Галерея гри "Анонімний Миколай - 6"

Тема у розділі 'Форумні обміни', створена користувачем Virchuk, 16 Грудень 2016.

  1. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Та то глінтвейн)
    Нагадали, що треба і собі купити)

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Mammy

    Mammy Well-Known Member

    Біжу хвалитися! Моїм Миколайком була @roksolanka Вчора ввечері нас усіх обдарували величезним неймовірним подарунком! Так сильно я давно не раділа! І, звичайно, мої малюки)))) Отже, у велииикому пакеті мене чекала:
    -пряникова хатинка! Величезний святковий набір, з готовими коржами і усім для її прикрашання. Ви, мабуть, знали, що я вже кілька років хочу/хочу її приготувати, але все якось ніяк... Цього року точно буде!
    - книга з "Теплими історіями..." Книга, яку я нарешті прочитаю не в електронному вигляді))
    - книга аплікацій для донечки і плакат з Літачками для синочка. (Плакат уже розфарбовано, і висить він над ліжком сина :girl_dance:)
    - ніжні прикраси на ялинку - багато-багато сніжинок. Донечка вирішила, що це все її :girl_haha:
    - 3 білосніжні новорічні свічечки, які майже стали власністю синочка :girl_wink:
    - і, те, що найбільше вразило мене і чоловіка (навіть :girl_wink:) рукодільна листівочка з веселою новорічною вишивкою. На жаль, фото не передає ту красу!
    - ну і новорічні цукерки, справді новорічні! Зі сніжинками і побажанням на кожній! :girl_yes2:

    Дуже шкода, що фото не передає ту красу і ті емоції, які ми вчора пережили! Дуже-дуже-дуже дякую!!!!:kisss::kisss::kisss:Фото зроблені в швидкісному режимі просто на ліжку, інакше ніяк. Перепрошую.
    20161217_211417.jpg 20161217_224516.jpg 20161217_211428.jpg 20161217_211454.jpg
     
    • Подобається Подобається x 21
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  3. Іспанка

    Іспанка Super_lovely Moderator Команда форуму

    Від п"ятниці в мене посмішка від вуха до вуха:) А причиною мого гарного настрою є чарівна @Nastylove :girl_claping:Отже, передісторія: п"ятничний ранок не віщував нічого доброго - черговий завал на роботі (зараз працюю за двох, бо співробітниця на сесії) і я з простудою і виряченими червоними очима працюю. Тут телефон повідомляє, що мені прийшла смс. Відкриваю, читаю - а то помічник Миколая, який повідомляє, що після обіду мені прибуде подаруночок! І відразу день стає кращим:) Після обіду спускаюся вниз, а там мене чекає справжній Миколай з веееличезним пакетом:)
    Не могла дочекатися вечора і відразу як прибігла додому взялася розбирати всю ту красу. А там стільки всього! Дякую, Настю, велмчезне - ти так вміло з любов"ю підібрала подарунки - все таке моє-моє і все таке, що я дуже давно хотіла:) Ти просто прочитала мої думки і бажання!
    Отож, я вже третій день тішуся пакунком, в якому було:
    - чудові новорічні серветки з милим сніговичком
    - наклейки-сніжинки:girl_in_love:! Обожнюю всілякі наклейки.
    - гарнезний Ідея бук для всіх ідей, мрій та задумів
    - пакетик смачнючих волинських цукерок (та, я та єдина дпшниця, яка досі не куштувала Прометея і всієї тієї смакоти від Артеміди - каюся. Але тепер я їхній фанат).
    - улюблені мандаринки
    -дерев"яна ялиночка із символом року Півником
    -сріблястий дощик
    -три гарнезні свічки у скляних підсвічниках (млію від таких класних інтер"єрних дрібничок)
    -листівка з теплими словами та побажаннями. 20161216_214927.jpg 20161217_221124.jpg 20161217_221213.jpg 20161217_221226.jpg 20161218_152550.jpg
    Дякую величезне за таку красу і настрій!:kisss:
     
    • Подобається Подобається x 22
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • мімімі мімімі x 1
  4. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    "Свято на порозі,
    Миколайко вже в дорозі!
    Радість і веселих сміх
    Ми розділимо на всіх!"
    :girl_angel::i-m_so_happy::girl_angel::i-m_so_happy::girl_angel:

    ВСІХ із святом Миколая!!!

