Галерея гри "Анонімний Миколай-5"

Тема у розділі 'Форумні обміни', створена користувачем algo, 19 Грудень 2015.

  1. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Значить виглядали ми Миколайка усією сімйов:) отримали папірчик з пошти,шо шота нам прийшло і погнали мужа на пошту,бо всі решта членів родини хворіли - кашляли і шмаркали на усю округу:)
    Читаю на коробці ім"я відправника, а воно таке знайоме шо капець(ми то знаємось з комерційних темок,а то вам не жарти - то сурйозні стосунки,бо я даже знаю ім"я і прізвище).згадую,що вроді не світилась в миколайській темі моя дарувальниця,закрадається думка - може тезка-однофамілець?ну всяке буває в житті. роздираємо коробку від скотчу,всі приймають участь в роздиранні,навіть найменший. а в середини, та-дам:
    [​IMG]

    далі ми знов прийнялись за знищувальні паперово-картонні роботи:) і добули собі супер-пріз:)
    [​IMG]

    дарувальницею таки виявилась Марічка @Artemida :girl_in_love:

    цукерки були смачні і ми одразу чесно поділилися:)
    гарненька листівка(Марічка,в тебе такий гарний почерк!ващє!)
    іграшки на ялинку-якраз певно завтра придбаємо ялиночку і іграшки згодяться:)буде в хаті красотаа:)
    шкарпетки для пупсіка і піна для ванни для дами-мадами(з блискітками!мала спала з тою пляшкою - не могла дочекатись купання з піною,щоб бути як прекрасна принцеса фей:) )
    гель-душ для мене красівой(ах,аромати)
    помада(прийшлось ділитись з принцесою фей)
    чай кльовий(він так і називається. прікол,навіть не знала що такий роблять.дуже омномном)
    парфумки - троянди:girl_dance:
    і кульчики з квіточками! такі гарні,дуже літні - буду тепер теж принцесою фей:)

    Дякую тобі,Марічко, за чудовий подарунок,настрій святковий!:ThankYou:
    мільйони цілунків вдячності пересилаємо тобі усією сімйов:welcome:
     
    • Подобається Подобається x 24
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • мімімі мімімі x 1
  2. cuxivchanka

    cuxivchanka Well-Known Member

    Мій Миколайко roksolanka і якщо не помиляюсь не перший раз:girl_in_dreams:
    image (8).jpg
    Отже мій Миколайко мені подарив:
    Солоденьке, лизачок мавпочку
    Набір свічок блискучих :girl_in_love:
    Шкарпеточки мені і мому маленькому ельфу
    Магнітик
    Розмальовку для дорослих
    Відкриточку хендмейд
    і Миколайко вже висить на дверях:girl_yes2:
    image (27).jpg
    Дуже дякую тобі roksolanka:kisss: Все супер!
     
    • Подобається Подобається x 23
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  3. Маруся Іванова

    Маруся Іванова сонечко сяє...

    я в галерейці)
    Моїм Миколайчиком була Люда @lovikyou
    Отримала я пакуночок від помічникового помічника особисто:)))
    отаке там було намальовано
    DSC_8977.JPG
    це я) ну троха схожа:uaflag:
    жменька смаколиків (особливо мандаринки і кава, ну я ж мусила попробувати її)))) не зберіглась до часу фотографування, жменька сфотографована. ото з білого шоколаду то мавпочка, вона до сих пір незаймана))) біля комп"ютера на роботі, надихає мене на робочі подвиги
    DSC_8978.JPG
    Для мене там були заспокійливо-нервові розмальовки
    DSC_8979.JPG
    олівці НеЗнайка для користувачів від 18 років)))
    DSC_8980.JPG
    Для діток цікава книжечка
    IMG_20151214_123409.jpg
    і ще в мене поповнилась колекція фетрових іграшок на ялинку, сфотографувати я зараз можу тільки одну
    IMG_20151223_195951.jpg

    І ще була листівочка з золотими словами
    Щиро дякую організаторам за обмін
     
    • Подобається Подобається x 21
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  4. нталька

    нталька Well-Known Member

    Моєю дарувальницею була @lyanysya. І отримала я чудовий святковий пакуночок, у якому були: листівочка, мандаринки, шоколадка і цукерочки-льодяники. А ще тепленькі веселенькі шкарпеточки мені

    [​IMG]
    смачненька кава і гарненьке горнятко з мисочками
    [​IMG]
    книжечки і симпатична мавпочка, яку Роксоляна, я так розумію, сама прикрасила. :)
    [​IMG]
    Дякую, Роксолянко, за подаровані святкові емоції! :)
    і організаторам за гру!
     
