Галерея "миколайчиків"

Тема у розділі 'Форумні обміни', створена користувачем Мар'яся, 18 Грудень 2011.

  1. olena

    olena New Member

    Відповідь: Галерея "миколайчиків"

    Моїм миколайчиком була Hanny. Іринка крім дуже приємного спілкування подарувала мені отакі презенти:
    [​IMG]
    [​IMG]
    Все надзвичайно гарне. Я тепер щодня п'ю чай з нового горнятка, чайничок беру гарною рукавичкою, Нікуська моя з задоволенням бавиться бегемотиком і помагає братику і сестричці читати кижки. Чекаю можливості одягнути буси, які дуже гарно пасують до мого слінгу.
    Солодку частину зазнимкувати не встигла, бо в той час , коли прийшла Іра в хаті мала ще похресника і дуже швидко ті органічні лизаки і чоколяда пішли в рух.
    Дякую Ірі за подаруночки.
    А також дякую zetti за чудову ідею проведення такої гри, координаторам гри, які зорганізували це все, ну і , звичайно, всім учасникам за море позитиву і купу надзвичайно приємних емоцій.
     
  2. Rostuslavchuk

    Rostuslavchuk Well-Known Member

    Відповідь: Галерея "миколайчиків"

    Нарешті я сфоткала свій подаруночок:girl_curtsey:
    Моїм Чарівним Миколайко була Юля - GONE BABY GONE.
    Юлічка, дуже тобі дякую за подаруночок, всі елементи так гарно продумані, просто слів бракує.
    [​IMG]
    аааа там ще були мандаринки, але були такі солоденькі, що до фото не дожили, ми з манюнчиком стоптали їх )))))
    система для догляду за руцями, то якраз те що зараз мені потрібно

    Юлічка, ще раз тобі дякую!!
    Дівчатка організатори, модератори і всі учасники, щиро вам дякую за такий гарний подарований настрій, такі хороші емоції!!!
    Бо мені особисто було приємно не лише отримувати подарунок, але і дарувати!!! Гарних вам всім свят!!!!! І тільки приємних емоцій в новому році
     
  3. cherepashka

    cherepashka Well-Known Member

    Відповідь: Галерея "миколайчиків"

    Всі сплять, можу нарешті похвалитись своїм миколайком :girl_curtsey:
    [​IMG]
    Отримала від Блондочки гарнюнє горнятко кавове з ложечкою. Як би це смішно не звучало, але з горнятком мені важко вгодити, з будь-якого не п'ю. А тут саме те, моє. Аж кава смачнішою стала :good: Ще маю вазочку - прямий натяк чоловіку частіше дарувати мені квіти :girl_wink: , гель для душу і солоденькі подаруночки (добре, що сфотографувала відразу, бо Настюха не дала їм дожити до сьогоднішнього дня :girl_smile:)
    Приєднуюсь до вищесказаного. Емоції у ці дні просто зашкалювали, давно я так не чекала свято Миколая :)
     
    Останнє редагування: 22 Грудень 2011
  4. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Відповідь: Галерея "миколайчиків"

    А це мій Ангелик від Веронічки-Полунички. Ніколи немала нічого рукодільного-подарованого, а тепер маю. :girl_in_love:
    [​IMG][/URL]
     
  5. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Відповідь: Галерея "миколайчиків"

    А ось і мій подарунок від Мирослави MYR. Я мріяла про рукодільний подарунок і от його маю:girl_dance:. Та ще й який:girl_in_love:. На фото не видно тих ажурних завитків на ялиночці але воно все надзвичайно гарне. Решта подарунку теж дуже суперова. Дуже дякую:girl_curtsey:
    [​IMG]
     
  6. Tanju

    Tanju Well-Known Member

    Відповідь: Галерея "миколайчиків"

    Це мій подаруночок від Nana11. Книжку вже розпочала читати деякі з оповідань вже читала, а деякі нові для мене, але читаю все підряд. Дякую, Оксаночко! Поруч з книжечкою мила м'якенька парочка- сніговичок і ангелик + ще один не м'який , але не менш симпатичний ангеличок( його зразу прихопила моя Анюта). З іншого боку від книжки- це вже солодка парочка шоколадних миколайчиків. Дуже приємно отримувати такі сюрпризи, не сподівалась що так буду чекати свою посилочку, дійсно відчуття такі , як в дитинстві від очікування подарунка! Дякую огранізаторам цієї гри, сподіваюсь в подальшому, ще більше форумляночок візьмуть участь в подібних іграх.
    [​IMG]
     
  7. Naturals

    Naturals Well-Known Member

    Відповідь: Галерея "миколайчиків"

    Нарешті і я похвалюсь своїм подаруночком, а то все руки не доходять виставити фото:girl_blush2:. Отже моїм Миколайком була Ascorbinka. І ось такі чудові подаруночки отримала від неї я і доця.
    [​IMG]
    Там для мене був набір для вишивання гаманця "Клатч" з кавовим мотивом мммм, дуже гарна листівка з такими теплими привітаннями для всієї родини і для Софійки іграшка, дитина перші пару днів з нею навіть спала:girl_crazy:.
    Ірина дуже вам дякую за такі подаруночки:kiss:.
     
  8. Barbie

    Barbie Well-Known Member

    Відповідь: Галерея "миколайчиків"

    Моїм Миколайком була Злючка. Подарунок дуже класний. А рукодільна частина мега, зараз самі побачите;)
    Ось таку гарну коробку я отримала.
    [​IMG]

    Чашку я забрала до Києва і п'ю з неї каву, а разом з тим виринають спогади про Львів і каву;) Книжку я читаю і дуже рада, що вона в мене є!

    Дякую Злючечці за такий гарний подарунок!!!!:girl_tender::kiss::kiss:
     
  9. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Галерея "миколайчиків"

    А ми цього року були дуже чемні, подаруночки від Миколайка -Уляночки отримали всі: і я, і малі енерджайзери, і навіть мій чоловік))
    [​IMG]

     
  10. Nana11

    Nana11 аспіранточка

    Відповідь: Галерея "миколайчиків"

    Моїм Миколайком була Бурулька, ось що я отримала:[​IMG]
    А семе- дуже смачні цукерочки, які всією сімейкою злопали майже зразу як отримали:nyam2:
    Іграшки на ялиночку, жаль тільки ше нема самої ялиночки, але вони 100% займуть почесне місце на ній, бо дуже вже оригінальні і красиві, особливо ялиночка! А ше є ангелочок, він вже висить в мене на шафі, доця любить його розглядати! І книжечка для найменших(доцькіна)! Дякую Марічко! Подарок супер! ДЯКУЮЮЮЮЮЮЮ!:clapping:

    ---------- Додано в 17:24 ---------- Попередній допис був написаний в 17:22 ----------

    Ага, а ше відкритка де Миколай написавв шо я була чеяною, і слухняною....ото підняла настрій, а чоловік мій казав шо Миколайко певно перепутав і не тій Оксана подарок приніс!)))
     
  11. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Галерея "миколайчиків"

    Ну ось і мої скарби: :girl_curtsey: тільдотканинки дві (як буде українською "офігітєльні"?:girl_haha:), шкарпетки, бісер, ще колись цукерки були...
    [​IMG]
    ФЕТРОВА БРОШКА (Ромчик мій пальцями провів по ній, казав "ого, файноє на дотик", то типу комплімент:girl_yes2:)
    [​IMG]
    ПІДСВІЧНИК, дуже золотенький, правда:girl_tender:?
    [​IMG]
    Моїм Миколайком була Оля-Holly. Олю, дякую за подаровані емоції, за несподівані сюрпризики, за відчуття свята як в дитинстві:).
     
  12. Alexx

    Alexx New Member

    Відповідь: Галерея "миколайчиків"

    Покажу я свої подаруночки. Ще раз прошу вибачення в Лесі- Maiden за відсутність на фото листівки, яку вона так гарно своїми ручками зробила. Але листівка надійно схована )))) так надійно, що досих пір знайти не можу. Але і фото подаруночка зажимати також не гоже. Ось такі потрібні речі мені подарували:
    [​IMG]
    [​IMG]
    Цукерочки вже давно поїли.... мандаринки також не оригінальні )))), але дуже схожі на ті що Ви нам подарували ))).
    Дякую за подарунок!!! Він нам дуже став у пригоді, одразу ж пішов в рух.
    Це хлібничка і 6 серветок. Дуже акуратно виконано!
     
  13. DivineVanGate

    DivineVanGate Member

    Відповідь: Галерея "миколайчиків"

    Миколайко від Velana. Такої краси я ще в житті в руках не тримала! Дуже дякую!

    [​IMG]

     
  14. тигрица

    тигрица Well-Known Member

    Відповідь: Галерея "миколайчиків"

    А ось і мій Миколайчик від ВІРДЖИНІЯ:
    [​IMG]
    дуже-дуже дякую Олічка!
     
  15. Alexx

    Alexx New Member

    Відповідь: Галерея "миколайчиків"

    Ще мені перепав подаруночок від Миколайка- Пупсик:

    [​IMG]
    Перелік:
    -симпатична чашка у в"язаному светрику + мандаринки
    -смачнючий пряник "Ангелик" (вже давно нема.... тільки одне крило спробувала)
    - чоколядки
    -книжечка для Колі
    -ну і листівка ручної роботи! Як я їх люблю..... :girl_in_love:, а в ній такі приємні слова :girl_in_love: ДЯКУЮ!!!!
    Рукодільна частина достойна окремих фото:
    [​IMG]
    [​IMG]
    Заздріть мені :girl_in_love: бо я сама собі заздрю :girl_dance: !!!
     
  16. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Галерея "миколайчиків"

    Ось мій Миколайчик від Марусі-мами. Подарунки такі :girl_in_dreams:, аж ціла коробка! Там були смачнючі цукерки, ароматна кава:girl_in_love:, баньочка, щоб я мала куди каву пересипати, новорічні рушничок і прихватка (Марусю, самі вишивали?;)), паперові святкові формочки для маффінів, набір тарілочок і серветок , миколайчик на ялиночку.
    [​IMG]
    Це ще не все. Для маленької модниці Миколай подарував сукеночку (тунічку) з легінсами, а для такої змерзлюхи, як я пухнастий шалик, і ще набір для ванни.
    [​IMG]
    І, звичайно, Миколайко не забув про мого хом'ячка, і подарував золоте і срібне чорнилко для штампів, новорічні висічки, клей-блиск. А листівка у виконанні Марусі просто суперова! На ній зображені мої Малі Мишенята:), які колядують біля ялинки, а всередині теплі привітання.
    [​IMG]
    Марусю, дякую за гарний настрій і подароване свято!:girl_in_love:
     
  17. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Галерея "миколайчиків"

    Нарешті добралася до людьского нету.
    Ось і мій миколайко від Myzuk:[​IMG]
    Шалик,набір прикрас,зроблений руками форумлянки,мило ручної роботи,яким пропах весь подарунок,та й наша домівка теж :girl_smile:,цукерки Milka,які щось не дочекалися фотосесії:girl_crazy: і книжка для малечі.
    Все упаковане в дуже гарну коробочку зі святковим орнаментом,та ще й лист прикладено.
    Ще була відкритка,але ми її в кума забули:girl_impossible:.
    Дуже-дуже дякую,особливо за лист(обожнюю листи).
     
  18. roksolanka

    roksolanka Well-Known Member

    Відповідь: Галерея "миколайчиків"

    Моїм Миколайком була Мар"яна-Пупсик
    Отже, відкрила я коробку, а там - справжній мішок з подарунками!!!! я не жартую, ось:
    [​IMG]

    А в мішку...:girl_in_love:
    книжечка для Дем"янка, фетр 3 кольорів (зелений, білий і червоний), Аїда червона , органайзер ...
    [​IMG]

    набір новорічного паперу....
    [​IMG]

    надзвичайна листівка і ще один мішок подарунків...
    [​IMG]

    а в мішку - ось... просто фантастичні іграшки на ялинку з фетру...
    [​IMG]

    ну і звісно мандаринки і цукерки в "Різдвяній зірочці" - без цього Миколя просто не уявляю
    [​IMG]

    Дуже-дуже-дуже-дуже-дуже дякую Мар"янко !!!!! Це просто фантастичний подарунок, я про такий навіть не мріяла.
     
  19. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Галерея "миколайчиків"

    А ось і мої мколайки від Angel

    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    Ot раз шалене дякую за море позитиву, надзвичайне відчуття свята та золоті руки!
     
  20. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Галерея "миколайчиків"

    Накінець-то я трохи відійшла від хворіб і Свят, то можу показати свого Миколайчика.
    Магнітна забавка - розбери, чи то вбери ведмедика, фартушок і шоколадка.

    [​IMG]

    [​IMG]

    Моя помічниця в фартушку, і наша брудна підлога :girl_haha::

    [​IMG] [​IMG]