Галерея гри "Великодній обмін-2016"

Тема у розділі 'Форумні обміни', створена користувачем Virchuk, 22 Квітень 2016.

  1. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    ось такий подарунок я отримала від @Blondo4ka.
    на подушечці вже дехто сьогодні спав. ручка(зелена!) і блокнотик для записів якраз хотіла собі купити, бо щось все позакінчувалося. солодкі шоколадні яйка і заєць приховані в надійному місці від сторонніх зазіхань. ну і Великодня листівочка з привітанням. дякую за подаруночок. DSC_1352.JPG
    п.с. кураторам дякую за їхню працю у створенні свята для усіх нас:kisss::kisss::kisss:
     
    Останнє редагування: 23 Квітень 2016
    • Подобається Подобається x 15
    • мімімі мімімі x 1
  2. Ikeamarket

    Ikeamarket Well-Known Member

    Наша дарувальниця була @Gajka

    1p.jpg 2p.jpg


    Ніколи не забуду як ми відкривали посилку і як я рятувала її для фотозвіту:)))
    Наша Богдана Олегівна дуже зраділа, особливо солодкій частині подарунка ( по правді, я найбільше від неї захищала, як могла, ті цукорки. Втікала з посилкою на кухню:haha: )
    Отже, ми отримали наклейки та фарбу для писанки, пасхальний записник і серветки, листівку, форми для печева,
    мисочки 3шт, цукорки(на фото лише половина :))
    Дякуємо тобі форумлянко:give_rose: !!! Нам це все сьогодні пригодиться, адже наша чудова керуюча , вже який раз організовує для нас пізнавальний захід, цього разу - це майстер-клас з писанкарства !!! Ми всі в захваті:girl_dance:

     
    • Подобається Подобається x 18
  3. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Моєю дарувальницею була @ГаЛоЧкА . Я отримала просто надзвичайни подарунок. Це якраз саме те що треба. Форумлянка вгадала повністю мій смак. Дуже-предуже дякую!!!!!! Ще раз і ще раз!!!!

    1.jpg
    Тут чудова книжечка і листівка.
    2.jpg
    Чай такий як люблю. Солодощі -, моя Меланія дуже любить Королівський Шарм.......думаю з нами поділиться :) Посипка-супер!!! Ми ще не купували, а так будемо мати вже чим прикрасити Паску.
    3.jpg
    Крем для рук і магнітик. Кремом вже руки намастила :), а запах дуже класний. Магнітик вже красується на холодильнику біля інших. Там один із попереднього форумного обміну є, так що йому не сумно :)

    Ну а ця річ!!!!! Це просто бомба!!!! Що я можу сказати!!!! Завжди хотіла таку мати, та ще й з такими квітами!!!! Дякую велике!!!!! Вона дійсно чудова!!!!! Дякую!!!
    4.jpg

    5.jpg

    Все дуже і дуже сподобалось!!!!! Дякую!!!!!
     
    • Подобається Подобається x 14
    • Зе бест! Зе бест! x 11
  4. solana rok

    solana rok Well-Known Member

    Моєю дарувальницею була @Khrystik. Почну з того, що в коробочці мене чекала отака красота [​IMG] Важко передати скільки емоцій мені принесло ото розпаковування.
    Перше, що попалось метелики для моїх зайченят (я здається не палилась на форумі, що збираю їх колекцію, ми не знайомі?)) )
    [​IMG]
    В наступному пакуночку печеньки мммм... І зі стевією, і з висівок, і ще й смачнющі... Все як ми любимо
    [​IMG]
    І тут мене чекала ще більша бомба, я пробувала прощупати той подарунок, повгадувати, що там і як не дивно не вгадала, бо там була гора подарунків)
    [​IMG]
    Розмальовки і пазлики з машинами, мій інших і не визнає. Носочки меншому, а ми на вихідних планували їх купити. Барвники і посипочка (моя дитина якраз куплену мною з'їла тишком-нишком), зелений рушник спешл фор мій муж)
    Книга "Французька кухня", про цю свою слабкість я здається теж не палилась ніде, і рецепти класні з простих інгредієнтів, ато є в мене пару книг з яких можу готувати тільки на свято. Зелений чайочок, ви врятували нашу сім'ю від розбрату, місяць прошу чоловіка купити зеленого чаю, і він вже чотири рази купив чорного)
    Ну і огірковий гель для душу і крем для тіла, один з моїх улюблених ароматів) Дякую вам велике-велике, я навіть не могла подумати, що можна так вгодити з подарунком невідомій людині.
    Організаторам намасте)

