Гайморит? І що з ним робити?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем duvodivchunka, 24 Лютий 2010.

  1. YuriyStepanovych

    YuriyStepanovych New Member

    Відповідь: Гайморит? І що з ним робити?

    якого лікаря порадите? провіреного
     
  2. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Гайморит? І що з ним робити?

    Вже два рази тримала той тампон і чекаю обіцяного полегшення. 30 років я не мала гаймориту, а 28 лютого мені вирвали зуба, зачепили гайморову пазуху і спровокували гайморит. Два рази за місяць був гайморит, терпла голова. Приймала антибіотики, вони спровокували дику молочницю. Скільки грошей пішло... Хочеться повідривати руки тому лікарю.:girl_devil:
    В пазусі важко, вже почала боліти при натисканні. Натрапила на цю тему. Дякую щиро за рецепт, так хочеться, щоб і мені допомогло.
     
  3. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Гайморит? І що з ним робити?

    Дівчата, мені все-таки найкраще допомогло промивання носа соленою водою з морською сіллю. Вдихати з долоні мені важко, то шприцом вливала. Голову нагнути вниз....

    А синуфорте - можна замінити, купити горщик цикламену і сік кореня зробити. Думаю це не буде 250 грн коштувати!
     
  4. viktoria

    viktoria Well-Known Member

    Відповідь: Гайморит? І що з ним робити?

    САМ ЧИСТИЙ СОК ЦИКЛАМЕНА ЯДОВИТ, поэтому лучше самим не экспериментировать, у меня были знакомые которые капали чистым соком, и боролись с последствиями.
    у меня когда был гайморит и я пришла спросила про синуфорте, его в аптеке не было и аптекарь мне предложила Неонокс форте (производитель Харьков) тоже на основе сока цикломена и масел, только стоит около 40-60 грн в зависимости от объма бутылочки. Очень действенная вещь, еще я Малавитом капала, собственно при достачно серьезной форме гайморита справилась без антибиотиков.
     
  5. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Гайморит? І що з ним робити?

    Це точно, мені свекруха теж хвалила цей чудо-засіб. Вона теж шприцом робила. Два тижні не знала де себе подіти, а як почала промивати то полегшення настало відразу, і вилікувала десь за тиждень. Тепер то всім радить )))
     
  6. Donner

    Donner Member

    Відповідь: Гайморит? І що з ним робити?

    Хто хворів гайморитом, скажіть, як у вас було з нюхом? Щойно вийшов з лікарні, кололи цифтріаксон, приймав синупрет, фізпроцедури: УВЧ, КУФ. Але нюху як не було так і нема. Щось їсти -- все як сіно, без смаку:) Лікувала мене Гаєвська Оксана Володимирівна в лікарні залізничників на Огієнка. Лікарка наче нормальна. Тільки от вже майже місяць без нюху й повноцінних смакових рецепторів. Навіть не знаю, що робити, а лікарка поїхала у відпустку.
     
  7. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Гайморит? І що з ним робити?

    А який у вас був гайморит, одонтогенний чи звичайний простудний? Робили прокол, операцію чи просто лікували консервативно? Не казали, що можна тимчасово втратити нюх? То, здається, називається аносмія.
    Я би радила вам звернутися до лора Дунілової Наталії Федорівни в поліклініку по вул. Руській навпроти церкви, мала би щось порадити - дуже хороший лор, до неї великі черги і тут у гілці "Порадьте хорошого лора" її дуже хвалять.
     
  8. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Гайморит? І що з ним робити?

    Пробувала. Вилікував.
    При цьому важливо спочатку пробити нежить іншим засобом.
    Дуже пекуче. Та думаю болить не дужче ніж від голого цикламену.
     
  9. Viktorina

    Viktorina New Member

    Відповідь: Гайморит? І що з ним робити?

    Так я була в неї, дуже дійсно великі черги, але воно того варте, Вона нам дуже допомогла... хоча лікарка вона дуже строга і на перший погляд непривітна.Але ,як лікар вона знає свою справу.
     
  10. rafaelka

    rafaelka New Member

    Відповідь: Гайморит? І що з ним робити?

    Мені радили такий перевірений рецепт від гаймориту:
    1.натерти 1 столову ложку господарського мила+1 ч.ложку соди+2 каплі йода+1-2столові ложки свіжого молока.Все нагріти на водяній бані, швиденько перемішати (буде пінитися), коли суміш стане теплою, взяти ватні тампони (товстенькі) і запхати у дві ніздрі на деякий час...чим довше тим краще........але потім суміш твердіє, можна знову розігрівати...
    2.робити по 3-4 рази на день, 3 дні.
    Я робила, правда не була впвнена що маю гайморит, але боліла голова, нежить, погане самопочуття тривалий термін....Через декілька днів мені стало легше, пчихала багато і витікала рідина, але не гній....слава Богу його не було, але якщо у когось є гній, то він теж витікатиме.....Надіюсь комусь допоможе, виздоровлюйте))))))))))
     
  11. Donner

    Donner Member

    Відповідь: Гайморит? І що з ним робити?

    Тиждень була ГРВІ, тоді гайморит. Він проявився якраз у втраті нюху й на рентгені. Бо так особливо не турбував, аж ЛОР здивувалася. Ні болю, ні серйозного закладення носа. Проколоти не дав, хоч лікар настирливо рекомендувала. Мабуть звернуся до Дунілової, хоч, кажуть, там черги, а я вже на роботі.
     
  12. Котя

    Котя Оптимістка :-)

    Відповідь: Гайморит? І що з ним робити?

    От і мене цей гайморит "щоб йому добре було", ніколи не мала такого "щастя", і тут вірусна інфекція дала мені ускладнення на ніс, в результаті маю 2-х сторонній набряковий гайморит:girl_mad:. Зараз хожу на промивання "кукушку" і п"ю антибіотики Клабел, теж не відчуваю смаку, маю надію , що цей жах скоро закінчиться.:girl_in_dreams:
     
  13. Nasha

    Nasha New Member

    Відповідь: Гайморит? І що з ним робити?

    Два тижні трималась температура 37,5 та не дихала носом, мене відправили в Лор відділення біля Винниківського базару до завідувача, не пам'ятаю його прізвища - Юрій Володимирович. Він запропонував лягати в стаціонар або робити проколи. Від стаціонару відмовилась, бо годувала синочка груддю. Після першого проколу спала температура і почувала себе мов наново народилась. Хоч сама процедура не дуже приємна (перший раз), та на наступні проколи з нетерпінням очікувала. Дійсно лікар мені допоміг і він гарна людина, без лікарських "замашок".
     
  14. LadyBlond

    LadyBlond New Member

    Відповідь: Гайморит? І що з ним робити?

    В мене колись був гайморит, в чоловіка також, йому навіть колись робили прокол.
    Але коли йому знову сказали лягати в лікарню, я його відмовила. То можна кожні півроку проколювати... В мене є один рецепт мазі, і нам обом помогло. С того часу, тьфу-тьфу, не страждаємо тою заразою. Але як чоловік хворіє застудою, одразу слідкуємо, щоб не запустити, все таки в нього вже хронічне, бо колись погодився на той прокол.
    А для того, щоб його не буде знаю добре правило: коли є насморк, його потрібно не всморгувати, а завжди все висмаркувати. І щоб не натерти, тримати салфетку вище ніж пазухи носа і просто промокнути, щоб не натирати.
    Якщо ніколи не всмаркувати, то гаймориту і не буде. Треба одразу слідкувати і промивати.
     
  15. malenkaa

    malenkaa New Member

    Відповідь: Гайморит? І що з ним робити?

