Галерея гри "Анонімний Миколай" - 4

Тема у розділі 'Форумні обміни', створена користувачем Музик, 15 Грудень 2014.

  1. Музик

    Музик Мартуська

    Багато вже хто отримав свої пакуночки святкового настрою, тому запрошуємо похвалитись-розказати-показати!!!
     
  2. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Відповідь: Галерея гри "Анонімний Миколай" - 4

    Ура! Галерейка є. Ну тоді, буду хвалитись. Миколайко приніс мені дуже класний календар із овечками і козочками. Ну вони дійсно всі милі і класнючі. Далі, сувенірне горнятко, у ньому в пляшечці був напій Амаретто, який мені радили додавати да кави, ніколи не пробувала, але це смачно. Для моєї мацьопи носочки із сніговичком, Меланія їх зразу зацінила :) також Миколайко подарував мені корицю, для запаху свята, цукерочки, яких на фото нема, бо їх не стало в той же ж вечір :) ну і найголовніше мішечок з дрібничками: гудзички, квіточки, стрічки,перлинки для рукоділля. За що дуже-дуже вдячна. Ну і листівочку із надзвичайно теплими словами.....дякую buhgaltersha!!! За чудового Миколайка!!!
    [​IMG]
     
  3. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Галерея гри "Анонімний Миколай" - 4

    і відразу похвалюсь своїм дарунком від cuxivchanka. це щось неймовірне!!!!
    отак, ну або майже отак виглядав подаруночок, коли я його отримала
    [​IMG]
    у чарівній рукодільній торбинці було купа всякого добра, а ще мандаринки і цукерки, які не дожили до фотосесії
    [​IMG]
    я отримала гель для душу, задекупажену свічечку, рушничок, святкові серветочки і дуже-дуже-дуже зараз мені потрібну книжку...
    а ще дещо просто неймовірно красиве
    [​IMG]
    важко передати на скільки акуратна і тонка робота.
    і ще додам ближче фото вишивки на торбинці
    [​IMG]
    правда, це неймовірно?

    дуже дякую за подарунок своїй чарівній форумлянці. Добре, що є такі ігри, які повертають оте дитяче передчуття свята
     
  4. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Галерея гри "Анонімний Миколай" - 4

    Дуже вдячна своєму Миколайкові за такі суперові подаруночки!
    Того року моїм Миколайком була Оксана - casablanca.
    Подарунок з першого погляду був ну дуже крутим! Коробка величезна і важкезна (дівки, я в силу своєї роботи, навіть зважила її, 5кг:girl_blum:)
    Відкрила, а там... а там... стільки всього і все таке червоне, сріблясне, кольорове... Дитина під руками стоїть все тягне, я то все пробую згребсти до купи, що хоч трошечки передати вам, яке ж то було чудо!
    Отже, в коробці було:
    1. Декоративний Санта, дуже кумедний. Зразу знайшов своє місце в домі
    2. Декоративна пляшка з шампанським... справжнім))
    3. Скраб, маска, шкарпетки для ніжок
    4. Дві книжечки для моїх дівах
    5. Чотири заколки для мої дівах
    6. Маленький Санта-магнітик
    7. Кульки на ялинку, як сніжки:)
    8. Цукерки, мандаринки
    9. Дуже мила листівка, яку Оксана зробила своїми руцями!
     
    Останнє редагування модератором: 15 Грудень 2014
  5. Ari

    Ari Well-Known Member

    Відповідь: Галерея гри "Анонімний Миколай" - 4

    Моєю дарувальницею була Akina. Ще раз дякую за чудовий подаруночок, моя дитина була просто в захваті від подаруночків, все хотіла сама розклеювати і розвішувати.
    Заледве встигла сфоткати, щоб не було видно руць, які то все тягнули.
    [​IMG]
     
  6. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Відповідь: Галерея гри "Анонімний Миколай" - 4

