Галерея гри "Анонімний Миколай" - 4

Тема у розділі 'Форумні обміни', створена користувачем Музик, 15 Грудень 2014.

  1. casablanka

    casablanka Щаслива особистість

    Відповідь: Галерея гри "Анонімний Миколай" - 4

    Ой, і я нарешті добралась до галерейки, а то все чекала свого фотоапарата, а бачу що так можна і вічно чекати і в темку не попасти.
    Отож, моїм помічником Миколая виявилась форумлянка Gajka
    В подаруночку мене чекали мандаринки та багато смачнющих солодоців. До новорічного столу ще стане в нагоді баночка тунця. Носитиму я класні і головне тепленькі носочки з барашками(які я так і не знайшла коли шукала подарунок для своєї форумлянки), зате я тепер такі матиму.
    І ще отримала новорічну настільну ялиночку, яка милує око в мене на робочому столі.
    І вуа-ля, те від чого я була в легкому шоці. Вишита новорічна рукавичка. Вона така класна, що просто :girl_in_love:. Так як я до вишивання і ще до багатьох речей "таланту" немаю, то мені такий подарунок дуже сподобався.
    І ще була чарівна листівка з дуже теплими та потрідними привітаннями.
    Дуже дякую своїй дарувальниці:girl_yes2:.

    [​IMG]
     
  2. Artemida

    Artemida Well-Known Member

    Відповідь: Галерея гри "Анонімний Миколай" - 4

    Тепер хвалитимусь я)
    Мій подаруночок від Миколайка був мегащедрим. Це означає, мабуть, що я була дуже чемна весь рік.
    Отже, отримала я таке:
    [​IMG]


    - Гель для душу (тепер мій улюблений) та дуже актуальне для мене молочко для тіла
    - Горнятко з ложечкою (мала схоже, але нещодавно ложечку діти розбили, тому знову актуально)
    - Дуже ароматну свічечку, корівку-скарбничку та новорічне звірятко-дзвіночок.
    - набір ялинкових прикрас (цікаво, що до моєї форумляночки поїхав ідентичний набір від мене)
    - Смачнющі солодощі, в яких кожен з нас знайшов своє (муж забрав для себе екстрачорний шоколад, дітки - сухарики (забула, як вони правильно звуться), а велика "Мілка" лишилась мені)
    - ну і дітки залишились дуже щасливими, оскільки Миколайко обдарував їх цікавими книжечками та набором для ліпки.
    Гарнезна рукодільна листівочка з теплими побажаннями та ароматно-націоналістичні палички кориці відмінно доповнили цей чудо-подарунок.
    Одним словом - велике ДЯКУЮ від мене та моїх хлопців чарівній форумляночці orange girl та її помічнику за приємні емоції та незабутнє відчуття свята.
     
  3. Маруся Іванова

    Маруся Іванова сонечко сяє...

    Відповідь: Галерея гри "Анонімний Миколай" - 4

    Я дуже вибачаюсь перед своїм Миколайчиком, Мартою Fiancee))) що до сих пір не виставила фотки. виправдовуюсь лікарняним.
    Дуже мене вразила листівочка з такими гарними словами, чомусь я дуже рідко їх чую, і тому це для мене подія до сліз. Кава...кава це взагалі окрема тема для розмови, а тим більше різдвяна.
    Горняточко для кави з символом наступного року і тарілочкою для цукерочків
    Власне цукерочки) яких вже немає) ранки були приємніші з тими цукерочками ніж без них. Бо коли кава, в гарному горнятку, на салфєточці, з цукерочками....це "мейд май дей"
    Ще я линкові прикраси, вже знайшли своє місце на вазонках)))в нас дома так буває:girl_yes2:
    За кіндер бобліни (сюрпризи))) окреме дякую від моїх синульчиків
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    Величезне дякую Марті за подарунок. і організаторам за проект
     
  4. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Відповідь: Галерея гри "Анонімний Миколай" - 4

    А от і я до компанії щасливчиків приєднуюся. Отримала я сьогодні гарненьку - синеньку коробочку зі скарбами. [​IMG]а в ній :
    [​IMG] [​IMG]
    Головна героїня подарунку - рукодільна овечка Дороті[​IMG] тепер вже живе з новим другом Віслючком на самому видному місці.
    Пахучі скарби - свічка і крем для тіла. Є ще один маленький ,але віднесла його вже на місце і в фото не потрапив.
    [​IMG], буду стогодні вночі пахнути тортом чи цукерками:girl_blum:
    Ще було 2 пари теплющих шкарпеток для мене і для Пусіка пивні бокали.
    Мандаринки, через які я вчора так розхвилювалася, всі цілі і на місці, тобто в моїй коробці.
    Я довольна, як СЛОНИЩЕ. Ще раз Дякую Миколайкові Seshat

    ---------- Додано в 20:00 ---------- Попередній допис був написаний в 19:53 ----------

    Коє шо Миколайко забув, тому пообіцяв приїхати ще:girl_claping:.
     
