Гардеробна кімната

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем taniarz, 27 Лютий 2013.

  1. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Наша гардеробна кімната (наскільки вийшло сфотографувати). Ще при плануванні будинку заплановані ніші в коридорі під гардероби. Вхід відділений розсувними дверима з дзеркалами.
    Середину робили самі.
    IMG_1005.JPG
     
    • Подобається Подобається x 9
  2. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    в нас теж є гардеоб, і тепер я знаю, що найефективніше і гардеробі - стійки на візаки і шухляди. В нас все висить на вішаках - футболки, сорочки, светри, сукні, штани і верхній одяг. І на білизку-шкарпетки-аксесуари і невеликі речі - найкраще шухляди. Отакі вільні полиці в нас мало використовуються. Зараз там дитячі іграшки в коробках.
    Найгарше мені взуття організувати, зараз в коробках на полицях.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  3. olichkasp

    olichkasp Member

    Так класно, молодці :girl_yes2:) я теж хочу щось подібне, але в мене квартира, тому таке поки не можемо
     
    Останнє редагування модератором: 17 Березень 2017
  4. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    В нас на них джинси, хатній одяг, светри, книги, різні дрібниці, коробочки тощо. А ще постіль, трохи рушників, скатертини. Мені зараз тієї гардеробноі вже мало))). Хоч старшого вже "відселили" у свою шафу. Просто реально шаф у домі дуже мало (одна в старшого малого і одна шафа-купе у коридорі). Тому я за великі нардеробні), вони точно ніколи не будуть завеликі))).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  5. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Нарешті наше взуття має свій гардероб
     

    Вкладення:

  6. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Ми в квартирі з кладовки організували собі недо-шафу :girl_crazy:яку мені більше подобається гордо називати гардеробною.
    Була вузька прямокутна (1,76*0,70) кладовка з входом з коридору, двері були на короткій стіні, було дуже незручно, бо якщо використовувати всю площу для зберігання, то вглиб пролізти дуже і дуже проблематично було.
    Ми замурували вхід з коридору і пробили отвір зі сторони кімнати, і він вийшов посередині ширшої стіни.
    Середину монтували з складових гардеробної системи від Ікеї - algot.
    IMG_20170419_235309.jpg IMG_20170420_000605.jpg IMG_20170420_000614.jpg
    Сфотографувати повністю ніяк не виходить, бо нема як підлізти для потрібного ракурсу.
    Всього в нас 4, як на мене, геніальні, полиці для зберігання взуття:
    IMG-0e034662d388bd27245d9471b115c2ad-V.jpg
    3 релінги для вішаків по 60 см довжиною, 4 корзини для всякого дрібного, 7 полиць, і під стелею важкодоступні полиці по всьому периметру (на них планую тримати сезонний одяг в вакуумних пакетах, ялинку, гостьові подушки-ковдри).
    Хмара корисного місця є під нижніми полицями: туди поміщається пилосос, три-літрові слоїки :girl_crazy:, взуття в коробках.
    Найзручніше в цьому всьому те, що полиці легко міняти місцями в разі потреби.
    Ми от зібрали початковий варіант, наш конструктор два дні вистоявся без одягу, і я вже розумію, що з розташуванням корзин трохи промахнулися, буду іх переставляти на протилежну стіну, бо там де є, їм буде заважати одяг на вішаках, а з протилежного боку не передбачено полиць, і корзини буде легко висувати.
    В епіцентрі є подібні системи larvij (Росія) і Кольчуга (Україна).
    Кольчуга мені по якості не альо, а російське апріорі не розглядаємо.
    В ікеі теж є дешеві полиці з дсп, які навіть на експозиції вже вигляду не мають. Ми брали металеві.
    Шаф в квартирі не буде. Буде аналогічна збірна гардеробна система в передпокої, відділена скляними дверима.
     