    Отримала подаруночок одна з перших, то уявляєте як мені не терпілось поділитись ним з вами? Нарешті час настав!! :girl_claping: Моїм чудовим Миколайком була форумляночка Gorda. Як я гнала за пакуночком треба було бачити. На додачу біля відділення пошти ще й послизнулась :girl_haha:
    Вже вдома розкрила коробочку, а там, а там!... :girl_dance:
    [​IMG]
    Мій Миколайчик надзвичайно творча людина, а так як я далеко не рукодільниця, то подаруночок викликав в мене неймовірне захоплення :girl_yes2:
    Отже, щедрий Миколай надарував:
    :) хендмейдну торбинку з ялиночками, в якій виявились ще смачнючі цукерочки;
    [​IMG]
    :) чайок, ще одні цукерочки та солодкі-солодкі мандаринки
    [​IMG]
    :) неймовірно красивий підсвічник з арома-свічкою та п’янкими прянощами теж ручної роботи!
    [​IMG] [​IMG]
    :) гель для душу з чудовим запахом
    :) рукодільну відкриточку з щирими побажаннями
    [​IMG]
    :) тепленькі шкарпеточки
    :) кумедну вівцю-магнітик, яка вже знайшла своє місце на холодильнику
    [​IMG]
    :) і щось таке, ну таке, від чого, я досі в приємному шоці)) Миколайко САМ! намалював картину (для мене образотворче мистецтво – це вищий пілотаж!). І снігур на ній як справжній! Дуже і дуже по-зимовому!
    [​IMG]
    Величезне спасибі Gorda за чудові подарунки :kiss:! Настрій святковий забезпечено!
    І окреме дякуюдякуюдякую організаторам!
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    Відповідь: Галерея гри "Анонімний Миколай" - 4

    Мене Миколай цього року дуже щедро обдарував. Ще й дитині стільки всього перепало. Видно ми були дуже чемні:girl_curtsey:
    Рукодільня частина просто неймовірна. Дитина навіть цукерок не хотіла, а міняла на листівку :girl_claping:
    [​IMG] [​IMG]
    Класнюча овечка, якій я знайшла практичне застосування. І вона тепер щодня нагадуватиме про красуню Sluhachkу.
    [​IMG] [​IMG]
    Христя, щиро дякую за подаруночки. Я всі вихідні тішилася як дитина. :give_rose:
     
  8. Valensia

    Valensia Well-Known Member

    Відповідь: Галерея гри "Анонімний Миколай" - 4

    Хвалюсь і я. Дуже вдячна форумляночці Мацьопа за чудові подарунки
    [​IMG]
    Ледве встигла сфотографувати, бо доцик все відразу вирішила випробовувати :)
    отже, я отримала:
    тепленькі шкарпеточки, які Іруся змусила мене відразу вдіти,
    гарненьку свічку
    помаду, запаковану як цукерка (Іруся хотіла її з"їсти, але хіба намалювала губи)
    ароматний чай та горнятко для нього, чим успішно користуюсь з дня отримання
    чарівну рукодільну відкриточку
    торбинку з солодощами (не важко здогадатись де вони поділись)
    книжечку для Ірусі (тепер це наша улюблена книжка, читаємо щовечора)
    іграшку для Юлясі, яку теж активно використовуємо.
    Дякую ВЕЛИКЕ за чудовий подарунок та гарний настрій, а також за зустріч, хоч і таку коротку-коротку :)
     
  9. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Відповідь: Галерея гри "Анонімний Миколай" - 4

    і я нарешті забрала свого подаруночка )) Якого так чекала :)
    Подаруночок чудесний!!:girl_claping:
    Моїм Миколайком була @Dolche
    Щиро дякую за такі святкові емоції, і відчуття свята/ І окреме дякую зa побажання:girl_yes:
    сьогодні вже навіть мій чоловік цілий день СМСить: " Ну шо там ?? Забрала?? Вже є ? "))))
    а то на на нього взагалі не схоже:girl_crazy::girl_wink:
    Отже сам подаруночок:
    [​IMG]
    якраз ласую мандаринками за комп"ютером)) маю ше пахнючку для тіла, теплі шкарпеточки (не буду мерзнути на Новий рік):girl_claping:
    Ще маю Миколайка, який буде жити у мене на вікні.
    І звичайно чарівна відкриточка та символ цього року Вівці/Кози, яка їде зі мною на роботу ))))
    [​IMG]
    ПС. Ще була чудова новорічна іграшка, яка нажаль доїхала розбита ((( плакаю, то усьо наша пошта (((
    Але то дрібниці , бо маю чим тішитись крім неї ):girl_wink:
     
  10. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    Відповідь: Галерея гри "Анонімний Миколай" - 4