    Думала в ту ожеледицю не долізу, але цікавість взяла верх і над чоловіком теж)) Так що ми зібрались і поповзли на пошту.

    Там нам видали велииику коробку, і я зразу зрозуміла що була того року дуже чемна :preved:
    Донесли і вперед розпаковувати.
    Моїм Миколайком була форумляночка @Diana , і подарувала нам такі приємні штучки та солодощі:
    15644853_1366673916689883_940400121_n.jpg


    Горнятко у мене віджав чоловік одразу, він по них виступає, а то ще й новорічне з Миколайками :cofee:
    і мімішна тепла міні шапочка, помандрувала на мою міні ялиночку (сподіваюсь наша котяра її не викраде :girl_haha:).

    15644512_1366673900023218_1440314083_n.jpg
    Ще я отримала запашний гель та кремчики, ну то вже моє-моє))
    і звичайно актуально для тіла і ручок зимою.:d23:
    15645347_1366673886689886_269818080_n.jpg


    Окреме дякую за хенд мейд відкриточку з теплими побажаннями та альбом для малючка :kisss: От чекаємо вже найближчим часом на появу, і обіцяємо заповнити від і до:girl_in_love:
    15666256_1366673930023215_1270838169_n.jpg


    Оксанка, дякуємо за такі гарні подаруночки, вони нас дуже потішили!! А те що прийшли на саме 19 грудня так взагалі краса :) :clapping:

    :ThankYou::victory:І дякую кураторам за їх шмат роботи :) Що так гарно зарендомились учасниці і за щорічний позитив !!



     
    • Подобається Подобається x 17
    • Зе бест! Зе бест! x 6
  5. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    а я,а я!!!!Була дуууже чемна весь рік. Бо мій Миколай такииий!:girl_in_love:
    моїм таємним Миколайком була @raspberry :girl_dance:

    історія була доленосна,як кажуть.я для коліжанки замовила вино і вона пішла його забирати. дзвонить ввечері і каже мені:"Слухай,тут ще тобі якийсь пакет передали". Я давай думати-гадати що ващє за пакет,бо ніби ніц не замовляла і ніхто нічьо не мав би передати. і потім врешті до жирафа дійшло...:)

    Фоткала я всьо дуже швидко,бо як притягла пакет до дому то ручки-загребучки були вже напоготові:)
    P_20161216_200841.jpg P_20161216_200907.jpg P_20161219_134759.jpg
    Дуже гарнезна листівочка ручної роботи:heart:
    Розмальовка з олівцями і книжечка для малих, вогники, милка для мужа і мене, смааачні конфети(хто підказав Миколаю,що люблю сушону диню?ням-ням), бокальчики для глінтвейну і глінтвейний набір творчості зроби сам:)
    Все дуууже класне і мімімі:nyam2:
    дякую величезне @raspberry !!! :give_rose::give_rose::give_rose::give_rose::give_rose:
     
    • Подобається Подобається x 19
    • Зе бест! Зе бест! x 4
  6. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    :girl_dance: і я уже з подарунком! Так класно, що отримала його саме сьогодні)
    Моєю дарувальницею була Оля @algo

    Отже, сам подарунок!
    подарунок.jpg
    Я вже попиваю смачне капучіно) Цукерочки уже з чоловіком розпакую, адже це його улюблений молочний шоколад, який я так рідко йому купую :girl_blum:
    Сіль та піна для ванни - ммм, неодмінно сьогодні і випробую)
    Класний свічничок у вигляді свічки ;) Я вже вмикала, зараз Толюня прокинеться ще й йому покажу, а заодно і іграшку шнурівку!
    А от альбом поки заховаю, а то ми поки таке малюємо, що абстакціоністи позаздрять))
    Дуже гарний рушничок з символом року і теплі побажання в листівці!
    Оля, щиро дякую за створений настрій!:girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 22
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • мімімі мімімі x 1
  7. Ari

