Галерея гри "Анонімний Миколай" - 4

Тема у розділі 'Форумні обміни', створена користувачем Музик, 15 Грудень 2014.

  1. Khaleesi

    Khaleesi Well-Known Member

    Відповідь: Галерея гри "Анонімний Миколай" - 4

    І в мене вже є чудовий подаруночок від Миколая:) В пакуночку були білесенькі шкарпетки, пахучий гель для душу, новорічний підсвічник, багато солодощів, листівочка, а ще гарнюща кучерява овечка, з якою синочок зразу подружився і робив їй мій-мій:) Все дуже гарне, тепленьке і смачненьке.
    [​IMG] [​IMG]
    Маю сьогодні гарний і святковий настрій цілий день.
    Дякуємо за це чарівній форумляночці Наталі-Patty.
     
  2. cuxivchanka

    cuxivchanka Well-Known Member

    Відповідь: Галерея гри "Анонімний Миколай" - 4

    Я була дуже-дуже чемна! Мій подаруночок від Терезки (вона вже не вперше мені дарує Миколайка) Дуже рада отримати від Терезки подаруночки :girl_in_love::kiss:
    [​IMG]

    [​IMG]
    -набір від Ріоліс(біскорню)
    -овечка
    -снуд
    -на снуді є кружевок з фетру, я його використовую як підставку під арома лампу
    -цукерочки
    -ниточки
    -чайочок в коробочці біля овечки
    -відкриточка БОМБЕЗНА, нагадує своїм мереживом сніжинку:girl_in_love:
    Дуже дякую тобі :girl_in_love::girl_blush2: Вмієш зробити приємний подаруночок.
     
  3. magic

    magic Well-Known Member

    Відповідь: Галерея гри "Анонімний Миколай" - 4

    Ну, от і я маю чим похвалитися!! Отримала я свій подаруночок саме у день св. Миколая! Дуже приємно було особисто отримати подаруночок від мого Миколайка та його маленького чарівного помічничка:)
    Але інтрига таки залишилася, бо ім"я (не нік) Миколайка, я так і не взнала..
    Ось мій чарівний подаруночок:
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    Все було акуратненько поскладено у коробочку:) і там я знайшла тепленькі шкарпеточки - це 100% попадання, бо я страшний мерзляк! дуууже гарна фоторамка - вся у квіточки такі гааарні! маленький милий блокнотик з барашком, який мій малий відразу конфіскував:) золотеньке янголятко, яке скоро займе місце на нашій ялинці, а ще шоколадки, мандаринки і гарні листівочки з теплими та щирими побажаннями!! Дякую, дякую моїй форумляночці-Миколайку - olegignatenko!
     
  4. Tequila

    Tequila Well-Known Member

    Т@нюшк@ подарувала мені частинку справжньої по-дитячому неповторної казки :)
    Не знаю, як Тані вдалось так зачепити мене подарунком, мабуть, все тому, що вона вклала в його приготування тепло своєї душі! Я отримала море позитивних емоцій від кожної складової подарунку!
    [​IMG][​IMG]
    Солодко-пахуче ніжне крем-мило, дезодорант, полуничні свічечки, смачненьке печиво і солодкі ялинкові прикраси, обожнювані мною бенгальські вогні! Рукодільна відкриточка з дуже милими словами-побажаннями від самого Миколая :girl_cool: А баранчик на відкритці просто справжнє чудо - це ж той самий баранчик та троянда з повісті Антуана Сент-Екзюпері - моєї найулюбленішої казки! Тетянка, невимовне спасибі за Маленького Принца! Казки перетворюються на реальність напередодні Нового Року :)
    А снуд - це моя теперішня любоввв! :girl_in_love: Соромно признатись, я тільки сьогодні усвідомила що це ручна робота :girl_blush2: Це настільки повітряно-ніжний витвір мистецтва , дуже гарно сплетений, з легеньким сріблястим мерехтінням. Мені дуже пасує, всі роблять компліменти вже другий день підряд :girl_flirt:
    Тетянко, надзвичайно вдячна за теплу і магічну новорічну казку на день святого Миколая! :kiss:
     
  5. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: Галерея гри "Анонімний Миколай" - 4

    І я похвалюсь, моїм Миколайком була Настя Nastylove, мій пакунок їхав поштою, я чекала-чекала дочекалась. Подарунком мега задоволена бо маю прибамбаси до ванни від яких кайфую

    Не можу зменшити фото тому його заховаю
    Настя подарувала нам з Іванком свято, ми вирізали=клеїли=малювали 2 год після отримання посилки(правда цей подарунок був для Володі, але він в мене ще до того зовсім не доріс, а от Іван кайфанув)
    Для чоловіка мої одні з найулюбленіших цукерок
    Мені набір для ванни від Ів роше, органайзер на 2015 рік.
    Іван носиться з новою книжечкою, Володя зацінив овечку-цукерки
    Дякую за теплі слова та побажання!
     