    І я прийшла хвалитись подарунком.
    Забрала на пошті, готова була роздивлятись коробочку прямо там, але вичекала поки не сіла в машину)))
    Отож моїм Миколаєм була чарівна форумляночка Тетянка, яка мене обдарувала всю і навіть малюка, який вперто не хоче ще родитись :girl_yes2:
    Ось новорічна щойно розпакована коробочка
    [​IMG]
    А наповнення - ну просто неймовірна кількість гарних речей - там і цукерки, які чоловік з*їв відразу ж як ми зробили фото, і чудова чашечка з овечкою, новорічна ялинка, що світиться різними кольорами, зимові шкарпетки з оленями, новорічні ялинкові прикраси - сніжинки, кульки, сніжок, запашний гель для душу і мило з чудовим лавандовим запахом, серветки з вівцями :girl_haha: і дуже гарна новорічна відкриточка з прикольними побажаннями :)
    Миколай також подумав про захист для мого взуття під час водіння, бо приніс мені захисні накладочки від стирання каблуків під час їзди (Миколаю, я такого раніше навіть не бачила ніколи, тому взуття завжди страждало від педалей).
    І навіть малюк отримав подарунки, але він ще не бачив, хоча впевнена - йому сподобається :kiss:
    [​IMG]
    Дякую організаторам за створення казкового настрою, дякую св.Миколаю і Тетянці!
     
  11. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Відповідь: Галерея гри "Анонімний Миколай" - 4

    І до мене прийшов Миколайко!(відписую по свіжих слідах, поки все на місці)
    Подаруночок отримала від Оксани pravovuk.
    Там був для мами чудовий скраб для тіла, солодощі, рукавички. Малюку моєму книжечка, машинка, шкарпеточки. Аж два символи цього року: і овечка, і коза, ще й книжечка про овечку), новорічна шапочка.
    Чай, який пахнув на всю коробку "Бризги Шампанського" і чудовий лист від Миколая, який мені нагадує, що навіть читаючи добру книжку чи підливаючи квіти, я роблю для нього подарунок, а головне вірити в диво, я вірю! Дякую тобі Миколай ще раз!
    [​IMG] Сорі за якість фото.
     
    Останнє редагування модератором: 15 Грудень 2014
  12. Мацьопа

    Мацьопа Well-Known Member

    Відповідь: Галерея гри "Анонімний Миколай" - 4

    І я сюди хвалитись. Мій Миколайко довго слав мені смс-ки і домовлялись ми про зустрічі, і навіть смс були вже такими святковими, щоразу піднімали мені настрій. І вчора, почаювавши та познайомившись, я й не сумнівалась,що все там підібрано з душею.
    Ось що я отримала -
    [​IMG]
    А якщо детальніше:
    - набір вітамінів та солодощів для всіх, ще й так чудово оформлений
    [​IMG]
    - дуже красиву свічечку
    [​IMG]
    - дуже ароматний чай та шоколадний символ року
    [​IMG]
    - Марко отримав машинки, якими вчора вже активно бавився цілий вечір
    [​IMG]
    - малюк - пузожитель - чудові в"язані шкарпеточки
    [​IMG]
    - ну і дуже веселі та цікаві книжечки та листівку з щирими побажаннями
    [​IMG][​IMG]
    Як бачите, мій Миколайко старався на славу, на кожному елементі подарунку дуже щирі побажання.
    Дякую aknytsu за неймовірні подаруночки від всієї нашої сімейки ;)
     
  13. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Відповідь: Галерея гри "Анонімний Миколай" - 4

    Старалась я зустрітись зі своїм Миколайком, але не встигла:sad: Подарунок приймала мама. То ж пробачте Леся (Valensia), що не подякувала Вам особисто. Велике спасибі за чудовий подарунок і святковий настрій:).
    А подарували нам ось що:
    [​IMG]
    1. Листівочка з побажаннями
    2. Декор пінгвінчик з сніжинками, який ми з Яною одразу ж на вікно приліпили:)
    3. Розмальовка для доні, яку ми в той же вечір почали розмальовувати.
    4. Олівці для розмальовки.
    5. Книжечка для діток.
    6. Мені теплющі ангорові шкарпеточки:girl_tender:
    7. Горнятко з овечкою, яке стало моїм улюбленим.
    8. Цукерки з мандаринками в новорічному святковому пакунку.
    9. Альбом для фотографій.
    10. Книжка для запису кулінарних рецептів.
    11. Все було спаковано в гарний святковий подарунковий пакет.
    От скільки всього приніс мені Миколай. Мабуть я була мега чемна цього року:girl_wink:
    Окреме дякую організаторам за те, що даруєте нам таке свято:)
     
