Галерея гри "Анонімний Миколай - 6"

Тема у розділі 'Форумні обміни', створена користувачем Virchuk, 16 Грудень 2016.

  1. Shamna

    Shamna Мамуся

    І нарешті я дійшла до галерейки. А то подаруночок в мене ще від суботи, а руки якось не доходили.
    Моєю дарувальницею була форумлянка @Zaychenya зі своєю маленькою донечкою, яким я дуже-дуже вдячна за такий гарний подаруночок.
    Я отримала таку чудову коробочку SAM_5638.JPG з усіляким добром.
    LX_nxnST5ws.jpg
    Доня отримала книжечку, напій Несквік та кульки(за них окреме дякую).
    Також я отримала сумку з красивезним метеликом, у якій ще був рушничок SAM_5639.JPG , горнятко SAM_5642.JPG , резинку для волосся з квіточкою, сніжок та сніжинки на ялинку, наліпки-сніжинки, які уже красуються на нашому вікні, слайдер-дизайн для нігтів в новорічному стилі, смачні карамельки, солодощі, мандаринки, бенгальські вогні та листівку SAM_5643.JPG .
    Ще раз дякую Оксані та всім хто долучився до цього обміну, ви творите справжню новорічну казку:kisss::kisss::kisss:
     
    • Подобається Подобається x 25
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  2. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Моїм Миколайком була Юля @Ubuntik ! Вона дуже постаралась і підготувала для нас всіх чудові подарунки. Чого в тій коробці тільки не було)
    [​IMG]
    [​IMG]
    -гарна різдвяна шопка
    -іграшки на ялинку
    -ароматний чайочок
    -вогники
    -дощик
    -гарнесенька свічка
    -листівка
    -та найголовніше святкові чобітки з подарунками і іграшки з фетру. Я так давно мріяла про саме такі рукодільні іграшки. Мрії збуваються.
    Ось ближче шкарпеточки з сюрпризом)
    [​IMG]
    І звичайно купа усіляких забавок для малечі. Про пузожителя Юля також не забула)
    [​IMG]
    Дякую, Юль, ще раз за емоції, радість очікування та вкладену душу в це все! Виглядай на подячну листівочку, вона вже полетіла до тебе)
     
    • Подобається Подобається x 28
    • Зе бест! Зе бест! x 8
    • мімімі мімімі x 3
  3. MILITARIYA

    MILITARIYA Well-Known Member

    Я завжди з трепетом ставилась до такого обміну і з задоволенням взяла участь цього року.
    Скажу чесно, нічого не здогадувалась, ну впринципі я би й не подумала навіть, що моєю дарувальницею стане Іринка @Gorda .А коли отримала подарунок -до речі так само неочікувано, бо була дуже творчо зайнята в цей день, а чоловік притарабанив цілу коробищу з пошти... Ну що сказати, я просто охала і ахала від естетичності подарунків.
    Рукодільниці подарувати рукодільні подарунки -ну це просто МЕГА. Щось я забагато пишу, самі гляньте скільки всього я отримала та яка чемна була.
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    Коли я відкрила коробочку з картиною - ну це було просто вау. Взагалі - це моя перша картина, отака справжня,мальована. Іграшки на ялинку, ангелика моя доня одразу приватизувала і грається.
    Дякую Іринці за море радощів, за ту таку дитячу віру в несподіванку.
     
    • Подобається Подобається x 26
    • Зе бест! Зе бест! x 14
  4. Ziben

    Ziben :)

    Я нарешті повернулась з відрядження до дому і звітую:girl_smile:. Моєю дарувальницею була форумлянка @zdorov :girl_claping:. Маю признатись що навіть близькі люди ТАК не вгадали з подаруноком, як Наталя.
    Отже, хвалюсь:girl_dance:
    Наталя подарувала таку чудову ялинку, в червоних кольорах, які пасують до вітальні і ще один плюс- вона не осипається:girl_blum:
    DSC_0595.JPG
    в коробочці також було багато всього красивого, корисного і смачного:nyam2:(листівка, панно, горнятко, кава, цукерки, мандаринки, сережки, магнітик і ще одна ялиночка). Я вже запідозрила форумлянку в шпигунстві, бо направду всі складові подарунку-це 100% потрапляння в ціль:dance4:
    DSC_0597.JPG
    таке панно з балеринами (колекціоную старі ляльки і найбільше люблю саме балерин)
    DSC_0602.JPG
    сережки:girl_spruce_up:, саме такі як я шукала (щоб були чорні швензи і без стразів)
    DSC_0603.JPG
    ще моя дарувальниця знала що я п"ю чай і каву тільки з прозорих горняток:cofee:
    DSC_0606.JPG
    Дякую за такий чудовий подарунок!!!:ThankYou:
     