    • Подобається Подобається x 25
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  5. elektronika

    elektronika Well-Known Member

    Моїм Миколайчиком була T@нюшк@, яка усією родиною завітала до мене на роботу.
    Отже в подарунок я отримала:
    -Симпатичний мандариновий віночок
    -Створену власноруч листівочку
    -Ялинкову прикрасу, в середині якої знайшовся чай
    -Веселі хендмейдні маски
    -Святкові серветки
    -Наклейки та книжечка для створення ялинкових прикрас.
    -Цукерочки та шоколадна мавпа.
    IMG_8724.JPG IMG_8726.JPG IMG_8727.JPG IMG_8734.JPG
    Дякую, Т@нюшк@ та організатори!
     
    • Подобається Подобається x 22
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  6. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Нарешті і я похвалюсь подарунками. Помічником Миколая була чарівна дівчина
    orange girl
    Коробка величезна й ще красиво запакована
    [​IMG] , і там для кожного знайшовся подарунок. І на кожному подаруночкові прикрілена записочка з побажаннями.
    [​IMG] Це так мімімі:girl_in_love:
    Отже я отримала, гель для душа, молочко для тіла, крем для рук,чудовий червоний снуд, крем нівеа, дівчатка блиски для губ, книжку вже почитали, дуже смачний чайок, капучіно, цукерочки, наклейки, олівчики,відкритка-магнітик з мавпою з чудовими теплими побажаннями, і сніговик для записочок., спеції для глітвейну, прикраси на ялинку, бенгальські вогні, пахнючі мандариночки і солодка граната.
    [​IMG]

    А ще дуже красива вишита відритка.

    [​IMG] щасливий Василько[​IMG]
    Дуже дякую!!!
     
    • Подобається Подобається x 13
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • мімімі мімімі x 1
  7. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Ось і мій звіт. Моєю дарувальницею була @Mansikat з надзвичайним пакуночком [​IMG]
    Урочистим повідомленням прийшло запрошення на зустріч, якої я в результаті чекала з нетерпінням. Прийшла до мене гарнесенька незнайомка, яка навіть не призналась хто ж то вона є, казала читати в листівці, такі правила .
    В пакуночку були: чудова рукодільна листівочка (таки штуки то для мене ВАУ! ), книжечка з бісероплетіння, мягесенькі та теплесенькі шкарпеточки, крем від морозу власного виробництва (на знимці нема, бо в інструкції писало тримати в холодильнику, то чемно заховала: ) ), цілий пакунок мандаринок та пакет гарно запакованого смачнючого печева з побажаннями (казав муж, давай відкривай мені його, що я на нього дивитись маю???) , ефірні олійки, які зараз дуже актуальні нашим забитим носикам та дві фетрові симпатюлі-ялиночки.
    Символ року в мене був дужеее симпатичний- в іграшці для малюка (він зацінив )
    Дякую своїй дарувальниці за такий гарний дарунок та за гарно проведений час (ще б певно зо 2 години могла балакати), дуже рада знайомству!
    Організаторам окреме дякуууую!
     