  14. Dolche

    Dolche Well-Known Member

    нарешті можна хвалитися:girl_tender:. Моїм Миколайком була Gybka Bob

    і так обдарував мене Миколайко дуже гарнюніми подаруночками: новорічні прикраси (і соломяні в тому числі, вони такі актальні цього року), смачнющий чайок, мандаринки, цукерки (які зникли протягом перших 5-ти хвилин після зрозбленої фотки)
    [​IMG]
    А ше отримали тепленькі новорчні шкарпеточки, в яких малеча сьогодні пішла в садочок (так їм не терпілося)
    [​IMG]
    і таку красиву кізку, мабуть рукодільну, зроблену з душею, яку Данило вхопив відразу і поніс до свого ліжка, сказав що буде спати з нею, і таки спить :girl_haha:
    [​IMG]
    і звичайно ж листівочку з дуже гарними побажаннями :)
    Спасибі, дуже приємно.
    Тепер думаю, що буду брати участь і в інших форумних обмінах :)
     
    Останнє редагування модератором: 15 Грудень 2014
  15. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Галерея гри "Анонімний Миколай" - 4

    Отож і я хвалитись. Подарунок здивував мене з самого ранку.
    Діти накинулись, я ледве долізла, щоб мати змогу самій розпакувати ось таку красу від Олі Flame
    [​IMG]
    Так все гарно запаковано і продумано до дрібниць. кожному щось дісталось і ні про кого не забули
    [​IMG]
    а що там? Для діток книжечки, розвивалочки і мандаринки.
    [​IMG]
    Татові кава в зернятах і солоденьке, яке мама поділила і зїла половину, таке добре)
    Ну а мама, мама взагалі щалива, бо отримала шкарпетки, горнятко з овечкою, овечку декоративну, яка вже зайняла своє важливе цього року видне місце, хатку-свічничок, спеціальні рукавички з кремчиками та кленовий сироп, який давно хотілось спробувати і не було можливості.
    [​IMG][​IMG]


    Оля, словами не передати, скільки радості ви нам подарували. Дякуєм вам щиро від кожного окремо і від усіх разом!)
     
  16. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Галерея гри "Анонімний Миколай" - 4

    Моїм Миколайчиком була Kvitneva. Коли чоловік приніс посилочку і сказав, що йшла вона аж з Америки я була приємно здивована-одразу здогадалась, що це саме від цієї форумлянки. Ми нещодавно переписувались, виявилось, що у нас сімейне співпадіння імен, якось так :girl_haha:
    Відкрила коробочку, а там все таааак гарно попаковано, шкода то все було розкривати
    [​IMG]
    Ну але, щоб побачити подаруночки, мус було то зробити :)
    [​IMG]
    Супергарна вишита овечка-подушечка, така мила, ну просто нема слів
    [​IMG]
    годинник на руку, від якого я просто ошаленіла, мало того , що мій улюблений бірюзовий колір, так ще й з гарнюньою совою, я ж їх тааак люблю:girl_in_dreams:
    [​IMG]
    А ще Миколайко подбав про мою доцю і подарував їй дуже ніжні і по кольору і на дотик бодіки від Картерс.
    Дві цікавенькі шоколадки у формі апельсин дольками. Смішно, що десь два місяці тому я десь бачила в журналі такі шоколадки і казала чоловіку, що хочу таке :)
    Свічечки-сніговички, гарнюня листівочка і багато наклейочок новорічних, щоб я могла прикрасити подаруночки для своїх рідних. Дяукуююю ще раз, Миколайко! За настрій, за подарунки, це настільки приємно!:kiss:
     
    Останнє редагування: 15 Грудень 2014
  17. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: Галерея гри "Анонімний Миколай" - 4

