Гайморит? І що з ним робити?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем duvodivchunka, 24 Лютий 2010.

  1. Xasm

    Xasm New Member

    Відповідь: Гайморит? І що з ним робити?

    Так-так, однозначно! Мукалтин, Амброксол, Ацетилцистеїн та ін. Вони розріджують всякий слиз, деякі з них - навіть рідини, такі як сік підшлункової залози і деколи їх додають до лікування панкреатитів. Крім того, епітелій бронхів дуже схожий до того що вистилає ніс і пазухи. Розрідження виділень є дуже важливим моментом.
     
  2. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: Гайморит? І що з ним робити?

    а каплями для носа на масляній основі можна при гаймориті користуватися?
    в мене лиш починається гайморит-темп нема, але починаю чути важкість над носом, чи можна гріти(сухе тепло)?
     
  3. Xasm

    Xasm New Member

    Відповідь: Гайморит? І що з ним робити?

    Ні, на масляній не можна. Тільки водорозчинні засоби. Тепло теж не можна - оскільки це може прзвести до значно більшої біди, аніж потенційної користі. Для профілактики найкраще використовувати загальнозміцнюючі засоби, гомеопатичні препарати. Обов'язково - відхвркувальні препарати, багато пити (коло 3л/добу), якщо закладає ніс - можна використовувати судинозвужуючі спреї (краплі вкрай не рекомендую), якщо маєте - інгалятор теж поможе. Обов'язково полоскати ніс. Ну і до лікаря звернутись - однозначно!
     
  4. Tatiana Lev

    Tatiana Lev Active Member

    @Xasm, а маєте такого знайомого ЛОРа, котрого можете порекомендувати для встановлення діагнозу і адекватного лікування дитині 10 років.
     
  5. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    А поясніть чим спреї краще за краплі? Я от краплі більше люблю) Теж мала гайморит колись, і тепер це моє "слабке місце", як тільки переохолоджу голову. Тому найперше після навіть вилікуваного гаймориту навчіться ходити в шапці, маєбути така щоб добре закривала лоб. З тих ліків що мені виписували минулого року були: Мілістан-синус (зараз його нема в аптеках), спрей Ефказолін, Синупрет гомеопатичні таблетки, і так як була температура то брала антибіотик Цефтріаксон здається. А буквально на днях відчула знов початок того гаймориту, в легкій формі: темп. 37,1, важкість голови, і чути що є набряк носа зсередини, і вуха закладає. То купила Фексофаст антигістамінний щоб зняти набряк, спркй Ефказолін, Мефенамінову кислоту і Синупрет (так як Мілістан-синус немає). Ще промиваю ніс соленим розчином. Вроді стає краще, але повільно. Ще брала 2 рази Терафлю, бо і горло дерло і вдома застуджені всі. Надіюсь то правильне лікування?
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  6. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    В мене 2 роки назад був гайморит, однобічний. За 2 тижні різними судиннозвужуючими не вилікувала, хоча лікар і синупрет виписав і спреі. Потім через 2 тижні виписав Синуфорте. Це на основі цикламену європейського. За 2 пшики почала пчихати більше 20 разів, аж ніс і лоб почали боліти. Але на другий день гаймориту не було. Дорогий він, правда, дуже. Я вже думала, може цикламен десь знайти і спробувати капати сік, як алоє:) , але поки не було потреби в тих пошуках, ходжу в шапці. Казав колись мені Лор, що як тільки починає закладати ніс, то відразу тебе судиннозвужуючі капати, прочищати, гріти ноги, аби той слиз не затримувався, бо в нього швидко розмножуються бактеріі і тоді це все швидко переростає в запальний процес.
     
  7. analastanka

    analastanka тень на стене

    Цього категорично робити не можна, бо цикламен отруйний
     
    • Корисно Корисно x 1
  8. octavia

    octavia Well-Known Member

    В мене також був гайморит. Лікувалася сама ,в лора була антибіотики відкинула зразу .Приймала з того що виписав лікар лише антигістамін. Сама собі прописала Цинабсин ,краплі Віброцил ,декілька раз в день промивала ніс настоянкою з квітів календули ,ефект був але слабенький. Думала перепросити лора і починати курс антибіотиків ,але вичитала що при гаймориті обовязково приймати відхаркувальне хоч кашлю і не має. Відхаркувальне лише з групи карбоцистеїнів ,купила флюдітек і до 5 днів все пройшло.
     
  9. ANANASIK

    ANANASIK Well-Known Member

    І мене колись мучила ця не приємна хвороба. Які таблетки пила вже не пям'ятаю, промивала ніс морською сіллю. Але з впевненістю можу порекомендувати бджолиний забрус, його потрібно жувати на протязі дня по 4-5 разів. Завдяки йому я позбулася гаймориту, і коли через деякий час він намагався повернутись, я просто декілька роз пожувала забрус і все проходило. Тепер навіть від нежитю тільки так лікуюсь. Саме головне без всякої хімії, а ще він корисний для ясен та горла.
     
  10. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    А що то таке бджолиний забрус? То не прополіс?

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  11. ANANASIK

    ANANASIK Well-Known Member

    Ні, "Забрус - це особливі дрібні кульки, якими бджоли закупорюють свої стільники." Пошукайте в інтернеті, про нього багато інформації. Але я жувала, здається, не тільки забрус, а і ті комірки в яких мід знаходиться (в нас це називають "вущина")... точно не знаю, мені це все мама в якогось бджільника купує.
     
    • Подобається Подобається x 1