Гайморит? І що з ним робити?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем duvodivchunka, 24 Лютий 2010.

  1. dudja

    dudja New Member

    Відповідь: Гайморит? І що з ним робити?

    Я також завжди спасаюся від гаймориту маззю, про яку писали вище- тільки в мене трохи інший рецепт. Може комусь стане в пригоді: 1 чайна ложка тертого господарського мила+1 чайна ложка соку цибулі+1 чайна ложка молока+ 1 чайна ложка горілки+ 1 чайна ложка меду. Все крім меду змішати і розігріти на водяній бані, потім додати меду (коли трохи вистигне-бо мед не можна нагрівати). Суміш, яка утворилася, намазувати ваткою і запихати в ніс на 15 хв. три рази в день. Потрібно старатися дихати через вату, щоб відбувався процес інгаляції. Якщо неможливо тримати 15 хв. можна спочатку починати з 3-5 хвилин. Як для мене то цей рецепт дуже помічний. Потрібно в це вірити.
    Всім хорошого здоров"я.
     
  2. talja

    talja Member

    Відповідь: Гайморит? І що з ним робити?

    Гріли ніс...:shok: Ну наскільки я знаю то це робити ні в якому разі не можна! Як можна гріти гній чи застій в гайморитних пазухах? Від цього точно легше не стане :scratch_one-s_head:
     
  3. Люша

    Люша Well-Known Member

    Відповідь: Гайморит? І що з ним робити?

    уф, думала ніколи не дам проколювати, але вийшло - без варіантів. Не було у мене гаймориту раніше, тому свої двотижневі соплі я запустила до такої "бякі".
    Рентген мені не можна, антибіотики не можна, знеболювальне не можна (принаймні, все це не бажано), а пів обличчя боліло з вчорашнього обіду так, що на стінку лізла. Поїхали зранку у військовий шпиталь до чергового лікаря, потрапили до зав. відділенням - сказав, - в моїй ситуації найкращій вихід (єдиний я б сказала) - прокол. А мені вже все одно, тільки б біль пройшла.
    Промив спочатку "кукушкою" - теж перший раз у житті, страшно так))) і пішли колоти - не так боляче, як страшно неприємно, і фууу яка у мене там гидота була!!!!!! Поки що, легше, але лікар сказав треба буде ще раз прийти після вихідних, а якщо не полегшає то й раніше - поки що ттт.
     
    Останнє редагування: 30 Квітень 2011
  4. Samodumka

    Samodumka New Member

    Відповідь: Гайморит? І що з ним робити?

    А чому гайморит виникає не у всіх, хто перехворів простудними захворюваннями? Я звернулась в госпіталь в Винниках до завідуючого ЛОР відділенням Чушака Ігоря Мирославовича зі своєю проблемою одностороннього гаймориту. І він пояснив мені, що ця проблема знаходиться всередині носа, де відкривається природний отвір пазухи. А можна це побачити тільки ендоскопом. Я згодилась і після заморожування(без уколів) мене подивився ендоскопом. Нічого не боліло, огляд записувався на диск, і потім на телевізорі показав мій огляд. Виявилось, що навпроти отвору гайморової пазухи на переділці носа знаходиться шип, який заважає нормальному відтоку слизу з пазухи. І тому, як би я не лікувалась, скільки проколів не робила, а причина гаймориту залишається. Порекомендував зробити невелику операцію під ендоскопом по видаленню шипа. Я думаю погоджуся, бо надоїли вічні проблеми з носом.
     
  5. Samodumka

    Samodumka New Member

    Відповідь: Гайморит? І що з ним робити?