    Ari Well-Known Member

    У всіх гарні подарунки, але в мене найгарніших най......Най....
    Це була ще та несподіванка, бо я геть забула , що теж маю отримати подарунок (то дітям і рідним подарунки купляла, то форумляночці в далекі краї відправляла) голова геть забита, а тут тел. дзвінок і такий прилив позитиву. Виправляюсь - моїм Миколайком (чи правильніше помічницею) була @flame, хочу подякувати їй за щедрість і такі хороші святкові емоції для моєї сім'ї.
    Трошки розпишу, бо маю вільну хвилинку:
    -запашний набір пряників, які потрібно прикрашати;
    -ялинкова прикраса - символ року;
    - солодощі, мої діти зацінили, бо це одні із їх улюблених, скоро переділили, що кому;
    -книжечки просто в тему, особливо з наклейками, це тренд моєї доці.
    -книга для мене "роззяви" (дарувальниця здогадається), яку би вже почала читати, та треба вилікувати дитя, тоді і до діла.
    -спеції для глінтвейну, чекають своєї пори;
    -підсвічник карусель, вже випробували;
    -косметичний подарунковий набір, доця ще досі питається, чи це все мені чи трошки і її)
    -новорічні салфетки, і сніжинки, які надають відповідного настрою.
    - і листівочка з теплими побажаннями.
    Ще раз дякую :kisss:
    Перепрошую за якість фото.
    IMG_20161219_034221.jpg IMG_20161219_035209.jpg IMG_20161219_035240.jpg IMG_20161219_035616.jpg IMG_20161219_041520.jpg IMG_20161219_041414.jpg IMG_20161219_041238.jpg IMG_20161219_041339.jpg IMG_20161219_041258.jpg
     
    Останнє редагування: 20 Грудень 2016
    • Подобається Подобається x 14
    • Зе бест! Зе бест! x 6
    • мімімі мімімі x 1
  8. Kiruskin

    Kiruskin Well-Known Member

    Тепер і я можу похвалитися)))
    Моєю дарувальницею була svoybox!
    20161219_165446.jpg
    В подаруночку були іграшки на ялиночку, гарнезна серветка, солодощі (дуже люблю рафаелки і Зоряне сяйво), гарні різдвяні серветки до Різдвяного столу, запашні палички кориці і аніс(правильно визначила?), ну і лист від Миколая з теплими побажаннями. Дуже дякую Вам за подарунок!
     
    • Подобається Подобається x 18
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  9. zdorov

    zdorov Well-Known Member

    Щось ніхто не тішиться, не хвалиться....
    Почну з того, що не кожного дня зустрічаєш Фею з сокирою
    Отже, моєю дарувальницею була @Nitriotka
    P61219-174159.jpg P61219-174805.jpg P61219-175957.jpg P61219-174911.jpg
    я отримала в подарунок
    пахнючий віночок ручної роботи
    прикраси-гирлянди на ялинку, якими хлопці будуть хату ''маїти''
    гарненьке горняточко
    солодощі
    набір кремчиків для рук, які так актуальні взимку
    і хіт сезону!!! P61219-213304.jpg бальзам для губ з присмаком кави. Мало того, що я вже кілька років не можу користуватись помадами, а лише блисками, то останні тижні в мене якесь ''загострення'' - не вийду з ДЦ чи Космо без блиску - а на приміті ще пару маю:girl_blush2:. І тут тиидиись - ароматний бальзамчик в такому моднячому ''пудевку'', стопроцентне попадання!
    Про емоції взагалі мовчу - на мене люди дивакувато зиркали, бо забагато посміхалась сама до себе, як то кажуть - на своей волне
    нагадався віршик, який залишала колись тут в темі *Не просто вірші*
    * * *
    Так хочеться чомусь пісень співати!
    Зустрічним усміхатись є потреба.
    Хтось думає - напевно, дурнуватий!
    А це я так закоханий у тебе!

    тіко останній рядок редагнути

    А просто - Миколай прийшов до тебе!

    дякую, Миколайко!
     
    Останнє редагування: 19 Грудень 2016
    • Подобається Подобається x 19
    • Зе бест! Зе бест! x 6
    • мімімі мімімі x 1
  10. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Я вже хвалюсь )
    В першу чергу дякую ВЕЛИЧЕЗНЕ @zdorov за таку чудову листівочку, було приємно з вами познайомитись :girl_dance:
    IMG_20161219_221556.jpg IMG_20161219_221717.jpg IMG_20161219_223420.jpg
    Я вже хотіла лякати, що за кожних наступних 10 хв спізнення, я буду витягувати по 1 подаруночку з пакета :acute:

    А тепер особлива подяка і особливі емоції для @irkazijka :heart:
    Я в захопленні і ВЕЛИКОМУ задоволенні від такої купи корисних, приємних і смачних подаруночків :nyam2:

    IMG_20161214_145315.jpg IMG_20161214_145457.jpg IMG_20161214_145520.jpg IMG_20161214_145537.jpg IMG_20161214_145704.jpg IMG_20161214_145710.jpg