    • Подобається Подобається x 22
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  8. Mammy

    Mammy Well-Known Member

    Нарешті і я добралась до галерейки, відразу хочу вибачитись перед своїм чудовим Миколайком- Hexe :) за те, що так довго не відписувала (маю купу хворих вдома) та неякісні фотографії (довелось робити їх на телефон).
    Отже, в один прекрасний вечір мені прийшла дуже класна смс))) і, як ви розумієте, дочекатись ранку було неймовірно складно! Завдяки тому, що малята були в садку, мені вдалось зробити усі фото, а саме:
    - ароматна подушечка та хатинка з лаком для нігтів)
    [​IMG]

    Неймовірна рукодільна листівка з веселим оленем та теплі шкарпеточки)
    [​IMG]
    Дуже потрібні приправи, чайок та записник на холодильник, таакий, що в мене просто слів бракує)
    [​IMG]

    Смачна мавпочка-пряник, яскравий дощок і море солодкого:[​IMG]

    [​IMG]
    Все це було в яскравому пакеті і принесло нам море радості і відчуття свята! Дуже дякую, Катю!!!

    Надіслано від мого LG-E425, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 22
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • мімімі мімімі x 1
  9. Diana

    Diana мрійниця

    моїм Миколайчиком була чарівна форумлянка Nastylove
    яка принесла мені подаруночок на роботу, це була одна приємна новина того дня.
    Зразу ж дуже вибачаюся що я не виставляю фото, але останні 2 тижні були дуже важкими та насиченими, що у мене не було змоги це зробити. Щей до того я хворіла та готувалася до перевірки.
    Отже Миколай мені приніс великий подарунковий пакет, в якому були 3 чарівно-пахнючих свічечки, дуже смочно- пахнючий- шоколадний гель для душу ( вже спробувала, класний, мала питала чому я її ним не мию)), солодощі, цілому сімейству шкарпеточки, навіть нашому "нечемному" татові, дитині класні резиночки для волосся, чудова святкова відкритка разом із святковити серветочками із мавпочкою. Дуже вдячні, нам всім дуже сподобалося. Щераз сорі за відсутність фото
     
    • Подобається Подобається x 8
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  10. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Ось і мій подаруночок DSC04610.JPG DSC04617.JPG
    Обдарувала всю нашу сім"ю :)
    12 грудня завітав до нас помічник від Gajka і подарував цілу гору подарунків :) У пакунку ми знайшли новорічні шкарпеточки і для мене, і для чоловіка, і для найменшого члена нашої сімейки :) Новорічні прикраси Діда Мороза, Снігурочки, ялинкові прикраси оленя, бантика і ангелика, святкові серветки, запашний лосьйон для тіла, символ Року - мавпочка магнітик і, звісно, солодощі :) До фото залишилась лише одна цукерочка :) А ще був цікавий фрукт памела :)
    Дякуємо за подарунок і за гарний настрій! :)
     
    • Подобається Подобається x 21
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  11. нталька

    нталька Well-Known Member

    Ох і ах, і ю-ху! А я знову у галерейці з подаруночком! :) Потішила нас всіх сюрпризом Христинка @Khrystik
    [​IMG]
    Солодощами ми чемно поділилися. А цей чудовий, пошитий Христинкою равлик, тільки мій. Та, я фанат усіляких тільдочок! :connie_pull-pigtail А коли то ще й подароване спеціально мені - неймовірно :girl_tender::girl_in_love:
    Христю, дякуємо! :kisss:
     
    • Подобається Подобається x 18
    • мімімі мімімі x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  12. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Моїм любим Миколайчиком була Юля @Fistawka !
    Я неймовірно зраділа отримавши від неї подарунок, бо я мріяла отримати подарунок від форумлянки, яку знаю. І тут - це сталось. То було несподівано і дуууже приємно!
    Подаруночок приїхав до мене в подарунковому кульочку, чого там тільки не було, і кожна складова така моя-моя!:girl_in_love:
    [​IMG]
    Книжечка вже прочитана, шоколадки з"їджені, в альбомчику/записничку Артем малює шедеври, пуансетія та листівочка оселились поруч і тішать око, а я розмальовую "Барвистий світ".
    Що заховано в коробочках покажу вам детальніше.
    Коробочка з прикрасами на ялинку. Це - окрема історія. Я дуже люблю все дерев"яне, особливо що стосується прикрас чи декоративних елементів, а так як наш татко останнім часом почав тим цікавитись і пробувати сам робити таку красу, то це був нам як знак, що зупинятись не потрібно) Прикраси неймовірно гарні, я їх витягаю з коробочки, нюхаю, милуюсь...а завтра буду прикрашати ними домівку! Дяяяякую!:girl_claping:
    [​IMG]
    А що в квітчастій коробочці я, навіть, не здогадувалась, поки відкривала все передумала... косметика, чашки, статуетка, а ні....там були....
    [​IMG]
    свіженькі, ароматні, чарівні, просто неймовірно гарні і смачнезні імбирні прянички! Я так їх хотіла, і Юля для мене їх зготувала. То та сама рукодільна частинка, заради якої Юля пів ночі не спала! Повірте мені на слово, вони були дууууже смачні! Юлясь - ти велика молодчинка!
    Подарунок був настільки гарно продуманий і підібраний, що мені аж не віриться, що я була настільки чемною)
    Дякую, Юль, за свято!:kisss:
     
