Галерея гри "Анонімний Миколай-5"

Тема у розділі 'Форумні обміни', створена користувачем algo, 19 Грудень 2015.

  1. Britney

    Britney Домашня посиденька :)

    Отримала на пошті величенький пакуночок. Моєю дарувальницею була Smurfyk.
    А в пакуночку були:
    - яблука, мандаринки, печиво,
    - цукерки в дуже оригінальному мішечку, ручної роботи,
    - підсвічничок зі свічечкою, з ароматною корицевою паличкою, оздоблений візерунком теж ручної роботи,
    - теплі шкарпеточки,
    - новорічні сніжинки,
    - бенгальські вогні,
    - символ року - мавпочка-магнітик,
    - книжечка для малюка, ми її читаємо і пробуємо на зуб)
    - ароматні свічки,
    - відкриточка з гарним віршиком та побажанням, теж ручної роботи!
    Дякую форумляночці Smurfyk за гарні дарунки та новорічний настрій!

     

    Вкладення:

    Останнє редагування: 20 Грудень 2015
    • Подобається Подобається x 22
  2. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Дівчата, представляю вам чудовий подарунок, який дістався мені від форумляночки @Gorda. Одразу скажу, що я насправді не сподівалась, що отрамаю ТАКУ КРАСУ від такої творчої дівчини;)
    Отже, прошу, мій святково-зимово-казковий подарунок:
    Ось так стильно і дбайливо все було упаковано (вже на цьому етапі розглядання подарунку мені все сподобалось)))
    IMG_20151214_162705_HDR.jpg
    І ось що ховалось під обгортками: центр композиції - авторський інтер'єрний віночок, розшиті фетрові іграшки на ялинку і мила мавпочка в тому ж стилі, святкові ароматні смаколики: ніжний вершково-кавовий лікер власноруч виготовленний моєю дарувальницею у власноруч декорованій пляшечці, цукерки - у хенд-мейд торбинці, мандаринки, кава , книга, знову ж таки, і за настроєм, і навіть за кольором обгортки - все ретельно підібрано!, розмальовочки для мого хлопчика, підписана листівка від Іри та лист від Миколая:)
    IMG_20151220_102511.jpg
    Ось ще, помилуйтесь!:
    IMG_20151214_162546_HDR.jpg IMG_20151220_103437.jpg
    Ще раз дякую Іринці за подароване свято, за те, скільки старань, ідей і доторків майстерних рук вкладено в цей подарунок - красиво, стильно, зимово, смачно, ароматно, душевно!!! І неймовірно мені до смаку!
    І дякую дівчаткам-кураторам за вашу роботу - стільки людей отримало такі приємні святкові емоції, і всім учасницям за компанію - було цікаво;)
     
    Останнє редагування: 20 Грудень 2015
    • Подобається Подобається x 27
    • Зе бест! Зе бест! x 22
    • мімімі мімімі x 1
  3. ntv

    ntv Well-Known Member

    Хочу і я показати свій подарунок , який приїхав до мене від Sweet kitty. Дуже гарниий і теплий червоний снуд, символ на чашці , магнітик і вітальна листівка з зображенням Львова. Цукерки , матеріали для рукоділля, Чудова розмальовка і блокнотик дуже сподобався моїй доці, так що дякую від мене і малої за щедрість і приємні слова! Окремо вдячність нашим кураторам за приємні відчуття свята!!!:girl_crazy: DSC00173.JPG
     