    Надіслано від мого Lenovo A2010-a, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 21
    • Зе бест! Зе бест! x 6
    • мімімі мімімі x 1
  5. Shamna

    Shamna Мамуся

    І я прийшла показати красу, яка мені дісталася від @Trumbumbulja
    17AhBezHVA0.jpg
    В подарунок я отримала:
    -набір рушничків
    -набір для оздоблення яєчок
    -ну дууууууже класний фартушок
    -сільничку і перечницю курчатка, які сидять у кошичку
    -красивий зелененький кошик з фетру, який я вже придумала куди пристосувати
    -зелененьке оздоблене фетрове яєчко
    - смачні цукерки
    Велике спасибі моїй дарувальниці за чудові подарунки і святковий настрій!!!
     
    • Подобається Подобається x 21
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
  6. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    тепер моя черга хвалитись)
    отже моєю дарувальницею була Танюшка)
    в великій коробці на мене чекало багато подарунків, смачних і корисних)
    це- зошит-блокнот. дві баночки для всіляких дрібничок, всередині яких лежали всілякі хенд мейд прибамбаси, які мені обов)язково знадобляться в роботі, за них окреме дякую, ще там були лак для нігтів, крем для рук від Ельфа. цукорки, одні з улюблених -рошенівська корівка, чай зелений-улюблений-такого ще не пробувала, але аромат бомбовий, відкриточка з привітанням)
    і про Ромчика Таня не забула- малюк отримав смачну соломку, м)ячик і гарненьку книжечку)
    Танюшка ю мейд май дей)) велике спасибі за маленький кусочок подарованого щастячка)
    і ще раз дякую організаторам і всім дівчатам, що беруть участь у обміні) З Великоднем усіх!
    пс. сорі за якість фот.. неперевірила як вийшли, а щоб зараз перефотати, то половини подарунків вже нема..[​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 23 Квітень 2016
    • Подобається Подобається x 24
  7. Ubuntik

    Ubuntik Well-Known Member

    І я нарешті похвалюсь красотою, яку надарувала мені @Patty
    І так, чекала я з нетерпінням своєї посилочки, думала, прийдеться тьопати на Укрпошту, що досить далеко, але Наталочка постаралась, і відправила подаруночок Новою Поштою, за що їй окреме мега-дякую!
    Ось така коробочка мене чекала))
    [​IMG]
    Доня вже стояла в очікуванні цікавого розпаковування)) І скільки цікавого і красивого ми побачили у коробці!!!
    [​IMG]
    Найкласніша річ - це рукодільна косметичка. Вона суперська! Наталя дуууже постаралась, врахувала мою любов до чорного кольору і сама створила таку чудову річ )) Мама і свекруха її оцінили і положили на неї око, але я нікому її не віддам )))
    [​IMG]
    Ось така класна Великодня відкриточка з найщирішими побажаннями від Наталі [​IMG]
    Ще були ароматний фруктовий чайок і горнятко мого улюбленого розміру))) Воно вже давно оприходуване і тішить мене смачним чаєм))[​IMG]
    А щоб чай смакувати ще з чимось, Наталя подарувала таку милу штучку на сир чи масло.
    І про доню моя дарувальниця не забула - дві книжечки поповнили нашу колекцію, роздивлялись цілий вечір)))
    [​IMG]
    Цукерки - одні з моїх найулюбленіших, але мені їх мало перепало, бо до них першими добрались доня і чоловік і ще був милий пасхальний шоколадний кролик
    Мені дуууже приємно було нарешті взяти участь в обміні, бо чекала цього довго)) Емоції, які я пережила не описати - радість від можливості подарувати іншій людині часточку свята в наших сірих буднях і самій отримати такі чудові подарунки
    Дуже дякую кураторам за цікаву забавку і Наталі за відчуття свята))
     
    • Подобається Подобається x 21
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  8. Shatenka