    В подаруночку було і для мене, і для діток, і для кота! Може щось там планувалось і для чоловіка, але хто ж йому в тому признається :laugh1:

    Дуже вгадали і з горняточком , і з прикрасою, і з кавуською, і з мальовидлом, тим, що олівець для очей, і з паличками ароматизованими. Ну а трава для кота - це взагалі прикол. Діти так доглядають за тою коробочкою, так піклуються, щоб травичка для Мілка гарна виросла, короче, діти зайняті, мама щаслива, кіт нарешті має спокій. Поки що, поки ще трава не підросла :laugh1::laugh1:

    Хочу тобі окремо подякувати за рукодільного півника. Символ року, ми його на ялиночку повісимо. Ще дуже дякую за свічки. Як вони пахнуть, ммм... Нема слів... А серветочка - нагадала мені часи моєї молодості. Колись давно я теж гачкувала таку серветочку. Так приємно, такі спогади ))
    Короче - за все дякую, але за горнятко і траву найбільше :good2:
    Супер, я дуже рада, що все ж взяла участь в обміні, і надзвичайн рада, що мені випала така дарувальниця :kiss::kiss:
    Всім учасницям гарного настрою, а кураторам цьомки
     
    • Подобається Подобається x 18
    • Зе бест! Зе бест! x 5
    • мімімі мімімі x 3
  11. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    І я похвалитись!!)) Моїм Миколайком була @Т@нюшк@:kisss:
    В подаруночку було багато всього цікавого: цукерочки, миколайчик, мандаринки (нажаль не всі - зіпсувались в посилці:girl_cray:), красива іграшка, яка обовязкового прикрасить нашу ялиночку, чайок смачнющий, серветочки святкові, крем для мами:girl_blush2:, ну а для доці якраз те що вона любить)) і картинки типу доміно, і карти)) і крижечка - все наше:d25::girl_claping:, а заколочки - як доця сказала "бомба:girl_cool::girl_curtsey:"під наші новорічні наряди!!

    PC200565.JPG

    Ще раз велике дякую дарувальниці;) і кураторам за такий чудовий спогад дитинства:girl_angel:
     
    • Подобається Подобається x 22
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  12. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Прийшло мені вчора смс з нової пошти. і таке знайоме прізвище)) Моєю дарувальницею була @Blondo4ka . Дякую Миросі за гарний настрій і подаруночки. іграшки і пряник вже на ялинці, книжечку читаємо, а релакс-аромотерапію мама собі сьогодні зробить)
    15541625_1239611496093312_8785456842583992571_n.jpg 15541872_1239611436093318_4661777010560702175_n.jpg 15542160_1239611429426652_8423159671729620264_n.jpg 15622348_1239611409426654_5607992927714490027_n.jpg 15542062_1239611386093323_5175083933413183481_n.jpg
     
    • Подобається Подобається x 19
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  13. magic

    magic Well-Known Member

    Похвалюся і я подаруночком від свої дарувальниці @Ziben. Отримала я свій подаруночок в саме свято і це так було приємно - не передати просто))) У гарно запакованій, святковій коробочці на мене, а точніше на нас, бо відкривали разом з малим)))), чекали суперові дарунки: кльові тепленькі і такі новорічні носочки для малого (він у мене тільки у носках в хаті ходить - не признає тапок, тому це 100% попадання з подарунком), бенгальські вогні, які пропонувалися відразу запалити, але я вмовила таки дочекати до НР, наклейки на вікно, які вже красуються у кімнаті малого, красивезний ангелик, який я швиденько собі прибрала для кухні :girl_wink:, цікавий ліхтарик, коробка Рафаело (моїх улюблених цукерок!!:girl_in_love:).
    Д"якуємо за такі класні подарунки та гарний настрій!!:girl_tender::kisss:
    DSC04738.JPG DSC04739.JPG DSC04740.JPG DSC04741.JPG
     
    • Подобається Подобається x 16
    • Зе бест! Зе бест! x 4
  14. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Я так сильно хотіла свого подарунка, що сама сьогодні подзвонила на пошту, і, о диво - щойно прибув!
    Добре, що надумалася, бо в нас повідомлення не носять, так довго б чекала...

