Гайморит? І що з ним робити?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем duvodivchunka, 24 Лютий 2010.

  1. kukuruku

    kukuruku миється в бані

    Відповідь: Гайморит? І що з ним робити?

    Ммммм. а якщо не вірити - не допоможе? В мене гайморит хронічний і хотілося б знайти чуовий засіб, аби його позбутисяназавжди. Але чи здатна така мішанина врятувати?

    Проголосувала за вас, бажаю перемогти! А деринат я при гаймориті теж застосовувала, але їх лікар призначав у колмплексному лікуванні, разом з антибіотиками. У самостійному варіанті їх при застуді добре застосовувати та для профілактики застудних захворювань,а при гаймориті - лише комплексно.

    Не знала про такий варіант, вдячна вам за пораду!

    Біопарокс - це антибіотик місцевої дії, з ним слід обережно. Адже комплекс з двох антибіотиків (місцевий та загальний дуже для здоровя важкий.
     
  2. Chereshka

    Chereshka New Member

    Відповідь: Гайморит? І що з ним робити?

    а я зробила прокол (гайморова кістабула) так тішилась, що вже мені добре, а воно знов набрало. і біопароксом пчихала і синупрет пила, аваміс, асініс нічого не помагає а голова болить. і мазь пхала Симановського, чого тільки зара не роблю.
    Також моментами мені помагало Хюмер пчихати пропускає.
    Хочу їхати у госпіталь на Винниках, чи хтось там був,і чи помогли напишіть но мені в ПП.
     
  3. Текіла

    Текіла Well-Known Member

    Відповідь: Гайморит? І що з ним робити?

    Колись мене той гаморит мучив по кілька раз в рік. Пару раз робила проколи.
    останнім часом винайшла для себе ідеальний рецепт лікування. Як тільки відчуваю, що починає закладати починаю пшикати в носа аквамаріс, біопарокс, і приймати парацетамол двічі на день. Т-т-т вже другий рік мене він не турбує.
     
  4. Furore

    Furore New Member

    Відповідь: Гайморит? І що з ним робити?

    Не пам’ятаю може вже писала, для себе для профілактики (пару років тому перехворіла, Бог милував - без проколів) або як тільки захворіваю нежитем п’ю таблеточки Цинабсин - дуже крута штука. Реально помогає.
     
  5. Just me

    Just me Member

    Відповідь: Гайморит? І що з ним робити?

    Підтверджую слова з попереднього посту. Пригадую, в дитинстві роками страждала від гаймориту, яких тільки засобів не перепробували, і медикаментозних і народних. Знайомі віддали розпочату упаковку Циннабсину, порадили спробувати, бо їм допоміг буквально за тиждень. Я детально дотримувалася схеми - розсмоктувала ті маленькі таблеточки - тиждень-півтори - і багаторічного ХРОНІЧНОГО гаймориту як не бувало. Якби не термін придатності, ще б комусь ту упаковку передала, бо довгенько в мене стояла, лише кілька років тому викинула. Впевнена, що упаковки вистачить на 3-4 осіб.
     
  6. Gato

    Gato New Member

    Відповідь: Гайморит? І що з ним робити?

    доброго дня,а скажіть загострення від цього не буде, бо докапалась каплями до того що все спухло, а лікарка казала більше нічого не робити, тільки протиалергічне пити, а я я ж то дихати неможу!
     
  7. Samodumka

    Samodumka New Member

    Відповідь: Гайморит? І що з ним робити?

    Та зробіть ендоскопічне обстеження носа - встановіть причину гаймориту і потім вже лікуйтеся (до речі, закладання вуха може бути пов'язане з поганим носовим диханням і гайморитом)
     
  8. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Гайморит? І що з ним робити?

    Почалася в мене застуда, а з нею - болі в районі між бровами, щось дуже подібне на фронтит..
    Поставила собі турундочки по методу Таски, але в мене сильна нежить, цибуля, часник подразнюють ніс, і я ті турундочки просто випчихую :) :sad: Навіть не знаю, що робити..Буду чергувати з промиванням носа водою з сіллю.
    Це як про мене. Завжди намагаюся капюшоном заступати чоло - щоб вітер не дув.
    На рахунок того, що нагрівати не можна. Це зрозуміло, але скажу , що коли мені холодно в голову, то це робить біль ще більшим.
     
  9. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Гайморит? І що з ним робити?

    дівчата, а комусь хлорофіліпт допомагав при синуситах-гайморитах?
     
  10. Samodumka

    Samodumka New Member

    Відповідь: Гайморит? І що з ним робити?

    Хлорофіліпт - це витяжка з евкаліптових. Добрий антисептик, але і добрий алерген. І тому застосовувати на слизову носа не рекомендується. Треба встановити причину виникнення гаймориту і вже потім проводити адекватне лікування.
     
  11. Lubochka

    Lubochka New Member

    Відповідь: Гайморит? І що з ним робити?