    Shatenka Well-Known Member

    Моєю дарувальницею була Оля @Barnaulka. Я отримала велику коробочку, в якій було дуже багато всього гарного:girl_in_love: Ось, що Оля мені надарувала:
    чудові розмальовки діточкам; Старший синочок дуже захопився наклеюванням тих геометричних наліпочок:girl_smile: А молодший йому активно допомагав, рвавши їх:girl_crazy:
    гарненькі підставочки з курчатками на яєчка;
    книжка "П'ять мов любові до дітей" - я якраз хотіла її почитати, взяла в сестри ,треба їй віддати, бо вже маю свою:girl_smile:
    кава і чорний шоколад; Раніше більше любила молочний шоколад, але після частої відмови від цукру, він мені став засолодкий. Тепер люблю чорний:girl_yes: Каву теж люблю, з молоком:girl_smile:
    великодня листівочка з дуже теплими і щирими привітаннями;
    різнокольорова посипка на пасочки;
    смачненькі цукерочки і шоколадні яєчка, яких було більше, ніж на фото:girl_crazy:
    і частина подарунку, яка мене найбільше вразила і захопила - це вишита картинка з великоднім курчатком, така мімімі:girl_in_love::girl_in_love: Одним словом, мені все дуже-дуже сподобалося і я дуже задоволена:girl_dance: Оля, дуже дякую за чудові подаруночки!:girl_smile:
    DSC_0534.jpg

    Покажу ще картинку зблизька
    DSC_0536.jpg
     
    • Подобається Подобається x 21
    • мімімі мімімі x 4
  9. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Нарешті і я добралась до галерейки. Цей обмін був для мене повним курйозів та несподіванок. По-перше, я була приємно вражена тим, що подаруночок мені випало готувати для дуже приємної форумляночки. Єдине, що чи не вперше забула зробити фотозвіт для кураторів, за що дуже вибачаюсь. По-друге, я аж спереживалась, чи не лишила якихось непотрібностей в пакунку, бо шустрі працівники НП одразу ж взяли його на пакування. По-третє, я таке затуркане, що вчора якось випадково зачепила оцінку "тупо" для вихвалялки своєї чудової форумляночки @Ubuntik (тобто, виходить, власному подарункові )) ), але одразу ж виправила, правда. Та все одно перепрошую за таке неподобство всіх, хто встиг його побачити..
    А справжньою мега-супер-пупер несподіванкою, яка перекрила всі мої хвилювання і справді ощасливила, була моя дарувальниця @Ikeamarket ! От не сподівалася, аж розгубилася!! Це просто мрія якась! Чесно кажучи, продукція Ікеа викликає у мене замилування, зачарування і захват, але далі споглядання справа якось не доходила. Скільки разів ми бували в магазинчиках Ікеа, синка все крутився навколо ліхтарика, і от його маленька мрія раптом збулась! Тепер цей чудовий ліхтарик наповнює світлом дитячу кімнату і створює неповторну та чарівну атмосферу. А горнятка (їх насправді 2, але в кадр потрапило лише одне, бо друге татко одразу забрав собі на роботу )) ) - такі стильні, такі зручні, такі якісні і такі весняно-зелененькі, просто диво. Їх незвичайні ручки виявились несподівано зручними - от як все продумано.. Окреме дякую за великодні підвісочки-декори, які вже прикрашають нашу кімнатку. І, звичайно, особливо приємно отримати листівочку з теплими словами..
    На жаль, фото (а я ще той фотограф.. та й композицію створила не найкращу, звичайно..) не передає всієї краси подарунку, і тим більше емоцій, які він у всіх нас викликав. Щиро дякую всьому колективу Ікеамаркет і моїй чарівній дарувальниці зокрема за те відчуття казки і свята, яке ви нам подарували.
    І окреме дякую кураторам забавки за можливість подарувати і отримати краплинку святкового настрою!
    IMG_4521.JPG
     
    • Подобається Подобається x 23
    • Зе бест! Зе бест! x 4
  10. нталька

    нталька Well-Known Member

    Ось така чудова коробочка з бантиком чекала мене на пошті
    [​IMG]
    не дивно, що її не поспішали мені віддати )
    А такий подаруночок був усередині
    [​IMG]
    Там і чудова листівочка, і кошик зелененький з курчатком, і миленький ангелик ручної роботи, і силіконова формочка для паски, і різні серветочки та прикраси до яєць, і солодощі усім. А ще бантики для доці і книжечка-розмальовка. І мішечок з вишитою лавандою зовні і сухою пахучою всередині :girl_in_love:


    Оскільки посилочку розбирали удвох з донею, то поділили усе справедливо - більшу частину забрала собі малявка. :girl_haha: Але кіндерами поділилась з братом. А я вже заникала собі іншу солоденьку коробочку, з якої кілька цукерок вділила чоловікові. :connie_pull-pigtail
    А форумляночка, яка нас обдарувала цими чудовими даруночками - @lesja.f
    Лесю, дякуємо за подаруночки і гарний настрій! :girl_claping:
    І кураторам забавки дяка! Дуже люблю цю гру. :)
     
    Останнє редагування: 25 Квітень 2016
    • Подобається Подобається x 19
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  11. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Щось я дуже запрацьована і ніяк мені руки не доходили, щоб виставити фотозвіт і подякувати. Отже, виправляюся. Мій подаруночок прийшов дуже несподівано - без попереджень від кураторів і Укрпошти. Ось такий сюрприз був в ящику
    IMG_20160419_110802.jpg
    ми такі заклопотані були, що я зробила чай, хапнула шоколадку і поскакала до роботи:girl_impossible:. Тільки після того, як шоколадка закінчилася і почали робити свою добру справу гормони щастя, я згадала про фотозвіт:facepalm:. Тому, зізнаюся вам по-секрету, шоколадки всередині вже нема - тільки обгортка:blush:
    В моєму подарунку було:
    кльовезний рукодільний кошичок - зайчик IMG_20160419_110833.jpg
    зелененька кавуся
    керамічна турка, щоб можна було відразу приготувати ту каву IMG_20160419_110902.jpg
    магнітик з кавою
    формочка для яєшні у вигляді курочки
    барвники і декоративна плівка для яєць.
    Ну і звичайно, вітальна листівочка.
    Дуже дякую тобі @SweetMira за такий чудовий подарунок і прекрасне відчуття наближення свята:girl_yes2::kisss:.
     
    • Подобається Подобається x 19
    • мімімі мімімі x 2
  12. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Добралась...
    Моєю дарувальницею була @marianast . Як виявилось, ми дуже близькі сусіди і візуально знаємось вже багато років:meeting:, чому я була дуже приємно здивована, бо хороших сусідів багато не буває.
    Зустрілись ми особисто "на лавочках" (місце про яке знають всі мамочки, які живуть в нашому районі).
    Мар"янка прийшла на зустріч з величеееезним пакетом подарунків, ледве стримала своїх дітей, що вони то все не рознесли:girl_mad:
    Вдома, ми домовились, що мама все добро сфотографує і тоді будемо ділитись:girl_in_dreams:
    Порарунок супер! Нам дуже і дуже все сподобалось (мені взагалі везе на дарувальниць на обмінах)
    Чудова запашна львівська кава
    Діткам какао (без якого в нас не проходить ні один ранок)
    Два горнятка для какао малявкам
    Два лаки (діти поділились між собою)
    Два комплекти карточок з лічилками (старша давно просить купити їй гральні карти, а тут така вдала заміна. Дякую!!!)
    Замість цукерків (за що дуже дякую) дівчатам дістались пряники, які вони зразу стоплали... хоча вони потів і шоколадку з"їли... випросили
    Гель-скраб для душу з ароматом шоколаду та горіхів!
    Великодні серветки, посипка на пасочки і чудова листівка в теплими словами
    Ну і "гвоздь програми" горнятка для мене і чоловіка... на яких все сказано... коротко і ясно:girl_blum:
    Мар"янка, дякуємо всі дуже-дуже! І чекаємо на зустрічі! Було дуже приємно познайомитись!:girl_in_love:
    13059614_1138564646195042_1141558334_n.jpg 13084234_1138564596195047_1217454180_n.jpg 13090015_1138564612861712_269841700_n.jpg
     
    • Подобається Подобається x 22
    • Зе бест! Зе бест! x 4
  13. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Фото0478.jpg

    Моєю дарувальницею була Sweet kitty .
    І отримала я:
    - суперовий зелененький рушничок з великоднім орнаментом
    - крем для рук (вже користувалася - дуже хороший)
    - блокнот для записів
    - гель для душу
    - зелененьку сіль для ванни
    - зелененьку писанку
    - набір для писанок
    - і пористий(!!!!) мій улюблений шоколад
    - ну і відкриточку з побажаннями та розкриттям інкогніто дарувальниці.
     
    • Подобається Подобається x 13
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  14. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    Нарешті вийшло фотки закинуни на ДП)))
    Отож, подарунок я отримала від Virginia. І знаєте, що тут класного, а те, що знаю форумлянку особисто ( інтернет-шопінг мені в поміч) :girl_haha:
    Подарунок дуже і дуже вдало підібраний. Як я писала вже Олі, побачивши його відразу захотілося погуляти Львовом, зайти в Цукерню.
    Що ж там було:
    - листівка з такими приємними словами і побажаннями
    - книжка, яка вже 5 сторінок почитана
    - маска-мило-скраб
    - блиск для губ
    - всякі такі класні штучки- прищепки у вигляді яєць і барашки)
    - кавові зерна глазуровані. Я завжди такі купляла на подарунки для друзів з-за кордону)
    - подушечка для сну. Я кладу її поруч, але не впевнена що так треба))
    Подарунок був в такій коробочці, яка відразу була конфіскована малим, бо йому то треба))
    [​IMG]

    Серединка)
    [​IMG]
    І трохи детільніше.


    Оля, ще раз дякую за частинку Львова від тебе))
     
    • Подобається Подобається x 18
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • мімімі мімімі x 1
  15. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Дякуємо велике нашій дарувальниці аж із самої Німеччини, форумлянці Вірі-famenlviv.
    Я щиро вражена подарунком, форумлянка вивчала мої дописи, бо подарувала цибулинки лілій. Я ще такого кольору не маю. Отримала я пахучі парфуми, шалик, солодощів багато, мега-позитивні вітання у листівочці, чарівний браслетик, великодні серветочки, доці костюмчик і зайчик-свічечка у кошик.
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]



    Щиро дякуємо форумлянко. Все насправді дуже захопливо, усе сподобалося, підійшло. Цей обмін додав мені позитиву і більше передсвяткових відчуттів. Веселих Вам свят!
     
    • Подобається Подобається x 13
    • Зе бест! Зе бест! x 7
    • мімімі мімімі x 2
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  16. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Нарешті і я добралась до вихвалянки. Моєю дарувальницею була Марта2, :girl_in_love: довго я той подарунок забирала, що аж форумлянка хвилювалась, що я не відповідаю, але це все наша пошта:girl_mad:. Хвилювалась даремно , бо нам все дуже сподобалась і підійшло. Прошу вибачення за фото, бо діти бігали, забирали, і кричали, то МОЄЄЄ
    [​IMG]
    отже в подарунку було
    відкритка з чудовими побажаннями
    шоколадка, кава
    смачний рулетик солодкий
    прикраси на паску,
    набір лінієчок з кіті для манюні
    сіль для ванни
    наклейки для манікюру
    квіточка -яїчко
    набір горщиків для квітів, я вже посадила авокадо:girl_crazy:
    і класний кактус, який живе біля мого компютера
    [​IMG] [​IMG]
    дякую форумлянці за подарунки, які вибирались з душею і думками про мою сімю:girl_tender:
     
    • Подобається Подобається x 13
  17. roksolanka

    roksolanka Well-Known Member

    і я нарешті маю можливість похвалитись.
    два останні тижні тижні в мене були авральні, з роботи приходила дуже пізно і змучена страшне, до того всього в мене поламався телефон і якраз тоді, коли мене вирішили привітати я була без зв'язку, тому прошу вибачення у своєї дарувальниці, яка намагалась мені додзвонитись. Того вечора я була така замучена, що навуть не запитала хто стукає в двері, а просто їх відкрила. Здивування було ще те, коли побачила яскраву упаковку. Дойшло до мене все остаточно десь хв за 10 :girl_haha: (чоловік потім сказав, що я конкретно ''тормозила''), тому навіть не включила світла в коридорі і не посадила на ліфт (дуже сподіваюсь, що форумлянка щасливо дійшла до дверей). Короче, я дійсно сильно ''тормозила'', тому ще раз прошу вибачення. Зі ступору мене вивів малий, який почав сам розпаковувати подарунок :girl_crazy: (от дійсно, чого це мама сидить і не реагує ні на що). Отже, моїм великоднім зайчиком був дійсно зайчик, а точніше Оксанка Zaychenya. Отримала я такий пакуночок (вже надірваний, вибачайте:girl_crazy:)
    IMG_0060.jpg
    а в середині було :girl_in_love:
    IMG_0061.jpg
    наклейки на писании (малий носив святити яєчка з ними)
    набір для орігамі для сина (тато мусів ще того вечора щось зробити, бо не відставав)
    серветки
    прикраси на випічку

    IMG_0069.jpg
    крем для лиця :)girl_tender:моя любов - користуюсь постійно, а запаххххххх......:girl_dance:)
    ажурне яєчко з шоколаду - в середині ще сиділо жовте курчатко, але не вийшло сфотографувати (малий носив також святити)
    IMG_0067.jpg
    і багато всього зеленого: зелененька дерев'яна прикраса, зелений м'тний чайок (смакота ще та - муж сказав, що то для нього:girl_haha:) і гора зелених цукерків
    IMG_0064.jpg
    ну і сама більша цінність - вишита листівка - вона надзвичайна!!!!!!!
    IMG_0066.jpg
    Дужжжжжжжжжжжжжжжжжжжже дякую Оксанко за такий кусочок свята і позитиву!!!!!!!!
     
    Останнє редагування: 6 Травень 2016
    • Подобається Подобається x 8
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • мімімі мімімі x 1
  18. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Прасти, батюшка, засранца:girl_blush2:, що так довго мовчала...
    Моєю дарувальницею була @Gorda Іринка. Я ще так жодного разу не чекала посилочки, пам"ятаю, це була субота, день мав бути коту під хвіст, бо і хандра, і вічно ниюча дитина + хронічний недосип, але все змінилося, коли прийшла смс з пошти, я як мала дитина пищала"хочу,хочу,хочу", відправила чоловіка за посилочкою, а сама сиділа у вікні, визирала де ж він так довго :girl_blush2:
    Знаєте, то як у дитинстві Миколая чекаєш:girl_tender:
    Я отримала самий-самий кращий подарунок, бо так мені вгодила Іринка, вгадала мою любов до солодкого, так в точку попала з шоколадним вафельним тортиком, малявкам з цукерками і приладдям для творчості, дуже цікаві карти для вивчення навколишнього світу у формі гри, дві чудові підставочки, одна рукодільна, яка знайшла своє місце у мене на комоді, а інша зберігає мої прикраси. Така красива листівка, з таким мімішним кроликом. Ще отримала ниточки для рукоділля, з яких вже нагачкувала квіточки для малечі на сарафанчик ;)
    Я отримала таке задоволення від участі у цьому обміні, такий заряд був у мого подаруночка, відчувалося, що Іринка старалася і хотіла догодити:girl_in_love:
    Дякую усім, хто причетний до цього:kisss:
    Ну і фотозвіт
    IMG_20160416_160717.jpg IMG_20160416_115703.jpg
     
    • Подобається Подобається x 17
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  19. Trumbumbulja

    Trumbumbulja вперед до мрії

    Подарунок від Лесі @Zvizda
    P6fTvqx8GCA.jpg
    І детальніше:
    Листівочка Великодня та листівочка-запрошення ;)
    4mL2EFHVCAE.jpg 4g_KeittPx4.jpg
    Серветки
    Vscus_wf1UU.jpg
    Кулон з ланцюжком
    CmeHdrTN7Yc.jpg Vo8fueP1ln4.jpg
    Курчатка та солодощі
    sLs3BIexuRw.jpg 2OgfmMe0QLQ.jpg

    Дуже дякую за подарунок та Великодній настрій!
     
    • Подобається Подобається x 9
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  20. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    І я нарешті маю можливість похвалитись
    Отож:
    Моєю дарувальницею була Samhayne з м.Луцьк . У посилці було:
    IMG_8199.JPG
    1.кукурудзяні палички солодкі
    IMG_8204.JPG
    2.величезний прянище
    IMG_8208.JPG
    3.копілка з замочком і ключиком для малого
    IMG_8205.JPG
    4.в копілці був схований зелений кухонний рушничок і симпатичні курчатка для прикраси
    IMG_8234.JPG
    5. для яїчок на Пасху
    IMG_8202.JPG
    6. чудовий блокнот для записів
    IMG_8203.JPG
    7. і , звичайно, листівка з чудовими побажаннями:girl_in_love:
    IMG_8200.JPG
    Дякую тобі Наталочко за чудові подарунки і відчуття свята.
    Але це ще не все :girl_blum:
    Через пару днів після відкриття посилки з Луцька мені приходить конверт зі рідного Львова:girl_in_love: я аж завмерла від несподіванки:girl_yes:. чесно. не чекала нічого більше. а тут... IMG_8243.JPG Великодня підвіска і листівка з чудовими привітаннями від @нталька .
    Дякую усім за чудовий настрій:kisss:
     
    Останнє редагування: 12 Травень 2016
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 2