  5. Пундик

    Пундик Well-Known Member

    Відповідь: Галерея гри "Анонімний Миколай" - 4

    І я нарешті добралася до галерейки. Отже моїм Миколайком була Людмила- magic.
    Мені було дуже приємно побачити саме цю людину, бо ми знайомі, але уже з добрячий рік не бачились, і яке моє було здивування коли я побачила Люду в дверях з новрочіним пакетом з якого виглядував золотавий дощик :girl_tender:
    Отже я отримала цілу гору подарунків, а найважливіше що мені усе підійшло, усе, кожна річ яка була підібрана для мене Людочкою :kiss:
    Отже подушечка з овечкою яка мені підійшла до дивану і штор
    [​IMG]
    "Фундюшниця" яку я завжди хотіла придбати але ніяк не зібралася
    [​IMG], я з чоловіком вже юзали її, дякую Людочка!
    Ванільна ароматна свічечка яка підійшла до моєї спальні :girl_spruce_up:
    [​IMG]
    Різдвяна червона рукавичка-прихватка ,яка100% впислася під мою червоно-білу кухню
    [​IMG]
    Сумочка з принтом який мені нагадує прекрасне місто Париж...))
    [​IMG]
    Мега круті цюці
    [​IMG]
    І чудесну відкриточку з теплими-теплими словами побажаннями разом з шоколадним Миколаєм :girl_tender::girl_tender::girl_tender:
    [​IMG]
    Дякую мій Миколайко за мега святково-позетивні емоції !!!:girl_tender::girl_tender::girl_tender:
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Відповідь: Галерея гри "Анонімний Миколай" - 4

    [​IMG]
    а ось що мені Миколайко передав:)
    судячи з того, як Миколайко всьо знав що я хочу - я була супер чемна цьогоріч:)
    помічником Миколая була чудова форумчанка - Нюта, за що дуже-дуже їй вдячні:girl_tender:

    Сирок задовольнив мої захцянки і на жаль я жадіна-гавядіна не з ким не поділилась:)
    патрясні шкарпети дуже файні:) баранчика шоколадного прийшлось віддати пампулі - бо фраза "Мамо, дай баранчика" звучала як чарівна мантра. Скрапбукінгові листочки суперові. Кульки якраз ідеально пасуватимуть на нашу маленьку ялинку:)
    Пластилін файний - якраз було чим зайнятися ввечері:)

    і баночка з шоколадками рукодільна - ваще-ваще!! така суперська я в захопленні:) спочатку подумала,що то куплена і вже хотіла розвідати точку де б то таке придбати, але роздивилась - і дійшло,що то творча робота:)

    Дуже-дуже дякую за чудові подарунки і святковий настрій!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
    Останнє редагування модератором: 18 Грудень 2014
  7. левиця

    левиця Well-Known Member

    Відповідь: Галерея гри "Анонімний Миколай" - 4

    [​IMG] [​IMG]
    ться свята
    Оце такий файненький в мене Миколайчик hrystusia Скатертинка просто бомбезно-святкова. Аж вже і негайно хочеться свята. А формочки.....а формочки... Мої дівчатка вже не можуть дочекатись, коли ми їх випробуємо у випічці. А цукерок вже просто немає. Їх майже одразу поз"їдали. Дякую ще раз Миколайчику за гарний настрій і гарні подаруночки. І окреме ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ організаторам забавки!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
  8. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Відповідь: Галерея гри "Анонімний Миколай" - 4