    • Зе бест! Зе бест! x 16
    • Подобається Подобається x 15
  13. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    І нарешті похвалюсь Я . Нашим Миколайком була чарівна Оксанка (@Khaleesi). Своїм подаруночком не обділила навіть нашого "пузожителя":girl_dance:.
    Ось і фото, доця ну ніяк не могла відірватись від маленької мавпочки)
    PC150734.JPG
    Отже, отримали ми прекрасні шкарпеточки (мама-доця), пінеточки для майбутньої лялі)))
    Чудесну книжечку з гарними віршиками:d25:
    Кульку-мавпочку на ялинку)
    Ароматний чайок з фірмою і смаком просто вгадали (при своєму стані тепер пю тільки Грінфілд):girl_blush2:
    Цукерочки, чашка для чайку прикрашена теплим светриком:girl_crazy:
    Рукодільна частина в загальному супер....мавпочка, светрик, а за листівочку з приємними словами окреме дякую!!!))

    Дуже дякуємо Оксанці, що порадувала нас такими приємними подарунками:girl_dance:

    П.С. не відмовлюсь особисто попити чайку і познайомитись:girl_blush2:
     
    • Подобається Подобається x 24
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  14. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    і я нарешті хочу поділитись із вами фото своїх подарунків. Анонімних Миколаїв до мене прийшло аж два, обидва особливі. Перший подарунок був від нашої форумлянки @cuxivchanka Особливий тому, що більша його частина - саморобна, я дуже дякую Тобі за те, що зробила своїми руками його для мене. Це дуже приємно.
    Капучіно ми випили в той же день із друзями, які заітали до нас, мармеладки з шоколадкою з*їли на десерт, кульки чекають на ялинку, а серветка зайняла своє місце в тарілочці під цукерки разом із свічкою.
    Ось мій подарунок -
    2015-12-19 12.27.43.jpg
    2015-12-19 12.28.28.jpg

    І вчора отримала ще один сюрприз, приїхав із сусідньої країни, дякую тобі, @Vittoriya , це була дуже приємна несподіванка, дуже класна вже майже традиція у нас))
    2015-12-26 15.57.17.jpg
     
    • Подобається Подобається x 22
    • Зе бест! Зе бест! x 6
  15. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Нарешті і я можу похвалитися своїм Миколайком, а це форумлянка ГаЛоЧкА.
    Отримала я ось таке:
    Зверніть увагу на хенд-мейд сумочку із милою мавпочкою, яку не уявляю, як намалювати можна, не те що вишити. Ялинкові прикраси, найрізноманітніші чудові фігурки, яких я отримала аж 11 штук. Це все діло рук моєї дарувальниці, що ще приємніше ніж куповані подаруночки. Пазли для моєї маленькоі донечки, шкарпеточки червоні та новорічні для нас обох. Ароматна свічечка та згорток ванілі. Цукорочки та відкриточка із побажаннями.
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    Дуже приємно отримувати подарунки, дякую Миколайкові і мой дарувальниці, я насправді задоволена і приємно вражена усім.
     
