Галерейка Великоднього експрес-обміну

Тема у розділі 'Форумні обміни', створена користувачем Музик, 8 Квітень 2015.

  1. Музик

    Музик Мартуська

    Розказуємо, показуємо, вихваляємось.
    тут тільки фото та опис, обговорення - в темі про обмін!!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  2. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    IMG_2823.JPG
    --- дописи об"єднано, 8 Квітень 2015 ---
    Такий от подарунок я отримала від засекреченої дівчини, але яку ми тут із допомогю Флейм розсекретили: Нехе. Дякую і чекаю неділі, щоб продегустувати пиво
     
    • Подобається Подобається x 16
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  3. Smiwna

    Smiwna Мама непосиди

    uploadfromtaptalk1428481462310.jpg uploadfromtaptalk1428481467948.jpg
    Ось такі подаруночки ми отримали від чарівної форумляночки Siania, маю надію що ще поп'ємо кави разом .Подаруночки такі класнючі, ви б знали! А вареннячко, яке смачне... просто мнямка, навіть синочок зацінив, а якщо він їсть варення, значить воно мега смачнезне! Курчатка зайняли особоиве місце, вони зустрічають гостей тепер. Ми їх використали у власноруч зробленому до Великодня декорі. Гусочка прикрашає вазон у вікні. А корзиночка - це моя мрія . Чоколядові яєчка покладем до кошичка, а наливку вже скуштую після свят. Тож дуже і дуже Вам дякую, за заряд позитиву і за такі класнезні подаруночки та теплі слова у відкриточці.
     
    • Подобається Подобається x 17
    • Зе бест! Зе бест! x 4
  4. Siania

    Siania Love Life

    Ура, нарешті можна вихвалятись. Розпочну з того що з самого початку, на 95% я була впевна, що мій подаруночок буде від @Virchuk. Іноді інтуїція в мене працює дуже добре, + маю прокурорські здібності :tongue:
    З самого ранку я знала що пакуночок чекає мене на пошті, то ж не втрималась і перед залом його забрала. В роздягальні то все порозпаковувала, аж спізнилась на заняття, потім ще й мене вичитували і грозились більше не впустити:blush: а що я могла зробити коли цікавість перемогла :pardon:
    Отже, дякую дуже Ірі за класний настрій і корисні подаруночки! Ми влаштували цілу фотосесію, сподіваюсь Ви не проти :girl_blush2:

    Ось такий пакуночок:
    [​IMG] [​IMG]
    Мягесенький і ніжний рушничок
    [​IMG]
    Шоколадні яєчка ммм (хтось на фото знає що я не поділюсь і сама все схрумаю)
    [​IMG]
    Святкові серветочки
    [​IMG]
    Гарненькі свічечки
    [​IMG]
    Класна корзинка під хліб. У нас була схожа, але ми одразу замінили на новеньку :good2:
    [​IMG]
    І гарненькі підставочки до пирогів. Ось цей подаруночок буде чекати мого натхнення, так як з випіканням я поки не дружу :facepalm:
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 20
    • Зе бест! Зе бест! x 5
  5. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Моєю дарувальницею була Марічка - @Hermi. Ось що я отримала:
    IMG_20150406_222848.jpg
    Тепер детальніше, отже я отримала: дві свічки- яєчка, 3 писанки, плівку-наліпку для писанок, барвники для крашанок, керамічну ціпочку-підставочку для яйка, мигдаль в шоколаді, шоколадку, набір для кухні - сільничка і перечниця, масочку для волосся, шоколадне мило, 3 пачки насіння квіточок, гномика-скарбничку, кухонний рушничок, ароматизований чайочок.
    Кухонний рушник розвертати не збираюся:girl_tender:Ніколи би до такого не додумалася
    IMG_20150406_225321.jpg
    Шоколадне мило, чоловік мало не з"їв. Не прочитав, що це і подумав, що шоколадка, добре, що я вчасно відібрала:girl_haha:
    IMG_20150406_223017.jpg

    Дуже дякую Марічці за чудовий подаруночок і гарний весняний настрій:kisss:
     
    Останнє редагування: 9 Квітень 2015
    • Подобається Подобається x 21
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • мімімі мімімі x 1
  6. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    І я похвалюся :girl_smile: Моєю дарувальницею була Gajka.
    IMG_7648.JPG
    Ми з Владом отримали обновочки на літо - гарненькі футболку і майку :girl_spruce_up:

    Ще своє місце на кухні вже зайняли яскраві прихватки і підставочка під ложку.
    Солодкого не стало в той же день :girl_wink:, а свічечка і барвники для яєць ще чекають свого часу. :girl_smile:
    Дякуємо нашій дарувальниці і кураторам гри за весняний настрій! :girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 17
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  7. нталька

