Гайморит? І що з ним робити?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем duvodivchunka, 24 Лютий 2010.

  1. Ksusha

    Ksusha Well-Known Member

    Відповідь: Гайморит? І що з ним робити?

     
  2. Anaid

    Anaid New Member

    Відповідь: Гайморит? І що з ним робити?

    Так само і в нас,але малому вирізала в три рочки.Буде мати 11 років і практично не хворіє,ми вже з молодшою по третьому колу шмаркаєм та кашляєм(за цю зиму),а сину хоч би що(тьфу,тьфу,тьфу):girl_claping:
     
  3. antique

    antique Member

    Відповідь: Гайморит? І що з ним робити?

    Маю досвід лікування милого серцю гаймориту:umbrage:, в мене хронічний.
    Антибіотик (ціпрінол, який можна лише після 14р. До 14р. призначають цефтріаксон) +цинабсин (якщо хронічний гайморит, восени і взимку бажана профілактика цинабсином).
    Якщо гострий гайморит, я б не рекомендувала примочки "часник-цибуля-госп.мило". Зараз користуються спреєм Аква Маріс(це морська вода), яку можна і маленьким дітям. Щоб економічніше - настоянку календули розвести з водою і промивати. Теж треба антибіотик+цинабсин. Якщо наковтались багато мокротиння - АЦЦ.
    Проколювання тільки за показами(!), коли є загроза поширення гною далі. Після нього знов можливий гайморит (у вас же залишаються пазухи, а в них-нова дірочка)))
     
  4. Anaid

    Anaid New Member

    Відповідь: Гайморит? І що з ним робити?

    А до 14 років то з якого віку?Бо мене мала цього року двічи хворіла призначали цефодокс,трайфед,отривін,ереспал ну і так само аква марис,але то йшло не в купі,а почерзі.
     
  5. antique

    antique Member

    Відповідь: Гайморит? І що з ним робити?

    Anaid, скільки років дитині?
     
  6. Anaid

    Anaid New Member

    Відповідь: Гайморит? І що з ним робити?

    Дитині 5 рочків.
     
  7. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: Гайморит? І що з ним робити?

    Про це переконалась на собі. Аденоїди мала з дитинства. Спочатку мамі було шкода мене давати на таку тортуру (бо всі розповідали як там привязують, видирають на живо і т.д.). Потім думали переростуть. А потім коли я підросла і більш-менш розуміла що і до чого, то сама просила маму, щоб мене не давала на такі випробування. Весь час дихала ротом, незнаю чи то з тим повязано але вимова у мене мяко кажучи не дуже приємна. А ще великий мінус, то те що ротом постійно хватала холодне повітря, постійні хвороби.
    Три роки тому прооперували на Ужгородській. В лікарні була більше тижня, а діток в той же день відпускали. Чим людина доросліша, тим складніша операція.
     
  8. duvodivchunka

    duvodivchunka New Member

    Відповідь: Гайморит? І що з ним робити?

    Легше може би й стало, але то ж не просто насмарк, тут ризик серйозніший.
    Всім раджу звертатись до лікарів. Всяке, звичайно, в житті трапляється, але все-таки кваліфікована допомога передусім. Чемно приймаю ліки, вже краще:)

    ---------- Додано в 22:04 ---------- Попередній допис був написаний в 22:01 ----------

    З вигріванням треба бути особливо обережними! Реакція може бути абсолютно протилежною бажаній.
     
  9. antique

    antique Member

    Відповідь: Гайморит? І що з ним робити?

    Anaid, коли в дитини гайморит (тобто по крові видно, що це запалення) і при тому є висока темп., беруть посів (для виявлення збудника), а поки результати посіву невідомі, лікують антибіотиками широкого спектру. Цефтріаксон -найб.поширений (він в ін'єкціях), є й інші. Вони діють на багато різних збудників, тому в більшості випадків допомагають. Іноді, коли приходить посів, треба поміняти антибіотик, що діє саме на вашого збудника(то рідше).
    У вашої дитини (з того, що вам призначили), не було значного запалення, була алергія, через яку нежить і т.п.(тому вам призначали трайфед, ереспал, отривін, а антибіотик в таблетках).
    Так що все індивідуально. Необхідний загальний аналіз крові, щоб бачити, чи це запальне(класичний гайморит, як у мене)) чи алергічне, чи трохи того, трохи іншого.
    А це вже лікар скаже, і призначить відповідно.
     