    • Подобається Подобається x 23
    • Зе бест! Зе бест! x 6
  4. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Ой, скільки вас вже...А я думала, одна з перших напишу:) Все таке новорічне і святкове.
    Отже, мій Миколайко ця Оля Algo, при чому завітав він до мене особисто. Шкода, що не встигли почаювати (пропозиція в силі). Особливо вразило, що мене так швидко знайшла, мою квартиру довго шукають по всьому під'їзду:)
    В моєму чарівному пакетику було дуже багато подаруночків
    [​IMG]
    Окремо заснімкувати не все вдалось, бо фотографувала одразу ж, поки синочок спав, а чоловік був на роботі, бо як я і думала, застати то все вкупі згодом було б вже неможливо.
    Мандаринки, кіндер і сніговичок шоколадний в той же вечір мої хлопці з'їли, лише запах цитрусових і шоколаду лишили по собі.
    Хенд мейд прикрасу робили з малим,старались дуже, вийшло непогано. Ще маємо чудову іграшку на ялинку, яка займе почесне місце
    [​IMG]
    А вгадайте який аромат стоїть в хаті? Такі пахучки чудові (то я так назвала) для аромалампи. Правда, лампи немаю, але чоловік-"золотіруки" зробив дешо, і тепер аромат вишні, полуниці в хаті вже другий день.
    Носочки на нас ще великуваті, але то добре, маємо заначку.
    І окреме дякую за отаке:)
    [​IMG]
    Дуже вже я люблю шоколад, а особливо теплий, тому матиму змогу тішити себе. Подаруночки всі дуже гарні і обмін надзвичайний. Направду, чекаю в гості Дякую за позитивчик.



    Sent from my SM-T230NU using Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 23
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  5. flame

    flame невгамовний експериментатор

    І мені Миколайко приніс фантастичний подаруночок:girl_tender: Моїм форумним Миколайчиком була @mamvasulka . Ось таку величеньку коробку привіз чоловік з НП IMG_20151214_183226.jpg Але ж я пихтіла поки познімала з неї ту упаковку целофанову
    А там стіііільки всього новорічно-святкового і ароматного і смачного:girl_dance:
    IMG_20151214_213731.jpg

    Символ року такий симпатичний і солодкий.
    IMG_20151214_213611.jpg
    Набір святкових рушничків
    IMG_20151214_213621.jpg
    Заготовку під вишивку бісером з дуже симпатичними ангеликами від Окси (ага, я впізнала "торгову марку":girl_wink:):d64:
    IMG_20151214_213638.jpg
    І колекційного чудо-сніговичка з кристалами Сваровськи.
    IMG_20151214_213835.jpg
    А ще там були теплі шкарпеточки, горнятко і блюдечко з святковим декором, тижневий запас кави, ароматний чайочок , шоколадки з м"ятною начинкою, ароматизована ваніллю свічка, набір новорічних кульок.
    І найголовніше, та листівка з Соломійкиними побажаннями дісталася мені.:girl_yes2::kisss:
    Дуже-дуже дякую, Вам Галю, за такий чудовий подарунок:girl_yes:
     
    • Подобається Подобається x 19
    • Зе бест! Зе бест! x 8
    • мімімі мімімі x 3
  6. Maksli

    Maksli Well-Known Member

    До мене цього року прийшов мега щедрий і багатий Миколайко :girl_claping::girl_in_love:
    Дарувальницею була нталька :girl_yes:
    принесла я з пошти пакуночок давай бігом розпаковувати, поки діти тихенько-гарненько бавились, бо якби не встигла зразу зазнимкувати, то потім би не позбирала по хаті всього:girl_haha:
    для синочків чудові кижечки, наклейочки і магнітик мавпочка, який ми вже розмалювали і почепили на холодильник!
    ще там була класнюча сумка, засоби для ванної, чудовий кухонний рушник з мавпочками, форма для кексів, яку ми в той же вечір випробували на прохання старшого, спекти йому кексики-вагончики,:girl_dance:дощечка для нарізання продуктів з різдвяним малюнком, свічечка в формі ялинки, тепленькі шкарпеточки, запашний чай і смачні цукерочки:nyam2:, які загадково чомусь дуже швидко зникли:girl_wink: !
    величезне ДЯКУЮЮЮЮЮ!
    [​IMG]
    і трошки детальніше:

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 20
    • Зе бест! Зе бест! x 5
  7. flame

    flame невгамовний експериментатор


    І ще маленька приміточка:girl_smile: - класно бути помічником Миколая і доставляти подарунки особисто: по-перше - нові приємні знайомства, по-друге - завжди щось перепаде. Мені дісталася чудова рукодільна мавпочка від @Khaleesi, а точніше від її маленького синочка
    IMG_20151219_214308.jpg яка вже зайняла місце біля сніговика і Дороті.:girl_yes2:
     
    • Подобається Подобається x 16
    • Зе бест! Зе бест! x 6
  8. ANANASIK

    ANANASIK Well-Known Member

    Свій чудовий подаруночок я отримала від форумлянки @raspberry
    CAM03457.jpg
    До нього входили:
    - кухонний набір (фартушок, рукавичка і прихватка) з наворічним малюнком, який вже розмістився на кухні і додає святкової атмосфери:girl_dance:
    - суперова мочалка з ароматним натуральним милом, яку я вже також встигла випробувати:girl_wink:
    - символ року - червоне мило у вигляді мавпочки, яке дуууже гарно пахне:girl_tender:
    - класний олівчик зі сніговичками
    - смачненька шоколадка
    - мандаринки
    - дуже гарна, рукодільна листівка з теплими побажаннями.
    Мені все дуже сподобалось і підійшло, велике Вам спасибі за такий гарний подарунок і святковий настрій:give_rose: А також кураторам за організацію чудової гри:girl_in_love:
     
    Останнє редагування: 21 Грудень 2015
    • Подобається Подобається x 21
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  9. Зорянка

    Зорянка Well-Known Member

    Ось такий подаруночок нарешті сьогодні добрався до мене. Моїм Миколайком була @hrystusja
    Подаруночок був ось таким:
    [​IMG]
    Солодощі
    Мандаринки
    Два кухонних рушничка
    Чай
    М'якенька мочалочка
    Гарненький гачкований ангелик (нажаль крильця, мабуть при транспортуванні, відклеїлись)
    Листівочка з привітанням
    Дякую моєму Миколайкові за подаруночок, а також дуже дякую кураторам за гарну забавку
     
    • Подобається Подобається x 19
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  10. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    Хух, нарешті і я можу похвалитися подаруночками.
    Отож, мені подзвонили в п"ятницю ввечері, щоб зранку в суботу забрати посилочку. Я вже і ласти намилила, але дощ перебив плани і я відправила мокнути мужа))) Моїм Миколайком була
    tinkaKris
    і подарунок я отримала саме 19 грудня. Дякую дуже за шальоно-позитивні емоції!!! Я ж на початку гри дуже вагалася чи брати участь !
    Пакунок розпаковувася тим, кому виявляється прийшла МОЯ посилка, тому коли я вирішила сфотографувати все на столі, то цукерки вже "дістали ноги". Наступним "ноги дістав" чай, так як муж заявив шо то точно йому передали))
    Цукерки, вафельки і шоколадка..такі наші, українські) Прикраси і дощик, вже знайшли своє місце на ялинці. Горнятко з мавпочкою, я ше навіть не розпакувала...така коробочка гарна)) Листівочка зроблена руцями мого Миколайка з такимим гарними словами, просто бомбезна!
    І вееееличезне дякую за колядки, вони зробили на мене найбільший вплив, я відчула Наше Українське Різдво)


    [​IMG]