    Вкладення:

    • DSC_0595.JPG
      DSC_0595.JPG
      Розмір файлу:
      88,6 КБ
      Переглядів:
      240
    • DSC_0597.JPG
      DSC_0597.JPG
      Розмір файлу:
      88,8 КБ
      Переглядів:
      240
    • DSC_0602.JPG
      DSC_0602.JPG
      Розмір файлу:
      167,1 КБ
      Переглядів:
      241
    • DSC_0603.JPG
      DSC_0603.JPG
      Розмір файлу:
      65,2 КБ
      Переглядів:
      240
    • DSC_0606.JPG
      DSC_0606.JPG
      Розмір файлу:
      132 КБ
      Переглядів:
      243
    • Подобається Подобається x 27
    • Зе бест! Зе бест! x 8
    • мімімі мімімі x 1
  5. zdorov

    zdorov Well-Known Member

    Аліса, а я ДЯКУЮ за того яскравого півника , якого я отримала у відповідь, мало в маршрутці не дерла ту обгортку
    P61221-204818.jpg
     
    • Подобається Подобається x 18
    • Зе бест! Зе бест! x 4
  6. Magnoliya

    Magnoliya Well-Known Member

    Доброго вечора) Моєю дарувальницею буда @olangel. Помічнику Миколай прийшлось мене трішки пошукати щоб вручити подарунок). Дякую велике)
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 13
  7. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Моєю дарувальницею була @Borsychok , чарівна мама трьох малят. Іра вгадала з усім! Все так гарно й ретельно підібрано було!...Навіть книга в теплих тонах - прям по моєму кольоротипу ))). А оранжевий - один з улюблених кольорів. Книжку беру вже читати. Перепало всім моїм маляткам теж. Одним словом - Іра, дуже дякую! п.с. Вона як справжній партизан - "тусувалася" зі мною в темі, я жалілася, що нема й нема Миколайка :girl_haha:.
    Ось коротенько фотозвіт, що встигла. Хотіла красиво викласти й з різних ракурсів, але де там..Малі як почали все собі тягнути...Там погано видно - дуже запашне мило й крем, якраз люблю такі східні аромати, аж дві ялинки!
    20161221_171215.jpg 20161221_171229.jpg
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 21
    • Зе бест! Зе бест! x 5
  8. irkazijka

    irkazijka Well-Known Member

    А нашим Миколайком була чарівна форумляночка @lovikyou!!!)))
    Такий класний нік, а подарунки...ммм...Дуже дякуємо за емоції і святковий настрій.
    Отже, почалося все з мега крутої торбиночки. 20161222_115425-1.jpg
    Яку я вже окремо фоткала, бо поклала собі в каляску..думаю сьогодні і випробуємо)
    А в подарунку було от що:))
    20161222_114610-1.jpg 20161222_114616.jpg 20161222_114628.jpg 20161222_114656.jpg
    Незнаю чи то ту красу описувати чи ви все самі побачили)))
    Але свічечка так смачно пахне що я нанюхатись не могла))не думайте нічього поганого)
    За книжечку окреме дякую.
    Як дитина засне на другий сон обов'язково почну читати. Дякую за теплі слова у листівочці!)
    Круті пряники...ну все класне!!!

    З Наступаючим Новим Роком та Різдвом!!! Цьом цьом!
     
