ;)Нижній шар був з фруктовою пропиткою, середній - сирний, і верхній шоколадний з білим кремом, і покрите все зефіром ;)
     
  13. domino

    domino Well-Known Member

    Відповідь: Фуршетний стіл

    дівчатка, хто знає скільки коштує таке задоволення як шоколадний фонтан? знаю ціни різні, щойно в неті дивилася що коштують 2000-2500???
     
  14. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Фуршетний стіл

    це ви замовляли в Ірини-rysaj?дуже гаринй торт.Можете в приват або в карму написати в скільки він вам обійшовся.
     
  15. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Фуршетний стіл

    У мене був подібний, тільки я не фанат мастики, тай в ті часи в Україні ще не практикувалось так поширено прикрашання тим тортів, то мій був в чудні рожеві квіточки з крему. Так як я люблю, і був дуже смачний.

    А замовте собі в Аскорбінки, вона також дуже гарно і смачно робить тортики.

    ---------- Додано в 14:32 ---------- Попередній допис був написаний в 14:28 ----------

    Це реальна ціна, в принципі. Ви врахуйте продукти які підуть на торт, плюс роботу кондитера.
    В нас весільний торт коштує 1000 долларів а є і дорожче, бо в залежності наскільки кропітка праця кондитера вимагається на прикрашання.

    ---------- Додано в 14:34 ---------- Попередній допис був написаний в 14:32 ----------

    в середину замовите собі, що хочете а зверху мастика з жувального зефіру. Вона в принципі їстивна але на любителя.
     
  16. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Фуршетний стіл

    Мені теж торти Аскорбінки більше подобаються. Особливо ті, де мастики мало. Так смачно й натурально виглядають!
     
  17. petra

    petra New Member

    Відповідь: Фуршетний стіл

    хочу також написати щодо солодкого столу , ми на 135 гостей замовили 30 пляцків з розрахунку 10 - на фуршетний стіл, 12- на весільні корзинки (70шт), також- 3 торти на завершення весілля, решта на поправини
     
  18. SOLODKA

    SOLODKA Well-Known Member

    Відповідь: Фуршетний стіл

    Щодо цін і пляцків -смачний пляцок (з вишнями, горіхами, маком, персиками, сирники)- не може коштувати дешевше , ніж 130 гривень.
     
  19. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Фуршетний стіл

    звичай звичаєм, але гості принесуть різну горілку, не ставити ж на столі надцять видів горілки))))) як на мене, краще б гроші )

    Марусю, Лілю, дякую! :girl_in_love:

    Про цукрову пасту (антиреклама:girl_crazy:) - на смак я її взагалі не люблю, не їм (як і чупа-чупсів, мармеладу, фабричного печива і т.п.), і до недавнього часу на сімейні свята намагалася обійтися без неї.. але... діти бажають свята! вони обожнюють все яскраве і кольорове ... і простий шоколадний пляцок, щоб хоч який смачний був, не викличе стільки емоцій. Наше ставленя до неї, як до яскравої обгортки (шоколадні цукорки в коробці мають набагато кращий вигляд, але коробку ніхто не їсть;)).

    Лілю, колись я катала її до напівпрозорості, але просвічували коржі і крем, від чого сюжет тортика значно програвав (я навіть поховала подалі від очей свої старі роботи, аби сором не загриз:girl_impossible:).

    Зрештою випічка і зборка займають четверту частину всього об"єму роботи, все інше фантазія (моя і замовника), оформлення, непомітні на перший погляд деталі. Для мене стимулом в роботі (тяжкій роботі, холєра) є моральне задоволення від оформлення, реалізація задуманого образу, а то неможливо без харчових барвників і пасти ( то є заголосно сказано, але в деяких тортах переступаєш межу... і тоді це частинка тебе, яку було дуже важко віддати під ніж )
     
  20. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Фуршетний стіл

    я не знаю точно скільки саме,але у нас буо точно менше ніж 130 гр. десь 100-110 за пляцок. Пляцки були смачні і різні-сирники,з вишнями,яблуками. Заовили ми 16 пляцків.на 65 людей. 7 пішло на порізку людям,хоча я би взяла трохи більше, бо спочатку різала так щедро по коробочці,а потім прийшлося трохи зменшити кусочки, а решта пляцків була в свекрухи.5 пляцків ми дали до ресторану і того було досить. нам адміністратор ресторану взагалі сказала 4 пляцки принести.решта якось так розійшлася-хору дали, ще родині ,яка їхала на наступний день.