    • Подобається Подобається x 18
    • Зе бест! Зе бест! x 7
  16. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Прийшла хвалитись!
    Моїм Миколайком була @Virchuk
    Отримали дуууже багато презентиків!
    Основним подаруночком для нас всіх солодкоїжок був МЕД! Ну такий вже смачний, що ми його ложками їли!
    Мегаароматний цитрусовий гель для душу
    рукодільні гумочки на волосся, дуже класні!
    дерев"яні прикласи, які вже прикрашають кімнату
    гетрики
    прикраса на шию
    книжечка для малявок
    солодощі
    червоний записничок

    Дякую дуже, нам все дуже сподобалось! Кусочок свята Ви на подарували!!!

    IMG_6763.JPG
    IMG_6765.JPG IMG_6766.JPG IMG_6767.JPG
     
    • Подобається Подобається x 19
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  17. olegignatenko

    olegignatenko Well-Known Member

    Ну ось і я , нарешті сюди )))
    Дякую своїй дарувальниці Valensia за чудовий сюрприз )))
    Все таке гарне і доречне
    А донечка моя просто в захваті , ледве повідбирала в неї все ,щоб сфотографувати )
    Таке враження ,що Ви просто читали мої думки і вгадали мої бажання -щиро Вам дякую )))
    IMG_20151217_211740.jpg
     
    • Подобається Подобається x 11
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  18. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Моїм Миколайком була форумляночка @magic! На пошту прийшла величезна коробка, гарно обгорнута блакитним папером зі сніжинками! Аж працівники пошти питали що ж там таке цікаве:girl_dance:
    А в коробці були отакі подаруночки: тепленький снуд на шию, щоб зігрівав мене взимку, набір з натурального милка і гелю для душу, солодощі, три чудові фетрові іграшки, книжечка і шкарпеточки для синочка та відкриточка з теплими побажаннями:) Подарунок просто чудовий, окреме дякую за подарунки Сашкові:girl_angel:
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 20
    • Зе бест! Зе бест! x 6
    • мімімі мімімі x 1
  19. Artemida

    Artemida Well-Known Member

    Тепер буду хвалитися я)
    Моїм Миколаєм цього року стала куратор-шифратор terezka. Шифратор тому, що писала мені в пп не один раз під виглядом помічника Миколая і я навіть не припускала, що вона і є ним)))
    Отже.... Скажу зразу, що була у захваті від тої краси. Добре, що дітей не було на той час вдома, тому змогла все гарно роздивитися, помацати, понюхати)))
    В пакуночку знайшла таке:
    надзвичайно милу листівочку, пряники-мавпочки (мої діти аж пищали від щастя як я їм їх вручила), силіконові формочки для кексів, ялинкові прикраси з дерева у вигляді ялинки та серця, ароматний чайок (дуже його полюбила, до речі), бальзамчики для губ, набір косметичний (гель для душу та крем для тіла) з ароматом кориці (це щось направду надзвичайне), сніговика-наклейку (діти в захваті).
    Одним словом все дуже дуже гарнеі я дуже дуже вдячна своїй форумляночці за такий душевний подарунок. Дуже хотіла б познайомитися особисто) Сподіваюсь колись таки вийде)
    Ну і наостанок Фотозвіт :
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 21
    • Зе бест! Зе бест! x 6
  20. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Прийшла і я похвалитись отриманим подаруночком від @Rostuslavchuk!

    Ще раз хочу щиро подякувати за подаруночок!
    IMG_20151215_153449.jpg

    Такий чудовий тепер маю шалик, ручної роботи, такий він мій, і колір, і довжина, і ажурність!
    Кремчик для рук уже біля ліжка давно живе, так гарно пахне трояндами, і ще й про руки дбає:)
    Чоколядок, щоправда, давненько уже немає, такі смачні і такі різні на смак, що доки пробувала, то і зникли всі без сліду.
    Набір вишивальний з ангеликами - то справді надзвичайний подарунок, за це окрема подяка!
    Іграшка з мавпочкою уже на ялинці:)
    Листівка з добрими словами - на почесному місці.
    Ще раз дякую за побажання та подарунок, так приємно і такий цей обмін особливий.
    Казковий!
     
    • Подобається Подобається x 18
    • мімімі мімімі x 1