  10. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Гайморит? І що з ним робити?

    Моя історія доволі серйозна - я будучи вагітною на 5-му місяці мала важкий гайморит. Оскільки раніше таких проблем у мене не було, то ми не відразу зрозуміли, що зі мною. Думали застуда, нежить, закладений ніс. Але, чим далі тим гірше - мене дико боліла голова, піднялась температура, я вже не могла ходити, рухати головою. Прийшла свекруха, глянула на мене (вона в нас лікар), пошепотілась з чоловіком і мене повезли в інфекційну з підозрою на менінгіт. Нащастя діагноз не підтвердився, але мені діагностували гайморит і фронтит, тобто забиті гноєм всі порожнини. Приймати антибіотики протипоказано, а робити щось треба. А цей рецепт сказали лікарі, які самі ним лікувались. Тому, мені не просто легше стало - все минулося безслідно. Більше того, у мене до гаймориту спостерігалась висока чутливість гайморових пазух - наприклад у вітряну погоду, якщо вітер дув у лице, то мене потім боліло чоло і біля носа, так було скільки себе пам"ятаю, а після того "народного" лікування і до сьогодні, а пройшло вже 6 років, у мене не тільки не було рецидиву, але й припинились болі від холоду і вітру.
    Якби мені це сусідка на лавочці сказала, я б може і не прийняла до уваги, але я цей рецепт від лікарів почула, які випробували його на собі, а я в свою чергу на собі, тому знаю, що кажу.

    І ще одна важлива річ при гаймориті - НЕ ГРІТИ! У жодному разі. Лікарі категорично забороняють гріти в домашніх умовах.
     
  11. Anaid

    Anaid New Member

    Відповідь: Гайморит? І що з ним робити?

    Ну нам лор не призначав аналізу крові,робили рентген-знімок,після того призначав ті ліки.
     
  12. inka

    inka і.Неrb-то до мене)

    Відповідь: Гайморит? І що з ним робити?

    Дівчата, є одна лор-лікарка- чаріниця, вона вилікує і дитину і дорослого, до неї черги .Але є результат. Кому цікаво напишу ПП. Не хворійте!
     
  13. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Гайморит? І що з ним робити?

    Дівчата, скажіть, будь ласка, як діє ця мазь з мила цибулі і тд. Тобто, після її закладання все починає витікати з носа, чи особливих виділень нема? Коли починає відчуватися дія, за день, два? і чи закладаєте турундочки в ніс чи просто можна змазувати в носі тою мазюкою?
     
  14. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Гайморит? І що з ним робити?

    В мене нічого не витікало. Я так думаю, що турунди втягували в себе те, що було в пазухах. А за кілька днів лікування все просто висмаркувалось.

    Все залежить наскільки важкий гайморит, але максимум три-чотири дні, щоб пройшло зовсім, а легше стає вже наступного дня.

    Я думаю, що краще турунди, бо їх таки легше глибоко закласти в ніс. Тоді лікування буде ефективнішим.
     
  15. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Гайморит? І що з ним робити?

    мені така суміш взагалі не допомагала.....ефективніше було закладати в ніс мед( я брала такий твердіший ,закладала в ні і приймала горизонтальне положення).
     
  16. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Гайморит? І що з ним робити?

    От і в мене вперше в житті всерйоз заклало ніс, давить на чоло і вуха вже теж потерпають... спробую чудо мазь!
     
  17. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: Гайморит? І що з ним робити?

    це 100%. а ніхто не пробував Синуфорте? не мені особисто, але бачила, що швидко і реально лікує.
     
  18. bilo4ka

    bilo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Гайморит? І що з ним робити?

    До теми носа і проблем з носом! Можливо хтось стикався з кривою перетинкою в носі. Така проблем у чоловіка, В ночі важко дихати, задихається, і просипається з біллю голови! Лікар сказав робити операцію! А чи варто?
     
  19. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: Гайморит? І що з ним робити?

    На Ужгородській в палаті які я лежала, то була дівчинка якій виправляли ту перетинку. Вона дуже смілива, бо сама вирішила щоб її то робили тільки під місцевим наркозом. Почувала вона себе набагато краще ніж я після видалення аденоїдів.
     
  20. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Гайморит? І що з ним робити?

    Два рази мала гайорит за останні три роки і два рази мене синуфорте врятував. відразу після першого використання проходить головна біль., мені реально допміг