Галерея "миколайчиків"

Тема у розділі 'Форумні обміни', створена користувачем Мар'яся, 18 Грудень 2011.

  1. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Галерея "миколайчиків"

    А моїм Миколайчиком була Olerusya. Іринко, дякую ще раз за подаруночки. На жаль, солодощів не встигла сфотографувати)))
    [​IMG]
     
  2. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Галерея "миколайчиків"

    Моїм Миколайчиком була zetta:girl_tender:
    Історію з псевдокукурудзяними паличками знов переповідати не буду, але упакування я вам сфоткала, ну правда схоже? чи то мене геть з радощів поплутало, бо якщо чесно я на зуб два рази пробувала, перший коли розпакувала і другий вже вдома:girl_crazy:[​IMG]
    ось що я там знайшла
    [​IMG]
    і детальніше: милко вівсяне і кокосове, ммм як пахне
    [​IMG] і ВОНА- маска:girl_tender:[​IMG]
    чоловік казав, що мені гарно вже й придумав коли її можна одягнути, хфантазер:girl_crazy:
    дуже дякую за дарунки і приємні емоції:)
     
  3. Stanislava

    Stanislava Well-Known Member

    Відповідь: Галерея "миколайчиків"

    [​IMG] [​IMG]
    Отакі ми були чемні. Дякую!!!!!!!!!:girl_tender: Наш Миколайко -Роксоланка.
     
    Останнє редагування: 20 Грудень 2011
  4. Velana

    Velana Member

    Відповідь: Галерея "миколайчиків"

    ось такі подаруночки приніс мені цьогорічний Миколай Stanislava
    подаруночки дуже доречні - адже крім скрапу люблю й вишивку :girl_tender: буду мати невеличкий вишивальний процес :d64:
    [​IMG]
    ще маю тепер першу закладку для книги - вже у активному використанні :girl_dance: дуже гарна робота :girl_in_love:
    [​IMG]
    дякую!!! :girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love:
     
  5. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: Галерея "миколайчиків"

    Миколайчик (Катя - Одувашка) догодив :) приніс подарунки і для душі, і для тіла, і для доні, і для хом"яка
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 20 Грудень 2011
  6. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: Галерея "миколайчиків"

    ось і мій "миколайчик":
    [​IMG]
    я так люблю різні дрібнички на зразок блокнотиків-календариків :girl_tender: і маю файного настільного календарика з архітектурними пам'ятками Львова :) з рамочкою мій "Миколай" теж вгадав - якраз маю фото, до якого планувала купити якусь рамочку :girl_yes:
    свічечка - я це люблю (с)
    окреме велике дякую за книжечку з віршиками: ми якраз починаємо доці читати казки-віршики :d25:
    шоколадка ще ціла (буду смакувати завтра зранку в ліжку до кави)

    а ще в листівці є один дуже особливий подарунок: виявляється, Katrine - гід, і вона запропонувала екскурсію Львовом для нашої сімейки. ну і хто ще зможе похвалитись, що їм, певною мірою, подарували ціле місто? :girl_cool:
     
    Останнє редагування: 20 Грудень 2011
  7. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Галерея "миколайчиків"

    Ось таке прекрасне свято подарувала нам kitka!:girl_tender: тепер, склавши те все докупи, дивуюсь як стільки речей могло поміститись в такій невеличкій коробочці:girl_curtsey: а попаковано було по групах, так що кожен здогадався відразу кому що перепало! Ніколи ще в життя не бавилась у цікавішу гру аніж "Анонімний Миколай" - вже переживаю чим же ми на ДП тепер займемось і з нетерпінням чекатиму наступного року! Щиро дякую, Кіточко, за прекрасні подарунки, суперовий настрій та все решта:girl_wink:!

    [​IMG]

    Особливо сподобалась ось ця рукодільна "висюлька":girl_tender:

    [​IMG]
     
  8. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Галерея "миколайчиків"

    Моїм помічником Миколая біла Ука. Ось такі подаруночки отримала
    [​IMG]
    записничок, чудова листівка і смачнюча солодка пташка з пташеням
    [​IMG]
    і такі ангелики, зроблені дітками Уки. Пізніше прикрашатимуть нашу ялинку
     
  9. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Галерея "миколайчиків"