    нталька Well-Known Member

    Отак я в темці відповіла на допис однієї форумляночки, і подумала, а якщо то точно мені, то вона, мабуть, налякається, звідки я знаю? :girl_haha:
    І таки моєю дарувальницею була саме вона. )))
    А що я отримала від Іринки:
    Коробка, в якій були три таких пакунки і листівочка:
    [​IMG]

    [​IMG]
    А в пакуночках
    1 Милка і сіль лавандова
    [​IMG]
    2
    Розмальовочки для малечі і пасхальні прикраси-корисності
    [​IMG]
    3. Смачні кексики by Іринка, "лавандова" кава і горнятко з тарілочкою для носолоди тою кавою.
    [​IMG]
    А тарілочку Іра зробила неймовірною :girl_in_love::
    [​IMG]

    [​IMG]
    хочу у Францію....:girl_in_dreams:

    Але це ще не все...
    Тепер я ще маю отаку красуню-тільдочку:
    [​IMG]


    :heart: А-а-а! Емоції рвуть!!! :girl_claping:Дякую, Іра- Gorda!:kisss: :girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 14
    • Зе бест! Зе бест! x 7
    • мімімі мімімі x 1
  8. Valensia

    Valensia Well-Known Member

    І я отримала подарунок сьогодні. Хвалюся:
    IMG_8249.JPG
    Отже, у мене є красива торбинка із заячими вушками, де були шоколадні яйця і зайчик, писанка, натуральне мило, ароматний чай, книжечка для доні, чудові рукодільні резиночки і заколочки на волосся, брошка, книжка з рецептами і рукодільна відкритка з теплими побажаннями.
    Все дуже сподобалось, з подарунком форумлянка вгадала на всі 100 % Дякую, @Akina !!!
     
    • Подобається Подобається x 18
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  9. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Отже, спершу я побачила таку гарну коробочку в хотіла якомога делікатніше її розпакувати, але вийшло як у фільмах ;)
    DSC_54451.JPG
    В коробочці була листівка з теплими побажаннями від Людмили @magic, механічний таймер у вигляді чайничка, паперові форми для паски (такі гарні і якраз мені потрібні!), великодні серветки, сережки і супер-пупер гарнючий шарф з совами (завтра ж його одягну) і ще одна коробочка, я аж розгубилась - подумала, що може то зайвий подарунок мені надіслали?
    DSC_54491.JPG DSC_54531.JPG
    Ще був один мега-подарунок - набір від "ЯКА" (рідке мило, піна для ванни та гель для душу) і такі гарні пряники, що аж шкода їсти. Я трішки не уважна - не одразу помітила, що один пряник підписаний - Котячій мамі - ну просто мімімі :kisss:
    DSC_54551.JPG
    П.С. Дуже-дуже дякую за Люді подарунок :girl_dance:
    П.П.С. Так, як я котяча мама, то киця на фото маст бі, не хотіла вона вступитись, їй теж було цікаво, вона навіть забула, що хоче кота :girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 15
    • мімімі мімімі x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  10. magic

    magic Well-Known Member

    Ось і мій подаруночок від чарівної roksolanka:)
    DSC04081.JPG

    Усе таааке файне, класнюче!! Отже, я отримала: суперську баночку з ложечкою для варення та меду - так вирішили мої хлопці:) Хотілку сина, яку йому я так і не купила (ніби чула) - набір для розмалювання яєчка. Пасхальну схему для вишивки, чудні серветочки, яки ми вже юзаємо)) Корисні та гарні паперові формочки для паски, посипки, наліпки - малий вже потирає руки, коли йому довірять цю місію:) А скільки там було цукерочок!!! І у формі, і у баночці - ми вже усі з"їли, дякуємо:) І така мила свічечка-яєчко - просто супер! обов"язково візьмемо до кошика:) Не можу не згадати і про листівочку з таакими теплими і щирими побажаннями!:girl_in_love:
    Одним словом, велииике дякую за душевні подаруночки, які так нас потішили!!:girl_dance:


     

    Вкладення:

    • DSC04083.JPG
      DSC04083.JPG
      Розмір файлу:
      137,6 КБ
      Переглядів:
      164
    • DSC04084.JPG
      DSC04084.JPG
      Розмір файлу:
      129,2 КБ
      Переглядів:
      164
    • Подобається Подобається x 15
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • мімімі мімімі x 1
  11. MILITARIYA