    гайморит це важка для мене також тема((( зараз як тільки відчуваю, що починає закладати ніс, то промиваю його морською водичкою Квікс (мені лікар порадив). Він допомагає запобігти можливість розвитку ускладнень, таких як, наприклад, синусит, риніт, гайморит середньої тяжкості. Мені тьху тьху тьху допомогає!
     
  12. rose

    rose Member

    Відповідь: Гайморит? І що з ним робити?

    Мені реально допоміг сік цибулини цикламену, але як правильно писали, він ОТРУЙНИЙ, тому потрібно обережно капнути по одній каплі в кожну пазуху.
     
  13. ViTanya

    ViTanya Member

    Відповідь: Гайморит? І що з ним робити?

    Я сік цикламену розводила наполовину водою. Дуже ефективний.
     
  14. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: Гайморит? І що з ним робити?

    А лікар пояснив, чому не можна?
    Хм, мені лікар навпаки порадила фізрозчином промивати (втчгувати). Але от пройшлася по нету, то дійсно пишуть, що лише у нас так ще досі лікуються, у всіх інших країнах вже доведено, що так промивати ніс не можна...
     
  15. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Відповідь: Гайморит? І що з ним робити?

    Я промивала ніс каплями аквамаріс і салін.
    Але якогось сильно відчутного результату не дали.

    Потім якийсь час ходила на процедури в клініку на Шептицьких, промивання носа і горла спец розчином
    Ну і рік я точно про насмарки не згадувала.
    Але то був курс лікування, а ці всі каплі, на мою думку, просто хіба підтримуюють ""прийнятний"" для себе стан , а не критичний того ж гаймориту,

    Мені казали не втягувати, а трохи по іншому.
    Берете найбільший шприц який знайдете :) набираєте розчин
    Голову ставите (наприклад) на ліву щоку над умивальником і тим шприцом в праву ноздрю розчин пускаєте несильним напором , НЕ ВТЯГУЮЮЧИ, якщо все робите добре то вода має пройти через ніс і витекти сама з лівоі ніздрі :)
     
  16. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Гайморит? І що з ним робити?

    Були сьогодні з малою в ЛОРа, бо замучали зелені соплі з невеликими перервами вже практично від зими. Зробили рентген, поставили діагноз- гайморит, але лікар каже, що не значний. Я так думаю, що він вже проходить, бо все таки лікували, промивали, тільки приїхали з моря, де мала 2 тижні ниряла активно і до того ж пройшли курс сірководневих ванн, де також промивали ніс і весь цей час з носа виходила величезна кількість слизу, дуже зеленого, як ніколи...
    Зараз висмаркує тільки ранком, цілий день ніс практично чистий. Але лікар все таки назначила антибіотики на 6 днів, полідексу, левомеколь, лоратадин. І ще зробили промивання в лікарні з хлорофіліптом, пройдемо хоча би 7 таких процедур. Самопочуття в дитини прекрасне, температури немає і не було вже давно. От я і думаю, може не потрібно антибіотиків? Можливо ці всі промивання дають ефект? Тим більше 2 місяці тому приймали антибіотик...
     
  17. мамочка

    мамочка Well-Known Member

    Відповідь: Гайморит? І що з ним робити?

    у доньки місяць були жовто-зелені густі соплі, без температури, ніс не забитий (просто 3-5 разів на день видувала велику кількість того слизу). Зробили рентген. Сказали гайморит. Тиждень пили антибіотик і капали щодві години різними каплями (протаргол, кора дуба, тафен), 2 рази промили в поліклініці і соплі ніби пройшли. Через тиждень їдем на море. Маю надію що там закріпим результат. Антибіотик давала свідомо, бо мали ще щось незрозуміле по урології, то аугментин вбив все.
     
  18. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Гайморит? І що з ним робити?

    Читаю про чудодійний Малавіт. Хто ним лікувався? Є результати?
     
  19. OnceInParis

    OnceInParis Member

    Відповідь: Гайморит? І що з ним робити?

    Gestija, минулого літа донька теж мала гайморит, без температури, з чудовим самопочуттям, але ці жахливі соплі припинилися тільки після антибіотика. За три місяці теж вийшло нам два курси.
    Малавітом користувалась я, коли доня була на ГВ і я мала тріщини, то швидко все загоїлось. А у лікуванні лор-захворювань не можу сказати.
     
  20. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Відповідь: Гайморит? І що з ним робити?

    пробувала лікувати я свої соплі методом мило-мед-цибуля.., закапувала просто медом .. ефект був тимчасовий..
    випадково натрапила в неті на інфу про господарське мило і його властивості, і зробила наступне -намилила в милі маленькі ватні тампони..вставила в ніздрі носу, почекала поки могла( воно почало щипати)витягнула, добре пропчихалась)) і о чудо, мені стало легше) ГОСПОДАРСЬКЕ ТЕМНЕ МИЛО ФОРЕВА!!!!