Гарні груди після годування дитини, як це зробити?

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Іванка, 20 Червень 2007.

  1. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Гарні груди після годування дитини, як це зробити?

    А якісь масажі, розтирання, водні процедури...
     
  2. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Гарні груди після годування дитини, як це зробити?

    Зорянівонька, а якого ефекту Ви хочете від процедур ?
     
  3. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Гарні груди після годування дитини, як це зробити?

    Та як і всі - щоб не було розтяжок, обвислості, зміни форми...
    Ну і щоб проблем з годуванням не було
     
  4. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Гарні груди після годування дитини, як це зробити?

    розтирати рушником чи якось в інший спосіб "гартувати" шкіру сосків небажано, особливо у третьому триместрі, бо це може викликати тонус матки. Вони самі в перший тиждень загартуються, зміниться епітелій, головне- правильно прикладати малечу.
    Щодо збереження форми і уникнення розтяжок...я вважаю, що багато важить спадковість. Я нічого не робила і форма - тільки покращилася :D
     
    • Подобається Подобається x 6
  5. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Гарні груди після годування дитини, як це зробити?

    Я теж вважаю що це спадковiсть еластичностi шкiри. У мене наприклад такi розяжки на грудях - жах! I ще може якщо груди не великi, то не буде багато розтяжок, а якщо два вим'я ну... то тримайтесь. Це стосується розтяжок на дупi i животi при вагiтностi. Я мазалась кожен день най най дорожчими i найлiпшими кремами i всеодно розтяжки з'явились пiд кiнець вагiтностi, коли пузяка опустилась вниз. Вони вже свiтлiшають, але всеодно є. Але, знаєте, менi так фiолєтово за тi розтяжки. Вам тоже буде, от побачите. Я колись чула що це розцiнюється як бойовi пагони :) I це правда, ви свою масiчку як побачите, то скажете собi що за таке золото не шкода носити розтяжки нi на дупi нi на грудях. Просто на перший час купiть собi якийсь сексi закритий купальник i нiчим не будете гiрше нiж в бiкiнi. А потiм як розтяжки побiлiють то назад бiкiнi одягнете. А про чоловiка теж не хвилюйтесь. Якшо вiн буде з вами на родах i буде помагати пiсля родiв то вiн такого надивиться що розтяжки йому будуть видаватися найгарнiшим явищем у свiтi. :D
     
    • Подобається Подобається x 13
  6. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Гарні груди після годування дити, як це зробити?

    Знову будуть А, а може й менші:sad: :sad: Я ось 2 тижні не годую вже малюка і дуже не задоволену своїми грудьми (стали ще менші) :sad: :sad: :sad: :sad:
     
  7. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Гарні груди після годування дитини, як це зробити?

    А менi не подобається великi груди! Не хочу! Я завжди ношу C а тепер у мене DD!!!!!!! Я як дiйна корова! Нiчого не налазить, а бiльший одяг я принципово не хочу купувати! А розтяжки... вони хоч побiлiли подекуди, але всеодно є. Я взагалi пiсля годування грудьми зрозумiла що у жiночих грудей є одне пряме направлення - годувати дитину молоком. Не приваблювати мужчин iтд, а вигодувати живу людину! Тепер чоловiковi так i кажу - це не твої груди, це Катiнкiнi груди. :D
    Може коли перестану годувати то моя думка про груди як сексуальний об'єкт змiниться, але поки що нi :)
     
    • Подобається Подобається x 11
  8. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Гарні груди після годування дитини, як це зробити?

    Правильно Кізонька! Головне не розмір а їх функція:D
     
  9. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Гарні груди після годування дитини, як це зробити?

    Але і гарний вигляд не зайвий.
    Нікому не зашкодить після годування вправами підтягнутися. І самій приємно, і гарно...
     
  10. Straniera

    Straniera Well-Known Member

    Відповідь: Гарні груди після годування дитини, як це зробити?

    Не побоюся здатися недолугою, але поясніть мені: чи можна цей масаж робити під час активного ГВ? Чи треба почекати його завершення, а тоді вже відновлювати груди? Адже якщо наповнену грудь так масіжувати, то то все буде у молоці ітд. Те саме стосується холодного розтирання, а хіба нема ймовірності застудити груди? Дякую.
     
  11. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Гарні груди після годування дитини, як це зробити?

    краще почекати природнього згасання лактації.
    а до того часу - годувати на вимогу і не зціджуватися.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. tatca03

    tatca03 New Member

    Відповідь: Гарні груди після годування дитини, як це зробити?