    MILITARIYA Well-Known Member

    Буду я хвалитись. Отже вчора отримала я смс з нової пошти, і оскільки я не чекала нічого, про що б я знала, то одразу зрозуміла, що це подарунок з обміну. Тепер хочу написати про подарунок на ті 17 кг, які мені винесли. Насправді коробка просто була величезна, нажаль розмірів коробки я не сфотографувала, але важила вона кілограм 6. Ну розумієте, що відкрити маленьку посилку реально по дорозі, але як відкрити ту коробище... Я не йшла, я гнала додому, бо цікавість мене замучила.
    Коли відкрила коробку, найперше, що я побачила величезну повітряну кульку... Потім в купі понопласту я рилась і витягувала пакуночки один за одним.. Це були такі відчуття, що не передати словами.
    Отже загальний вигляд подарунку:
    [​IMG]та уже розкладений:
    [​IMG]
    [​IMG]
    Детально розпишу, що ж там було всередині. Найперше що я побачила таки ту кульку.. Потім футбольний м'яч.. Про нього напишу чуть пізніше. Коробочка улюблених цукерків, журнал зі схемами для вишивки - моя любов. Далі я побачила дві фляжчинки - одна для тата, друга для мами. Вино таке смачнюще))) Дуже красива скатертина, яку можна ще й розшити або бісером, або хрестиком. Барвники для яєчок та купка журналів. Одразу побачила повідомлення в коробці, що моя дарувальниця Юля Kandya записала для мене відео привітання. Так-так, це так круто познайомитись так по відео. Юля мені детально розповіла про подарунок, познайомила зі своїми чудовими дітками.. А ще зробила такий подарунок, до якого я би ніколи в житті не додумалась. Передплатила дітям та мені поштою журнали, які і поклала в подарунку, на цілий рік. Так що я кожен раз при отриманні цих примірників буду згадувати Юлю і її гарну сім'ю.
    [​IMG]
    А тепер про м'яч. М'яч насправді не простий.. Він з автографами відомих футболістів, а саме: Шевчука, Ярмоленка та Тимощука. Це просто нереальний подарунок не тільки для мого синочка, а й для чоловіка - фанів футболу.
    Я могла би говорити про свої емоції від подарунку та й про сам подарунок ще довго, але обмежу себе і закінчу на цьому.
    Я не те що в захваті, я в мега захваті! Дуже дякую Юля за чудові подарунки, за те, що подарувала свято кожному члену нашої сімейки!!! :girl_dance::kisss::girl_dance:
     
    Останнє редагування: 8 Квітень 2015
    • Зе бест! Зе бест! x 21
    • Подобається Подобається x 14
    • Креативно Креативно x 1
  12. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    IMG_2790.JPG IMG_2799.JPG IMG_2799.JPG IMG_2800.JPG
    --- дописи об"єднано, 8 Квітень 2015 ---
    ну і ще фотопідтвердження автентичності підписів
    --- дописи об"єднано, 8 Квітень 2015 ---
    http://www.ex.ua/910519585976 -- ну і можете з нами познайомитись. Тут відео
     
    • Зе бест! Зе бест! x 19
    • Подобається Подобається x 10
    • Креативно Креативно x 3
    • мімімі мімімі x 1
  13. Trumbumbulja

    Trumbumbulja вперед до мрії

    Хвалюсь! :girl_wink:
    Моєю обдаровувальницею була Оля @flame
    Я одразу чомусь відчула, що ми зустрінемось на цьому обміні. А коли побачила неймовірну красуню з коробкою - зрозуміла - так і є - то Олюся.
    А в коробці отака краса:
    DSCN1763.JPG
    І детальніше:


    Дякую @flame за такий настроєво-теплий подарунок.
    І дякую кураторам за організацію обміну!
    Зі Святом всіх!
     
    • Подобається Подобається x 14
    • Зе бест! Зе бест! x 4
    • мімімі мімімі x 3
  14. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    І я сьогодні отримала свою посилочку від форумлянки Олі-Virginia.
    Дякую за все, дуже задоволена і здивована подарунками.
    Отже,
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]
    Свічечка буде для доні в кошичок, пасочки вчора спекла, сьогодні буду посипати - маю вже чим.
    [​IMG][​IMG]
    Чайочки, для мене - годуючої мами і горнятко для донечки. Вагалися чи купувати, планували відразу з горнятка пити, тепер будемо пробувати таки так
    [​IMG][​IMG]
    І трохи релаксу: сіль для спа-ванни, ароматне милко, яке хочеться зїсти та яскраві лаки для нігтиків.
    [​IMG][​IMG]
    Щиро дякую за подарунок і відчуття свята, ми усім задоволені!!!
     
    • Подобається Подобається x 18
    • мімімі мімімі x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  15. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    DSC_0352[1].JPG
    отакий подаруночок Великодній я отримала від Наталя Patty!
    дуже дякуємо, тобі і твоїй родині радісного Великодня, Божої опіки, усіх благ земних!