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 20
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • мімімі мімімі x 2
  11. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    тепер я хвалюсь.. моєю дарувальницею була красуня Таня Monopoliya. Ще звечора мені прийшло смс, щоб я чекала з подарунками анонімного Миколая).
    ух це так хвилююче.. хто.. що.. ммм... свято в повітрі витає..
    Пакет розмальований яскравими квітами , повний подарунків вручила мені Таня на наступний день. А у ньому все таке червоне , новорічне та святкове. Ми з Ромчиком відразу давай все розглядати, фотографувати, хто коштувати ,а хто облизувати)))
    Отже анонімний Миколай приніс нам червону торбинку повну смачних цукерок в червоних обгортках, яскравий записник, ароматну свічку для святкового столу, ароматний гель для душу Ів Роше "Червоні Ягоди", смачнючий чай"Зимове свято", чарівну підвіску-червоне серце -ручної роботи і підвіску дерев)яну сову, теж ручної роботи. Вони займуть незабаром почесне місце на нашій новорічній красуні, а ще в пакунку була карамелька-символ 2016 року-мавпочка, салфетки з чудернацькими мавпочками, дуже гарна новорічна відкритка з привітаннями. Ромік отримав класнючу книжечку з колядками, віршиками та щедрівками "від Миколая до Різдва", Ромі вона дуже сподобалась.та й взагалі нам все дуже сподобалось. Велике дякую за персональну доставку і за свято, яке нам з Ромчиком створила Таня) справжній помічник анонімного Миколая
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 23
    • мімімі мімімі x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  12. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Подаруночок для мене готувала @Blondo4ka. Хочу ще раз подякувати за цей дуже класний, корисний і великий подарунок, який мені підготували. . Отже, буду детально описувати. У подаруночку було:
    - новорічні наклейки на стіну для моєї Меланії
    - шоколадні іграшки на ялинку, які зразу ж прикрасили бузьку Меланки :)
    - солодке у пакетику і кава з горіховими нотками аромату ( вона проооосто бомбезна, яку доречі зараз і п*ю)
    - льодяник червоного кольору із мавпочкою
    - ну і дуже предуже корисне це блиск для губ, який мені надзвичайно був потрібний, крем для рук і зимові, теплі колготки

    Дуже дякую ще раз.
    Обмін вийшов чудовим. Як завжди буду трошки сумувати, але то до наступного року...... :)
    Всім дякую! Всіх з прийдешніми святами.....і нехай до кожного прийде казка у дім!!!!
    Всім радості, щастя, спокою та миру у серцях!!!!!

    image.jpg
     
    • Подобається Подобається x 26
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  13. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    О, нарешті і я добралась до Галереї :connie_pull-pigtail
    Моїм анонімним Миколаєм була @Virginia :girl_in_love:
    Все чудове і надзвичайно актуальне :good:. Ароматична свічка з моїм улюбленим запахом вишні, чашечка з блюдцем з намальованою мавпочкою на них (тепер у моїй холостяцькій квартирі буде хоч одна нормальна чашка :girl_crazy:), чорний шоколад "Корона" (форумлянка як знала, що я зараз їм тільки чорний шоколад в невеликих кількостях :blush:), магнітик з мавпочкою (такий милий :girl_wink:), листівка з теплими привітаннями і найголовніше ... книжка. І не просто собі книжка, а та, яку я вже місяць шукаю по просторах інтернету і не можу ніде скачати, ще й на українській мові :girl_dance: Тому моїй радості подарунком не було меж, дякуууууууууууууууууююююююююю :girl_angel::kisss:
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 25
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  14. orange girl

    orange girl Well-Known Member

    І я прибігла хвалитися :) Вчора нарешті після роботи забрала посилочку з пошти (спеціально раніше пішла, бо наше поштове відділення має якийсь короткий графік роботи, лише до 18 вечора через нестачу працівників. Ага, я вже то все дізналася у суботу, коли просила дати мені посилку, але так і не допросилася..."приходьте в понеділок" і все...) Помічником Миколайка для мене цього року була zlatovlaska, за що ій величезне спасибі:kisss:
    Я, напевно, була чемнюща, бо отримала гарні і корисні подаруночки: теплі святкові носочки, гарну червону свічку, яка стане окрасою нашого різдвяного столу, кухонний рушничок, чашку з кумедною мавпочкою, гарні ялинкові прикраси, ароматний чайок, який "запахнив" усю посилку:girl_dance:, солодощі і листівочку з теплими словами. Велике дякую чарівній форумляночці за святковий настрій, чудові, незабутні емоції і віру в маленьке диво:girl_claping:
    П.С. Шкода, що ми так і не познайомилися, але, надіюся, нам ще випада якась нагода разом почаювати :)
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 24
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  15. Valensia