    Отже, я хочу дуже-дуже подякувати своїй дарувальниці Sweet kitty-Оксані
    Ми отримали гарно запаковану купу подарунків:
    - шикарний снуд ручної роботи (мені не дано зрозуміти, як можна створити таке своїми рученятами), щиро дякую, він дуже-дуже ніжний!
    - гарний зошит
    - цукорочки
    - святковий чайочок (вже випробувала - смачнючий)
    - іграшки на ялиночку (доця каже м'ячики)
    - листівку із щирими словами

    малі руці вже вподобали собі щось найяскравіше
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 23
    • Зе бест! Зе бест! x 6
  15. Britney

    Britney Домашня посиденька :)

    Отримала я подарунок від форумлянки @olerusya. Дуже дякую, за такий гарний дарунок!
    На пошті нам видали гарненько запаковану коробочку. А в ній була книжечка з зимовими віршиками, дуже доречна нам, яку вже читємо, сніговичок-нічничок, пахуча свічечка, цукерки, смачнюща шоколадка, відкритка з побажаннями від форумлянки, чудові ялинкові прикраси, (дуже мені содобалися, будуть на ялиночці займати почесне місце) та виготовлена власноруч подушечка-сердечко з вишивкою.
    Дуже дякую дівчаткам-кураторам та форумлянці за чудову зимову казку!
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 18
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  16. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Я теж вже готова хвалитися своїм подаруночком:girl_tender:. Моєю дарувальницею була Олександра @Naturals - розумниця і рукодільниця.
    Ось така гарна коробочка приїхала до мене
    tmp_IMG_20161220_143348-1802105055.jpg
    а там така краса, я аж пританцьовувала від задоволення:girl_dance:
    IMG_20161220_165043.jpg
    Рукодільний вишитий півник, навіть ні - КОГУТ, півником того красеня назвати язик не повертається
    IMG_20161220_165128.jpg tmp_IMG_20161220_182209-1446139739.jpg
    Рукодільний блокнот. Якраз ідеальний для флайледі
    IMG_20161220_165147.jpg IMG_20161220_165208.jpg
    Рукодільна листівка з теплими вітаннями
    IMG_20161220_165226.jpg IMG_20161220_165237.jpg
    Новорічні серветки, гель для душу, мандаринки (трохи, правда, де-які не витримали далекої дороги) І цукерки ідеального розміру. Чому ідеального? - бо якраз по одному за щоку влазяться:nyam2:
    Олександро, дуже дякую за такі чудові подарунки, в які вкладено стільки праці і натхнення. :ThankYou::kisss:
     
    Останнє редагування: 20 Грудень 2016
    • Подобається Подобається x 21
    • Зе бест! Зе бест! x 8
  17. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Свій подаруночок я отримала 19 грудня, якраз на Миколая, тому це вже була магія:) В мене з'явилися радісна посмішка, як я побачила гарно запаковану коробочку, та ще й від Наталії Миколаївни для Наталії Миколаївни!:) Отже моєю дарувальницею була @Samhayne і на мене чекала така краса:
    DSC_0005.JPG
    -красивий рушничок з символами року - півниками
    - магнітик-півник, який тепер приєднається до інших магнітиків (символів минулих років) на холодильнику:)
    - ароматичні свічечки з таким смачно-пахучим запахом манго, що важко від них відірватися:) чоловік навіть питав, чи можна їх їсти:)
    -крем для рук і бальзам для губ для зимового догляду (вже сьогодні ними користувалася)
    - дуже красиві декоративні сердечка-подушечки (аж ціла сімейка:))
    - сніжинки, які так гарно переливаються, що фотографія всього не покаже!
    - ялиночка, яку напевно можна їсти, але так буде шкода з'їдати таку красу:)
    - гарячий шоколад ( і як Миколай знав, що я його люблю?)
    - різні цукерочки
    - листівка з теплими побажаннями
    дякую моя дарувальниця за такий дбайливо і чарівно підібраний подаруночок! Ви подарували мені справжню казку!:)
    DSC_0051.JPG DSC_0008.JPG DSC_0013.JPG DSC_0017.JPG DSC_0029.JPG DSC_0035.JPG
     