    • Подобається Подобається x 21
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  9. terezka

    terezka котяка-вишивака

    мій чарівний Миколайчик того року - це @Іспанка . Це такий мега позитивчик і мега подаруночок, стільки емоцій, про все подбала і про все дізналась.
    отже:
    15673378_1174644655924441_242749303_n.jpg
    листівка з теплими побажаннями та міськом (ведмедики такі прикольні, а цей, на листівці - такий файнезний!), побажання адресовані всім-всім жителям нашого дому, від малого до великого! важкенький пакуночок зі смаколиками (уже навіть добралась сьогодні, така смакота, що ой, бідна моя талія, гггг), цукерки-карамельки новорічні, тепленькі веселі шкарпеточки, ароматна свічечка, смаколики для Джаза, дві символічні (в кольорах прапора) новорічні іграшки на ялинку (анімал френдлі, що надзвичайно зараз актуально і важливо) і ще був один пакунок і якась дерев'яшка:)
    як розкрила той пакуночок і побачила що там, то аж мову відібрало. там був календар на 12 місяців із зображенням всіх моїх пухнастиків:

    15682437_1174644665924440_2136714800_o.jpg
    на кожний місяць дбайливо обрана фотографія, а та дерев'яна штучка - то підставка під календар.
    ох і розчулив мене цей подарунок, ви б тільки знали!
    все так чудово продумано, придумано і зібрано з великим серцем і душею, що плакала я над тим всім, але плакала від радості.
    величезне дякую тобі, @Іспанка що ти така є!
     
    • Подобається Подобається x 21
    • Зе бест! Зе бест! x 12
  10. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Моїм Миколайчиком була Катя MILITARIYA!
    Дуже дякую за такий креативний ,гарний, та потрібний подаруночок!!!! Дякую за позитивні, теплі , святкові емоції!!!!
    Отже, отримала я ось такий подаруночок-
    [​IMG]
    Подивіться який надзвичайний альбом ручної роботи !!!!
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]


    [​IMG]

    Це лише декілька сторінок! Там кожна сторінка казкова!

    Наступний був блокнотик теж ручної роботи! Моя Ліля вже має плани на нього!


    [​IMG]

    Дуже доречний ароматний і потрібний набір для тіла!

    [​IMG]

    Надзвичайна листівочка ручної роботи із побажаннями від Каті!
    [​IMG]

    А також кава(як Ви вгадали ,що я кавоманка?), шоколадка, яку вже зараз їсть моя Ліля, листівочка від Миколая, мішура та ялинкові іграшки!

    Дорога Катя! Дякую за Ваш чудовий подарунок:girl_in_love:! У Вас золоті руки:d64:! Дивлячись на Ваш чарівний альбом, відчуваю себе неповноцінною:girl_blush2: , бо не вмію такого робити! Дякую щиро і бажаю Вам казкових свят і нових натхнень! ДЯКУЮ:kisss:!!!

    Окрема вдячніть кураторам за організацію відчуття свята для всіх форумлянок:kisss:!!!!
     
    • Подобається Подобається x 17
    • Зе бест! Зе бест! x 17
  11. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Вже мені куратори підказали що моєю дарувальницею була форумлянка @mashka :girl_blum:
    І от яку красу я отримала(вибачайте за якість фото, бо з телефону і при поганому освітленні):
    Багато цукерків, солодощів і гарячий(в перспективі;))шоколад:girl_tender:
    Сніжинки, бенгальські вогники, дуже ароматні свічки:girl_wink:
    Пінка для ванни, чарівні заколочки принцескам, і класна кружка для мене з пачкою капучінко:i-m_so_happy:
    Щиро дякую Людмилі за подарунки підібрані з любов'ю :girl_in_love:
     

    Вкладення:

    Останнє редагування: 22 Грудень 2016
    • Подобається Подобається x 22
    • Зе бест! Зе бест! x 4
  12. Naturals

    Naturals Well-Known Member

    Моєю дарувальницею була @Mammy. Подарунок отримала в суботу перед святом Миколая. Але оскільки я була в дорозі, а подарунок забрала якраз перед тим як виходити, і не могла по дорозі подивитися, що там, то тих довгих 4 год. для мене тягнулися як вічність. Але це чекання варто було того:girl_dance:. Бо подарунків там було багатенько і всі такі класні, і потрібні:girl_in_love:.
    Ялиночку ручної роботи, лінійки, гумки і цікаві олівчики діти зразу ж забрали собі. Тато наш, конфіскував цукерки. Ну, а вже мені дісталися свічки, блокнотик, формочки для печива, прикраси новорічні і килимок на кухонний стіл з новорічним мотивом, (який ну дуже класно вписався мені на кухню). Аня, ще раз безмежно дякую за таку красу і святковий настрій.:girl_yes2:
    20161218_181739.jpg 20161219_133236.jpg 20161219_133320.jpg
     
    • Подобається Подобається x 20
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  13. Diana

    Diana мрійниця

    Моєю дарувальницею була чарівна дівчина Shamna, дуже дякуємо за подарунок. Отже подарунок прийшов із запізнення на 1 день, я аж хвилюватися почала що була дуже нечемною.
    Однак Миколайко все-таки завітав та приніс гарні подаруночки, а саме: ароматну свічку, супер пряникову хатинку ( яку я тепер думаю чи дам раду скласти), гірлянди на ялиночку, вогник і дуже теплу листівочку із листом Миколая. Дякую нам з донею дуже сподабалося IMG_1974.JPG IMG_1980.JPG IMG_1978.JPG IMG_1978.JPG IMG_1974.JPG IMG_1974.JPG IMG_1980.JPG
     
    • Подобається Подобається x 21
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  14. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Готова похвалитися своїм подарунком від Миколайчика @terezka.
    Він мені дуже запав у душу!!!Дуже щиро вдячна вам Терезко!!!!
    Ви тільки подивіться чого вартує ось цей "ізюм", про який я вчора згадувала. Чоловік сказав, що то зі Злих пташок, я заперечила. але не одразу здогадалась, що то ж символ наступаючого року!
    він таке чудо подушкове!!! ))
    IMAG5361.jpg
    для діток пряники-півники і шоколадки (до фото одна не дожила, ). Пряники теж ледве втримала від негайного поїдання
    IMAG5363.jpg

    всю дорогу компанію півнику-подушці складав сніговик! він ніжно оберігав три ялинкових прикраси. вони теж такі класнючі, м'якенькі і пухнасті)
    я маю два набори ялинкових прикрас: в срібно-голубих тонах і золотаво-червоних. кожного року чергую їх. не пам'ятаю, який колір був минулого року, але цього - однозначно буде червоний)
    IMAG5365.jpg IMAG5366.jpg
    ще в подарунку на мене чекав ароматний чайок і набір для тіла з апельсинкою. не пам'ятаю чи десь про це писала, але люблю свіжі запахи, так що це якраз для мене!
    IMAG5367.jpg
    а ось і весь подарунок загалом (здається нічого не загубила))). зі шкарпетки ще виглядає листівка з найкращими побажаннями нашій сім'ї.
    IMAG5369.jpg
    Сказати, що я задоволена, це не сказати нічого. я мегазадоволена!!! Отой півник на першому фото полонив моє серце!!!
    Терезко, ще раз велике-превелике ДЯКУЮ!!! Ви додали новорічного настрою всьому нашому сімейству!!!
    Бажаю вам та вашій сім'ї Веселих свят та щасливого Нового року!!! Купу здоров'я, радості, сміху, тепла, казки та любові!!!
     
    • Подобається Подобається x 18
    • Зе бест! Зе бест! x 16
  15. mashka

    mashka Well-Known Member

    Моєю чарівною дарувальницею була aknytsU. :girl_yes:Дуже і дуже дякую! Дівчата, участь у обміні я брала вперше, тому емоцій купа, а діти, особливо менша, просто у захваті. Усім знайомим розповідала, яку посилку від Миколая отримала!:girl_in_love:
    А там були новорічна підкладка під посуд і серветки, вже прикрашають кухню, горнятко з півничком:girl_claping:, книжка з різдвяними історіями, гель для душу, наклейки новорічні, какао, купа цукерочок, новорічна свічечка, вишивка, яка вже на третину готова:d64:, дощик і формочки для печива, теж вже випробували з донею. Все дуже гарне. Ще раз дуже дякую своїй даруватиниці. А ще листівка була з теплими словами :girl_dance::girl_claping:
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 22
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  16. Sweet kitty

    Sweet kitty Вишивалочка

    Нарешті і я звітую про отриманий подарунок
    моєю дарувальницею буля Христина-@Khrystik
    Дуже вдячна за такий гарний дарунок
    І так я отримала:дуже гарне флісове покривало,книжку,гарні ялинкові прикраси,ароматну свічку,чайочок і дуже гарну іграшку новорічного равлика
     

    Вкладення:

    • CAM00168.jpg
      CAM00168.jpg
      Розмір файлу:
      73,9 КБ
      Переглядів:
      107
    • CAM00169.jpg
      CAM00169.jpg
      Розмір файлу:
      135,7 КБ
      Переглядів:
      107
    • Подобається Подобається x 17
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • мімімі мімімі x 1
  17. Ubuntik

    Ubuntik Well-Known Member

    А моєю дарувальницею і помічником Миколая була Britney :girl_in_love:.
    В суботу отримала я смс про посилочку і відразу зрозуміла - то Миколайко. Не могла витерпіти до понеділка і певними зусилями посилочка майже сама завітала у наш дім). А там була краасаа))))
    Книжка - суперська, трохи почала читати, на свята матиму більше часу і повністю порину в атмосферу свята!
    Свічечка така ароматна, її навіть підпалювати не треба, так гарно пахне!
    Крем дуууже класний, рятує мої руки від зимових морозів! Солодощі дуже смачні, шоколадка з улюбленим смаком!
    Святкові серветочки потішать нас на Різдво)
    Свічечка-ялиночка - то окрема розмова, бо я дуууже хотіла такі лед-свічки і навіть не здогадувалась, що є ще й у формі ялинок, і тут моя мрія здійснилась сповна - і свічечка, та ще й святкова! Але її прихватизувала доня і на декілька днів стала її улюбленою іграшкою. У нас виключалось світло, включалась ялиночка і всі насолоджувались вогниками))
    Декор у вигляді зірочок дууже пригодився для моєї творчості)) А Санта живе на наших вхідних дверях з внутрішнього боку) І ще була отака оригінальна листівочка! DSCN3386.JPG
    Юляся! Ми тобі дууже вдячні за таку часточку позитиву, свята і радості у такий непростий для нас час! Кураторам дякую за їхню працю і за можливість відчутти себе маленькою дівчинкою і повірити в ДИВА!
    Веселих свят і щасливого Нового Року!:heart: DSCN3389.JPG DSCN3388.JPG DSCN3432.JPG DSCN3433.JPG DSCN3386.JPG

     

    Вкладення:

    • DSCN3390.JPG
      DSCN3390.JPG
      Розмір файлу:
      89,5 КБ
      Переглядів:
      82
    • Подобається Подобається x 23
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  18. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    Нарешті відзвітуюся за подарунок. Вибачаюсь за якість фото, мій телефон, щось з кольорами в конфлікті)
    Отож, моєю дарувальницею була
    Ari
    . І вона на всі 100% виконала роль анонімного Миколая, так як подарунок був не підписаний)
    Подарунок пішов в діло в той же день, єдине, що коробку з цукерками я не даю відкрити, вона така гарна))) Чай просто бомба!
    Ще раз дякую за подарований святковий настрій з України.

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 17
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • мімімі мімімі x 1
  19. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Ура!!! Приїхали мої олені:) не заблукали.
    Дякую, тобі моя форумляночко за подаруночки
    Я, до речі, здогадалася із теми, від кого я отримаю подаруночок
    Моєю дарувальницею була Lathorien.
    [​IMG]
    Я все останні дні думала, чого не купила дітям святкові шкарпеточки)і мій Миколайко точно знав, що нам такі треба;)[​IMG]
    Вата, солодка вата. Іра, ви знали, що я сумую за українським) тому до вати ще й листочки із козачками) такому любителю списків саме то [​IMG]
    А іграшки підуть на вікно замість тих, що сьогодні впали і розбилися)
    Ще раз дякую, дякую, дякую!
     
    • Подобається Подобається x 13
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • мімімі мімімі x 1
  20. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member