Галерея гри "Квітково-весняний обмін 2017"

Тема у розділі 'Форумні обміни', створена користувачем Gorda, 2 Травень 2017.

  1. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Хочемо з чоловіком ще раз подякувати @Patty , за те що дала нам змогу гарно провести вечір. Я отримала у подарунок квитки на виставу "Сватання на гончарівці". Вистава надзвичайна, ми насміялись до сліз....Дякуємо велике!!!! :girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love: Фото поганої якості, за що перепрошую :girl_blush2:
    [​IMG][​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 9
    • Зе бест! Зе бест! x 5
    • мімімі мімімі x 1
  2. Moonlight

    Moonlight Well-Known Member

    Я зовсім забула похвалитися своїм неймовірним весняним подарунком! Моєю чарівною дарувальницею була @SweetMira, подарунок я отримала швидко і досить несподівано кур'єром УП. Отже, з чого складався мій подаруночок:
    - неймовірний квітковий блокнотик з ручкою;
    - листівка в тому ж мотиві, що і блокнот, з теплими словами від форумлянки;
    - маска для волосся;
    - крем для рук;
    - мега смачне капучіно;
    - зелена маска для обличчя;
    - солодощі для мене і малюків.
    Це все було гарно запаковане у зелений папір і створило казковий весняний настрій! Окреме дякую за маску і крем, дуже мені підійшли, якраз збиралася купувати, вони чудові.
    На фото не всі солодощі, одного ведмедика вже привласний менший синочок :) 20170427_155823.jpg 20170427_155759.jpg 20170427_155844.jpg 20170427_155737.jpg
     
    • Подобається Подобається x 9
    • мімімі мімімі x 1
  3. Freetany

    Freetany Member

    Дякую своїй форумляночці (львів'янці, на жаль не зберегла конверта - відгукнись :) за подих весняного настрою :). Ось мої подаруночки:
    Легкий квітковий шалик дуже приємний на дотик :)
    Свічка з ароматом яблука - насолоджуюсь запахом навіть не запалюючи :).
    От мрію що заварю чай "Весняна мелодія" і посиджу в тиші за цікавою книжкою (дуже шкода що по обміну трохи часу не можна отримати :)).
    Дякую теж організаторам, що подарували такий чудовий обмін і гарний настрій :)
     

    Вкладення:

    • DSC_2659.JPG
      DSC_2659.JPG
      Розмір файлу:
      175,7 КБ
      Переглядів:
      74
    • Подобається Подобається x 6
  4. famenlviv

    famenlviv Well-Known Member

    В мене сьогодні було якесь передчуття:girl_smile:, яке ще й підкріплювалось тим, що наша сільська пошта була зачинена всі вихідні:girl_cray:, тому я з з 10 години їм зателефонувала спитати, чи немає там випадково пакуночка на мамине імя. Але я була занадто швидка:girl_blum:- машина ще не приїжджала. В 12 вони вже самі подзвонили брату і попросили забрати посилку:connie_pull-pigtail.
    Мама тихенько сама за нею пішла і так зробила мені сюрприз.
    В пaкунку були- гарненька саморобна листівка з інструкцією, пахучі троянди для ванни, запашний альпійський чай, книжка- я вже перелистала її- цікава, цукерки ромашки і рушничок.
    013.JPG
    Чай ми вже запарили,випили- саме те, що потрібно після сапання картоплі 016.JPG , цукерки мама майже вже зїла. Ванна буде на вихідних, а книжку читатиму по дорозі додому.
    Дуже-дуже дякую за гарний і корисний подарунок Тетяні:girl_in_love:- форумного імені я не знайшла, ніби ніде не було. Дякую за подаровані емоції і хороший настрій:girl_claping:.
     
    • Подобається Подобається x 8
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  5. sonyachne divcha

    sonyachne divcha Well-Known Member

    Дорога моя форумляночко Наталочко - велике безмежне і щире дякую за емоції. Навіть не пам'ятаю, коли ще отримувала такі подаруночки :girl_dance::girl_dance::girl_dance:.

    Це був мій перший обмін, і можу сказати, що я "втягнулась" :girl_crazy:

    IMG_20170521_154702.jpg IMG_20170521_154742.jpg IMG_20170521_154929.jpg IMG_20170521_154547.jpg
    Отже, я отримала і тішусь

    мега позитивною чашкою

    прикрасою-ромашкою

    блокнотом-антистресом

    солодким напевненням символічно до моєї улюбленої квітки, масочкою, магнітиком, і звичайно відкриточкою :girl_tender:
     
    • Подобається Подобається x 8
  6. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Частина мого подаруночка розцвіла, ділюся фотографіями:)
    DSC_0013.JPG DSC_0017.JPG
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  7. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    моя основна частина подарунку ще не цвіте, але гарно пішла в ріст, як і писала фотозвіт буде, але десь у липні\серпні ;)
    Так сі стало що подарунком хвалюсь тільки зараз, нічого особистого, подаруночок дійсно дуже-дуже сподобався, але я його бачила буквально півгодини, частину закопала для кращих часів і поїхала на місяць з дому :sad: навіть не встигла для фотозвіту свотографувати.
    Отже моєю дарувальницею була @vakyolka, форумлянка вирішила шифруватись і не підписала пакуночок, але у кармі призналась що подаруночок від неї.
    [​IMG]
    Отже в пакуночку була еко-торбинка (я дуже таке люблю ;) ), ароматна зелена свічечка, кавуся, магнітик магнітник, блокнотик, крем (річ яка завжди потрібна ) та позитивні стікери ;) Ще була солодка частина, але її відразу оприходувала мама...Ну і основний подарунок - квіточка (не одна), її я сфотографую пізніше ;)
    Ви дійсно мені подарували справжній весняний настрій! Дуже-дуже дякую за такий файнезний подаруночок, вибачайте що так довго не виставляла звіт ;)
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  8. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Вже повним ходом йде осінній обмін, а в мене ще весняний радує:) @MissO розцвіли ще одні фіалки)
    DSC_0001.JPG
     
    • Подобається Подобається x 5
    • мімімі мімімі x 2
  9. MissO

    MissO Well-Known Member

    @Thebestnata, молодчинка, дуже гарно виростила!
     
    • Подобається Подобається x 1