    Valensia Well-Known Member

    І як то я пропустила, що вже є галерейка? :) Буду хвалитися!
    IMG_8912.JPG
    Моїм таємним Миколайком була Елла Elektronika .
    Я отримала:
    -Святковий Шоколадно-Різдвяний календар
    -Сніговичка, якого обовязково повісимо на ялинку
    -Теплі шкарпетки
    -Ароматний гель для душу
    -Бальзам для губ
    -Симпатичну мавпочку-скрепку
    -Книжечки для моїх дівчаток
    -Відкритку з привітанням
    -Цукерки
    IMG_8908.JPG IMG_8913.JPG IMG_8915.JPG
    , Велике дякую за подарунки, мені все сподобалось, все підійшло, і дітки дуже тішились книжечками (моє улюблене Видавництво Старого Лева :) ) а святковий календар відкриваємо щодня, і чемно їмо по цукерочці )
     
    • Подобається Подобається x 26
    • Зе бест! Зе бест! x 5
    • мімімі мімімі x 1
  16. Isa

    Isa Well-Known Member

    Нарешті і я прийшла хвалитись....
    Завжди думала, що мені приємніше дарувати подарунки, ніж їх отримувати....а ні, я така була щаслива, як забрала свій подарунок, що не могла стримати посмішку) в коробці від укрпошти мене чекав от такий пакунок(якість фоток - беее, бо так фоткає мій телефон, а більше не було чим сфоткати): IMG_20151216_153436.jpg
    Серединка: IMG_20151216_153446.jpg
    А там всього і ще трошки):
    IMG_20151216_153701.jpg
    Отже, знайшла я солоденький пакуночок(фотографія без цукерок вже, каюсь) і смачненьке капучіно: IMG_20151216_153716.jpg
    Для мого зайця книжечка, мені листівочка і нам пано з веселою мавпочкою:
    IMG_20151216_153739.jpg
    Дві хенд-мейд кульки(дуже актуальні, бо з моїм малюком якраз супербезпечні) і для молодої господині(тобто мене) кухонний набір новорічний:
    IMG_20151216_153801.jpg
    Форумлянка моя підгледіла, що тепер я ще взялась за садівництвою і тому я отримала ще 5 цибулин гладіолусів в такому чудовому мішечку:
    IMG_20151216_153834.jpg
    Все чудове, але найбільше мене вразила ось ця коробочка, коли її відкрила, то не могла і слова вимовити(і це ще уявіть, що в мене телефон фоткає жахливо, як ви вже помітили):
    IMG_20151216_153845.jpg


    Дякую тобі, мій Миколайко! Цього року це форумлянка - Ari(щось в мене таке враження, що в нас однакове ім*я, Іра?) я просто в профіль не дивилась) Це був мій перший обмін взагалі в житті, і як бачите, зовсім він не "комом", як то з млинцями буває!
     