    І я прийшла хвалитись:girl_yes2:
    В подарунок я отримала власноруч вишитий бісером образ Діви Марії на руках якої маленький Ісусик. Образ дуже гарний. Так, як ми чекаємо малятко, то подарунок такий символічний вийшов:girl_tender: Можливо Миколайко й вишивав з задумом для малюка, хто зна, але сприйняла я власне так і одразу поставила коло його ліжечка:girl_smile: Ще малюк отримав розвиваючу іграшку. Ще в пакуночку була листівка ручної роботи з гарним побажанням, новорічні наклеєчки на вікно, цукерочки з мандаринками і символ Нового року - овечка. Овечка дуже нам сподобалась, дуже потішна, з квіткою:girl_in_love:
    Моїм Миколайком була Натуля.
    Дуже дякую за знайомство, за гарний настрій і за подарунки!
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  9. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    Відповідь: Галерея гри "Анонімний Миколай" - 4

    Тепер хвалюсь Я)) Моєю дарувальницею була Катя (MILITARIYA). Подаруночок до мене приїхав з Тернополя) Все дуже сподобалось, тепер я точно знаю що була чемна цього року)):girl_tender:
    Ось фото:
    [​IMG]
    В пакуночку було:
    1. Сувеніри Дід Мороз з ялинкою, і маленький дід мороз):girl_blum:
    2. Класнючий спа-набір з кремом і пілінгом для рук, вже встигла його випробувати, супер, а запах...))))
    3. Набір для французького манікюру - а я якраз думала, який манікюр на свята зробити, тепер вже знаю:girl_blum:
    4. Шоколадка - яка муками дожила до моєї знимки (чоловік хотів її зїсти)
    5. Теплі шкарпеточки мені - вже в них хожу)
    6. Заколка бантик і маска новорічна)
    7. Канва, п'яльця, метр - все якраз хотіла купляти))):d64:
    8. Просто чарівна рукодільна подушечка для голок - даю фото ближче)

    9. Красива листівочка ручної роботи - з теплими привітаннями)
    Ще мушу додати фото доці, яка теж оцінювала подарунок)
    [​IMG]

    Дякую ще раз Каті за подарунок):kiss: І організаторам гри - в наступних 100% планую брати участь)
     
  10. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Галерея гри "Анонімний Миколай" - 4

    моєю дарувальницею стала чудова Оля Holly
    отримала я подарунок цим вечором, майже під подушку)
    отакий пакунок приніс чоловік
    [​IMG]
    фоткати довелося дуже і дуже швидко, бо дитина в мене геть нетерпляча до всього нового)
    [​IMG]
    розказую!
    чудова рукодільна ялиночка, класно, бо велику цього року не ставимо через малого "все хочу трощити і перевертати", ну і декору святкового ще наразі обмаль
    взагалі дуже гарна робота:girl_tender:
    дуууже ароматний чайочок, класна книжечка для малого, Оля вгадала, бо якраз той персонаж дуже актуальний з того часу як в ліфті вивісили рекламку зі сніговиком, спокою нема)
    в коробочці кружечка святкова і магнітик з символом року
    отой пакетик збоку то морська сіль для ванн, класно, бо роблю собі, а деколи і малому
    коротше кажучи, Свято! Свято! Свято!
    я бігаю по хаті тішуся, чоловік спершу поглядав на мене підозріло, а потім і чайок то йому і солодощі, майже все хотів заграбастати
    Дякуємо!!!
     
  11. sanches

    sanches Well-Known Member

    Відповідь: Галерея гри "Анонімний Миколай" - 4

    хо-хо-хо-хоу, свято почалось!
    моєю дарувальницею була прекрасна AlbinaK
    [​IMG]
     
  12. orange girl

    orange girl Well-Known Member

    Відповідь: Галерея гри "Анонімний Миколай" - 4

    Моїм Миколайком була чарівна форумляночка Clementina. Подаруночок я отримала вже давненько, от тільки така безсовісна, що ніяк не могла знайти часу похвалитися:girl_blush2: Тому виправляюся, і біжу хвалитися гарним даруночком, який припав мені до душі та подарував святковий настрій і радість.
    [​IMG][/URL][​IMG][/IMG]
    Отже, я отримала:
    - веселі кольорові шкарпетки;
    - пилочку для нігтів (о, вона дуже актуальний даруночок для мене, якраз "заглядалася" на таку в просторах інтернету, тому дуже-дуже дякую);
    - мегачудову листівочку з теплими словами і магнітиком (магніт-підківка вже давно звйняв своє місце на холодильнику :))Він все в мене "в полі зору",дивлюся на нього і щоразу згадую свою чудову дарувальницю);
    - святкові серветочки до новорічного столу;
    - набір прикрас на ялиночку;
    - темний шоколад (мій улюблений, і його вже давно нема :) );
    - а ще багааато різних цукерочок, які успішно схрумав мій хлопець ;) ;
    - і багато мандаринок, які всі схрумала я ;).
    Спасибі, Оленко-Clementina за чудові даруночки та святковий настрій.
     