    отака повна коробка всякого добра:
    набір геликів для душу в чудовому дизайні
    альбом для фото
    свічечка, яку малий так полюбив, що не знаю чи вдасться її запалити для святкового Великоднього сніданку, бо хоче її щупати
    мигдаль в шоколаді (ото вже нямка)
    носочки для малого з нашою улюбленою транспортною "темою" (інакше не буде одягати))) )
    набір святкових наклеєчок, знайшов своє призначення для святкового декору
    серветочки святкові, я якраз такі і хотіла купити, але руки ще не дійшли) набір пазлів, мої улюблені Владі тойз
    відкриточка з теплими і щирими побажаннями
    і розвиваюча книжечка зі шнуровочкою
    я поки перелічувала, то аж стомилася)))

    ще раз дякую, і Наталочко, чого ж ти не призналася, треба було визватись на зустріч, чи чоловік би підїхав забрав, чи десь посередині між нашими домами)) а то аж через Нову пошту від майже сусідів
     
    Останнє редагування: 9 Квітень 2015
    • Подобається Подобається x 16
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • мімімі мімімі x 1
  16. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Я свій подаруночок отримала в суботу! Дуже і дуже задоволена!
    Дякую Khaleesi за чудовий настрій для мене і моїх донечок!
    Ми отримали декоративну підставку для яєчок, 2 шоколадні яйка, дві книжечки, великодні серветки, рафаелки, бомбезне горнятко ( не повірите, але я якраз шукала горнятко такої форми), ну і відкриточка, за неї особливе дякую, така душевна!!! Супер! Ми мега задоволені!!!
    IMG_6020[1].JPG
     
    • Подобається Подобається x 15
    • мімімі мімімі x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  17. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Подарунок я отримала від @Nitriotka.
    Отже,коли зателефонувала форумляночка і запитала чи я вдома, і чи можна мені вручити подарунок. Я дуже сильно зраділа. Ходила та усміхалась, мої вдома питають, чого я така весела. А я кажу, що зараз отримаю свій подаруночок. Тішусь як дитина,повно позитивних емоції. Настрій суперовий!! За що і дякую. Отже першим ділом шукала листівочку, від кого подарунок. Коли прочитала ім'я, зрозуміла, що якраз так як я і думала.
    Дуже гарна листівка із теплими побажаннями PicsArt_1428578876623.jpg
    Крем для рук, який мені зараз так потрібний, лак для нігтів-темний, як я люблю, і бомбочка у ванну. Завжди було цікаво спробувати. Дякую за таку можливість :)
    PicsArt_1428578830158.jpg
    Далі :) , рушничок, прикраса для писанок, гарні салфетк, шоколадне яєчко. Моя Меланія то всьо побачила зразу схопила :)
    PicsArt_1428579020278.jpg
    І ще тепер буду мати солодкий вечір із гарячим чаєм :)
    PicsArt_1428578940452.jpg
    Не знаю як, але власне з кремом для рук вгадали на всі 100 . Ще й в такій баночці як я хотіла. Подарунок дуже класний. Дякую ще раз. Все гарне і все так як треба. Дякую
     
    • Подобається Подобається x 16
    • Зе бест! Зе бест! x 4
    • мімімі мімімі x 1
  18. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Отже звітуюсь, моє дарувальнецею була @sanches , дуже дякую Саші за такі гарні подаруночки і за святковий настрій! 2 дні очікування дійсно варті того!
    В подаруночку було всього багато:
    DSCN3755.JPG
    Найцікавішою була листівочка на застібку, жовтенька, а в середині ось така краса: DSCN3759.JPG
    Також були три салатнички з півниками, такі позитивні і гарненькі ;)
    Ну і як же без солодощів, правда частину я вже з'їла, у дуже гірній корзинці з маленькими листівками-писанками DSCN3762.JPG
    І ще ось така краса: DSCN3763.JPG
    В подаруночку ще була ароматизована сіль, великодні серветки і прихватка на кухню! Ну і звісно прикраса на писанки, дуже-предуже гарні квітчасті!
    Щераз дякую за такий гарний подаруночок!
     
    Останнє редагування: 9 Квітень 2015
    • Подобається Подобається x 14
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • мімімі мімімі x 1
  19. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Отримала ось таку Великодню компашку від @Trumbumbulja, коли віддавала подаруночок, в якості "Дякую тобі".
    IMG_20150406_225748.jpg
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Зе бест! Зе бест! x 4
    • мімімі мімімі x 1
    • Креативно Креативно x 1
  20. Khaleesi

    Khaleesi Well-Known Member

    І я хочу показати свої подаруночки:girl_smile:. Моєю дарувальницею була @Багіра. Ще раз дякуємо Ірі за сьогоднішній гарний настрій. Все таке гарне, кольорове і дуже потрібне!
    [​IMG]
    І трішки
    Ви гарно постарались, дякуємо!!! І теж хочемо вас привітати з цим світлим святом! Побажати всього тільки найкращого, найтеплішого, найприємнішого!)
     
    Останнє редагування: 9 Квітень 2015
    • Подобається Подобається x 10
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • мімімі мімімі x 2