    А я з самого початку гри знала шо помічником Миколайка буде Оксанка (правовик) (ніхто не сказав просто знала). І коли мені принесли пакуночок я майже не здивувалася зовидівши там візитку чарівної форумляночки. А ось вміст не лише здивував, але і потішив душевністю і відчуттям любові. Там стільки красот, що просто слів бракне, загалом, зараз буду хвалитися.
    [​IMG] так було запаковано. А коли розпакувала то... такі красоти зобачила.
    [​IMG] Книжечки, пазли, смакощі, пластилін ... Яська по зара тішиться сердечками з ведмедика :)
    [​IMG] Дивіться які бусики і браслетика нарукотворила Оксанка з Лілюсею. А дракончик так підписаний душевно і тепло. І косметика якій тішиться кожна особа жіночого роду. Особливу увагу привернула листівка. Оксанка з доцьою її нарукотворили :)
    [​IMG] А ця частина подарунку викликала у мене чомусь сльози. Дякую, Оксанко за молитовне серденько для здорового серденька Яночки.
    Похвалилася. (і ще знимки мені надіслав Миколай, бо я була у такому захваті від подарунку що на радощах нічого не зізнимкувала)
     
  10. Tequila

    Tequila Well-Known Member

    Чудовий настрій мені подарувала Alicia ї її Миколайчик! Подарунок дуже гарний і потрібний! Набір Nivea (крем-гель для душу так смачно пахне, ммм..), велика цукерка з солодощами, суперпозитивний і милий Сніговичок! І дуже приємне знайомство! ще раз дякуююю!
    [​IMG]
     
    Останнє редагування модератором: 21 Грудень 2011
  11. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Галерея "миколайчиків"

    Моїм посланцем Миколая була nattsol. дуже рада була бачити її особисто, та ще й так вчасно! І я щиро здивована тим, що людина, яка мене практично не знає так відгадала смаки, настрої, бажання, навіть дуже такі "потаємні примхи"!
    То просто рукодільний шедевр і один з моїх давніх "хотюнчиків" - гачкована лялечка-ангелик, та надзвичайно ароматна свічечка з запахом кави (власне я самої кави не люблю. проте її запах обожнюю)!
    [​IMG]

    А ще був пакетик з солоденьким, але воно не те що до фото, воно навіть додому не дожило (я ж кажу, що Миколай прийшов вчасно до голодного адресата :) )

    Ангелик просто шедевр, для мене то така вища математика як таке можна зробити руками! Я вже його зі всіх боків оглянула, б в мій розум не вкладається як можна зробити таку ювелірну роботу! Ну а ще ляльки то моя особлива пристрасть, певно якраз тому, що в хаті їх не маю, одні машини, поїзди і конструктори, а тепер маю свого персонального ангелика.
    [​IMG]

    Мариночко, дуже-дуже дякую! Воно все таке моє-моє!
     
  12. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Галерея "миколайчиків"

    Моїм Миколаєм була Вітуся, яку тут знають як Зануду, хоча ми її кличемо з Романом "по-старому" Забавкою. :girl_blum::girl_yes:
    Писала вона тут, що любить коробочки, от і мені прислала подарунок у чудовій коробочці. Зверху були на ній причеплені ангелики:
    [​IMG]
    У кутику на коробці були ось такі симпатичні манюні: :girl_curtsey:
    [​IMG]
    При лямпі важко передати справжні кольори скляних ялиночок власного виробництва (Віто, а де ж то ви свою гуту маєте й такі красоти виробляєте?), тому я трошки побавилася з фото. І чоколядка. Навіть мій Роман би не вгадав так у десятку, як вгадав Миколай. Обожнюю чорний шоколад зі шматками какао-бобів!! :nyam2: А цукерочки дуже посмакували Романові. Правда, я їх сховала, аби дожили до знимок. :girl_crazy:
    [​IMG]

    Дуже несподіваний, вишуканий та чудовий подарунок!!! Дякую моєму львівському Миколаєві за чудовий настрій! :girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love:
    Роман ще сумнівався, чи ставити цього року ялинку (ну, бо мало що Натусик з нею може вчудити), але після такого Миколая сказав, що тепер точно ялинку ставимо! :girl_yes:
     
  13. MUCHACHA

    MUCHACHA Well-Known Member

    Відповідь: Галерея "миколайчиків"

    Моїм Миколаєм була cuxivchanka:)

    За те, що я була така чемна, отримала ось такі подаруночки:
    [​IMG]

    Детальніше:
    1) Моє улюблене солодке поєднання:)
    [​IMG]
    2) Дві святкові серветки
    [​IMG]
    3) Чудова листівка і смішнючий олень, який різнокольорово світиться
    [​IMG]
    4) Книжка (та той самий смішний олень для масовки:))
    [​IMG]
    5) та дуже-дуже милі манюні прикраси на ялинку, правда гарні?
    [​IMG]