    Зробила я операцію.... Було страшно і трохи неприємно, але задоволена, що рішилась.Виявилось, що причиною мого гаймориту був невеличкий поліп, що закривав вивідний отвір пазухи і блокував відтік слизу. Але виявити його можна було тільки після видалення шипа переділки носа та відсунення носової раковини(вона прикриває отвір пазухи) досередини. Це все пояснив мені мій лікар Чушак Ігор Мирославович при перегляді записаної на диск операції. Сама операція неболюча, але неприємні звуки всередині носа. В кінці операції до переділки носа пришиваються силіконові сплінти(такі пластинки з трубочками, через які можна дихати носом відразу) та вставляються на одну добу спеціальні тампони, які вбирають в себе кров. Повністю вільне дихання з'явилось після знімання сплінтів через тиждень. Я дуже задоволена відношенням до мене та умовами в палаті. Не бійтеся обстежитись та вилікуватись:girl_smile:
     
  6. Arika

    Arika Well-Known Member

    Відповідь: Гайморит? І що з ним робити?

    Нещодавно і я вперше в житті мала гайморит, вилікувала без проколу. Лікар сказав купити в Зеленій аптеці "Синусліфт" - подібне до Синуфорте, також на основі цикламену, але коштує 73 грн, пила ще антибіотики Цефодокс, синупрет та інспірон. Це все в комплексі мені допомогло вилікуватися :girl_claping: Коли капала "Синусліфт", то стільки з носа виходила, що аж страшно було, скільки того всього в мені "сидить"! Може комусь допоможуть мої поради!
     
  7. vchitelka

    vchitelka New Member

    Відповідь: Гайморит? І що з ним робити?

    І я гайморит лікувала. Тиждень антибіотиками й усіма можливими народними методами. До жахливих аналізів, розпухлої щоки і температури 38,5. Знайома лор з Охматдиту відправила в лікарню. Пішла на Ужгородську (переплутала вулицю з Чернігівською, уявіть мій стан). Напевно з 6-7 пункцій, кукушки, антибіотики - і лише тимчасове, місяця на 2, полегшення. Знов загострення. Цього разу за одне! відвідування і одну грамотно зроблену пункцію та ретельне (що надзвичайно важливо) промивання пазухи + антибіотик лікар Антоненко позбавив мене цієї гидоти на довгі роки.
     
  8. Dolma

    Dolma Well-Known Member

    Відповідь: Гайморит? І що з ним робити?

    минулої весни у мене теж була прем*єра з синуситом (гайморит - один з видів синуситу). оскільки вперше - то вчасно не помітила, і коли прийшла до лікаря - то він сказав: прокол або антибіотики, вибрала друге з преляку. лікувалась довго.

    почала цікавитись цією темою, багато перечитала, і тепер шкодую, що пила антибіотики, їх теж можна віднести до крайніх засобів, як і прокол.

    цієї осені - знову. мабуть, як тут писала вже одна форумлянка, тепер цей "подарунок" буде супроводжувати у мене всі "грипи". я одразу почала промивати ніс, пити (і їсти) імунозміцнюючі засоби й продукти, пити "Синупрет" і крапати "Засіб для носа Апіфарм з цикламеном" (коштує 12-13 грн., пішло дві пачки). ще порадили брати серединку від зимового частину (така паличка між зубцями), підпалювати її й дихати тим димом. ніби поборола... пишу ніби, бо ніс і далі трохи закладений, але то у мене проблема з дитинства (аденоїди видалені, але все одно проблема лишилась, може, перегородка крива чи щось таке), але всі решта симптоми зникли. трохи лячно все ж, бо у лікаря не була, але як згадаю ті поліклініки...

    може комусь допоможуть поради з цього сайту (надибала в неті і, власне, цими порадами й користувалась): http://www.herpes.ru/lor/dis/gaymorit.htm , тут до кольору-до вибору (якщо не мона - видаліть і вибачайте).
     
  9. ViTanya

    ViTanya Member

    Відповідь: Гайморит? І що з ним робити?

    Поради непогані, тільки їх фільтрувати потрібно. Наприлад, при гайморитах антибіотики флемоксин-солютаб і аугментин непогані, цефалексин, верцеф та інші з групи цефалоспоринів - якраз те, що потрібно, а макропен і роваміцин часто саме при гайморитах не дають ефекту, а ампіокс -це минуле столілля. За бісептол, етазол взагалі мовчу, через тотальну стійксть збудників до них довно вже не призначаються, та й побічні дії там більші від ефекту. Антибіотики далеко не завжди потрібні, і чи потрібні, і які саме, краще, щоб вирішував хороший лікар. Для дренажу і промивань - хороші рецепти.
     