    І я , і я сюда !!!! До мене теж сьогодні приходив Миколайко, навіть два дуже симпатичних Миколайка - Оля(Pulupjak) та її маленька донечка Настуся! По-перше дуже рада була знайомству з такими чарівними дівчатками, шкода що ви не мали часу на чайок. По-друге , рада ,що живемо поруч.
    По-третє, дуже дякую за чарівний подаруночок. Дякую за листівочку і гарні побажання.Майже все собі забрала моя Ліля(ангелика з рук не випускає), я лише попросила, щоб вона залишила мені тарілочку з овечкою, аргументувавши,що я родилась у рік овечки і напевно та тарілочка мені:).Свічечки чомусь забрав чоловік, може романтичну вечерю зробить;). А картинку ми будем разом з Лілею малювати в суботу :).Доця хотіла вже, але щось я після роботи не маю натхнення.
    Ліля пригостила всіх мандаринками і цукорками,тобто солодка частина вже зникла:girl_bye:, але я все встигла сфотографувати:girl_yes:
    [​IMG]
    Дякую , що подарували відчуття свята!
     
  18. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Галерея гри "Анонімний Миколай" - 4

    Ось такий подаруночок отримала я від Оксани - Khaleesi
    [​IMG]
    розпакували, і першим заліз туди чоловік :girl_haha:
    [​IMG]
    Все неймовірно чудове!

    [​IMG]

    там і солодощі, такі, як ми любимо, і книжечки для дітлахів, і чудове зимове горня, таке домашнє і наповнене теплом, і неймовірні в"язані Оксанкою овечки
    ось вони [​IMG]
    шкарпеточки для нас і підсвічничок новорічний, і лавандова косметика для мене хорошої :),
    і суперова рукодільна листівочка
    [​IMG]
    Дякуємо Оксані за такі гарні, зроблені з душею дарунки, радість і за святковий настрій! :girl_in_love:
    і організаторам за такий чудовий обмін! :girl_yes:
     
  19. Irysochka

    Irysochka Well-Known Member

    Відповідь: Галерея гри "Анонімний Миколай" - 4

    Моїм Миколайком була Катя - katysik. Дякую турботливому і оригінальному Миколайку за його подарунки, а особливо за спосіб доставки - велокур’єром - це так по-особливому було для мене!:girl_curtsey:
    Такий сюрприз мене чекав вдома
    [​IMG]
    Усе гарно було перекладено кольоровим паперовим серпантином, щоб не побилося і не потовклося
    [​IMG]
    А ось це самі подаруночки
    [​IMG]
    1. Відкритка ручної роботи з побажаннями, які надихають;
    2. Магніт-симовл 2015р.;
    3. Новорічно-святкове горнятко (гарно доповнить мою колекцію:girl_smile:);
    4. Теплі новорічні ЗD шкарпеточки;
    5. Мило ручної роботи у вигляді сніжинки з приємним ароматом у коробці у вигляді серця;
    6. Солодкі мандаринки;
    7.Зелений чобіток із солодощами;
    8. Плюшева овечка;
    9. Розмальовка водяна для Ромчика.
    Дякую кураторам цієї гри за створений вами святковий настрій. Цього року я вперше взяла участь у такій грі і дуже-дуже задоволена.
    Бажаю усім-усім щедрого Миколайка цього тижня!
     
  20. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Відповідь: Галерея гри "Анонімний Миколай" - 4

    А моїм Миколайком була Маруся Іванова, чесно кажучи, я її підозрювала, але не була впевненою...
    Отож в моїй торбинці були такі приємності:
    [​IMG]
    Листівочка намальована манюньчиком і підписана його мамою. Какао і чашечка в шубці, щоб грітися зимовими вечорами. До них мандаринки і цукерочки - смаці, як каже мій малюк. Кремчики для моїх ручок, тепер маю стрватегічний запас :). А ще у торбинці були рушнички - для тата, бо сині, шкарпеточки - для мами, бо рожеві, рукавички - для сина, бо маленькі. А ще був сюприз, спершу подумала, що то чи то іграшка, чи то подушечка, а придивилась - мати рідна!, моточок білосніжної, м"якенької ниточки. Одна біда - в"язати не вмію :sad:, тепер доведеться і це мистецтво опановувати.
    НП чашку не побила.
    Все-все таке кльове, тепле і душевне, що ну...
    Дякую, Маруся, за подароване свято!