    Перед першими пологами в мене розмір грудей був 2 після пологів 3, дитину годувала 7 місяців молока було аж забагато.Перед другими пологамирозмір 2,5 після пологів 3,дитину годувала 5 місяців також молока було нормально. Після всього в мене залишився 1.5 розмір. Я годувала нормально також багато зціджувала молока. Я робила багато вправ, пила різні таблетки,для збільшення грудей але нічого не помагало. Кажуть поможе тільки СИЛІКОН але я противник цього. Якщо груди виростали тож можна їх збільшити???? Допоможіть будь-ласка.
     
  13. Квіточка

    Квіточка Well-Known Member

    Відповідь: Гарні груди після годування дитини, як це зробити?

    в мене після вагітності фігура не змінилася, але груди.... стидаюся перел самою собою... свекруха коли побачила як я годувала малого, та казала в тебе груди в формі яблучка, ото каркнула, тепер вушк аспаніеля, ні з тими всякими push-up, ше більш-менш, але коли знімаєш... хоба я знаю якби я поправилася то і груди б налилися...
     
  14. Morada

    Morada Well-Known Member

    Відповідь: Гарні груди після годування дитини, як це зробити?

    в мене теж проблема з розміром грудей!!!!...дітей я ще не мала!!!!...але в мене груди дуже малі!!!...і мені хочеться їх якось збільшити!...може ви знаєте якісь креми, може народні методи кремів щоб допомогли, як Ви вважаєте нічого не станеться якщо я буду користуватись якимось кремом з аптеки для збільшення грудей, він може принести якусь шкоду?.бо я навіть не можу одягнути кофту з декольте і деколи навіть соромлюсь того який в мене розмір!!!!...порадьте щось!!!
     
  15. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Гарні груди після годування дитини, як це зробити?

    Miss Princess, ця проблема у вас в голові, більшість знайомих і просто "мимо проходящих" навіть не звертають на це увагу.
    якщо бачите, що груди маленькі, значить то не ваш кАньок :) намагайтесь підкреслити щось інше у фігурі, чи на обличчі.
    а мазати груди чимось з аптеки - не варто. тим більше,що груди вам ще знадобляться для набагато серйознішого завдання :)
     
  16. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Гарні груди після годування дитини, як це зробити?

    Чесне слово...якщо це не те через що треба перейматись. Дитину народите, вигодуєте, груди збільшаться.
    В мене навпаки тепер проблемка, до малої носила бюстгалтер з чашкою С а тепер стало Е і це при обємі 75-80. З такими параметрами дуже дуже важко білизну підібрати. Ну і деколи дуже сумно на себе дивитись голишом..... бо груди вже зовсім не той вигляд мають що колись, вони тепер більше на вуха нашої Сари подібні. Але з іншої сторони мені пофіг...... чоловік мене любить і таку... а як мої груди любить мала, то вообше слів нема !!!! ( але це вже до іншої темки)
     
  17. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Гарні груди після годування дитини, як це зробити?

    Бюстгальтер пуш-ап - зараз, а після родів може збільшаться? А як у вас з вагою, може ви надто худенька? Якщо 5 кг не завадить, поправляйтесь, груди також збільшаться :girl_smile:

    не переймайтеся, були яблучка, стали грушечки :girl_smile:
     
  18. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Гарні груди після годування дитини, як це зробити?

    якщо ви завершите ГВ після того, як організм знову гормонально перебудується (Таня Яремко неодноразово про це писала - пошукайте), то ніяких "вушок" у вас не буде ;)
    доречі, перевірено власним досвідом. Правда вже готуємось до годування другого маляти.
     
  19. Vitaminka

    Vitaminka Well-Known Member

    Відповідь: Гарні груди після годування дитини, як це зробити?

    Багато дівчат комплексують через стереотип що маленькі груди - негарно. Головне - це не треба комплексувати. Як на мене, головне, щоб все було пропорційно і гармонійно в тілі людини. А ще найголовніше, щоб дівчина себе любила такою, якою є. А то через всякі стереотипи про великі цицьки дівчата лізуть під хірургічні ножі, тим самим себе позбавляючи певної унікальності. Це якщо... з чоловіком щось сталось... ну не стало х... (перепрошую) .. і він собі зробив протез силіконовий... ну а що нормально... великий, функцію виконує... жінка би зраділа? )) так само і силіконові груди...такі самі несправжні (це майже як резинова жінка).
     
  20. Morada

    Morada Well-Known Member

    Відповідь: Гарні груди після годування дитини, як це зробити?

    Те щоб набрати 5 кг не поможе вже пробувала!!!!...попа росте а груди ні :girl_crazy:....Дякую всім!!!!