    • Подобається Подобається x 24
    • Зе бест! Зе бест! x 5
  18. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Дитина малює, а я поки відзвітуюсь :)
    Моєю Миколайкою була @Kiruskin , Спершу була смска, і я вже точно знала, що як не в понеділок, то в вівторок посилочка прийде точно. І в саме свято, коли я збиралась за малим, мені бамкнула смска від укрпоштівських оленів, що посилочка вже на місці, і можна забрати. Так що я і паспорт встигла прихопити. На пошту ми прийшли з малим, і тут мені виносять велику коробку, з якої висить одненька ниточка дощику... :)
    Розпаковували аж ввечері, і всім знайшлися подаруночки: і мамі, і татові, і синульці, і навіть ялинці. І то моя дитина мене допитувала "В коли вже, ну коли!"
    P1050527.JPG
    Даруйте за композицію, бо ледь позбирала все до купи...
    то для мами (книжечка на зимові вечори та шоколад)
    P1050530.JPG
    то для тата (горнятко і кавуся, якої він зі мною поділиться :) )
    P1050528.JPG
    то синулькине (печиво Барніки, цукерочки та книжечка, він любить усе пазлоподібне)
    P1050529.JPG
    ну і для ялиночки (дощик, бенгальські вогні і кольорові прикраси).
    P1050531.JPG
    Дякую і організаторам і найбільше моїй феєчці за відчуття свята, за приємні подаруночки і радісні емоції!
     
    • Подобається Подобається x 23
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  19. Lathorien

    Lathorien Well-Known Member

    А який в мене подарунок!!! :good2: Величезна коробка позитиву :dance4:
    Вистояла за нею годину часу в черзі, запізнилася на манікюр, захворіла на вухо (бо так бігла) :girl_haha: Але воно того вартувало :girl_smile:
    Ось так був запакований мій подаруночок
    IMG_20161219_184714.jpg IMG_20161219_184941.jpg
    А всередині: відкриточка з побажаннями від Миколайчика, солодкі пакуночки, Новорічні наліпки на вікно, блокнотики, кухонний рушник з півником (скажу відверто, від цього елемента подарунку я була в захваті найбільше. Таке воно прикольне і м'@якеньке :girl_smile:), олівчики, трошки косметики:girl_spruce_up:, торбинка, фетрові іграшки і бенгальські вогники :girl_in_love:
    Як розставляла до фотографії, не могла втямити як форумляночці вдалося стільки всього запхати в коробку :girl_crazy:
    IMG_20161219_185829.jpg
    Дякуємо чарівній @magic за гарні емоції та магію свята :girl_tender:
     
    • Подобається Подобається x 19
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  20. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    Ящо мені хтось, ще колись, скаже, що Миколая не існує, то дуже пожаліє. Покусаю. Бо таке 100% влучання з подарунком, чарівна фея Христинка @tinkaKris, могла зробити тільки з підказкою на вушко від Святого Миколая.
    І так хвастаюсь:
    таким я отримала подарунок
    [​IMG] IMG_20161220_130854.jpg IMG_20161220_131640.jpg
    [​IMG]
    - бамбезні новорічні свічечки у формі шишок, це те від чого я млію. Мені їх підпалювати аж шкода))))) Але буде гарною окрасою нашого новорічного столу; IMG_20161221_115526.jpg
    [​IMG]
    - моя любима кавуська. І так вчасно, скажу я вам. Бо сьогодні зранку виявилось, що нашу ми вже випили. І кава від
    Миколайка, сьогодні зранку, це просто знахідка))));
    - неймовірна відкритка ручної роботи, з теплими побажаннями. . Дякую, за таку кропітку роботу для мене)))); IMG_20161221_120232.jpg
    [​IMG]
    - салфетки, стануть гарним доповненням святкового столу;
    - книжечка з колядками, це посил зверху на 200%. Я купила собі того року книжечку з колядками, бо давно хотіла, а не мала. Але в понеділок приїжджала хресна до моїх дітей. І я свою книжечку подарувала її дівчаткам. Як то кажуть, від серця відірвала. Ви не уявляєте, яке то було щастя, коли я побачила колядки. Я пищала від радості. Дякуюююююю;
    - не забула Христинка і про мої хлопців. Олівчики, і така 100% книжечка для них. Вони в мене мліють від машинок, і книжечки їх цікавлять відповідні)))));
    - мандаринки, цукорочки. Ви не повірите, і тут мене форумляночка вразила. Я не особливо солодкоїжка, думала, ну цукорки мене вразити не можуть. Та де там, то такі смаколики, всім смаколикам смаколики. Я ще таких не пробувала.

    Ще раз Дякую.
     
    Останнє редагування: 21 Грудень 2016
    • Подобається Подобається x 20
    • Зе бест! Зе бест! x 2