    Останнє редагування модератором: 21 Грудень 2014
  6. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Галерея гри "Анонімний Миколай" - 4

    моєю дарувальницею була Маряся. Цього року я була чемна і тому отримала дуже гарні подаруночки. Запашне новорічне милко ручної роботи, гарне горнятко-овечку ;) Іграшки-ялиночки саморобні на ялинку, тепленький шарфик, цукерочки, ну і звісно дуже гарну листівочку.
    [​IMG]
    А ще я отримала подаруночок від Юлі (Смішна), дуже приємно отримувати такі сюрпризи. Новорічне горнятко, в якому були домашні печеньки, але їх сфотографувати не вдалось, мама з Омом добрались швидше, ніж я з фотоапаратом., стіки з кавою і мандаринки, які я зїла дорогою додому ;)
    [​IMG]
     
  7. Kapitoshhka

    Kapitoshhka Well-Known Member

    Відповідь: Галерея гри "Анонімний Миколай" - 4

    А я нечемна :girl_blush2:, подарунок отримала ще у вівторок, а фото щось ніяк не могла виставити(((
    ну що виправляюсь))

    Моїм Миколайчиком була форумлянка Саша sanches.
    От що я отримала у величезному подарунковому пакеті:

    відразу перепрошую за якість фото...
    [​IMG]

    *смачнючий чай із корицею
    *теплі новорічні шкарпетки
    [​IMG]
    * 3 книжечки для моєї мацьопки
    [​IMG]
    *подарунковий наборчик : гель для душу, скраб і лосьйон для тіла
    [​IMG]
    *новорічний кухонний рушничок
    і моя любоффф це оці 2 класнючі овечки-магнітики (зроблені власноруч)
    [​IMG]
    *свічка у вигляді сніговичка і ялинкове сердечко
    *багато-багато цукорочків і мандаринок

    Дуже дякую за гарний настрій і окремо форумляночці за такі гарні подаруночки)):girl_in_love:
     
  8. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    Відповідь: Галерея гри "Анонімний Миколай" - 4

    і я нарешті маю можливість похвалитися і ще раз подякувати за чудовий даруночок від чарівної форумляночки Blondo4ka.
    отже розказую. подаруночок отримала особисто від форумляночки, яка на жаль не змогла затриматися на чай\каву.
    у велетенському подарунковому пакеті мене чекали такі чудеса:
    [​IMG]
    особливе дякую за книжки! ми з Катрусею справжні книгомани:)
    п.с. в пакеті цукерочки і мандаринки. були:girl_blush2:
     
  9. TinkaMalvinka

    TinkaMalvinka Well-Known Member

    Відповідь: Галерея гри "Анонімний Миколай" - 4

    От і я нарешті зробила фото...Бо мандарини схрумала давно, Еріка уже у шкарпеточках спунькала, а я от зібралась Миколайка їсти і згадала, що ще не відзвітувалась і не розділила з вами свою радість від подрунків.[​IMG]

    Подаруночки від rapsberry
     
    Останнє редагування: 21 Грудень 2014
  10. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Відповідь: Галерея гри "Анонімний Миколай" - 4

    Отже, як я вже писала, моїм Миколайком була чарівна Багіра, а передав їх помічник Миколайка :) Стильна новорічна листівка була не підписана, а дізналася я про це, як тільки побачила чудові книжечки, про обмін яких ми деякий час говорили-балакали в ПП, і які в результаті мені приніс Миколай :). І не тільки їх, а ще й чарівну свічечку-відерце з Сантами (дуже актуально з нашими відключеннями :) ), косметичку з замріяною овечкою, чудові іграшки на ялинку, ароматну олійку "кедр-сосна" (тепер в квартирі запахло святом!), класний конструктор для малого, і смачнющу солодку частинку у вигляді коробочки Рафаелло і шоколадного Миколайка. Рафаелло сфоткати не встигла :) Здається, нічого не забула :) Багіра, дякую велике-превелике за позитивні емоції і прекрасні дарунки, сподіваюся таки ще познайомитися з Вами особисто :) Вибачте за якість фото..:girl_blush2:
    [​IMG]
    П.с. Але це ще не всеее!! Фото "подаруночка навзаєм" від моєї форумляночки викладу згодом - я просто мушу показати вам цю красу!!
     
    Останнє редагування: 22 Грудень 2014
  11. Gybka Bob

    Gybka Bob Member

    Відповідь: Галерея гри "Анонімний Миколай" - 4

    тож фото:
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG]
     
  12. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Відповідь: Галерея гри "Анонімний Миколай" - 4

    Як і обіцяла, хвалюся красою від Оксанки- Khaleesi. Сюрприз - це вже само по собі дуже-дуже приємно)) Але така мила, зворушлива овечка не може не викликати замилування! А яка дрібнесенька і неймовірно акуратна робота - це просто захоплююче. Шкода, що фото не передає м"якості кучериків цього маленького дива, яке тепер займає почесне місце на нашій ялинці. Цукерочки і мандаринки традиційно не дожили до знимкування, тож вибачайте :)
    Дякую, Оксаночко, за такі позитивні емоції!! Сподіваюся, ще якось почаюємо ;)
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 23 Грудень 2014
  13. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: Галерея гри "Анонімний Миколай" - 4

    і я вже, нарешті, добралась до компа і скинула фотки. . фоткала дуже швидко з чудом на руках, тому не дуже якісні фото вийшли.
    моїм Миколайчиком була Naturals, яка привітала особисто, але, на жаль, не змогла залишитись на каву.
    Все сімейство отримало чудові подарунки. Олежик не дав мені навіть торкнутись, все сам розпаковував. ледве випросила одненьку річ, бо ж теж цікаво)))
    [​IMG][​IMG]
    отже, ми отримали:
    книжечку
    нитки для в'язання
    маску для обличчя
    гірлянду на ялинку
    чибульку або часничок
    шоколадку
    і, звичайно ж, листівку з теплими побажаннями.
    Миколайку дякуємо тобі всім сімейством!!!
     
  14. Sluhachka

    Sluhachka Well-Known Member

    Відповідь: Галерея гри "Анонімний Миколай" - 4

    Я добралася сюди))) Мені дуже гарне свято зробила файна дівчина Наталя-Samhayne з файного міста Луцьк))))
    Одним словом подарунок дуже тяжко описати, бо в нього була ціла перед-історія. Спочатку я почула чарівний голос в телефоні, потім отримувала смс,а на кінець отримала досить великий пакунок (в візочок навіть не вмістився:haha:.В ньому було:
    [​IMG]
    а тепер детальніше:
    найсмачніше солодке печево яке я колись їла... я просто була в доброму шоці від такого смаку, а з кавою воно взагалі супер:
    [​IMG]
    рукодільна частина взагалі супер: баранчик вже в мене на почесному місці на ялинці, а резиночку малій на Святий Вечір вдягну)))дякую)))
    [​IMG]
    [​IMG]
    ну і дуже теплий акцент додали спеції для апельсинового глінтвейну, от тут я почала думати що Наталя вміє читати думки))) я цього року шукала рецепт саме апельсинового глінвейну))) ну все Різдво тепер будите гикати, бо я буду пити глінтвейн і згадувати провас))))
    [​IMG]
    Чуть не забула написати про суперський крем - тепер наші ручки не замерзнуть.Дякую за гарні привітання в відкритці.
    А, ше моя Мартуся вже розмалювала розмальовку про Миколая.

    Одним словом я вже чекаю наступного року і наступного Миколая))) Дякую Наталю, дякую модератори і дякую Дівочі Посиденьки за таке гарне свято)))
     
  15. Pulupjak

    Pulupjak Active Member

    Відповідь: Галерея гри "Анонімний Миколай" - 4

    Що ж я таке величезне порося, тільки зараз похвалюся своїми подаруночками. Моїм Миколайком була Irysochka, величезне дякую за подарований настрій і такі гарнющі подарунки!
    Ось так красиво все було запаковано
    [​IMG]
    Кожен подарунок був підписаний для кого, такі милі та гарні слова побажання!
    [​IMG] Звичайно сфотографувати не реально без маленьких ручок, які тільки і норовили все позабирати, ледве зазнимкувала.
    В новорічному пакеті були мої улюблені цукерки, книжечка для чемної Анічки, неймовірні резиночки для Насті, гарна свічка, теплющі шкарпетки, які мене зігрівають . Серветки з веселим малюночком козою. Та найцінніші дві листівки, одна намальована маленьким хлопчиком, така вона гарна!!! Та інша з дуже теплими, щирими побажаннями, так приємно читати вітання від незнайомої людини, але вони такі влучні, такі щирі).
    Дуже велике дякую, за подарований настрій!
    Ще раз перепрошую що так пізно звітуюсь, у мене просто перед НР, святами завжди шалений темп і я просто нічого не встигаю.
    Усіх вітаю з наступаючим Новим роком, миру та щастя!
     