    Мар"янка ,дякуююю:girl_tender:
     
  14. левиця

    левиця Well-Known Member

    Відповідь: Галерея "миколайчиків"

    А моїм Миколайком була Olena-m. І ось такі подаруночки є цукерочки, рукодільні прикраси з фетру, листівочка рукодільна із іменним штампом, набір для ванни, біла Аїда та ДМЦ голочки
    [​IMG]

    А тепер рукодільні прикраси з фетру зблизька
    [​IMG]
     
  15. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Галерея "миколайчиків"

    Моїм Миколайчиком була Маряся.
    Вона вгадала наші настрої, наші побажання. Софійка і мама дуже задоволені всім отриманим)
    Отже донечка і подаруночки
    [​IMG] [​IMG]

     
  16. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Галерея "миколайчиків"

    Нарешті виставляю фото,бо подумає Віра, це та що Цитрина:girl_yes:,а за сумісництвом-помічник Миколайка,що презент мені не сподобався.
    Насправді я така людина,що з подарунками мені легко вгодити-люблю просто увагу,а не зміст,а тим паче вартість подарованого. Віра може не хвилюватись,бо догодила, особливо старшому синочку-енциклопедії і солодки ням-нямки він зацінив. А я дякую за приємну розмову, ну і за пахучі та рукодільні "миколайчики". Особливе "спасибі" Вірі за теплі побажання у листівці:girl_curtsey:.
    п.с. Вибачте за якість фото.
    [​IMG]
     
  17. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Галерея "миколайчиків"

    Нарешті я похвалюсь своїми подарунками:girl_claping:
    Моїм Миколайком була Bonita! Дуже рада була особисто зустрітись і побалакати!
    І ось як все виглядало запакованим:
    [​IMG]
    В гарнющому мішечку шампанське, мандаринки та солодке!
    В пакетику просто суперовий Сімейний календар!!!:girl_in_love:

    Веселі шкарпеточки, бомбочка для ванни ручної роботи, запашний м'ятний чай:

    І дуже класний блокнот який закривається на магнітик. Кожен листочок всередині різний і дуже гарно розмальований:girl_tender:

    Я направду була в захваті від подарунку! Все надзвичайно класне і потрібне! Ще раз ВЕЛИЧЕЗНЕ ДЯКУЮ! :)
     
  18. Птася

    Птася Well-Known Member

    Відповідь: Галерея "миколайчиків"

    Моїм Миколайчиком була Yoda-Аня

    дуже класна формумлянка, було приємно, що вони прийшли всією сім"єю
    А подарунок був який класний :girl_in_love:
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    моя мала подарунок захапала весь собі, тільки і встигла заникати чоколяду для чоловіка, бо він в мене шалений сладкоїжка, ще папір скраповий після довгих вмовлянь мала мені віддала :)
     
  19. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    Відповідь: Галерея "миколайчиків"

    Ось і мій подаруночок від Леді Опіум (Танюшки). Правда фото первісного вигляду не має, так як я своїми руцями роздерла файну упаковку, як Тузік грілку)))
    На якість фото не звертайте уваги, тому що з мене кепський фотограф).
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Останнє редагування модератором: 22 Грудень 2011
  20. popelushka

    popelushka Well-Known Member

    Відповідь: Галерея "миколайчиків"

    Моїм Миколайчиком була чарівна Наталя-Птася:) Я здогадувалась, що це буде саме вона, в чому і їй чесно призналась:girl_blush2: Дуже було приємно зустрітись з нею особисто, поспілкуватись, випити смачної кави і отримати такий подарунок:
    перше, що мене вразило, власноруч декорована коробочка, моїми улюбленими ангеликами:girl_in_love:
    [​IMG]

    а в коробочці були такі подаруночки:
    [​IMG]
    тепер детально про кожен з них:
    1. біскорню, виконане з ниточок, що світяться у темряві, декороване бісером і таке ніжне-ніжне:girl_in_love:
    [​IMG]
    2. Власноруч виготовлена листівочка з гарними і теплими вітаннями:
    [​IMG]
    3. "Туфельки" для Попелюшки:girl_smile:
    [​IMG]
    4. Юльчик отримав такого класного дракончика:
    [​IMG]
    5. ще були солодощі, яких зразу забрав Юльчик, запашне мило і мішечок з паличками кориці:
    [​IMG]

    Дякую Тобі, Наталю, за такий душевний і зроблений з любов'ю подарунок:girl_in_love: