Галерея "миколайчиків"

Тема у розділі 'Форумні обміни', створена користувачем Мар'яся, 18 Грудень 2011.

  1. cherepashka

    cherepashka Well-Known Member

    Відповідь: Галерея "миколайчиків"

    А я знов сюди хвалитись :girl_claping: Приніс мені сьогодні чоловік з пошти пакет з подаруночком. Дуже несподівано і надзвичайно приємно!!! Ось що я отримала:
    [​IMG]
    А як пахнуть ці милка...:girl_in_love: Я так розумію, це zetta "миколайнічає" ? Дуже-дуже дякую за такий сюрприз!!! :kiss:
     
  2. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Галерея "миколайчиків"

    мій Миколайчик - Оля Льоля - спакувала мені коробенцію з рукодільними скарбами! от така файна рукодільна скринька:
    [​IMG] [​IMG]
    отже, рушничок святковий, декупажні свічка та пуделко з милком, дракончик , листівочка, і рукодільна вишита закладочка до книги.
    п.с. обіцяю фото закладкочки окремо, бо зараз не маю змоги ( все моє рукодільне і подаровне добро глибоко запаковане).

    ДЯКУЮ!! файно ,коли є такі Миколайчики!:girl_in_love:
     
  3. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Галерея "миколайчиків"

    Мій подаруночок від Ані Yoda.
    Мій улюблений шоколад, цукорочки дуже смачні, самому меншому печенько звірятка і ароматне милко!:girl_in_love:
    [​IMG]
     
  4. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Галерея "миколайчиків"

    Допоки всі сплять після святкування, я нарешті добралась до фотика, щоб похвалитись своїм Миколайком. Дивіться, якої краси надарувала мені Саша-Alexx.
    [​IMG]
    То був великий кульок повний подарунків. А таааам...
    Набір чудових ялинкових іграшок, які так пахнуть, мммм. То така краса, що не передати. Прикрасили ними ялиночку в Софійчиній кімнаті. Тепер в її кімнаті пахне ялинкою, корицею, ваніллю і кавою.
    [​IMG]
    В дуже гарній коробочці був скраповий блокнотик в моїх улюблених кольорах і купка скрапових потрібностей. А ще були наліпочки і серветки для декупажу. Тепер треба мені на мк.
    [​IMG]
    Ще був кльовезний зайчик, який вже потоваришував з Мар"ясіним тільдоравликом.
    [​IMG]
    [​IMG]
    В великому червоному мішку був подарунок для Софійки. Набір з двох кубів Розумний малюк. А ще шоколадний Миколайко і шоколадка від майстерні шоколаду, якій дуже тішився мій чоловік.

    Саша, дуже-дуже-дуже дякую за чудові подарунки і приємне знайомство!
     
  5. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Галерея "миколайчиків"

    Нарешті я прийшла сюди хвалитися своїм подаруночком, як тільки приїхала додому, одразу ж роздивилася його, настільки приємно це було робити.
    Ось сам подаруночок:
    [​IMG]
    Гарненький ангелик на ялинку, цукерочки(на фото у пакуночку вже не всі цукерки, я трохи вчора їх під'їла :girl_blush2:), привітання на суперовому листку з нотками :)
    [​IMG]
    Підсівчник новорічний з двома свічечками
    [​IMG]
    І супер класний записник
    [​IMG]
    Ще раз дуууже дякую Trumbumbul-і за такий гарний подаруночок!!!
     
  6. Kalina

    Kalina Active Member

    Відповідь: Гра Анонімний Миколай

    А ось так виглядає мій подаруночок від Миколая
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  7. Alexx

    Alexx New Member

    Відповідь: Галерея "миколайчиків"

    А я нарешті знайшла листівочку від Миколайка - Maiden (Лесі). Ось вона!
    [​IMG]
    Дуже люблю і ціную все що зроблено своїми руками!!! Дякую, Миколайко!
     
  8. Відповідь: Галерея "миколайчиків"

    Фісташечко, вибач, що так довго.. :girl_blush2:

    Отже, мій подарунок від Миколая (Fistawka):

    [​IMG] [​IMG]

    Це: новорічний одяг на пляшку, свічка-тістечко, купа солодкого і нереально акуратні і гарнюні фетрові прикраси на ялинку :girl_in_love:

    Дякую тобі, мій Миколаю!
     
  9. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Галерея "миколайчиків"

    Танюня-противнюня, нарешті спромоглась зібрати докупи фотки, мозок, руки і совість і виставити свого Миколайчика!
    Карапузику, сооооорі, ну затуркане я...
    Отже, Миколайко мені приніс отакої краси:
    [​IMG]
    У торбинці живутьли:girl_blush2: смачнючі цукерочки:
    [​IMG]
    Ця краса вишивана висить зараз на ялиночці:
    [​IMG]
    Листівочка з найкращими побажаннями, підписана карапузською рукою))
    [​IMG]
    І в шкарпеточці - шампанське:girl_cool:
    [​IMG]Ех, шкода, що шкарпеточка одна, я б із задоволенням такі носила. І взагалі, весь подарунок у моїй улюбленій кольоровій гаммі.
    Дякую, Карапузиченьку!:girl_in_love:
     
  10. Lady_Opium

    Lady_Opium Well-Known Member

    Відповідь: Галерея "миколайчиків"

    те ж саме я можу сказати і за себе:girl_haha:
    моїм миколаєм була Хомка!
    ту радість, і те непередаване задоволення, яке я отримала, прочитавши смс від Нової Пошти, що мені прийшов пакунок від незнайомого відправника, не передати словами:girl_claping:
    Ірина дуже постаралась і зробила мені чудесний подарунок
    фото, на жаль, маю лише одне
    [​IMG]
    на фото можна побачити:girl_haha::
    миндалі ми подужали в перші ж два дні, так що на фото коробочка пуста:girl_blush2:
    чайок ми пили на сам новий рік, стоячи на мосту на Одрі з нашими товаришами - всім сподобався він:)
    ну і коробочка! вона викликає захват у всіх, варто лише її побачити. насправді, виконана дуже майстерно, кольорова гама - супер, вона мені дуже імпонує. і як радила Ірина, я у ній зберігаю найцінніші речі:girl_cool:
    дякую організаторам, Хомочці - я дуже рада участі у такій чудовій забаві