  16. famenlviv

    famenlviv Well-Known Member

    Відповідь: Галерея гри "Анонімний Миколай" - 4

    Моїм анонімним Миколайком була Вікторія. Якось спочатку, так і подумала, а вже трошки пізніше засумнівалася.
    Що мій даруночок вже майже прийшов до мене, я дізналася від кураторів, але в той день пошта вже була зачинена, а на наступний день ми їхали на 5 днів з дому. Так мій пакунок пролежав з понеділка по п"ятницю під дверима, але так, як він був від Миколая, чемно мене дочекався.)))
    Відкривав його чоловік, бо я дуже хотіла глянути, що всередині, але сил уже не було, бо страшно хотілося спати. Але цікавість перемогла!
    А перше, що кинулося в очі- м"якенька овечка.Вона відразу знайшла місце на бильці ліжка. Гарна і трошки кумедна!

    [​IMG]

    Солодка частина-дуже смачна- цукерки з чорносливом( такі їла вже у Львові, але з українських постійно витікав сироп, а ці трималися купки) -тепер буду шукати такі в польському магазині)))
    І чорний шоколад від Світоча - від недавна їм тільки чорний, Миколайко знає все)))- смакота!

    [​IMG]

    Ангелики-милка з дуже гарним запахом знайшли своє місце на шафі з іншим ангеликом( один вже тріс в дорозі, то успішно використовується).

    [​IMG]

    А ще для різдвяного настрою листівочка, формочки-зірки для печенька( вже знайшли своє місце біля інших різдвяних формочок) і кухонні рушнички з корзинкою( поперу і почну також активно використовувати).

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    Дуже-дуже дякую Вікторії за подароване свято, несподіванку і радість.:girl_tender::kiss:
     
  17. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Галерея гри "Анонімний Миколай" - 4

    [​IMG]
    [​IMG]
    Мандаринки і ще один Миколайко до фотографування не дожили). Дуже дуже дякуємо!!!
     
  18. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Галерея гри "Анонімний Миколай" - 4

    На превеликий жаль, фотоапарата я так і не зремонтувала, тому просто розкажу які подаруночки отримала.
    Моїм Миколайком була Ari.
    Отже, у подаруночку ми знайшли: надзвичайно красивий підсвічник з ароматизованою свічкою; гарнесеньку іграшку з овечкою, яка вже висить на нашій ялиночці; величезну розмальовку з динозаврами; мегацитрусовий гель для душу; кіндер-сюрприз та смачнючі цукерочки.
    Дуже дякую за прекрасні подарунки :girl_yes:
     
  19. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    Відповідь: Галерея гри "Анонімний Миколай" - 4

    Знаю, що нема мені пробачення, але я до останнього сподівалася що все вийде і я відновлю фото. Нажаль, нічого не вийшло.((
    Тому я дуже прошу вибачення в моєї дарувальниці за таку затримку, надто гарне було перше фото, де були усі подаруночки і я хотіла розмістити саме його.

    Ну, але дещо від подаруночка лишилося. ))
    Ось таку красу я зробила за допомогою подаруночків. В нас не було ялинки, ми купили віночок і прикрасили отриманими Миколайками, вони нам дууже знадобилися!

    [​IMG][​IMG]

    Ще в подаруночку було смачнюще, пахуче Бандерівське домашнє вино в гарнющій пляшці (так-так, моя дарувальниця - рукодільниця!), теплющі (80% вовни!) шкарпетки і класнючий крем для рук (увага! то ж і було символом року, хоча я відразу і не доперла))) на козячому молоці!

    [​IMG][​IMG]

    [​IMG][​IMG]

    Також у подаруночку була гарна листівочка з приємними, теплими побажаннями!
    [​IMG][​IMG]

    А ще! Там були мандаринки і коробка рафаелло, які я дуже люблю, але вони, нажаль, до другої фото не дожили.((

    Ще раз прошу пробачення в моєї дарувальниці Kiruskin, всі пригоди описувати не буду, але дуже було шкода першого фото з усіма подарунками.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму


    Виправляюсь. Я отримала неймовірний подаруночок від чудової форумлянки Maksli. Все просто чудово підібрано, мандаринки смачно пахнули, а цукерочки мої улюблені. Сніжинки чудово доповнили ялиночку! А мій персональний подаруночок тепер живе у моїй сумці! І дітки однозначно оцінили бонуси, Дарця чіпляє заколки на лисину (бо там є кіііцяяяя), а моделі літаків зайняли місце на полиці. Ще раз дякую @Maksli за чудове свято і за те, що мені й досі тепло від чудового подарунку :girl_in_love:
    DSCN0357.JPG
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Креативно Креативно x 1