Галерея гри "Анонімний Миколай - 6"

Тема у розділі 'Форумні обміни', створена користувачем Virchuk, 16 Грудень 2016.

  1. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Е, ні) у вас там холодно і зима:girl_bye:
    Але листочками можу поділитись:girl_yes2:
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Я дочекалась свого подарунка
    [​IMG]
    Тепер детальніше, що саме я отримала:
    1. Листівочка з теплими і приємними словами.
    2. Ніжні сніжиночки для ялинки.
    3. Ялиночка, що світиться дуже порадувала доню.
    4. Бульбашки - улюблена забавка синочка.
    5. Книжка-розмальовка з колядками - доня вже на ній сидить, щоб розпрямити і почати розмальовувати
    6. Сніговичок вже сидить на нашій міні-ялиночці в дитячій.
    7. Білий пористий шоколад - улюблений шоколад доні.
    8. Бенгальські вогні обов'язково запалимо в новорічну ніч.
    9. Великий вакуумний пакет - мега потрібна річ, дякую.
    10. Святкові серветки підуть на новорічний стіл.
    11. Новорічні наліпки вже красуються на стіні з наліпками
    Щиро дякую @olegignatenko за подарунок і теплі побажання, організаторам - за те, що даєте нам можливість дарувати і отримувати позитивні емоції
     
    • Подобається Подобається x 16
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  3. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Моїм Миколайком була Тетянка.
    Я не впевнена, що була настільки чемною, але Миколаю видніше
    Солодощі отримав синочок, іграшка прикрашає ялинку, а намисто мурррмені
    Дякую дуже, Танічко
    P61217-155919.jpg
     
    • Подобається Подобається x 13
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  4. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Мій другий Миколай від @Blondo4ka ! п.с. ту смакоту хотіла спочатку чесно вділити своїм домашнім. Але поки товклася на кухгні з новорічним меню - потрошки підщипувала-підщипувала та й з"їла сама :girl_crazy: 20161231_133656.jpg
     
    • Подобається Подобається x 9
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  5. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Не знаю чи то я була така чемна чи що, але мені вдогонку мій Миколай @Blondo4ka ще подаруночок дослав))
    IMG_1548.JPG IMG_1549.JPG
     
    • Подобається Подобається x 11
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  6. нталька

    нталька Well-Known Member

    І я отримала свій подаруночок! Як раз, за кілька днів до Нового Року, пошта віддала його мені. Пакуночок був дуже запашним і святковим! :) А там було:
    IMG_20161229_105547.jpg
    Чудова музична святкова листівочка, яку доня, ну і ми з нею, вже разів 500 прослухала і проспівала разом. :girl_dance:
    Новорічні шоколадні цукерки-фігурки, яких вже нема.:) Вони, хоч і гарнесенькі, але ми їх з"їли :girl_yes2: І на паличках, то теж не льодяники, а шоколадки, які першими з"їджені. :)
    Чайочок запашний новорічний, який вже теж посмакували.
    Пахнючі новорічні свічечки. Вони, мабуть, найпахучіші у всьому пакуночку.
    Запашний набір для релаксу у ванні. Вже порелаксувала з бомбочками і сількою. І олійкою користуюся.
    А ще формочки-ялиночки, які теж уже застосовували, правда, поки лише доця. :connie_pull-pigtail
    І ще чудова гірлянда зі сніжинок, яку Світлана згачкувала спеціально для нас. :girl_tender: Вже прикрашає нашу оселю.
    Йшла посилочка так довго, бо то, певно, на митниці її винюхували зі всіх сторін, така вона запашна була! :girl_haha: А дарувальницею виявилась Світланка @EineGuteFrau, про що мені підказала моя здогадлива інтуіція :girl_haha: але від того подарунок не став менш цікавим чи бажаним. А, навіть, ще веселіше було мені у ролі детектива. :girl_cool:
    Світланко, дякуємо за подарунок і за гарний святковий настрій! :girl_in_love:
     
    • Зе бест! Зе бест! x 10
    • Подобається Подобається x 9
    • мімімі мімімі x 2
  7. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Нарешті і я сюди!

    Отже моєю дарувальницею була @Zvizda , подаруночок ішов довго, але того вартий. Сьогодні навіть отримала гарну снігову феєрію - щоб добратись до відділення нової пошти в моєму містечку потрібно було серед поля долати хуртовину, і то як на зло вибрала такий час, коли найбільше снігу падало, прийшла додому - усьо, сніг перестав ;) Напевно сніг разом з посилкою прийшов з далекої "Лапландії";)
    Отже мій подаруночок:
    [​IMG]
    Вже все всі розподілили що кому, іграшки правда мали бути на ялинку...Але ялинка іграшок не побачила і не побачить, останню все ж таке майже донесла до кімнати, де стоїть ялинка, але кіт мене збив з ніг і я впустила на землю, а моя мама любитель чистоти - відразу її прибрала. Посмакували всім. На ялинку піде ангелик ;)
    Особливе дякую за горнятко! Це саме те чого мені не вистачало і саме для мене - "Лінивого любителя кави";).

    Позитивний різдвяний настрій Вам вдалось мені подарувати ;) Дуже дякую за подаруночок!
     
    • Подобається Подобається x 12
    • Зе бест! Зе бест! x 5