    • Подобається Подобається x 17
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  17. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Нарешті і я добралася до галерейки! Отже, моїм Миколайком була чарівна Diana ! Мій чудовий і щедрий Миколайко акуратно і красиво запакував цілу гору подарунків (на жаль, ми з таким ентузіазмом розпаковували їх, що упакування просто не встигли зазнимкувати..):
    - повне горнятко ненашенських і страшенно смачних цукерок (а саме горнятко - з мавпочкою, тепер чоловікове улюблене, бо вміщає велику порцію чаю) IMG_4482.JPG
    - календарик з мавпочками поїхав в кімнату до синуськи IMG_4481.JPG
    - окремо запакований маленький "патрончик" виявився помадою Мері Кей ідеально підходящого відтінку IMG_4480.JPG
    Решту подарунків встигла зазнимкувати гуртом, поки все не порозтягали: IMG_4476.JPG
    Тепер у нас є ще одна новорічна і яскрава прикраса на вікно, мій малий дуже любить такі штуки, і я також - одразу створюють святковий настрій. Також тішимо себе ароматною кавусею, використовуємо яскраві новорічні серветки, активно носимо шкарпеточки, подаровані для мене та Павлусика (мої "олені" - зе бест!), читаємо книжечку про космос (улюблена тема). На таку погоду італійський зимовий кремчик для рук - те що треба, шкіра тепер м"якенька і захищена. Шоколадка з горішками, цукерки-прикраси на ялинку, авокадо та мандаринки довго не прожили, але залишили по собі солодкі спогади. Рідненькі горішки в хендмейдному мішечку, прикрашеному ялинковими іграшками - це так мило і приємно. І, звичайно, малий не віддав мені мімішний блокнотик з ведмедиками, але милостиво дозволив забрати собі створену ручками моєї дарувальниці листівочку з теплими словами. Здається, ніщо не уникло фотосесії )) Дякую @Diana за такий чудовий святковий подаруночок! А найбільше рада знайомству за дуже приємних обставин і позитивним емоціям, бо вони - безцінні! Любий мій Миколайку, ми всі дуже тобі вдячні за подароване нем свято!
     
    Останнє редагування: 22 Грудень 2015
    • Подобається Подобається x 20
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  18. APR

    APR Well-Known Member

    Дійшла і моя черга
    Довго я вагалась чи брати участь у забавці, і добре що наважилась, бо отримала купу позитиву, раділа подаруночку, як мала дитина, ледве вичекала півдня від приходу есемески до приходу помічника миколая. А скільки радості від процесу підбору і находження (купування).
    Дякую всім організаторам, а найбільше мому миколайкові, а це Аня Mammy, яка мене просто задарувала.

    [​IMG][​IMG]
    І так мій подаруночок:
    - гарний рушничок з мавпочками;
    - шкарпетки;
    - відкриточка;
    - новорічні наклейки;
    - а ще бомбезний, новорічний, рукодільний витвір
    [​IMG][​IMG]
    - весела мисочка з мавпенятами
    [​IMG][​IMG]
    - чарівний букетик
    [​IMG][​IMG]
    - цукерочки і мандаринки.
    Дякую тобі, мій Миколайко!!!
     
    • Подобається Подобається x 17
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  19. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    цього року мій Миколайко був справді анонімним і ДУЖЕ несподіваним:girl_dance:. одна чарівна посиденька створила мені справжній святковий настрій і я відчула себе дитиною:girl_in_love:. ця чудова помічниця Миколая надіслала мені отакий кльовезний подарунок-сюрприз.
    все підібрано з душею і дуже файне!
    ось
    DSC_0847.JPG : м*якенька новорічна подушечка мімімі, запашний трав*яний чай:i-m_so_happy:, шкарпетки тепленькі для мене і з брязкальцями для Квітки, книжечки і святкові наліпки для Катрусі, дерев*яна підвіска на ялинку, заколочки-ялиночки для моїх дівчат, шоколаааааад:girl_claping:і звичайно листівка, яка і розкрила таємницю загадкової дарувальниці:girl_angel:.
    дякую за подаровану казку @нталька !!!:girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love:
    Наталочко, ти чарівниця!:heart:
     
    • Подобається Подобається x 12
    • Зе бест! Зе бест! x 9
  20. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Нарешті прийшла похвалитись. Ось таку красу отримла від @amaretto
    Всі догодив Миколай) Дітки солодке зїли, чоловік глітвейн заховав, горнятно тішить мене щодня. Як зявиться хвилька обовязково заспокою нерви розмальовкою і почну вишивати бісером. Дякую Оленко і дякую організаторам забавки)
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 17
    • Зе бест! Зе бест! x 3