    я спробувала майже усі методи, написані в інтернеті та частину бабусиних. Насправді їх безліч. Я робила промивання і лікування гомеопатією, щоденні уколи ехінацеєю з траумелем, усілякі аква(промивки), гріла наніч гірчицею ноги і гріла сіллю пазухи. Вже не раз здавалась і просто вмирала від болі на ліжку. прокол категорично сказали рідні не робити, та й самій не дуже хотілось. Був тиждень болючих уколів антибіотиків. Коротше кажучи - безрезультатно.
    Вчора спробувала зварити мазь і за першим разом (!) чого досі не було, - стільки слизу і гною вийшло, в голові стало напівпорожньо :)
    Тому спасибі величезне за рецепт і дай Боже здоров"я усім!!!
     
  16. ViTanya

    ViTanya Member

    Відповідь: Гайморит? І що з ним робити?

    я теж робила цю мазь для чоловіка, тільки накладала не на ватку, а на тампони з бинтика, бо після ватки часом ворсинки залишаються. Дуже задоволена! Чоловік за 3 дні був здоровий.
     
  17. talja

    talja Member

    Відповідь: Гайморит? І що з ним робити?

    Сьогодні мені також поставили діагноз вперше в житті гайморит... думала це просте респіраторне захворювання та відправили на знімку і з фактами не сперечаються! Ліки дорогі не купувала, там ще список з п'яти пунктів, спершу думаю почитаю те, що раніше навіть не цікавило.
    У чоловіка також гайморит був?
     
  18. wind

    wind New Member

    Відповідь: Гайморит? І що з ним робити?

    Мені, на жаль, цей метод не допоміг:girl_sad: Можливо допомагає, коли гайморит тільки починається. Я свій гайморит остаточно вилікувала, пішовши на радикальний метод - пункцію. До того три тижні лікувалась антибіотиками, краплями Синуфорте, Отривін, Ринофлуімуцил, Еуфорбіум Композітум, таблетками Синупрет, щодня ходила на промивання "кукушка" ,промивала ніс вдома. Рентген побоялась відразу зробити, так як вагітна (було 26 тиж.), все надіялась на те, що все це в комплексі допоможе. Так як покращення не було, рентген все-таки вирішила зробити у медцентрі Св.Параскеви (там апарат найсучасніший, випромінювааня найнижче), лікар (лікувалась в Онутчака Адріана Васильовича), як побачив знімок, сказав, що тут лише пункція допоможе ((( В той же день зробив прокол, промив, залив антибіотик, назначив ще антибіотик в уколах. Ще зробив дві пункції, і гайморит, ттт, пройшов. Процедура не із самих приємних, але не болісна, лише відчувається як кістка хрустить, але напереживалась я перед тим жахливо :girl_impossible: Зараз вже тиждень пройшов після останнього проколу, дихаю нормально, нічого не турбує :girl_dance: Надіюсь, що не буду тепер при кожній застуді чи ГРВІ мати ускладнення - гайморит. А як від цього застерегтись, толком і не знаю...
     
  19. ViTanya

    ViTanya Member

    Відповідь: Гайморит? І що з ним робити?

    Важливо, щоб під час нежитю був вільний відтік слизу, тому хоча б в перші дні зразу, як потече з носа, вживати судинозвужуючі краплі типу "отривін" чи "назол" + "синупрет", в жодному разі не втягувати слиз назад в ніс. Багатьом допомагає промивання носових ходів водою з сіллю, можна з морською ( на 250 гр води 1 чай.лож. солі без чубка і процідити через бинтик) . Тільки це потрібно робити щодня, так, як ми чистимо зуби. І постійно.
     
  20. MarichkaR

    MarichkaR Well-Known Member

    Відповідь: Гайморит? І що з ним робити?

    Я також хворіла гайморитом, тому розумію усіх хто мав цю неприємну хворобу :girl_impossible:. Лежала я в лікарні, в домашніх умовах я не змогла вилікувати гайморит. Пробувала різні каплі, гріла ніс, промивала, але нічого не допомагало.
    Єдине, що можу порадити, якщо тільки починає закладати ніс, то зразу промивати його (розчином солі і йоду або відваром ромашки). Промивання якомога частіше потрібно робити.