  10. Lankoma

    Lankoma New Member

    Відповідь: Гайморит? І що з ним робити?

    У мене були підозри на гайморит, але виявилося я помилилася, це всього лише був невеликий застій в гайморових пазухах слизу.. Капала собі в ніс краплі деринат, і моя постійна нежить з часом зникла. Я навіть хворіти стала рідше, завдяки цим крапелькам. А зараз вирішила і в конкурсі прийняти участь від дерината і прошу всіх, кому не складно проголосувати за нашу фотку, умови дуже прості, а приз дуже принадний!
     
  11. Peppy

    Peppy New Member

    Відповідь: Гайморит? І що з ним робити?

    в мене був той жахливий гайморит ще в 9 класі. але це був таккккий гайморит, що ...ух! в мене вже галюцинації починалися від того, що постійно в носі мені смерділо, а я не знала що то. Тільки я одна ж чула той запах!Так ось, сказав мені лікар, що тре робити прокол, бо по-іншому біда буде. А я тааааак налякалася, що з плачем і твердим "ні" пішла додому. Тоді знайомий лікар порадив закапувати ніс теплим медом. Я так і зробила. Після того промивала теплою водою з содою-сіллю-йодом (правдв, від йоду я трохи задихалася, то вирішила обійтися без нього). Гайморит пройшов за 3-4 дні. Від тоді, яктільки чую, що в носі щось починає вирувати, одразу закапую медом. не зашкодить, а допомагає на ура!:girl_wink:
     
  12. Vyruchalochka

    Vyruchalochka Member

    Відповідь: Гайморит? І що з ним робити?

    Я зараз лікую цю бяку -так от також порадили мазюку на основі госп.мила та біопарокс+ антибіотик і це все по телефоні лікар моїх доньок, а в дорослій поліклініці лор і дозу антибіотика вдвічу меншу виписала і якісь капельки від яких мені було як мертвому кадило...обіцяли що за 3дні буду як огурчик..і це після 5днів антибіотика і кучи таблеток які я ковтала
     
  13. Peppy

    Peppy New Member

    Відповідь: Гайморит? І що з ним робити?

    Так Ви спробуйте медом! :girl_claping:Дешевше і приємніше))
     
  14. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Гайморит? І що з ним робити?

    може і дорогувате, але мені тільки воно і допомогло!
     
  15. Dolma

    Dolma Well-Known Member

    Відповідь: Гайморит? І що з ним робити?

    цілком згідна. якраз абзац з антибіотиками (на сайті) я і пропустила у свому лікуванні ). вони звісно пришвидшують процес одужання, але мають "несимпатичні побічні ефекти".
     
  16. marmelade

    marmelade New Member

    Відповідь: Гайморит? І що з ним робити?

    У нас з чоловіком теж проблема з гайморитом,і в нього і в мене,рятуємося синуфорте в осінній та весняний періоди...
     
  17. BUBI

    BUBI Загублений

    Відповідь: Гайморит? І що з ним робити?

    мені пробивали:girl_nea: у восьмому класі.через два тижні знову нагноїлося і знову прийшлось пробивати...ох я тоді натерпілась...після того гайморити стали регулярними але пробивати я більше не стала..а найкраще вливає на мій носик море-практично на 2 роки можна забути про гайморити:girl_smile:
     
  18. Samodumka

    Samodumka New Member

    Відповідь: Гайморит? І що з ним робити?

    Море, звичайно, класно, але робити висновки про лікування гаймортиту після лікування в одного доктора за царя Горошка і без встановленої причини хвороби як мінімум смішно
     
  19. BUBI

    BUBI Загублений

    Відповідь: Гайморит? І що з ним робити?

    хм...це був один з найкращих ЛОРів у Львові зараз якщо зявляються якісь симптоми лікуюся бабусиними методами..а от цинабсин мені взагалі не допомагає..
     
  20. Samodumka

    Samodumka New Member

    Відповідь: Гайморит? І що з ним робити?

    "Найкращий" - питання дуууууже відносне і суб'єктивне