  13. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Галерея гри "Анонімний Миколай" - 4

    Нарешті і я прийшла сюди похвалитися.
    Пакунок отримала ще минулого тижня, але відкривали лише сьогодні зранку.
    Ось така була коробочка з нової пошти
    [​IMG][​IMG]
    Всередині такий величезнючий новорічний пакетик
    [​IMG][​IMG]
    Ось все, що я отримала від моєї дарувальниці, форумлянки Пундик.
    Окреме дякую за чудову листівочку ручної роботи із приємними та щирими побажаннями.
    [​IMG][​IMG]

    Дорога форумлянко, я навіть не підберу слів, щоб висловити Тобі своє захоплення та вдячність. Знаю одне, я точно не була настільки чемна, що отримала аж такі мега подарунки та ще й так багато.
    Дуже щире дякую та гарного свята Тобі і Твоїй родині!
     
  14. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Галерея гри "Анонімний Миколай" - 4

    Мені шматочок Новорічної казки подарувала Зоряна-Tequila:girl_cool:

    До фотосесії не дожили мандаринки, а від всього іншого просто не можу відвести погляду:girl_dance:

    [​IMG]

    Дуже люблю всілякі шкарпетки, тому тішилась, як мала дитина:connie_pull-pigtail Ще маю солодкі цукерочки, дзінькотливу овечку і шкарпетку для новорічних подарунків. І, звісно, листівочку:girl_claping:

    Дуже дякую, Зоряно :)
     
  15. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Відповідь: Галерея гри "Анонімний Миколай" - 4

    Щойно з пошти - і зразу фотозвіт. Моїм миколайчиком була Virchuk. Дякую-дякую. СТільки всього хотіла написати і від радості не можу сформулювати думку:connie_pull-pigtail. Отам-во підвішений такий дядько в червоному-дзвіночок, то Антошик його схопив і шукав найкраще місце куди його можна повісити. Ще малого дуже вразили шоколадні монетки - навіть розклав їх до фотографії, щоб було гарно видно. Ну тут всякого-різного видно добре. Але найбільше мене потішили дві гарненькі баночки, точніше їх вміст:girl_tender:. Це мед і спеції для імбирного печива. І формочки. НУ так вчасно і доречно. В нас тепер частенько відключають вечором світло і я стараюсь в той час щось з дітьми готувати. Але я не мала різдвяних формочок і за спеціями думала на днях в магазин сходити. Тепер буду практикуватись у випіканні печива
    [​IMG]
    А оце знаєте, що таке? То секретне послання:girl_yes:
    [​IMG]
    Оскільки я дюблю домашню випічку але з печивом "не дружу" - то тут мені мій миколайко розписав детальну інструкцію процесу приготування. Там є ще один листочок із рецептом. Дуже цікаво оформлено:girl_tender:
    [​IMG]
    Дкую:kiss:
    П.С. За що люблю наші форумні обміни - мені завжди у подарунках попадаються якісь такі душевні штуки:girl_wink:
     
  16. Smiwna

    Smiwna Мама непосиди

    Відповідь: Галерея гри "Анонімний Миколай" - 4

    А я отримала подаруночки! Я щаслива.....
    Отримала такий кайф від спілкування з чарівною дівчиною, форумляночкою і позитивчиком Марічкою - Hermi. Це дуже гарна, розумна і чудова дівчина! Дякую Вам Марічко за тепло та подарунки. Хотіла б ще колись так посидіти, поговорити. Відкриточка в кадр не попала, Максимко забрав її в книжкову коробочку
    [​IMG]
    Вибачте, якщо фото завелике, з планшету не зменшу...
     