    Останнє редагування: 22 Квітень 2017
    • Подобається Подобається x 5
  7. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    однозначно! в мене одна ціла стіна 4-метрова має 2 ряди релінгів для вішаків - нижні для малявок, верхні для нас, і мені того дуже мало, бо вішаєм маєже все, окрім джинсів та білизни, ну а малі для своїх дрібненьких лашок мають комод і одну полку в єдиній шафі в домі. Їхнє - висить переважно верхній одяг і платтячка:)
    От зі взуттям поки не знаю що придумати... В прихожій маєм невеликий комод для взуття, яке зараз носимо, в гардеробній в коробках зберігаю пару нових парадових, а все решта згідно сезону зберігається в великих коробках на горищі, але мені то не дуже подобається.. Хотілось би на горищі зберігати лише те, що вже точно замале або не буде носитись, хоча мудра людина вже б давно того позбулась:girl_crazy::girl_yes2:
     
    Останнє редагування: 22 Квітень 2017
    • Подобається Подобається x 1
    • Баян Баян x 1
  8. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Оживлю темку...
    дівчата, потребую Ваших порад...маю малюнок нашої гардеробної-мансардної кімнатки.
    - Чи не зробити полиці метровими, замість ділити їх на дві по 51см?
    - Комод...У мене над ним мансардне вікно трохи вище останньої шухляди. Можна ще додати шухляд, або залишити як на малюнку і використовувати ще як косметичний столик, поставити дзеркало.
    - Стик зі стелею...кріпити плитою до стелі? як на малюнку, мені здається, буде зле (коли тільки боковини дотикаються до стелі).
    Що скажете?
     

    Вкладення:

    • image (1).jpg
      image (1).jpg
      Розмір файлу:
      245,3 КБ
      Переглядів:
      71
    • image (2).jpg
      image (2).jpg
      Розмір файлу:
      228,3 КБ
      Переглядів:
      71
    • image.jpg
      image.jpg
      Розмір файлу:
      235,6 КБ
      Переглядів:
      74
    • image (3).jpg
      image (3).jpg
      Розмір файлу:
      247,6 КБ
      Переглядів:
      71
    • image (4).jpg
      image (4).jpg
      Розмір файлу:
      214 КБ
      Переглядів:
      70
  9. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    якщо не маєте такого столику в кімнаті - то це дуже гарний варіант.
    Я б "накривала" ще зверху плитою. А кріплення робила б не до стелі - а до стіни дати кілька дюбелів.

    По шухлядах. Порахуйте собі скільки у Вас зараз використовується шухляд. .
    --- дописи об"єднано, 27 Липень 2018 ---
    Якщо нема задньої стінки в шафі - то такими "г"-подібними кутиками притягнути.
    --- дописи об"єднано, 27 Липень 2018 ---
    Полиці по 50см зручніше. Мала на старій квартирі метрові і 50, то порядок легше тримати на менших. Не розсувається так одяг. :girl_crazy:
     
  10. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    може і так, але на метрові влізе три стопочки одягу, а на півметрові - лише дві(
    В метрові шухляди можна розмістити органайзер і ділити собі як хоч, а в півметрові ділити вже немає що на відділення.
    Зараз я взагалі шухлядами не користуюсь, тому важко зорієнтуватись)))
     
  11. Raven

    Raven Мама малятка

    буде стійкіша кострукція, якщо там буде одяг, то краще дві маленькі, легше складати буде, особливо, якщо стопка чогось вузкого, типу дитячих колгот))
    до стелі можна не кріпити, але вузенькі полички я б вверху дала, можна дрібнички покласти і скріпить стінки
     
  12. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Я би робила замість полиць побільше шуфляд. Взяла собі у використання для дитячих речей спосіб Марі Кондо - вертикального складання скручених речей у шуфлядах. То так зручно - нічого не завалюється, не треба з-під низу витягати, все на виду, до кожної речі окремий доступ.
    Полицю лишила б може хіба під важкі, об'ємні речі - джинси, светри, рушники.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    Останнє редагування: 27 Липень 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  13. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Ще маю запитання по шухлядах ...вирішила у комод додати ще дві штуки і по малюнку їх висота 20 см. Це не замало? Наприклад, якщо складатм за методом Марі Кондо чи, щоб постіль вмістилась? @Mansikat
     
  14. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Це по фасадах.
    Ще відніміть 2-3 см на днище. Плюс зверху зазор в 1 см щоб не терлося до верхньої шухлядки. Залишається 16 см "робочого" місця.
    Візьміть речі, які Ви хочете там складати і прикиньте їх висоту в складеному вигляді.
    Так буде зручніше орієнтуватися.
     
  15. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    У мене ті шуфляди з дитячим одягом якраз по 20 см) є ще глибша, то в ній вже якраз незручно таким способом складати, залишається купа вільного простору.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    І я теж використовую цей метод, мега зручно! але оскільки не маю шуфляд, а лише полиці, то підбираю/купую гарні коробки і складаю в них, з коробок роблю своєрідні висувні шуфлядки)
     
    • Подобається Подобається x 1