    Останнє редагування: 19 Грудень 2014
  17. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Відповідь: Галерея гри "Анонімний Миколай" - 4

    І я нарешті похвалюсь своїми подаруночками.
    Навіть Міласикові було дууже цікаво, що ж там, у тій великій і загадковій коробці!
    [​IMG]
    А там стільки всього кльового :girl_curtsey:
    [​IMG]
    Шампуньчик, гель для душу, прикраси ялинкові, шкарпеточки, солодощі.
    [​IMG]
    Діточкам книжку з завданнями, дві розмальовки, набір олівців.
    [​IMG]
    Картинка з побажаннями, відкриточка рукодільна і лист від самого Миколая! Справжнього! Тому, що тільки магічним чином, Миколай міг дізнатись стільки всього про моїх синочків і настільки їх вразити, настільки їх здивувати :girl_yes:
    [​IMG] [​IMG]
    Відкриточка поближче :girl_dance: Правда гарна?
    Спасибі велике моїй дарувальниці, Олені-Смугастік!
    Оленко, ви чудо, чесно! Настільки гарний подарунок, такий щедрий і душевний, що просто розпирають емоції. Дякую вам ВЕЛИКЕ :girl_in_love::girl_in_love::kiss:
     
  18. Shamna

    Shamna Мамуся

    Відповідь: Галерея гри "Анонімний Миколай" - 4

    Моїм таємничим Миколайком була чарівна Мар’янка Пупсик. Посилочка прийшла на саме свято. Подарунок був суперовим, доня відразу забрадла все своє, ледь вдалося забрати для фотографії, бо ті рученята постійно все хапали.
    [​IMG]
    Я отримала дуже красивий набір новорічних прикрас, який цього року прикрасить нашу ялиночку
    чудовий дуууже ароматний крем для руців
    символ наступного року,книжечку та шкарпеточки для донечки, солодке та мандаринки, які дивним чином кудись зникли, та чудову рукодільну листівочку з теплими побажаннями.
    Мар’янко дуже дякую Вам за такий чудовий подарунок!
     
  19. Mammy

    Mammy Well-Known Member

    Відповідь: Галерея гри "Анонімний Миколай" - 4

    Нарешті я сюди добралась) Вибачаюсь за затримку і не надто гарні фото, але такі вже склались обставини...
    Отже, моїм Миколайком була Надя-Капітошка :girl_in_love: І, як справжній Миколай, змогла підібрати неймовірні подарунки!!! Все було спаковане в яскравий пакет, який мої малята ледве дали розпакувати)
    [​IMG]
    Смачнющі солодощі і кіндери, які діти регулярно просять :girl_claping: недаремно ж кажуть, що Миколай знає бажання))
    ніжний ангелик і класна овечка (живуть тепер на моїй поличці)
    [​IMG]
    [​IMG]
    мені і малятам - теплі і гарні шкарпетки
    [​IMG]
    святковий новорічний кухонний набір - просто неймовірний:girl_dance:
    [​IMG]
    і добрий лист-привітання від Миколая)
    Я дуже дякую Наді за таке свято і кураторам за організацію! Як і всі, змогла відчути себе дитиною в очікуванні чогось незвичайного :give_heart:
     
  20. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Галерея гри "Анонімний Миколай" - 4

    Настала і моя черга хвалитись подаруночками від помічниці Миколайка (ой і чемнааа я була цього року!!!)

    Отже спочатку ми з чоловіком, вириваючи один у одного пакунок, відкривали коробку, а там нас чекав ще один захопливий квест-сюрприз - усе було гарно запаковано та підписано загадковими натяками:

    [​IMG]

    а що там було, що там було, ото вже roksolanka вигадниця, так все чудово підібрала:

    [​IMG]

    рукодільна пані Коза у мереживній суконці (неймовірна просто панянка! ), мандаринки!, фрукти в різних видах шоколаду, набір львівських чоколядок, набір для шиття довгими зимовими вечорами дечого теплого та затишно-домашнього, суперова листівка (навіть не знаю, як ось так можна було придумати і втілити практично повну імітацію новорічної іграшки), ну і новорічно-казкову хатку.

    Про хатку окрема розповідь - то чудо із чудес, із комином, сніжком, ялинками, сніговичком та навіть вишивальницею в одному із віконець. Крутила я її, вертіла, охала і ахала від побаченого, а потім чоловік її в мене відібрав, подивився і відкрив (я думала то просто хатка):)) В хатці, в секретній схованці ще були причаїлись ножниці з маячком та просто безподобна біскорню!

    Як я не старалась, але зробити фото, щоб на всі 100% відобразити всю красу і неповторність не вдалось. Це просто треба бачити!
    Знімаю капелюха перед Роксоланкою, бо це дійсно неймовірно аккуратна та ідеальна робота!

    [​IMG]

    Загадую бажання, тішусь отриманим дарунком та дуже дуже вдячна моїй форумляночці за подароване відчуття свята!